News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Hate...  (Read 73461 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Hate...
« Reply #250 on: April 26, 2012, 11:15:51 AM »
Kud ces "sire" od interneta, sirota E. Jos je buskas da bi poslala link na zenu, misssim...
Pa sta, neki ljudi ne koriste internet.

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Hate...
« Reply #251 on: April 26, 2012, 11:44:57 AM »
Quote
Devojka se verovatno zaljubila, sto se zenskoj populaciji cesce desava nego muskoj i verovatno je kao sto je Pareski vec ranije rekao u tu vezu usla upravo iz tog razloga,

mdddddddaaaaa, posto joj je Ivan na prvom vidjenju rekao "brze, evo ide mi zena".

 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Hate...
« Reply #252 on: April 26, 2012, 11:46:07 AM »
Quote
Devojka se verovatno zaljubila, sto se zenskoj populaciji cesce desava nego muskoj i verovatno je kao sto je Pareski vec ranije rekao u tu vezu usla upravo iz tog razloga,

mdddddddaaaaa, posto joj je Ivan na prvom vidjenju rekao "brze, evo ide mi zena".

 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ne razumem na sta ciljate

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Hate...
« Reply #253 on: April 26, 2012, 11:58:45 AM »
Quote
ne razumem na sta ciljate

Ne pratis fabulu radnje, a brza si na zakljuccima  xtwak
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Hate...
« Reply #254 on: April 26, 2012, 12:09:22 PM »
Maybe we just have a different paradigm  :roll:

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Hate...
« Reply #255 on: April 30, 2012, 04:28:09 AM »
Barman: "you working tomorrow?"

Me: "yes".

Barman: "it's past midnight, man".

Me: "I work on Wall Street. I can go or not go to work whenever I want".

Barman: "ah..."
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: Hate...
« Reply #256 on: April 30, 2012, 02:15:50 PM »
Quote
Devojka se verovatno zaljubila, sto se zenskoj populaciji cesce desava nego muskoj i verovatno je kao sto je Pareski vec ranije rekao u tu vezu usla upravo iz tog razloga,

mdddddddaaaaa, posto joj je Ivan na prvom vidjenju rekao "brze, evo ide mi zena".

Или си млађи него што сам мислио или неискусан по питању жена.

То је такозвани синдром жртве недоступног мушкарца. Профил је лепа, згодна, високообразована девојка. Максимално се посветила студијама и каријери (најчешће су лекарке мада видимо да нису једине). Зато што није акреп, зато што је успешна али и зато што се посветила пословном успеху рачунала је да не мора много да мари за потенцијалним партнером, да ће он сам доћи. Ту улети лик који постаје њена замка. Што је дуже с њим то развија све глупље фантазије о томе да ће он једног дана њу да ожени и остави своју жену (и децу)...

Изоставих кључно, ту је негде око 30-е, више јој није толико до зезања колико размишља о породици, односно сабирању да некога упознам... да се узмемо... да родим (... па друго...и треће)*...

* приближавањем 30. рођендана се број жељене деце смањује па чак и амбиција за мужем, те почињу да разматрају могућност куповине репродуктивне имовине по тумачењу прецедентног права Британске Колумбије и Канаде

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Hate...
« Reply #257 on: April 30, 2012, 03:29:33 PM »
Pareski, nemaju sve zene tvoj mozak.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Hate...
« Reply #258 on: April 30, 2012, 04:08:05 PM »
I guess we'll never know (some more / some less so than others), buduci da se situacija iskomplikovala and we don't get (some more / some less so than others) to cross-examine the other side.

"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Hate...
« Reply #259 on: April 30, 2012, 04:12:33 PM »
Pri cemu je i uzorak (ukupno jedna zena) nedovoljan za statisticku obradu podataka i bilo kakvo smisleno zakljucivanje.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Hate...
« Reply #260 on: April 30, 2012, 04:24:26 PM »
Jedan covek, jedna zena...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Hate...
« Reply #261 on: April 30, 2012, 06:56:24 PM »
Evo me na aerodromu, letim za BKK sam. Pitanje je da li je bolje tako ili ne, vreme ce pokazati :)
Elem, Pareski, povrsno gledano I sa malo informacija moglo bi da izgleda da ima smisla u onome sto govoris. Ali cim vise informacija, tim manje ima smisla tvoja teza.

