Author Topic: seselj  (Read 35996 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: seselj
« Reply #50 on: November 07, 2014, 04:22:05 AM »
PS. Hvala Hagu sto ga je drzao umesto da i dalje mesetari i jede govna u srpskoj politici. Kad ga bace u raku posuti ga zivim krecom pa zakopati.

Ostavio je onog malog Vucica sto je dovoljno veliki teret. Na srecu, kopija nikada nije ista kao i original.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: seselj
« Reply #51 on: November 07, 2014, 05:02:32 AM »
Quote
On je bio glavni ratni huskac u ona ratna vremena sto je u mojim ocima neopisivi zlocin

A premijer Vucic i precednik Nikolic?

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: seselj
« Reply #52 on: November 12, 2014, 06:09:13 PM »
Stigao.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: seselj
« Reply #54 on: November 12, 2014, 06:40:43 PM »
Class act.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: seselj
« Reply #55 on: November 12, 2014, 06:52:40 PM »
Hehe, ta slika je i meni zapala za oko.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: seselj
« Reply #56 on: November 13, 2014, 01:04:15 PM »
Naravno, jede govna da je pokorio Hag... OMFG uzasavam se da postoje ljudi koji ce ovog Minhauzena da slusaju.
Pustili su ga odapne, nadam se da ce makar taj zadatak da obavi ko covek a ne kako svinja.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: seselj
« Reply #58 on: November 14, 2014, 10:36:06 PM »
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: seselj
« Reply #59 on: November 14, 2014, 10:58:44 PM »
Lose izgleda.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: seselj
« Reply #60 on: November 15, 2014, 08:52:02 AM »
Sitno broji ne moze da stoji
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: seselj
« Reply #61 on: November 15, 2014, 08:56:41 AM »
Da, da,  "mirise na panaiju"...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: seselj
« Reply #63 on: November 16, 2014, 10:44:22 PM »
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: seselj
« Reply #64 on: November 16, 2014, 10:54:39 PM »
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: seselj
« Reply #65 on: November 17, 2014, 01:19:44 AM »
Kako je uspeo da se dodatno ugoji u tom zatvoru?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: seselj
« Reply #66 on: November 18, 2014, 05:01:38 AM »
Pa sta ti mislis da je nosio bukagije? Jeo goMna, igrao saha i tablica, a kod kazana repetirao...

Procitala sam negde da mu se Jelena Karleusa usprotivila kad je srao da je dobro da su capnuli Djindjica. Od sve te dupelizacke svite da mora jedna bimbo da govori zdravorazmski. Izgleda da joj oni silikoni nisu sise nego mooda.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: seselj
« Reply #67 on: November 18, 2014, 05:43:45 AM »
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: seselj
« Reply #68 on: November 18, 2014, 06:05:03 AM »
Svaka joj cast, sta da kazem.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: seselj
« Reply #69 on: November 18, 2014, 12:31:21 PM »
Ja ne pratim njen radi, po defaultu mi je (bila) nesimpaticna bez da bih mnogo/ista znao o njoj, mada sam sad nasao novo postovanje za nju. Ne zbog prostakluka (zbog toga mi je i bila nesimpaticna in the first place) vec zbog javnog ateizma  xjap
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: seselj
« Reply #70 on: November 19, 2014, 02:38:12 AM »
Ateista? Yea', right.

I kao takva sklopila prvi brak u crkvi.

Njen pokret nije ateizam nego uskurcizam.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: seselj
« Reply #71 on: November 22, 2014, 01:50:59 PM »
Ateista? Yea', right.

I kao takva sklopila prvi brak u crkvi.

Njen pokret nije ateizam nego uskurcizam.

Tом приликом се и крстила (због брака, мужа).

Она тражи своју посебну нишу, да се помало дистанцира и издиференцира од осталих али да ипак буде популарна.

http://www.telegraf.rs/jetset/1301694-karleusa-oplela-po-emini-izgleda-bas-kao-da-je-dosla-iz-turske

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: seselj
« Reply #72 on: November 22, 2014, 02:24:06 PM »
Sve sto sam video na tom tvom linku, do dna te stranice, je apsolutno strasno.

Kako mozes??
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: seselj
« Reply #73 on: November 22, 2014, 03:55:52 PM »
*

ŠEŠELJ PROVOCIRA
'Hrvati su se upecali kao somovi, Josipoviću pomažem u kampanji'


Vojislav Šešelj, šef Srpske radikalne stranke i haški optuženik nastavlja s provokacijama.

