News: SMF - Just Installed!

Author Topic: kupovina kuce (za jelenceta)  (Read 45452 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #151 on: September 26, 2011, 10:19:48 PM »
izgleda da su samo glasine u pitanju, i da po zakonu stanar može da leti u bilo koje doba godine
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #152 on: September 26, 2011, 10:21:54 PM »
Moguce je da se razlikuje od provincije do provincije.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #153 on: September 26, 2011, 10:22:41 PM »
Nego, da mi ne plasimo Slawena, jos se nije ni uselio, a vec ga izbacujemo.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #154 on: September 26, 2011, 11:19:27 PM »
Зато се још нисам ни уселио.
Због страха од исељења. :mrgreen:
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #155 on: September 26, 2011, 11:45:46 PM »

Ako ti ne mozes da zamislis legitimne razloge zasto neko preferira cash u mnogim situacijama - ja mogu; ako je tebi normalno da coveku koji se tek doselio u zemlju (legalno) treba referenca da bi iznajmio posrani stan - meni nije.
legitimne razloge mogu da zamislim ali koga boli patka za razloge. Gro sveta nema te 'legitimne' razloge te je nebitno. Ne postoji drzavna agencija koja poseduje stanove i iste izdaje ovima i onima. Stanovi i kuce u u vlasnistvu 'preduzetnika' koji to ne rade iz humanih razloga vec radi zarade.
Ta lutrija za z.kartu je mogucnost ulaska i pocetak nekog drugog, boljeg zivota. Niko nikada nije rekao da te ceka posao, kuca...Mnogi ce odustati pre nego dodju, drugi ce doci pa se vratiti. Ja se samo nadam da ce Slaven da prevazidje ovo sa kucom/stanom i pstati 3 meseca pre nego odluci da treba da se vrati. Jer zbog trenutnih sitnijih problema ce ispustiti priliku zivota.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #156 on: September 27, 2011, 03:13:35 AM »
У Европи је стварно најнормалнија ствар да изнајмиш стан преко интернета, да те тамо одређеног дана и сата сачека неко ко ће да ти преда кључеве и каже: кад будеш решио да одеш, само их убаци у поштанско сандуче. Тако сам узимао станове у Пешти задње три - четири године и никада, ама баш никада нисам пролазио кроз нешто ни приближно слично овоме овде.
АФ је у праву - кога заболе за разлоге, ствари тако стоје и ту би најглупља ствар на свету била покушавати то да рационализујеш. У ствари, друга најглупља. Прва је била покушавати пречицама - платићу вам унапред и тај рад.

Не знам одакле та магична граница од три месеца? Јер, како ствари стоје (и то баш стоје, као укопане) после три месеца ћу само имати мање новца него сада, а то тешко да је пожељно у УСИ.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #157 on: September 27, 2011, 03:45:58 AM »
Quote from: Ivan_D
to sto covek ne moze da nadje stan vec dve nedelje, samo zato sto nema referenci i nije tamo radio (sto je i logicno jer tek se doselio i moze to da dokumentuje) je za mene apsolutno SURREAL.

Naravno da je SURREAL kad zivis u drugacijim uslovima. Zamisli koliko je tek meni SURREAL fakat da ljudi jure za zenama koje nece da im daju nudeci sve vise i vise para za parce ... Totalno van svake logike. Ali se desava. Pitanje je hocu li ja da budem posmatrac koji ne veruje svoji ocima ili posmatrac koji se trudi da prihvati cinjenice koje nisu up to me da ih promenim.

Pitam se kako li se tek gicas kad zahladi pre nego sto si se nadao ili pocne kisa kad joj vreme nije. Isto ide na zivce i podjednako je u tvojoj moci da promenis.

Stavise toliko si duboko in denial da ti cak ni taj tvoj prijatelj preko chat-a koji je sasvim jasno dao sve razloge nije pomogao ama ni zeru. Ti jednostavno NE ZELIS da prihvatis ocigledno. Attitude is everything, isn't it?

Quote from: Ivan_D
Jos kad se setim da je bilo perioda, retkih doduse, da mi je bilo zao sto nisam emigrirao u Ameriku. Puj, puj, puj, daleko bilo. Da kucnem u drvo.

