Author Topic: turci se nesto uzjebali  (Read 628906 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6590
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2300 on: February 06, 2016, 02:55:54 PM »
... zar nije bolje da vlada neki Austrijanac nego ovakvi likovi?

pa pre neki dan si objasnio da treba pisati: za r

... i među Austrijanci ima ovakvih likova, na tone...

inače u Srbiji je na vlasti ekipa koju su Sloba i Šeki pokupili na vašaru patriotizma... so what could possibly go wrong?

ovi sa manje škole su angažovani lokalno, a snalažljiviji (koji nisu štedeli da im se napiše doktorat/kopija, Stefanović, Mali...) su ministri/gradonačelnici...

Не знам да ли си упратио како их последњих дана на Б92 хвале оне две Соње (Бисерко, Лихт), просто ми жао било да мењам канал, ал' морао сам, поче да ми искаче нека копривњача, а у глави ми се роди страшна мисао да се из тих стопа учланим у Двери....

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2301 on: February 06, 2016, 04:40:17 PM »
'bem li ga, te Sonje su ponekad, delimično u pravu
al' njih u Srbiji niko ne uzima za ozbiljno...
većina odma' promeni kanal kad' ih vidi... zato, Dveri i dalje kubure sa članstvom...
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2302 on: February 06, 2016, 05:29:43 PM »
Počasni predsednik Socijalističke partije Srbije Milutin Mrkonjić svoju prvu ženu vodio je u hotel „Moskva“, a drugu, Anu Bekutu u Prokop.

- Vodio sam pre neki dan Anu Bekutu tamo, nije verovala da ne može da se siđe dole. Za dva sata koliko smo tamo proveli nijednog putnika nismo videli. Kažu ‘završeno’, a nema stanične zgrade, nema pristupnih saobraćajnica, nema ljudi... Daleko je to od završenog - kritikovao je Mrkonjić radove na stanici Prokop.

A potpredsednica Vlade Zorana Mihajlović poručila mu je da je partnerki Ani Bekuti trebalo da pokaže deo autoputa Ub-Lajkovac, koji je izgradio dok je bio ministar, a koji je nadaleko poznat po tome što povezuje dve njive.

http://www.blic.rs/zabava/vesti/zavodnik-godine-mrkonjic-vecerao-sa-zenom-pa-slavio-sa-anom-bekutom/5s3pt0l
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2303 on: February 06, 2016, 05:32:52 PM »
Kakav cirkus.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2304 on: February 07, 2016, 03:48:59 PM »
Iračanin silovao dečaka na bazenu u Beču

Beč -- Izbeglica iz Iraka uhapšen je zbog toga što je u decembru silovao 10-godišnjeg dečaka na bazenu u Beču, saopštila je austrijska policija.

IZVOR: TANJUG NEDELJA, 7.02.2016. | 09:50
   
Osumnjičeni silovatelj, koji je u Austriju došao preko Balkana 13. septembra, priznao je policiji da je to učinio iz "hitne seksualne potrebe", navode lokalni mediji, pozivajući se na zapisnik sa ispitivanja.

Upitan da li su takva dela zakonita u njegovoj zemlji, on je rekao da je svestan da su takva dela zabranjena u svakoj zemlji u svetu i priznao da je napravio "ogromnu grešku", prenosi "Raša tudej".

"Podneta je tužba zbog silovanja 10-godišnjeg dečaka na bazenu u Terezinbadu. Utvrdili smo da je osumnjičeni 20-godišnji muškarac koji živi u Beču. Uhapšen je i poslat u zatvor u Josefštadu", rekao je juče glavni inspektor Roman Hahslinger.

Kako je dodao, osumnjičeni je irački državljanin koji u Beču ima izbeglički status.

Hahslinger je naglasio da ljudi ne treba da brinu, te da je "Beč bezbedan grad i da se tu ništa nije promenilo".

Osumnjičeni muškarac, čije ime nije objavljeno, 2. decembra je uvukao dečaka u svlačionicu bazena i napao ga.

Kada je dečak rekao spasiocu šta se dogodilo, hitno su pozvali policiju.

Uspeli su da uhvate napadača na bazenu koji se, na njihovo zaprepašćenje, umesto da je pobegao sa mesta zločina, zabavljao skačući sa daske visoke tri metra, prenosi list "Di Hojte".