Pozdrav ekipo :)
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Hate...
« Reply #262 on: April 30, 2012, 07:03:33 PM »
Dobro otvori oci tamo:


Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: Hate...
« Reply #263 on: May 04, 2012, 02:12:22 PM »
И тако, јадница би само једна епизода на форуму  xfrog

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Hate...
« Reply #264 on: May 04, 2012, 07:25:00 PM »
Ma, ako je neko jadan u celoj toj prici to sam ja. Ako je neko patio na izvestan nacin, provodio besane noci i sl. onda sam to ja.
Ne mogu da vam iznosim detalje, ali tako je to sve nekako. Ta devojka je kao 3 razlicite licnosti u razlicitim okolnostima. Za vreme seksa affectionate and passionate like no other, in person (za vreme ne-sexa) nesto malo manje affectionate mada i dalje mila, a na daljinu (skype, telefon i poruke) almost stone-cold, a kad pokusava da bude ljupka sa daljine izgleda neprirodno.
And then there be other things, other guys and what not. Dakle, ako su nekom tesko pale pomenute komplikacije ondaK sam to ja.
Tako Pareski ucini nam svima uslugu ovde and quit over-analyzing.

On somewhat unrelated note, citam na netu iskustva nekih likova sa Ruskinjama (opet da pomenem, nikakve direktne veze sa mojim slucajem), i jedan lik kaze "if you're even a little romantic and especially if you have even a slightest trace of emotions, morality and decency in yourself - you're no match for these (Russian) women"   :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Moja zena je Ukrajinka (mada joj je bioloski otac Rus i cak se rodila u Rusiji i zivela tamo do 4-te godine) i ne moze da se nakritikuje Rusa, ruskog mentaliteta, a pogotovo Ruskinjica. I uvek popizdi kad se seti da sam ja slab na iste.

Ja Ruskinjice obozavam, ali je bolje ne zaljubljivati se u iste (makar ne u one that fit the stereotype).
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Hate...
« Reply #265 on: May 04, 2012, 07:35:49 PM »
Quote
And then there be other things, other guys and what not

Ti joj veran a ona ima druge...

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Hate...
« Reply #266 on: May 04, 2012, 07:40:51 PM »
Quote
And then there be other things, other guys and what not

Ti joj veran a ona ima druge...
xrofl

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Hate...
« Reply #267 on: May 04, 2012, 07:53:10 PM »
Vrlo vickasto. ha-ha   :x
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Hate...
« Reply #268 on: May 04, 2012, 07:56:16 PM »
A jbg, sta se ljutis, pa sam nabacujes loptu na volej, gde to Srbin da ne iskoristi.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Hate...
« Reply #269 on: May 04, 2012, 08:11:35 PM »
Ma ne ljutim se, samo mi stajes na muku. tu ruskinjicu necu tek tako preboleti. mozda.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: Hate...
« Reply #270 on: May 05, 2012, 09:48:09 AM »
Одувек сам хтео да знам како се то разликују Украјинци од Руса?

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Hate...
« Reply #271 on: May 05, 2012, 02:40:46 PM »
Quote from: Ivan_D
Ja Ruskinjice obozavam, ali je bolje ne zaljubljivati se u iste (makar ne u one that fit the stereotype).

Znaci - zaljubio si se?
Masala!


Quote from: Ivan_D
Ma, ako je neko jadan u celoj toj prici to sam ja. Ako je neko patio na izvestan nacin, provodio besane noci i sl. onda sam to ja.

Jos ce ispasti da si ti sad nekakva zrtva... Tipican ozenjeni muski prasac koji trazi hleba preko pogace.


Quote from: Ivan_D
Ne mogu da vam iznosim detalje, ali tako je to sve nekako.