Kako si ti omatorio... Aiiiiiiiiiiiiiiiii...

Kao covek koji ne zivi u zemlji rodjenja i prosao je sito i reseto - da dodjes u situaciju da izjavis ovako nesto. Ili si se zbabio ili zivis u blagostanju ko Julije Cezar jedes u lezecem polozaju i samo ti primicu i odmicu.

Quote from: Ivan_D
On covek kaze i objasnjava zasto vec godinama ne zivi tamo, kaze "danas je terorista neko ko baca bombe i dize objekte u vazduh. sutra ce mozda biti terorista i neko ko ne zeli da placa kreditnim karticama."

SVAKO ce ti dati logicku podrsku za svoje zivotne odluke. Sigurna sam da covek misli bas to sto je rekao. Sto je interesantno i inspiracija ako ides u istom pravcu a frustracija ako ides u suprotnom. I sam si se zakacio bas za to misljenje jer emotivno trljas svoju odluku koju si davno doneo da ne ides u Ameriku. To je lepo, to kad naidjes na istomisljenika pa ti i on protrlja tvoje stare odluke.

Samo kakve to veze ima sa Slanjenom? On je covek doneo odluku da ide u suprotnom smeru i ovakve price su  kontraproduktivne.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #158 on: September 27, 2011, 03:50:10 AM »
Quote from: slawen
У Европи је стварно најнормалнија ствар да изнајмиш стан преко интернета, да те тамо одређеног дана и сата сачека неко ко ће да ти преда кључеве и каже: кад будеш решио да одеш, само их убаци у поштанско сандуче. Тако сам узимао станове у Пешти задње три - четири године и никада, ама баш никада нисам пролазио кроз нешто ни приближно слично овоме овде.

Jel to bio holiday leting ili si bio regularan tenant?

Quote from: slawen
Не знам одакле та магична граница од три месеца? Јер, како ствари стоје (и то баш стоје, као укопане) после три месеца ћу само имати мање новца него сада, а то тешко да је пожељно у УСИ.

A da li ce ti kosa biti duza? Koliko ce to uticati na tvoj status glede iznajmljivanja kuce?
E vidis, isti uticaj (preko visine bonda) ima i visak para.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #159 on: September 27, 2011, 12:39:11 PM »
Не знам одакле та магична граница од три месеца? Јер, како ствари стоје (и то баш стоје, као укопане) после три месеца ћу само имати мање новца него сада, а то тешко да је пожељно у УСИ.

Ta tri meseca su moja proizvoljna granica koju mislim da bi sebi trebao da zacrtas jer ces se u prvih nekoliko nedelja suociti sa mnostvom egzistencijalnih problema u isto vreme tako da ces biti pod stresom, neraspolozen i oran da sve ovo batalis. A zaista verujem da ovde imas dobru sansu koju ti zelim da ne procerdas tek tako.
Svi smo mi nekako uspeli da stanemo na noge, ne znam nikoga da nije, a i ovi koji su se vratili su to ucinili posto su se sredili i naknadno shvatili da im kultura nije bliska, da je bolje u Srbiji, da su prilike bolje, devojke, poslovi...

Ako ti treba nekakva pomoc javi. Ovako na daljinu je tesko, ali ako bi dosao u Hjuston nacicu ti smestaj u tom nekom motelu pa sredi SSN, vozacku, nadji nekakav posao kako bi imao neki upliv love pa pocni da radis na planovima za buducnost. Ne mogu da zamislim da si u glibu pa se ni makac ne pomeras.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #160 on: September 27, 2011, 12:59:26 PM »


Jel to bio holiday leting ili si bio regularan tenant?



What's the difference?
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #161 on: September 27, 2011, 01:00:46 PM »

Ako ti treba nekakva pomoc javi. Ovako na daljinu je tesko, ali ako bi dosao u Hjuston nacicu ti smestaj u tom nekom motelu pa sredi SSN, vozacku, nadji nekakav posao kako bi imao neki upliv love pa pocni da radis na planovima za buducnost. Ne mogu da zamislim da si u glibu pa se ni makac ne pomeras.

