News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf  (Read 20307 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vbo man

  • 7k
  • Posts: 2038
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #50 on: December 10, 2009, 02:08:21 PM »
Pa nema ih mnogo u ovoj oblasti ali nadiru :roll: ali ih ima i to vrlo bogatih u suburbu pre nas.Gde idu u shkolu jebem li ga (ima i drugih privatnih shkola njima blizih ali ova je nova i lepa :lol:).
The light at the end of the tunnel is the train.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #51 on: December 10, 2009, 02:08:29 PM »
Quote from: vbo man
Au gde bre to vas dvoje zivite u tom multikulturnom Sidneju :mrgreen:

Ziveli smo u komsiluku dok se nisam ja malko preselila (nisam puno).
Al nije ovde rec gde zivimo nego gde ja odlazim da kupim platna i boje (acrylic paint). Cetkice kupujem na drugom mestu, kineske se brzo rascupaju i raspa'nu.

Na mestu gde kupujem cetkice ta ista platna su duplo skuplja. Pa nisam izgorela po glavi da ih tamo kupujem...
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline vbo man

  • 7k
  • Posts: 2038
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #52 on: December 10, 2009, 02:14:38 PM »
Quote
Bez zezanja.
Istina nisam bila skoro u centru a zadnji put kad sam bila sve je bilo regularno...zuto. :mrgreen:
Mada ima i dosta turista u centru...ili je pre bilo ;)
A da ne znaju Kinezi ( posebno ovi shto dolaze na studije ovamo) engleski - ne znaju.Al im nishta ne smeta...nabiflaju to a ispiti su mahom pismeni i multiple choice , pa se i ne vidi xfuck5 . Ako proverish ko je bio student godine na nekom Uniju nema da omane da je to uvek neki njihov. Ne znam gde bi mogli da proverimo kakav im je nacionalni IQ ;)
The light at the end of the tunnel is the train.

Offline iDemo

  • 7k
  • Posts: 763
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #53 on: December 10, 2009, 02:18:43 PM »
Al im nishta ne smeta...nabiflaju to a ispiti su mahom pismeni i multiple choice , pa se i ne vidi xfuck5 .
Onda te nesto zaboli stomak pa kod doktora a on - malo pismeni malo multiple choice - a engleski skoro k'o i pokojna baba sto mu je znala (dok je bila u HK).

Offline amans

  • 7k
  • Posts: 1305
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #54 on: December 10, 2009, 02:20:18 PM »

Dete ne gleda TV tokom radnih dana (kucno pravilo) tako da znaju da prodj dani a da ne ukljucimo TV. Vikendom ima 2 sata TV programa na raspolaganju (takodje kucno pravilo). Medjutim, njegovo drustvo gleda TV cim dodje iz skole. Posle pricaju o tome, a ovaj moj nema sta da kaze. Nisam pametna sta da radim.

Pa, daj mu da gleda, sat-dva kad dodje kuci iz skole, ali pod uslovom da mu ocene ne skliznu. Cim skliznu ma i jedan posto, uvedi restrikciju.

Kad sam bila klinka, SVI moji drugovi i drugarice iz razreda su gledali Bonancu i Gradic Pejton, samo JA NISAM, jer su nam takva bila "kucna pravila". A bila sam dobar djak i dobro dete. I ostala mi rana na dusi. Da li mi sta fali zbog toga? Ne fali. Ali nije bilo fer. Da citiram Pajceta, nepravda, pa to ti je.  :(
We're lost, but we're making good time.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #55 on: December 10, 2009, 02:22:12 PM »
inace, kad je sin polazio u srednju skolu mi resili da se preselimo i da kupimo kucu u blizini skole tako da mali ide peske u skolu. skola u koju ide je ta za gifted & talented, polaze se test, sabiraju se bodovi itd itd. ovakvih skola ima odredjeni broj u gradu.