Dečak, koji je pretrpeo više unutrašnjih povreda, prebačen je u dečju bolnicu.

Državni tužilac je osumnjičenog muškarca optužio za silovanje i teško seksualno zlostavljanje maloletne osobe, rekla je portparolka državnog tužioca Nina Busek, preneo je list "Kronen Cajtung".

Austrija je do sada, posle Švedske, primila najveći broj izbeglica po glavi stanovnika u Evropi, podseća ruski kanal.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=02&dd=07&nav_category=78&nav_id=1094031

Ovi ne biraju...
(cirko, 7. februar 2016 10:43)
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6590
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2305 on: February 07, 2016, 04:12:44 PM »
a vidiš ti, majku mu, to izgleda nije dozvoljeno ni u Iraku?

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2306 on: February 07, 2016, 04:32:03 PM »
http://www.youtube.com/watch?v=28t_eZmywXo

-Ako zaista dođe do posete mlađanoga Kurca ja bih zamolio da onaj ko ga primi, a to će ga primiti predsednica opštine i narodni poslanik, da se ne otimaju oko primanja Kurca, već da ga prime na dostojanstven način i neka ga prime etno. Neka bude u narodnoj nošnji.
Mislim da će Kurc to dobro da zapamti i možda ćemo preko Kurca da dobijemo i donaciju. Sebastijan je dosta toga doprineo, doprineo je i pećini Rajkovoj u Majdanpeku.
Da li su oni sa Kurcem imali neke druge dogovore, ja ne znam, ali treba iskoristiti sve što je moguće, sa dobrim belmužom biće još i bolje, rekao je Mitić za skupštinskom govornicom

Pretpostavljam da bi predsednca opštine želela da primi mlađanoga Kurca u kancelariji a da bi narodni poslanik želeo da ga primi pred građanima u narodnoj nošnji, u koju voli da se oblači, a sve to kako bi se doprinelo razvoju opštine, objasnio je Mitić.

Predsednica opštine Svrljig Jelena Trifunović kaže da nije prisustvovala pomenutoj sednici opštine i da nije čula Mitićev govor ali da nije tačno da je najavljen dolazak asutrijskog ministra u Svrljig.

- Nikakvu najavu dolaska nismo dobili. Ako se Kurc najavio Mitiću, neka ga on primi - kazala je Trifunovićeva.

http://www.blic.rs/vesti/politika/urnebesan-lapsus-sef-odbornicke-grupe-socijalista-ne-otimajte-se-oko-primanja-kurca/brw547n

Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2307 on: February 07, 2016, 07:07:32 PM »
Grozan svet. Grozan.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6590
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2308 on: February 07, 2016, 07:26:40 PM »
Ma to je pičkin dim u odnosu na ono što kaže član nadzornog odbora smederevske "Železare" Bojan Gojković: da je kritika loših rezultata te firme ravna izdaji zemlje.
To tamo po Svrljigu je samo tejlesija, ovo je zlo.



Btw, sutra Kurc stiže u srce tame.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2309 on: February 07, 2016, 07:49:48 PM »
:|

"The horror, the horror..."
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2310 on: February 07, 2016, 08:15:28 PM »
Srbi ce skoro biti k'o Cigani. U proseku su grozni, a nemaju ni elitu. Ni u cemu. Ne racunajuci Djokovica koji je mother of all outliers.

Kod Rusa je to mnogo bolje. U proseku grozni-pregrozni, ali imaju u elitu u svim sferama, pa normalan covek tamo moze da funkcionise.

Meni, koliko god da ga ne volim, bilo zao Putina kad je bio u Beogradu kod onih idiota.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2311 on: February 08, 2016, 02:30:23 AM »
Da znas da se i meni bilo malo smucilo to, onako cisto za njega.

Nego mislio sam da te pitam: jel' znas sta su inoverci?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2312 on: February 08, 2016, 04:11:09 PM »
Predpostavio sam, ali sam pogledao za svaki slucaj. Sta s inovercima?
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2313 on: February 08, 2016, 04:24:53 PM »
Nista. Sta si predpostavio, zanimalo bi me?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2314 on: February 08, 2016, 05:09:56 PM »
da su to ljudi druge vere. slicno kao inozemci
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2315 on: February 08, 2016, 05:24:48 PM »
Aha, ok. Good on you.