Hvala na ponudi, razmislicu, pa cu ti javiti.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #162 on: September 27, 2011, 02:31:55 PM »
Quote from: slawen
Quote from: Jelence
Jel to bio holiday leting ili si bio regularan tenant?

What's the difference?

Ajoj... Ne mogu da verujem da me kao putnik a tek kao advokat pitas to pitanje.

OK, moguce da taj deo zakona u Srbiji jos nije izmisljen.

Ukratko: turista leti ko kufer cim mu istekne lease, a tenant ... not necessarily.

Missim, to je kao da pitas koja je razlika izmedju one night stand i 25-godisnjeg braka. Ne sa seksualne nego pravne tacke gledista.

Ljudi moji ta stvar ne da nije za zajebavanje nego nemate pojma kolika je to glavobolja. Ja sam imala tenants from hell once   xuzi . One sto su otisli i ostali mi duzni koju nedelju rente ni ne racunam. Za to se ne sekiram.

Sam postupak izbacivanja set up landlord da izgubi pare. Bond je stanarina za mesec dana, a postupak da se izbaci tenant traje najmanje dva meseca. Plus ako je napravio sranje u kuci... Ili ostavio svoje smece (ostavljali su opotrebljavane pelene pobacane po dvoristu, na suncu itd).

Missim... Nije to Evropa, jebiga. U Australiji zivi kojekakva stoka bez pedigrea a u usi mogu tek da zamislim.

Prema tome Slanjene zao mi je sto moram da ti kazem ali ja bih tvoju aplikaciju glatko odbila. Jedino da je neki raspad od kuce kojeg niko nece a i ne mozes mu napraviti neki veliki damage.

Znas sta je ovaj jedan covek radio dok je ziveo u usa? Dolazio bi u kucu kad stanari nisu tu i odnosio WC solju... Ili bi im skinuo krov iznad TVa. I ja ga potpuno razumem.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #163 on: September 27, 2011, 02:40:28 PM »
Hjuston no good. the south no good. Midwest no good. Za tebe je dobar NYC i okolina i mozda Kalifornija. Drz' se NY za sada.
Pricao mi kolega, njegova mama je dosla u NYC iz Evrope krajem dvadesetih godina proslog veka kao devojcica. Polovinom tridesetih su isli na ekskurziju sa skolom negde na Jug i tamo joj je prisla jedna lokalna devojcica i pocela da je pipa po glavi uz komentar svojoj majci "mama, pa ona nema rogove".
That's the south for ya. Nista za tebe, kazem ti. Drz se New Yorka!
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #164 on: September 27, 2011, 02:52:40 PM »
Slazem se ako se vratis u 1930te proslog veka drz se Ivanovog saveta. Plus drzi sve pare u zlatu jer se sprema ekonomska kriza.

Ivane imas li neki frishkiji savet?

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #165 on: September 27, 2011, 02:56:09 PM »
Ivane, lupas!

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #166 on: September 27, 2011, 03:08:56 PM »
Let me see... AF zivi u Hjustonu a Ivan u CZ. Hm?
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #167 on: September 27, 2011, 03:53:36 PM »
Ivane, lupas!

MIslis da je mala imala rogove?

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #168 on: September 27, 2011, 03:57:01 PM »
garant!

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #169 on: September 27, 2011, 04:20:20 PM »
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #170 on: September 27, 2011, 04:31:51 PM »
Vec je prilicno jasno da Slawenu opada entuzijazam.  Ubicete ga u pojam sa vasim savetima.

Drz' se drugar. Da si ovde, imao bi ceo donji nivo kuce dok ne stanes na noge, ovako, izabrao si USA.