Kako bi i mogao da nam izneses detalje? Nije to sad kao da si iznosio nekakve privatne stvari do sada, na pr. da ti je muskarac glodao... ili da moljakas striptiz plesacice za placeni seks, ili da si kacio svoje slike sa golom zenom u narucju. Mislim, ako je privatna stvar - onda je privatna, jel tako?


Quote from: Ivan_D
And then there be other things, other guys and what not.

A taman si hteo da je zenis?
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Hate...
« Reply #272 on: May 05, 2012, 04:47:58 PM »
Jelence je mnogo nervozna. Namcor started playing the field pa se izdkravas na meni ovde?
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Hate...
« Reply #273 on: May 05, 2012, 04:49:31 PM »
Одувек сам хтео да знам како се то разликују Украјинци од Руса?

Razlika je OGROMNA izmedju pravih Ukrajinaca (tj. zapadne Ukrajine gde se govori ukrajinski) i Rusa. Ogromna. U istocnoj Ukrajini zive u principu Rusi, pa toliko razlike i nema.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Hate...
« Reply #274 on: May 05, 2012, 05:18:36 PM »
Quote from: Ivan_D
Jelence je mnogo nervozna. Namcor started playing the field pa se izdkravas na meni ovde?

Nije bre nego me nervira foliranje.

Dzek si kad nam pokazujes obrijanu... da-se-ne-izrazim zene o kojoj ni krivoj ni duznoj citamo ovde danima, a sad kao nesto patis, foliras. Da ne iznosis intimu, i taj rad.

Malo sam zatecena koliko si iskompleksiran, that's all.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Hate...
« Reply #275 on: May 05, 2012, 05:27:59 PM »
PS. E, da, i samo da kazem, for the record: zabole me djoka za moralne norme, kojih se pridrzavas a koje krsis, nebitno je. Ovo sto E prica - well, to je njeno misljenje (nije i moje).

Tvoj zivot, tvoj izbor, budi veran ili kresi redno i paralelno, potpuno mi je svejedno. Ne dajem pet para za to kakav ti je brak niti se opterecujem kakav bi trebao da bude. Nije moj problem i jednostavno me ne zanima.

Ono sto cenim iznad svega je iskrenost.

Ono sto ne podnosim je laz i foliranje.

Sve dok mi se cinilo da zivis svoj zivot te da ti se keca za norme dokle god teras svoje bio si mi omiljeni lik.

Sad vidim da je moguce da sam se onako bas momacki presla u racunu.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Hate...
« Reply #276 on: May 05, 2012, 05:38:34 PM »
Hvala ti sto si me izprofilirala. Uvek volim kad me samouki ljudi analiziraju.

Inace, ja sam samo replicirao na tezu Pareskog i E da se sirota devojka zaljubila a ja sam je eto iskoristio. Samo sam izneo cinjenicu da je celo komplikovanje situacije meni teze palo nego njoj.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Hate...
« Reply #277 on: May 05, 2012, 05:55:28 PM »
Quote from: Ivan_D
Hvala ti sto si me izprofilirala. Uvek volim kad me samouki ljudi analiziraju.

Ah...

Quote from: Ivan_D
Inace, ja sam samo replicirao na tezu Pareskog i E da se sirota devojka zaljubila a ja sam je eto iskoristio. Samo sam izneo cinjenicu da je celo komplikovanje situacije meni teze palo nego njoj.

A ja sam ovu tvoju konstataciju prokomentarisala da je to tipicno proseravanje ozenjenog coveka koji se bavio vanbracnim aktivnostima sa slobodnom devojkom.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Hate...
« Reply #278 on: May 05, 2012, 09:58:50 PM »
Zapadna Ukrajina = austrougarska
Istocna Ukrajina = Raspucinovo

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: Hate...
« Reply #279 on: May 10, 2012, 07:42:55 PM »
Одувек сам хтео да знам како се то разликују Украјинци од Руса?

Razlika je OGROMNA izmedju pravih Ukrajinaca (tj. zapadne Ukrajine gde se govori ukrajinski) i Rusa. Ogromna. U istocnoj Ukrajini zive u principu Rusi, pa toliko razlike i nema.