Sa svim problemima oko tvoje percepcije pravoslava, da znas da sam ocekivao da ces reci "ne znam".  :mrgreen:
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2316 on: February 10, 2016, 06:34:48 AM »
"Mislim da je Vučiću u vladi  potreban savetnik za razlikovanje ispravnog od pogrešnog", rekao je Vasić.

Vasić kaže da je kod Vučića inat jedan od osnovnih principa politike.

"Za Batu Gašića smo znali da je prostak oduvek, tako da me njegova akcija nije iznenadila. Iznenađen sam reakcijom novinara koji su bili zapeli, jer što je više Vučića to nerviralo oni su zapinjali. Ono što me brine je jednoglasnost kad su birali i kad su smenjivali.
Ako doživimo situaciju da četiri minuta traje aplauz pa se gledaju ko će prvi da prestane to smo imali za vreme Staljina i Hitlera", smatra Vasić.

O političkoj budućnost Gašića Vasić kaže da će se sačekati da se zaboravi sve što se desilo, a kako kaže, pošto su on i Vučić bliski, naći će se i za njega nešto.

"Uostalom on ima zanat u rukama i koliko vidim dobro mu ide, ne bih se ja za njega brinuo".

Vasić kaže da je čitao memoare Mire Marković, ali da u njima postoji sukob između onoga što ona piše i njegovog pamćenja.

"Ja čitam i pitam se da li je to bilo u istom gradu, državi, kao da je neka vrsta političke fantastike, pritom je knjiga užasna gnjavažna. Mnogo toga je prećutala, nije primetila da je ubila Ćuruviju, nije primetila atentat na Draškovića."  

http://rs.n1info.com/a133363/Vesti/Milos-Vasic-u-Pressingu.html
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5560
  • 144/233
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2317 on: February 10, 2016, 06:38:14 AM »
n1
++++
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5560
  • 144/233
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2318 on: February 10, 2016, 06:38:44 AM »
bosanska govna...
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5560
  • 144/233
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2319 on: February 10, 2016, 06:40:34 AM »
radije bih sa
recimo celu noc u nekoj kafani
sluso slaw. i hma nego
ove...
'на љуту рану - љуту траву..!'


Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2321 on: February 14, 2016, 12:27:04 AM »
Zagrevanje pred izbore: Pokretna traka, premijer, obožavaoci

"Sve je ovo super i odlično. Ja sam isto penzioner, treba još da nam skine penziju samo nek nam bude bolje", kaže jedan od građana.

http://rs.n1info.com/a134551/Vesti/Zagrevanje-pred-izbore-Pokretna-traka-premijer-obozavaoci.html

Anti Tončev 22:42 13.02.2016.
Druže Vučko, samo reci letećemo kao meci! Skidaj nam plate još 15% i naravno penzije! Poskupljuj struju, hleba, benzin... Samo da nam (vam) bude bolje!

Pink 21:58 13.02.2016.
Vucko, na ove mozes da racunas jos 2 dana... onda im pocinje FARMA 7 pa nece moci da dolaze

Maja 21:52 13.02.2016.
Ljudi u Subotici ostali bez posla da bi ovde zaposlili druge i Vucic se time hvali..

Misa 21:00 13.02.2016.
Još jedna laž i obmana linija je preseljena iz Subotice još prošle godine i radi tu a u Subotici su dali otkaze to je Srbija

Zoran M. 20:42 13.02.2016.
Promenio sam plocice i wc solju pa razmisljam da pozovem premijera da mi svecano otvori renovirano kupatilo. Mozda dobije koji glas vise..!

antic 20:33 13.02.2016.
Draga moja Koka Kolo, voleo sam te i družili smo se decenijama. Na žalost od danas više NE. Zašto ste tako nisko pali? Šta vam treba ovaj cirkus? Prelazim na drugu stranu i od danas vi više ne postojite za mene. Živeo Pepsi!

Otvarac 20:28 13.02.2016.
...ovaj je stvarno kao pivski otvarac... sve zivo otvara... a kaze da nema vremena za kampanju HA HA HA HA...

