News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Vic(evi)  (Read 297742 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pijanista

• 7k
    • hahahaha
Re: Vic(evi)
« Reply #1200 on: April 05, 2020, 03:25:25 PM »
Vladimir Lopez :)

Offline E

• 7k
« Reply #1201 on: April 07, 2020, 01:52:41 AM »
Lala sosi asepsola nosi
Kad se mazu da se ne zarazu

Offline indie

• 7k
  • 144/233
« Reply #1202 on: November 03, 2020, 08:37:43 PM »
gde će vučić da obavi najavljenu borbu protiv mafije..?
skromno, u krugu porodice...
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

• 7k
  • 144/233
« Reply #1203 on: March 03, 2021, 05:36:15 AM »
Uniđem onomad u bus, vidim piše 88, mada je solo, a strogo su osamdesetosmice harmonike, pitam prvog klinca koji sedi tu, a obijica nosime maske, još on sluške u ušesima, dakle pitam ga "(jel' ovo) 88..?"
on hitro poskoči, petama od martinki uradi cak i desnu ruku visoko gore, ispruženog lakta i ispruženih i sastavljenih prstiju, pod uglom od oko 42 do 44 stepena...

:D  :D  :D  :D

Offline Toza

• 7k
  • Найдём и покараем
« Reply #1204 on: March 03, 2021, 05:38:01 AM »
Uniđem onomad u bus, vidim piše 88, mada je solo, a strogo su osamdesetosmice harmonike, pitam prvog klinca koji sedi tu, a obijica nosime maske, još on sluške u ušesima, dakle pitam ga "(jel' ovo) 88..?"
on hitro poskoči, petama od martinki uradi cak i desnu ruku visoko gore, ispruženog lakta i ispruženih i sastavljenih prstiju...
😊
pustio si brčiće?

Offline indie

• 7k
  • 144/233
« Reply #1205 on: March 03, 2021, 05:41:21 AM »
😊

Offline indie

• 7k
  • 144/233
« Reply #1206 on: March 03, 2021, 05:45:54 AM »
Jel' slušaš ovo na rb2 'na tri vode' (bg, ni, ns studiji sa grackim infoz,)..?

Znam da ne, zajebavam te, pošto su vašu varoš izostavili...

😝

Offline Toza

• 7k
  • Найдём и покараем
« Reply #1207 on: March 05, 2021, 05:42:11 AM »
mi smo prestonica, imamo svoje

Offline indie

• 7k
  • 144/233
« Reply #1208 on: March 05, 2021, 12:02:11 PM »
:)))

Offline indie

• 7k
  • 144/233
« Reply #1209 on: March 05, 2021, 05:23:42 PM »
on hitro poskoči, petama od martinki uradi cak i desnu ruku visoko gore, ispruženog lakta i ispruženih i sastavljenih prstiju...
😊
pustio si brčiće?

ne,imao sam na sebi faje, zimsku jaknu i tikepa marke hilfiger, ako vam to išta znači... (brte ove koje imam hilfiger su triput jače od NB, ne osetiš ni na nogama niti da si prehodao dal desetak il stokm)...

Offline indie

• 7k
  • 144/233
« Reply #1210 on: March 05, 2021, 05:43:51 PM »
Nekad su se ti tipovi raspoznavanja svodili na fred peri uniformnost..
a sad...  :(

Offline indie

• 7k
  • 144/233
« Reply #1211 on: March 15, 2021, 01:06:15 AM »
😊
pustio si brčiće?

davnih po četaka osamdesetih odemo drugar i ja u dolepomenutom linku da se friziramo

isfrrizira on njega, počo mene da frizira, ja počo da izvoljevam razdeljak s desne strane, zulufi nicht u visini gornje ivice ušiju, iznad ušiju postepeno od dvojke do četvorke i da ne duljim...

pređe mi na bradu i brkove, kad on ubrzo kaže tojeto...

ja se bio začito u neku stranu reviju, kojih je bilo u njegovom lokalu onoliko, dignem pogled i u refleksiji imam šta da vidim...

reko' završi poso, skini mi ove brčiće, da platimo pošteno i da palimo...