Srecno!
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #171 on: September 27, 2011, 04:39:43 PM »
Ne sumnjam da ce Slawen da se iskobelja, vec sto imam utisak da se sad presabira, gde je to dosao. U zemlju gde treba da se kobelja i snalazi, a mislio je da je upravo od toga pobegao.
Slawene, kazu da imigranti imaju tri krize:

1. Posle par dana - Jbt, gde sam ovo dosao. Vecina to odmah prevazidje, cim skonta kako sistem funkcionise. A u stvari skonta da postoji sistem i da funkcionise.
2. Posle 5-7 godina - OK, sve je na mestu, ali nema cvaraka.
3. Pred smrt - ovo jos nisam iskusio  :evil:

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #172 on: September 27, 2011, 05:06:19 PM »
Meni je muka od svih vas, a najvise od Alana. Fin je decko, lepo vaspitan i meni drag, ali ja se ceo unezverim i unervorzim kad cujem njegove savete ala-moja baka, "samo ti odmah nadji posao, da imas makar nesto..."
Ako ga 1500$ sto moze mesecno da zaradi kao nekvalifikovana radna snaga ne spasi, nista nece!
Penny wise...

Dobre ideje i dobre zarade dolaze kad je covek smiren, kad zivi u lepom stanu, u lepom kraju, kad ga zena ne nervira, kad nema drugih problema. Ne moze Slawen da "stane na noge" u studentskoj cetvrti radeci kao cuvar u Walmartu.

If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #173 on: September 27, 2011, 05:09:09 PM »
Da, treba da nadje dobar stan (koji niko nece da mu da) i da pare koje zaradi igrajuci online poker spuca na kurve.
Jbg, situacija u SAD je takva kakva je, ono sto ja znam je da vecina ode prvo korak dole. Privremeno za ogromnu vecinu, srecom.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #174 on: September 27, 2011, 05:20:11 PM »
kurve... mmmmmmmmmmmmmmmm...

it's not all gambling and whores no more. ponudio sam jednoj srednjoj skoli da tamo predajem predmet koji bih sam napravio, upravo pravim syllabus. Postiracu ga ovde ovih dana, drzte mi pesnice.

Inace jedna stvar koju puno vas ignorise ovde je da Slawen nije emigrirao iz istih razloga i iz istih okolnosti kao mi. Shodno tome, ne vaze ni ista pravila, ni ista ocekivanja.

If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #175 on: September 27, 2011, 05:22:06 PM »
Ista su pravila ali su ocekivanja verovatno drugacija. Mislim, sto si mladji lakse je emigrirati.

Kakav je predmet? Ukljucuje li pokazne vezbe?

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #176 on: September 27, 2011, 05:28:31 PM »
Kakav je predmet? Ukljucuje li pokazne vezbe?

 :mrgreen:
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline urbana

  • 7k
  • Posts: 152
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #177 on: September 27, 2011, 05:52:24 PM »
Dobre ideje i dobre zarade dolaze kad je covek smiren, kad zivi u lepom stanu, u lepom kraju, kad ga zena ne nervira, kad nema drugih problema. Ne moze Slawen da "stane na noge" u studentskoj cetvrti radeci kao cuvar u Walmartu.

mislim da gresis, prema mojim iskustvima upravo se tako pocinje: od nizeg, cisto da se dobije neko kanadsko-usa skustvo...pa se onda gradi dalje, samo nebo je granica. znam samo jedan slucaj gde je covek, masinac, dosao i odmah dobio posao u svojoj struci. doduse, u rangu pripravnika sa mnogo manjom platom, ali to je bio primer o kojem se dugo pricalo. svi ostali su pocinjali od mnooogo nizeg od onoga sto su do tada radili.
onaj ko dodje na ovaj kontinent sa predrasudama da ce odmah sesti u direktorsku fotelju, moze odmah da se vrne odakle je i dosao.
nego, aj' ti slawene, u kanadu.
vidi sta ti baggio i ja nudimo (otprilike isto), ma nema amerike do kanade :))

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #178 on: September 27, 2011, 06:49:33 PM »
Vec je prilicno jasno da Slawenu opada entuzijazam.  

E jebatga ako mu je pri prvoj prepreci da izvnes opao koj' se moj uopste i uputio golim guzom medj' pijane ljude.

Vidi nas sve ovde - svi smo kroz to prosli. Jaka mooda. Ako u Srbiji nije naucio da tera dok ne istera onda mora da je rastao sa zlatnom kasikom u dupetu. (Slanjen? NebiK rekla.)