Kaže da ga nije briga zbog uzbuđenja u hrvatskoj javnosti koje je proizvelo njegovo priopćenje o Vukovaru i njegovi istupi i navodi da su se 'Hrvati zaletjeli kao som na durdubak'.' 'To je vrsta crva koji živi u zemlji i na njega se najefikasnije love somovi. Ja sam bacio durdubak, somovi su se upecali - i što sad', kaže Šešelj i za Srnu otkriva da je priopćenje namjerno poslao samo na hrvatske redakcije.

Šef radikala kaže da njegov povratak i istupi 'čak pomažu predsjedničkoj kampanji Ive Josipovića', a za ministricu vanjskih poslova Hrvatske Vesnu Pusić navodi da je njegov 'najdraži hrvatski političar'.

Mada je Pusić uputila 'diplomatsko saučešće' Srbiji zbog Šešeljevog povratka, on navodi da 'ima posebne simpatije za Vesnu Pusić, jer je zna još iz disidentskih dana i cijeni je zbog njenog obiteljskog, četničkog, pedigrea s majčine strane', prenose Nezavisne.com.

Šešelj kaže da se 'ponaša sasvim normalno, da radi svoj posao i da se neće dobrovoljno vratiti u Haag'. On najavljuje da će tužiti Haški tribunal, koji mu je uskratio 12 godina normalnog života.

Nezavisne.com

*
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: seselj
« Reply #74 on: November 22, 2014, 03:57:52 PM »
*

HARTMANN OTKRILA
'Presuda za Šešelja je napisana, ali nitko ne želi reći kakva je'



Puštanje Vojislava Šešelja na slobodu je nedopustivo, posebno zato što je presuda protiv njega već napisana, ali nije objavljena, izjavila je za ljubljansko Delo od subote Florence Hartmann, bivša glasnogovornica haaškog tužiteljstva

'Presuda je već napisana, a nitko ne želi reći kakva je. Šešelj nije tako bolestan da ne bi mogao slušati njeno čitanje', kazala je Hartmann.

Dodala je da Šešeljevo puštanje na privremenu slobodu nije opravdano niti s aspaketa ljudskih prava.

'Nikoga još nisu prijevremeno pustili na takav način. Svakome treba reći je li kriv ili ne. Nitko ne želi umrijeti, a da ne dobije odgovor na to pitanje', rekla je Hartmann za slovenski list.

Slučaj Šešelj dokaz je da su u Haaškom sudu 'potpuno neodgovorni ljudi' koji bi trebali odstupiti, zajedno s glavnim tužiteljem Sergeom Brammertzom. 'Oni su sasvim iznad svega, iznad međunarodnih standarda, iznad Vijeća sigurnosti UN-a, pa i iznad Boga', dodala je ironično Hartmann.

'Da sam na mjestu (hrvatskog predsjednika) Josipovića, ne bih pisala predsjedniku haškog suda Meronu nego članicama Vijeća sigurnosti, te ih pitala što se događa. Za rad suda plaćamo goleme novce, a u zamjenu dobivamo samo pokušaj revidiranja povijesti konflikta i prijevremeno puštanje jednog luđaka', kazala je Hartmann.

U osvrtu na stanje u Hrvatskoj u vezi s procesom pomirenja i suđenja u Haagu, Hartmann je ocijenila da se stvari 'presporo pomiču' i da je 'nacionalizma sve više'.

'Toga ne bi bilo da nema straha od suočavanja s prošlošću', rekla je Hartmann, dodavši da je hrvatska vojno-redarstvena akcija Oluja bila legitimna, ali da krivci za zločine koji su tijekom i poslije nje počinjeni nisu kažnjeni.

'Ako netko progovori o tim sločinima, automatski se optužuje da se protivi akciji kojom je Hrvatskla povratila kontrolu nad svojim teritorijem', navela je Hartmann u razgovoru za vodeći slovenski list.

*
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: seselj
« Reply #75 on: November 22, 2014, 07:52:04 PM »
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: seselj
« Reply #76 on: November 22, 2014, 07:57:51 PM »
Idi u djavola, gde si ovo iskopao!  :mrgreen:
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: seselj
« Reply #77 on: November 22, 2014, 08:01:51 PM »
 :mrgreen:
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: seselj
« Reply #78 on: November 22, 2014, 09:09:30 PM »
Quote
Bivsi debeli   11.11.2014 - 09:27

Boze, sta li J.K. koristi poslije brijanja?