elem, kako smo resili da kupimo kucu (za $1, vbo  :mrgreen: - well, ovde smo bili spremni da platimo i duplo vise  :|) cesljali smo database vlasnika kuca u blizini skole, gledali koje su kuce trenutno na marketu, itd itd. sta smo otkrili? 90% vlasnika kuca koje su u pojasu recimo 500m oko skole su Xi Yen, Ho Shu, Mao Ze. Jebiga, a mi mislili da nam je pala originalna ideja na pamet  :mrgreen:

onda smo se zapitali koliko je ta ideja dobra jer je poznata stvar da se sa povecanjem brojem kineza smanjuje cena nekretnina u toj oblasti. (setim se one jadne fontane i ne cudi me sto se smanjuje cena nekretnina). kao i kad se dosele libanci - tu krece kriminal, zurke, smece po ulicama, automobili sa jakim basovima i rep muzikom... (kineski rep - jos to nisam cula).

meni je to bilo fascinantno - kako su kinezi okupirali skolu i spolja i iznutra.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline iDemo

  • 7k
  • Posts: 763
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #56 on: December 10, 2009, 02:24:53 PM »
meni je to bilo fascinantno - kako su kinezi okupirali skolu i spolja i iznutra.
Zato su nasi postavili kamen temeljac za koledz Sv Sava dole kod Kembeltauna - tamo samo rednecks i islamski fundamentalisti - nema ni Kineza ni Libanaca... A nema ni koledza al' o tom' cemo potom...  xnerd

Offline amans

  • 7k
  • Posts: 1305
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #57 on: December 10, 2009, 02:27:14 PM »
Ja mojoj cerki nisam nista branila, imala je tv u sobi itd. itd. Uslov....zna se. Ali, posto sam radila na faksu mogla sam da podesim svoje radno vreme tako da sam uvek bila kod kuce kad je ona bila slobodna :evil: Eno je sad--savrseno dete od tri banke  8-)
We're lost, but we're making good time.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #58 on: December 10, 2009, 02:38:13 PM »

Dete ne gleda TV tokom radnih dana (kucno pravilo) tako da znaju da prodj dani a da ne ukljucimo TV. Vikendom ima 2 sata TV programa na raspolaganju (takodje kucno pravilo). Medjutim, njegovo drustvo gleda TV cim dodje iz skole. Posle pricaju o tome, a ovaj moj nema sta da kaze. Nisam pametna sta da radim.

Pa, daj mu da gleda, sat-dva kad dodje kuci iz skole, ali pod uslovom da mu ocene ne skliznu. Cim skliznu ma i jedan posto, uvedi restrikciju.

Kad sam bila klinka, SVI moji drugovi i drugarice iz razreda su gledali Bonancu i Gradic Pejton, samo JA NISAM, jer su nam takva bila "kucna pravila". A bila sam dobar djak i dobro dete. I ostala mi rana na dusi. Da li mi sta fali zbog toga? Ne fali. Ali nije bilo fer. Da citiram Pajceta, nepravda, pa to ti je.  :(

E gde me nabode gde sam najtanja... Srce mi se cepa svaki put kad ga odvajam od drustva, a opet za neke stvari jednostavno MORA da bude drugacije - ne mogu da dozvolim da krdo upravlja i bira umesto nas.

On je imao TV/kompjuter na raspolaganju radnim danima kada zavrsi domaci. Znas na sta je licio taj domaci... Onda bi, buduci da su igrali igrice "online" i dogovarao se sa drugarima da se tamo nadju - "zaboravljao" da ima domaci. To je bila takva gnjavaza da ne poverujes. Svako vece sta imas za domaci, daj da pregledam, bla bla bla.

On zapravo ni nema puno slobodnog vremena preko nedelje jer cesto ima dosta domaceg zadatka. Plus sto, da moze na racunar svaki dan, nikada knjigu u ruke ne bi uzeo, a bas voli da cita (na koga li se tako lepi za racunar, oca mu xebem mangupskog  :mrgreen: ). Tako da su radni dani za knjigu, a vikend je za zabavu.

Mada ne volim kad mi kaze "svi moji drugari gledaju Simpsons (koji idu radnim danima u vecernjem terminu) samo ja ne". Srce mi se cepa, a ne smem da pokazem  :(
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline vbo man

  • 7k
  • Posts: 2038
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #59 on: December 10, 2009, 02:40:45 PM »
Quote
savrseno dete od tri banke
Pa na mamu :lol:.Shta cemo mi koji nismo bili savrsheni :mrgreen:.Oni geni o kojima smo prichali gore :oops:
The light at the end of the tunnel is the train.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #60 on: December 10, 2009, 02:41:41 PM »
Ja mojoj cerki nisam nista branila, imala je tv u sobi itd. itd. Uslov....zna se. Ali, posto sam radila na faksu mogla sam da podesim svoje radno vreme tako da sam uvek bila kod kuce kad je ona bila slobodna :evil: Eno je sad--savrseno dete od tri banke  8-)