Управо из тог разлога постављам питање о разлици, тј. где почињу Украјинци а где престају Руси? Кијев? Лвив?

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: Hate...
« Reply #280 on: May 10, 2012, 07:55:01 PM »
Inace, ja sam samo replicirao na tezu Pareskog i E da se sirota devojka zaljubila a ja sam je eto iskoristio. Samo sam izneo cinjenicu da je celo komplikovanje situacije meni teze palo nego njoj.

Збиља немам искуства с Рускињама али с осталим (генеричним) припадницама женског рода важи правило да се (с изузетком нимфоманки) експоненцијално заљубљују сваким гужвањем постеље, да не спомињем то играње брака (24h заједништво) које ти практикујеш с твојим штићеницама.

Питам из конкретног разлога, ваља се знати где обитава та врста...

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Hate...
« Reply #281 on: May 10, 2012, 09:27:30 PM »
I u trougao i u zvezdu; i rafalno i pojedinacno...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Hate...
« Reply #282 on: May 11, 2012, 12:29:31 PM »
Управо из тог разлога постављам питање о разлици, тј. где почињу Украјинци а где престају Руси? Кијев? Лвив?

Kao i uvek (mada vi pravoslavni ne razumete taj koncept bas najbolje), jedna nacija pocinje tamo gde pricaju isti jezik, a prestaje tamo gde vise ne pricaju. Stvar je vise lingvisticke nego teritorijalne prirode. Ukrajiski i ruski su razliciti koliko ceski i ruski.
Istina u Kijevu pricaju skoro samo ruski kao i u Odesi i celoj istocnoj Ukrajini - to su sve Rusi koji su prisilno doseljeni pre i posle glodomora. U zapadnoj UA govore uglavnom ukrajinski.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Hate...
« Reply #283 on: May 11, 2012, 03:53:57 PM »
Imao sam kolegu u Torontu iz Kijeva.
I on i žena su Ukrajinci. Reče da međusobno više pričaju ruski. Bez nekog posebnog razloga, tako im jednostavnije.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Hate...
« Reply #284 on: June 18, 2012, 10:45:15 PM »
To bi bilo, na primer, kao kad bi recimo Christian Bale ili Jude Law dosli u Prag, upoznali se slucajno sa mojom zenom i hteli da spavaju sa njom.

"I have to return some video tapes!"
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: Hate...
« Reply #285 on: June 19, 2012, 01:30:49 PM »
Управо из тог разлога постављам питање о разлици, тј. где почињу Украјинци а где престају Руси? Кијев? Лвив?

Kao i uvek (mada vi pravoslavni ne razumete taj koncept bas najbolje), jedna nacija pocinje tamo gde pricaju isti jezik, a prestaje tamo gde vise ne pricaju.

Ma немој? А шта ћемо с Ашкалијама (Роми који говоре албански), Караманлијама (Грци који говоре турски) и низом других изузетака том причала-ми-баба правилу? Канадско-америчка граница, белгијско-француска, швајцарско-француска итд? По чему су то Кинези и Албанци јединствена нација? А тек Италијани, са све Сицилијано, Ладино, Сардињезе, Калабрезе итд.

Quote
Stvar je vise lingvisticke nego teritorijalne prirode. Ukrajiski i ruski su razliciti koliko ceski i ruski.

Пази да ти поверујем, као када би рекао да се словеначки и македонски разликују колико македонски и бугарски.

A шта је заправо украјински језик?

Сумњичав сам према лингивистичким границама које се подударају с политичким.


Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Hate...
« Reply #286 on: June 19, 2012, 04:55:42 PM »
.
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Hate...
« Reply #287 on: June 19, 2012, 07:46:05 PM »
Glede jezika, bio prosle nedelje u Parizu (s Ruskinjicom vanzelfsprekend) i usli mi u jedan indijski restoran, bilo oko 6-7pm, jos nikog nije bilo osim jednog ruskog para 2 stola od nas. I dolazi kelner Indijac i pita me da li hocu menu na francuskom ili na engleskom. "Na engleskom, na engleskom" kazem ja.
On pita da li govorim francuski makar malo, ja kazem da ne.
Onda on pita vrlo ljubazno i polu u sali, mada nikako provokativno "and may I ask you sir, why do you not speak French?"