 :mrgreen:
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: seselj
« Reply #79 on: November 27, 2014, 08:55:05 AM »
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: seselj
« Reply #80 on: November 27, 2014, 04:06:41 PM »
Kako grozno govori taj svinjoliki tzv. voditelj. I kakvu groznu glavu i kosu/frizuru nosi na ramenima; zastrasujuce.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: seselj
« Reply #81 on: November 27, 2014, 08:23:20 PM »
Cuti, nije nas.  :mrgreen:
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: seselj
« Reply #82 on: November 28, 2014, 02:12:45 AM »
'на љуту рану - љуту траву..!'


Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: seselj
« Reply #84 on: December 04, 2014, 07:42:59 PM »
vi budale to sve primate zdravo za gotovo?
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: seselj
« Reply #85 on: December 05, 2014, 07:14:12 AM »

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: seselj
« Reply #86 on: December 05, 2014, 05:47:24 PM »
vi budale to sve primate zdravo za gotovo?

1) Будала ти кева
2) Не само Анђелиновић него је цео низ Срба и Југословена католика (Орјунаши итд.) био у Равногорском покрету или макар само симпатизерима под италијанском управом
3) Ја сам ово знао и без навођења хрватске штампе, која то не би навела да не жели да се обрачуна с политичким противником - Пусићком - што је признајем јефтино, али опет остаје истино
4) 1927. је на изборила 60% Корчуле гласало за српске и југословенске странке (народна радикална, демократска итд.) а знатан део Брача, Хвара итд.

У Срезу Макарска који је изузетно драг теби и другим босанским туристима:

39% Хрватска сељачка странка
15,9% Самостална демократска странка (др Првислав Гризогоно)
15,3% Хрватска пучка странка
11,7% Демократска странка (др Будислав Гргур Анђелиновић - Пусићкин дида-стрико)
7,4% Хрватски блок
6,1% Радничко-сељачки републикански блок
4,6% Народна радикална странка (Љубомир Јовановић)


+32% на окупу...

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: seselj
« Reply #87 on: December 05, 2014, 05:54:36 PM »
Pareski, moze malo o sreskim (srez) izborima u Ljigu 1936-te?

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: seselj
« Reply #88 on: December 05, 2014, 05:56:40 PM »
 :mrgreen:
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: seselj
« Reply #89 on: December 05, 2014, 06:03:56 PM »
Немам те општинске 1936.

Имаш изборе за посланике 1935. онлајн код Јанеза, целу Краљевину не само Љиг.

http://www.dlib.si/details/URN:NBN:SI:DOC-NFZ562KY/?query=%27keywords%3d1935+izbori%27&pageSize=25

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: seselj
« Reply #90 on: December 05, 2014, 06:05:38 PM »
strašno.
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: seselj
« Reply #91 on: December 05, 2014, 06:10:20 PM »
Пардон слагах те, стр. 187 (пдф) односно 158 саме књиге у оригиналу имаш резултате резултате за Качерски срез (Рудник) по бирачким местима (Љиг међу њима) и разноразне среске кандидате разних листа.

По три са Јевтићеве (владине) листе, и по један са Мачекове, Љотићеве и Максимовићеве.


Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: seselj
« Reply #92 on: December 05, 2014, 06:39:50 PM »
Kralju. Ako moze jos, ko je legitimni naslednik Britanske krune, u svetlu najnovijih razvoja dogadjaja sa DNK analizom onog nesrecnika.

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: seselj
« Reply #93 on: December 21, 2014, 09:59:57 AM »

*
... Arkan je bio zločinac, Srebrenica je najmračnija tačka srpske strane
Jutarnji.hr | 21. 12. 2014. - 09:29h | Foto: AP | Komentara: 57

Haški optuženik Vojislav Šešelj u intervjuu za bosanskohercegovačku televiziju Face u subotu uveče izjavio je da je "Srebrenica ključna srpska kompromitacija i da je važno da se to kaže jer je Srebrenica najmračnija tačka na srpskoj strani", prenosi Dnevni avaz .

"Ja ne osporavam zločin u Srebrenici, samo tvrdim da nije genocid. Bila su tri logora u Prijedoru gde su ljudi ubijani, maltretirani i pljačkani. To su bili i civili. Ja ne osporavam zločine u Prijedoru, ja ne osporavam zločin u Srebrenici, ne želim osporavati nijedan zločin", izjavio je Šešelj.
...
*

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/520993/Seselj-Arkan-je-bio-zlocinac-Srebrenica-je-najmracnija-tacka-srpske-strane
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: seselj
« Reply #95 on: January 29, 2015, 07:08:34 PM »
Zlocinacka organizacija SPC. Na svim svojim nivoima.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: seselj
« Reply #96 on: January 29, 2015, 07:43:24 PM »
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: seselj
« Reply #97 on: January 29, 2015, 07:44:51 PM »