Ne, ne, kaže, da se ti lepo takav prošetaš do početka kneza i dovde da imate ti i tvoj drugar sve frei...

(odma sam mu platio da završi sve)

https://rs.near-place.com/zoran-obesva-samostalna-zanatska-frizerska-radna-za-muskarce-i-zene-kralja-petra-23-beograd

:?:

Offline Toza

• 7k
  • Найдём и покараем
« Reply #1212 on: March 15, 2021, 07:34:26 AM »
sat mu kasni 24 minuta...

"koliko sam ja zulufa izgubio zbog stripova" (dragan torbica)

Offline indie

• 7k
  • 144/233
« Reply #1213 on: March 15, 2021, 01:35:58 PM »
.
Roštilj na čumur
.
komsija, nije čumur već ćumur
maa'nam, nego čale piso...

:)

Offline Toza

• 7k
  • Найдём и покараем
« Reply #1214 on: August 17, 2021, 06:42:34 AM »
lol

https://www.youtube.com/watch?v=OrJxqEwIcxU

sad mi stvarno nedostaje hate
najjači mi onaj na točku što piči poruke

Offline Pijanista

• 7k
    • hahahaha
« Reply #1215 on: August 17, 2021, 03:27:48 PM »
Koji majmuni :)

Offline Pijanista

• 7k
    • hahahaha
« Reply #1216 on: August 17, 2021, 04:53:02 PM »

Offline Toza

• 7k
  • Найдём и покараем
« Reply #1217 on: August 17, 2021, 06:34:00 PM »
teško detinjstvo...

Offline Pijanista

• 7k
    • hahahaha
« Reply #1218 on: August 18, 2021, 03:11:26 PM »

Offline Toza

• 7k
  • Найдём и покараем
« Reply #1219 on: August 25, 2021, 07:49:20 AM »
Hit!

dr milanko šekler u jutarnjem programu N1 televizije dao je predlog povodom početka nove školske godine u srbiji, gde je odlukom ministarstva predviđeno da se nastava odvija kao i pre korone, da se svoj deci meri temperatura, kako bi se umanjio rizik od širenja virusa, budući da je povišena temperatura jedan od najčešćih simptoma infekcije

ovoj ideji usprotivila se dežurna prosvetarka u studiju, navodeći kao razlog tome tehničku nemogućnost sprovođenja tog plana, jer bi se, prema njenom mišljenju, stvorile nepotrebne gužve i redovi ispred škola, to bi uticalo na sprovođenje nastavnog procesa, panom &programom nije predviđeno... yadayadayada

to je opasno iznerviralo gosn. šeklera koji je široko poznat po oštrom jeziku, pa je replicirao uvaženoj gošći rečima:

"pa ja nisam ni mislio da deca stoje u redovima ispred škole, a da im temperaturu na ulazu meri neka tetkica; ja sam VETERINAR, ja razmišljam praktično, šta je problem da nastavnica na početku prvog časa prođe kroz učionicu sa onim "daljinskim" toplomerom i premeri temperaturu svoj deci, to će da traje pet minuta, ma kakvi pet minuta, jedan toplomer po odeljenju, trideset toplomera za celu školu i rešen rebus, dakle, ja sam VETERINAR i dajem praktična rešenja, problem rešavam odmah, dao sam predlog, baš me briga da li će to neko da posluša..." (vredi pogledati ceo segment emisije, ovo prenosim po sećanju)

dakle, konačno se javio neko od struke za srbe

Offline Toza

• 7k
  • Найдём и покараем
« Reply #1220 on: August 25, 2021, 07:58:45 AM »
btw, ta prosvetarska bagra poslednjih godinu dana masovno tuži svog poslodavca (državu) zato što im ne isplaćuje "retardirani" dodatak

naime, svojevremno je bilo propisano da nastavno osoblje koje radi u "specijalnim" školama (za decu ometenu u razvoju i decu sa posebnim potrebama) ima pravo na 10% uvećanu platu, zbog posebnih uslova rada

a onda je u srbiju stigla inkluzija

pa je u skoro svako odeljenje "ubačen" po jedan takav đak, jebiga, i srbija je svet, ni jedno dete ne sme biti left behind