Mile BG 19:39 13.02.2016.
Tri puna autobusa ljudi je krenulo jutros iz Surcina, krenuli su ispred opstinskog odbora Sns-a iz Vojvodjanske ulice, ne ljutim se ako su... samo ko plaća prevoznika Lasta... drzavno preduzece, mi gradjani sa povecanjem poreza i smanjenjem penzija... jadna je ova Srbija.

Beloved 19:37 13.02.2016.
Malo su nas bombardovali.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2322 on: February 14, 2016, 12:51:04 AM »
Filmska priča: Od kapetana, zbog šverca droge, do beskućnika

"Živelo se fantastično. Uglavnom, većina novca koji sam ja zarađivao je bio ilegalan novac. Ja sam prevozio ono što ste mi vi dali i znalo se da će to biti plaćeno. Bilo je para puno"

"Ja sam kada su me uhvatili imao 1.500 kilograma hašiša koji sam utovario u Kasablanki. Uhvatili su me u španskim vodama. Kaznu sam priznao na sebe. To je moja kazna. Tražili su 12 godina zatvora"

"Milijardu 123 miliona pezeta, to je otprilike 600 miliona evra. Nisam vratio, ostao sam u gaćama, oduzeli su sve. Nisam ja to mogao platiti"

http://rs.n1info.com/a134523/Lifestyle/Filmska-prica-Od-kapetana-zbog-svercovanja-droge-do-beskucnika.html
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2323 on: February 14, 2016, 07:18:00 AM »
Govno. Dobio je sto je zasluzio

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2324 on: February 14, 2016, 01:28:03 PM »
Dragi roditelji,
to sto nema nutele u kuci,
nema opravdanja!!!

Najveca trauma iz detinjstva: "Ostavi slatko, sad ce rucak".

Kako bih umela lepo da živim, samo da mi nije nemanja novca.

Ona: kazi shvalerki da te ne grize ispod vrata tako krvnicki
On: nije to ispod vrata nego iznad ramena i nije shvalerka nego torba s pijace

Cop: Do you know how fast you were going, ma'am?
Me: Do these jeans make me look fat?
Cop: You're free to go.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2325 on: February 15, 2016, 07:38:23 AM »
Vlada traži odlaganje presude Šešelju do posle izbora?

Razlozi za takvu odluku su, kako je navedeno, to što bi hapšenje Šešelja i izricanje presude protiv njega moglo da izazove političku nestabilnost u zemlji u periodu predizborne kampanje.

Novosti, međutim, dodaju da državni vrh Srbije ne očekuje da će Tribunal odložiti i presudu Šešelju.

http://rs.n1info.com/a134854/Vesti/Presuda-Seselju-posle-izbora.html

Posebni Gm 07:41 15.02.2016.
Ahahahahahaha, pa ovo nije normalno!? Odložite presudu, jer će to da utiče na moj izborni rezultat?! Ahahahahaha!!!! STRAŠNO!!!!
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2326 on: February 15, 2016, 10:52:31 AM »
Quote
Filmska priča: Od kapetana, zbog šverca droge, do beskućnika

Kako da ne.  :roll:

Meni izgleda dosta ograniceno za kapetana prekooceanskog broda. Pre ce biti da je postao kapetan (ako je uopste bio kapetan a ne na nekoj drugoj poziciji) da bi svercovao drogu nego sto je bio kapetan pa poceo da svercuje.

Kapetani brodova obicno ne zavrsavaju kao beskucnici, cak ni posle zatvora.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6590
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2327 on: February 15, 2016, 02:41:11 PM »

Meni izgleda dosta ograniceno za kapetana prekooceanskog broda.


Sa druge strane, glat' bi proš'o kao kapetan pekookeanskog broda.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2328 on: February 15, 2016, 05:24:54 PM »
Tko je Peko?
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2329 on: February 15, 2016, 05:29:59 PM »
Peko Dapcevic, morski vuk  :mrgreen:

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2330 on: February 15, 2016, 05:30:53 PM »
Piši kao što govoviš.
(Vojvoda)
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2331 on: February 15, 2016, 05:36:13 PM »
Tko je Peko?

Pekar
(od milja)

pazi, tko pita...
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2332 on: February 15, 2016, 06:10:01 PM »
Pita s visnjama.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6590
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2333 on: February 15, 2016, 06:24:16 PM »
"... jer su ti izotopi potrebni za lečenje kancerogenih bolesti" izjavio je maločas Predsednik Republike Srbije Tomislav Nikolić za Prvu TV.