*
VLADIKA IZVAN KONTROLE
I u Srbiji zgroženi odlikovanjem 'crnog đavola' Šešelja



Predsjednik Srpske radikalne stranke (SRS) i haaški optuženik Vojislav Šešelj odlikovan je odličjem Bijelog anđela u manastiru Mileševa, a nakon što su radikali tu vijest i video-snimke objavili na svojoj internetskoj stranici, pojedini beogradski mediji u četvrtak prenose osude tog čina i najavljuju da će vrh Srpske pravoslavne crkve (SPC) smijeniti vladiku mileševskog Filareta

Odluka mileševskog vladike, kojega u javnosti smatraju jednim od 'jastrebova' i ekstremista unutar SPC, o dodjeli odličja vođi radikala optuženog za ratne zločine ocijenjena je u medijima kao 'šamar svim žrtvama' Šešeljeve politike i samom vrhu Crkve, a prema neslužbenim saznanjima, vrh SPC očitovat će se i već na prvom zasjedanju Sinoda SPC najvjerojatnije smijeniti vladiku Filareta.

'Bijeli anđeo za crnog đavola' naslov je u listu Blic, Večernje novosti pišu 'Vladiki Filaretu prijeti smjena', dok B92 prenosi ocjenu direktora Centra za istraživanje religije, politike i društva Nikole Kneževića da je dodjela ordena 'provokacija i šamar SPC-u i vjernicima uopće'.

'Odlikovati osobu koja je poznata po svojim sve samo ne kršćanskim stajalištima, a još uvijek je pod optužbom za ratne zločine, predstavlja šamar svim osobama koje su tijekom devedesetih propatile zbog pogubne Šešeljeve retorike i politike. Takav čin je čista provokacija i šamar na obraz SPC-a i vjernika uopće', izjavio je Knežević za agenciju Beta.

Vladika Filaret otvoreno je podupirao politiku Slobodana Miloševića i nacionaliste tijekom 90-ih godina, a svojim je ekstremnim stajalištima i ponašanjem u javnosti više puta potaknuo polemike i pitanja zašto ga Srpska pravoslavna crkva ne smijeni i izopći, ali se to još nije dogodilo.

Direktor Centra za istraživanje religije, politike i društva Nikola Kneževića kaže kako ga potez vladike Filareta ne iznenađuje s obzirom na njegovu prošlost, ali ga iznenađuje to što ga u SPC nitko do sada nije pozvao na odgovornost.

'Kakav se dojam stječe poslije primjera kojih smo prethodnih mjeseci bili svjedoci: nakon što je biskup crkve u Hrvata Vlado Košić uspoređivao patnje Darija Kordića s Kristom ili ovo tragikomično odlikovanje Šešelja? Za svoje postupke nitko ne snosi odgovornost, a samim tim izostaje i fundamentalna odgovornost prema prošlosti i žrtvama minulih sukoba', ocijenio je Knežević.

Orden kojim je vladika mileševski Filaret odlikovao Šešelja bit će tema koju će razmatrati Sinod SPC, a prema saznanjima Večernjih novosti u vrhu crkve se govori da bi to mogao biti uvod u njegovo razrješenje s mjesta episkopa mileševske eparhije, no ta bi odluka mogla biti donešena tek u svibnju, kada je sljedeće zasjedanje Sinoda SPC.

Izvori iz crkvenih krugova, kako piše beogradski tisak, navode da je odlikovanje vođe radikala i haaškog optuženika 'vrhunac samovolje koju godinama provodi vladika Filaret'.

Patrijarh Irinej i vrh SPC u međuvremenu nisu javno komentirali ovu dodjelu odličja, ali mediji navode kako 'pada u oči to da vijest o uručenju ordena nije prenesena ni u jednom glasilu SPC'. Također, vijest nije objavljena ni u jednom od državnih medija.

'Orden Bijelog anđela eparhija mileševska ustanovila je 2011. godine, a među prvim nositeljima su vladika Pahomije i Vasilije Kačavenda. Pahomiju je suđeno zbog seksualnog zlostavljanja dječaka, ali je slučaj zastario, a Vasilije je umirovljen po objavljivanju video snimke njegova intimnog odnosa s muškarcem', navodi beogradski Blic.
*
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: seselj
« Reply #98 on: March 31, 2016, 11:04:08 AM »


'Cause I'm as free as a bird now..

http://www.youtube.com/watch?v=D0W1v0kOELA



Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: seselj
« Reply #99 on: March 31, 2016, 02:04:24 PM »
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.