što je prosvetarima bio dovoljan razlog da zatraže dodatak na platu

jer, raditi sa "normalnim" srpčićima je bilo pesma, ovi im sad sreću kvare...

a srpsku sudovi, "normalno", te tužbe usvajaju

Offline Superhik

• 7k
« Reply #1221 on: August 25, 2021, 11:24:57 AM »

Offline Toza

• 7k
  • Найдём и покараем
« Reply #1222 on: August 26, 2021, 06:24:15 AM »
"interni kafić za zaposlene"...

naviru mi sećanja kako je to nekada odvratno izgledalo (u tom novom nisam bio, izbegavam upravo zbog prethodnog iskustva, nadam se da je država učinila nešto po tom pitanju)
zato sam obično čekao početak suđenja u "procesu" iza suda, pored one garaže

za razliku od tog beogradskog provizornog subsocrealističkog sranja koje je bilo na sramotu i prestonice i celog srbskog pravosuđa, mi smo ovde imali pravi restoran u podrumu naše palate pravde (namenski pravljena za sud na prelazu vekova, onih prošlih)
rahmetli precednik opštinskog suda (čija je bila zgrada, svi ostali su podstanari) Toma Stanojević zvani Puf, bivši udbaš, je to bio ozbiljno sredio, za ono vreme
tu su po zidovima stalno bile prodajne izložbe lokalnih (a i šire) umetnika, postavke menjane na svakih petnaest dana
pa dok jedeš ćevape (po aman skupštinskim cenama) i plaćaš vinjake sudijama, možeš i kulturno da se uzdižeš
šta je tu trulih koalicija i prljavih dogovora palo
za vreme bombardovanja, to nam je bilo sklonište (genijalno odabrana lokacija, u celoj zgradi nema ni grama betona, sve zidano onom punom seljačkom ciglom, par miliona njiha, na lukove, to da nas je zatrpalo, ne bi nas ni vadili odatle; srećom nije udario neki zemljotres, jer sam u NATO imao puno poverenje)
restoran je imao četiri konobara i dva kuvara za stalno, decu iz ŠUP-a na praksi tu i tamo
avaj, među prvim odlukama petooktobarskih vlasti je bilo zatvaranje suckog restorana i preusmeravanje tog zamašnog prometa u okolne privatne ugostiteljske objekte, uz postavljanje vending-mašina na prvom spratu, na ulazu u viši i apelacioni
objekat restorana sada je zatrpan registratorima, polomljenim stolicama i zalihama toalet-papira (kojeg nikad nema po toaletima)
u to vreme mojih ranih pravosudnih radova sindikalna prodaja je podrazumevala podelu zejtina, vaučera za kupovinu garderobe u "22 decembru" i povremeni dolazak paštetarke od koje smo na recku kupovali smrznuta lisnata testa, pisarka radica je proturala ženske čarape koje je švercovao njen momak, a kod jedne žene iz računovodstva si mogao da naručiš kozmetiku iz mađarske, sve naravno u najdubljoj tajnosti
zimi je fasada suda okrenuta ka trgu revolucije pružala upečatljivu sliku: budući da je tu u prizemlju bilo smešteno izvršno odeljenje, jedna vrlo kompaktna banda koja je imala ritual zajedničkog doručka, na simsu pored njihovih prozora bile su smeštene tegle sa turšijom, ajvarom & pinđurom, kofice od marmelade sa mladim i prevrelim sirom, dobro uvezane, duplirane kese sa domaćom slaninom, kavurmom, kobasicama i plastične posudice svih oblika i veličina u kojima je skladištena sarma, đuveč, pasulj prebranac i ponekad nepojedeno pečenje doneto posle slave, da se počaste kolege

ali se ne sećam ovakvog asortimana i izobilja k'o što je sad u prestoničkom sudu
pa nek je gomna ko kaže da su se devedesete vratile