Svaka cast  :D laki bladi ju  :mrgreen:
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Tužni Grad

  • 7k
  • Posts: 277
  • V for Vaketa
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #61 on: December 10, 2009, 02:46:52 PM »
Zato su nasi postavili kamen temeljac za koledz Sv Sava dole kod Kembeltauna - tamo samo rednecks i islamski fundamentalisti - nema ni Kineza ni Libanaca... A nema ni koledza al' o tom' cemo potom...  xnerd

Ha, i kod Vas ? A ja mislio da su ovi u Frankfurtu udarili patent na tu foru s kamenom temeljcem ...

Offline amans

  • 7k
  • Posts: 1305
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #62 on: December 10, 2009, 02:50:58 PM »
Quote
savrseno dete od tri banke
Pa na mamu :lol:.Shta cemo mi koji nismo bili savrsheni :mrgreen:.Oni geni o kojima smo prichali gore :oops:
xremyb
We're lost, but we're making good time.

Offline amans

  • 7k
  • Posts: 1305
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #63 on: December 10, 2009, 02:52:08 PM »

On je imao TV/kompjuter na raspolaganju radnim danima kada zavrsi domaci. Znas na sta je licio taj domaci... Onda bi, buduci da su igrali igrice "online" i dogovarao se sa drugarima da se tamo nadju - "zaboravljao" da ima domaci. To je bila takva gnjavaza da ne poverujes. Svako vece sta imas za domaci, daj da pregledam, bla bla bla.

jebiga, jelo, kad oces da si roditelj...cuti, trpi, i sljakaj  :mrgreen:

We're lost, but we're making good time.

Offline amans

  • 7k
  • Posts: 1305
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #64 on: December 10, 2009, 02:52:58 PM »
 :)
We're lost, but we're making good time.

Offline vbo man

  • 7k
  • Posts: 2038
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #65 on: December 11, 2009, 11:31:58 AM »
Prijateljica mi poslala par slika sa Bozicnog partija u firmi.Radi trenutno u Sidneju ( a porodica joj u Melburnu) jer je jedino tu nashla adekvatan posao kad je letos ostala bez posla ( inache je IT i menadzer je). Na slikama ona je i slovima JEDINO BELO CHELJADE  :cry:. Sve Kinezi i poneki Indijac...
The light at the end of the tunnel is the train.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #66 on: December 11, 2009, 12:55:24 PM »
Јел' имају црнкиње?
Умрећу, а нисам са црнкињом...
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline iDemo

  • 7k
  • Posts: 763
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #67 on: December 11, 2009, 12:56:38 PM »
Јел' имају црнкиње?
Умрећу, а нисам са црнкињом...
Ima kod mene. Tesko bi ti palo...  xrofl

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #68 on: December 11, 2009, 01:15:09 PM »
Што? Да није до пре годину дана била мушко?
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline iDemo

  • 7k
  • Posts: 763
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #69 on: December 11, 2009, 01:26:33 PM »
Што? Да није до пре годину дана била мушко?
Ma kakvi, ni u loodilu. Nego grize & ujeda...

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #70 on: December 12, 2009, 06:22:03 AM »
Prijateljica mi poslala par slika sa Bozicnog partija u firmi.Radi trenutno u Sidneju ( a porodica joj u Melburnu) jer je jedino tu nashla adekvatan posao kad je letos ostala bez posla ( inache je IT i menadzer je). Na slikama ona je i slovima JEDINO BELO CHELJADE  :cry:. Sve Kinezi i poneki Indijac...

Ne razumem point. Jel ovo dobro ili lose?
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline vbo man

  • 7k
  • Posts: 2038
Re: Pritisni tu & drži dok ne odapneš.pdf
« Reply #71 on: December 12, 2009, 06:53:32 AM »
Quote
Ne razumem point. Jel ovo dobro ili lose?

Ne znam  :idea: Shta ti mislish?
Al me zaista zapanjilo.Pazi kad je ona JEDINA bela na slikama...
The light at the end of the tunnel is the train.