Pre toga (ni)je objasnio šta je mislio kada je rekao "srpski genetski kod", ali je upozorio one nesrećne parove iz Srbije koji boluju od bračnog steriliteta, pa zbog toga idu na "veštačku" oplodnju u Bugarsku da tamo "dobijaju ko zna šta" i da onda te žene mogu da rode i nedajbože Bugarče, i poručio i Englezima i Bugarima da oni čuvaju "svoj genetski kod", a Srbi će "srpski". Pri tome čovek ne vidi kako je time povredio prava nekih drugih građana Srbije koji nisu Srbi, jer je on predsednik svima njima i strašno mu je zasmetalo što je na to reagovao ombudsman i "neka žena koja je tamo nešto za zaštitu ravnopravnosti" (Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković).

Zakačio sam samo poslednjih pet minuta...

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2334 on: February 15, 2016, 06:38:41 PM »
Pusti to, vazno je da nece priznati Kosovo.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2335 on: February 15, 2016, 06:42:24 PM »
Ja ne mogu da se opasuljim da sam nekada zaista mrzeo Milosevica.

Ko mi je kriv kad sam bio mlad, besan i nisam zapravo znao kakav ponor postoji izmedju mene i mog uskog kruga poznanika i ostatka ovog bednog naroda.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6590
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2336 on: February 15, 2016, 06:45:13 PM »
... a drugi veliki državnik iz te udruge boravio u Kragujevcu i besedio o tome kako tek sad Srbija ponovo zna za svoje poreklo i svoju veru.

Picousti je tom prilikom održao i prikladno predavanje iz istorije (kako on vidi te stvari), pa se sa nestrpljenjem očekuje i skripta iz koje će deca ubuduće da uče.

Ali ovo su najznačajnije misli:

Вучић је рекао да су се људи стотинама година рађали са свешћу да могу да живе само после смрти и да су се у том тренутку појавили они који су поверовали и који су убедили друге да поверују.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6590
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2337 on: February 15, 2016, 06:54:41 PM »
Apropocobeta, tu komparativna analiza ponekad stvarno daje čudne rezultate.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2338 on: February 15, 2016, 07:01:34 PM »
Picousti............

Brate, ako je ONO pica...  :(

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2340 on: February 17, 2016, 03:10:00 AM »
Premijer "radi bez prestanka", nema vremena za novinare

http://rs.n1info.com/a135324/Vesti/Vucic-nema-vremena-za-novinare.html

botox 23:23 16.02.2016.
Kad se izračuna koliko radi on već treba u penziju! Lepo da mu se pokloni sat 25. aprila i da se isprati!
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2341 on: February 17, 2016, 06:31:44 PM »
Sud: Golubović mora početi da izdržava kaznu

Sud je odbio kao neosnovanu njegovu žalbu na rešenje o odbijanju molbe za odlaganje izvršenja.
Prema zakonu Golubović će morati da se javi u zatvor u roku od pet dana od prijema ovog pravosnažnog rešenja.

Golubovića čeka da izrdži u zatvoru još četiri godine i četiri meseca, pošto je ostatak kazne od osam godina proveo u pritvoru.
Na tu kaznu osuđen je zbog preprodaje heroina.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=02&dd=17&nav_category=16&nav_id=1097647

Sad ce Mitrovic da reaguje.....
(sasa jokic, 17. februar 2016 14:15)

"Prethodno mu je tri puta prihvatana molba za odlaganje služenja te kazne, u dva navrata zbog rođenja deteta, a treći put zbog učešća u "Farmi"."

"... A TREĆI PUT ZBOG UČEŠĆA NA FARMI..."

Sa PONOSOM ću se odreći "srpske nacionalnosti"!
(dusan, 17. februar 2016 15:01)
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2342 on: February 17, 2016, 06:46:43 PM »
Ostavite ga na farmi. Treba neko da muze krave






Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2343 on: February 17, 2016, 06:47:20 PM »
Neverovatno.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6590
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2344 on: February 17, 2016, 07:11:41 PM »
Ono prvo piče bi za nuždu i moglo da prođe.