I ja mu odgovorim polako, akcentirajuci svaku rec "beacaaaaause it's not a very important languuaaaage".

I on covek prasnuo u smeh, nije mogao da se suzdrzi. Davno nisam video da se neko tako iskreno nasmejao.  :mrgreen:
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Hate...
« Reply #288 on: June 19, 2012, 08:04:16 PM »
 :|
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Hate...
« Reply #289 on: July 20, 2012, 11:49:57 AM »

Quote from: Ivan_D
(...)
On pita da li govorim francuski makar malo, ja kazem da ne.
Onda on pita vrlo ljubazno i polu u sali, mada nikako provokativno "and may I ask you sir, why do you not speak French?"

I ja mu odgovorim polako, akcentirajuci svaku rec "beacaaaaause it's not a very important languuaaaage".

 xrofl  xrofl  xrofl
Hahahahaha pa ovo je sjajno !!! Car si, svega mi na svetu :)

Hahahahahaha!!!!!!

Ej moj Ivane, ne kazu za dzabe ti iz sela kad oces al selo iz tebe nikad.

Najzabavnije je sto si ti toga potpuno nesvestan. Kao i Ekrem Jevric svoje nemuzikalnosti.

"not a very important languuaaaage"... Hahahahaha... Jebote patak upisah se ziva  :|
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Hate...
« Reply #290 on: July 20, 2012, 03:11:25 PM »
It so fucking isn't. We own their lazy surrendering ass.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Hate...
« Reply #291 on: July 20, 2012, 03:30:26 PM »
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Hate...
« Reply #292 on: July 23, 2012, 06:12:49 AM »
It so fucking isn't. We own their lazy surrendering ass.

That's not the point. Sto tebi, kao deklarisanom alter-egu Nedjeljka Vukojevica, ne mora ni da bude jasno. Ali covek koji se folira da je kako mali jeo pacija govna po Evropi (a ne u Srbiji) ukratko receno daje drugacije odgovore na postavljeno pitanje (da bi dokazao da je nobles). Ovako se stvar svodi na pokondirenu tikvu... Fuj Srbi, fuj Srbijo, a on najveci medju sebi jednakima.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Hate...
« Reply #293 on: July 23, 2012, 06:34:32 AM »
Pazi ovako: USA >> Francuska >> tzv. Srbija.

>> = waaay more important.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: Hate...
« Reply #294 on: July 23, 2012, 11:09:45 AM »
中國>>>>USA
它使他媽的是不是。我們擁有自己的懶惰投降的屁股。
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Hate...
« Reply #295 on: July 23, 2012, 02:41:24 PM »
"It makes the fuck is not. We have our own laziness surrender ass"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Hate...
« Reply #296 on: July 23, 2012, 05:16:41 PM »
u 1 redu:

China >>>> USA it make fuck not. We have his lazy ass to surrender.

Кина >>>> САД то не би курац. Имамо своју лењу гузицу да се предају.



u 2 reda:

China >>>> USA
It makes the fuck is not. We have his lazy ass to surrender.

Кина >>>> САД
То чини курац није. Имамо своју лењу гузицу да се предају.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: Hate...
« Reply #297 on: July 23, 2012, 06:55:03 PM »
Па добро, бре, браћо, Срби, поред тол'ко живих Кинеза ви сте се у'ватили Гугл преводиоца.
Дрешите кесу, па да видите шта то значи и колико је исправно.

Е, то сам највише презирао код "наших" људи овде - што су страшне стипсе и џимрије, а гребатори невиђени.
Миссим, бар ово што сам срео.
И то су најгори они "чисти" Срби. Е мало ли су помешани, одма'  и квалитет бољи.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Hate...
« Reply #298 on: May 28, 2014, 05:10:32 PM »
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.