Prema tome, samo opusteno. Nadam se da je poceo da trazi po alternativnim sajtovima, medju vlasnicima licno i u novinama "for rent by owner" umesto da ide glavom kroz zid.

Jebiga nikoga od nas nije docekao crveni tepih, pleh muzika i garnizon za smotru. Pocetak je uvek najtezi. Slag dolazi na kraju.

Prema tome Slanjene: plivaj, masi rucicama. Znas kako kazu: i corava koka nabode zrno. Naci ces ga garant, nema sanse da ne nadjes. Trazi pomoc. Pitaj za savet. Flap your gums. Svi su se udenuli pa ces vala majci i ti.

Slusaj Slanjene, ako ti padne naum da odustanes ja cu te zajebavati do kraja zivota. Pa ti vidi isplati li li se.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #179 on: September 27, 2011, 06:57:03 PM »
"for rent by owner"

Dobar savet.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #180 on: September 27, 2011, 06:59:14 PM »
Amerika je zemlja mogucnosti i jako puno toga zavisi do tebe - dobijes ulaznicu da udjes u kolo (a platio bi duplo da izadjes) pa ako se snadjes super a ako ne nikom nista. Slaven ima kartu, a preziveo je i u Srbiji gde je sistem napravljen da radi protiv coveka.

Opet cu da se slozim sa Ivanom ako Slaven moze da priusti neka uzme kucu sa bazenom, mozda sofera mada moze i da vozi. Ako ne moze morace da se snalazi. Barem u prvo vreme.

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #181 on: September 27, 2011, 07:28:53 PM »

Slusaj Slanjene, ako ti padne naum da odustanes ja cu te zajebavati do kraja zivota. Pa ti vidi isplati li li se.

izvukla si se!!  xfrog

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #182 on: September 27, 2011, 07:38:57 PM »
Vec je prilicno jasno da Slawenu opada entuzijazam.  Ubicete ga u pojam sa vasim savetima.

Drz' se drugar. Da si ovde, imao bi ceo donji nivo kuce dok ne stanes na noge, ovako, izabrao si USA.

Srecno!

Да, то помаже. :mrgreen:
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #183 on: September 27, 2011, 08:50:16 PM »
[...] Postoje verovatno dublji razlozi, slicni onima da za najvecu novcanicu u opticaju ne mozes da kupis vise nego solidan rucak za dvoje, da ne mozes skoro ni posrani kompjuter da platis cashom, [...]

ako ne pozuris vise bukvalno ni rucak neces moci keshom da kupis.

Quote
At Goldman Sachs, employees now have to use debit cards to pay for sandwiches and salads. Cafeterias are going cashless. As Susanne Craig and Kevin Roose report in the New York Times, it's all part of an effort to save on the cost of having armored cars come and haul the cash away.

Offline zagor te nej

  • 7k
  • Posts: 955
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #184 on: September 29, 2011, 12:25:40 AM »
Ni ja ne znam kad sam zadnji put nosio cash I dzepu - u stvari, znam, iu NYCju za taksi. Nego, izgleda da je australijski market krenuo da posrce.  http://m.smh.com.au/business/what-boom-defaults-rise-in-twospeed-economy-20110928-1kxeb.html#ixzz1ZIJiS896 
"Prediction is very difficult, especially of the future."
Niels Bohr

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #185 on: September 29, 2011, 01:24:23 AM »
Znas onaj vic "Ohhh, you're gonna looove Thursday nights"? :mrgreen:
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #186 on: September 29, 2011, 04:57:56 PM »
Slawene, chekiraj PP.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #187 on: October 04, 2011, 04:33:13 PM »
covek je ili upao u semu 'kuca-poso, poso-kuca' ili u depresiju.

Offline urbana

  • 7k
  • Posts: 152
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #188 on: October 05, 2011, 12:18:55 AM »
covek je ili upao u semu 'kuca-poso, poso-kuca' ili u depresiju.
da, stvarno, sta se desava?
slaNJeneeee, javi seeee!

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: kupovina kuce (za jelenceta)
« Reply #189 on: October 28, 2011, 01:43:44 PM »
Last Active:    Today at 11:34:30 AM

mrda  :)