"Svuda mu je bolje nego u gaćama" (stara srpska poslovica)

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12183
    • hahahaha
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2345 on: February 17, 2016, 07:13:34 PM »
"Svuda mu je bolje nego u gaćama" (stara srpska poslovica)

 xrofl

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2346 on: February 18, 2016, 05:39:43 PM »
Ukradeno 400 saobraćajnih znakova u Kikindi, prave od njih LOPATE I OGRADE

R. Šegrt | 18. 02. 2016 - 15:48h

Oko 400 saobraćajnih znakova nedostaje na kikindskim ulicama, uglavnom zbog krađe. Znakovi se najviše odnose sa raskrsnica, a najčešće se krade znak koji obeležava pešački prelaz.

- Kradu su i znakovi obavezno zaustavljanje, ustupanje prvenstva prolaza, put sa prvenstvom prolaza i drugi. Saobraćajni znakovi više se odnose sa gradskih, a manje sa seoskih ulica i puteva. U narednom periodu u gradu će biti postavljena vertikalna saobraćajna signalizacija na svim mestima gde nedostaje – objašnjava opštinski saobraćajni inspektor Miodrag Kuzmanov.

Lopove je teško otkriti, pa i utvrditi kakvu namenu dobijaju ukradeni znakovi. Ipak, prema ranijim podacima iz nekadašnje Direkcije za izgradnju grada, od znakova se prave lopate, ograde, a oni većih dimenzija, kao što su putokazi dimenzija dva metra sa 1,5 metra, ponekad služe za pravljenje kapija.

Znakovi se najčešće odnose u celosti, ponekad se lome ili uništavaju farbanjem. Svaki ofarban znak je uništen, jer se prilikom skidanja boje spreja, skida i osnovna boja. Uništeni znakovi “stop” ili “prvenstvo prolaza” moraju se zameniti u roku od 24 sata.

- Najveća opasnost za vozače je nedostatak znaka “stop”, odnosno obavezno zaustavljanje, jer se ne zna da li nailazi put s prvenstvom prolaza i zbog toga se događaju saobraćajne nezgode – kažu u saobraćajnoj policiji.

Nabavna cena jedne table saobraćajnog znaka je 20 evra, a stuba oko 10 evra, dok se, na otpadima u Beogradu, prodaju za 30 do 40 evra.

Za održavanje saobraćajne signalizacije opština Kikinda ove godine je planirala da iz budžeta izdvoji oko četiri miliona dinara.

http://www.blic.rs/vesti/vojvodina/ukradeno-400-saobracajnih-znakova-u-kikindi-prave-od-njih-lopate-i-ograde/5z27ktf
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2347 on: February 18, 2016, 06:00:07 PM »
Mad Max.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2348 on: February 18, 2016, 09:08:48 PM »
Svađa odbornika: Hoćeš da ćutiš? Da nećeš da me biješ?

Akteri, Sekretar Skupštine grada, Ljubodrag Petković (SPS) i privremeni predsedavajući, Boško Obradović (Dveri).

Ljubodrag: "Da bi započela sednica, mora da bude prisutno 38 odbornika! To vam piše u podsetniku koji sam vam dao!".

Boško: "Ja Vas molim da se pridržavate poslovnika o radu!"

Ljubodrag: "Kako ako me vi prekidate?".

Boško: "Hoćeš ti da ćutiš, čoveče?",

Ljubodrag: "Da neće da me biješ?"

http://rs.n1info.com/a135906/Vesti/Neuspela-smena-vlasti-u-Cacku.html

Skadarlija 19:24 18.02.2016.
Kakve njuške sede i u vlasti i u opoziciji, jednostavno rečeno primitivci!

Muamer 20:19 18.02.2016.
dobro pa nisi rekao stoka, stvarno bi bila uvreda za stoku
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2349 on: February 18, 2016, 09:16:36 PM »
E, a neko je u ne tako dalekoj proslosti pronasao nacin da tim bicima izda "dnevnu zapovest" (a da oni istu relativno disciplinovano i izvrsavaju) koja je ukljucivala i mnogo, mnogo vise od samo najesti se za danas, igrati se sa plasticnim flasama i drugim artefaktima moderne civilizacije koji, u vidu smeca ili poklona Vlade Norveske, nekako dozloputaju medju taj svet i juriti se sekirama sa ocevima, bracom i stricevima zbog urasle medje i biti spreman da se zbog toga ozbiljno najebe.

To je bio peak kreacije na tim prostorima...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"