News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Istorijska citanka  (Read 16358 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline amans

  • 7k
  • Posts: 1305
Re: Istorijska citanka
« Reply #50 on: January 21, 2010, 03:35:14 AM »
We're lost, but we're making good time.

Offline amans

  • 7k
  • Posts: 1305
Re: Istorijska citanka
« Reply #51 on: January 21, 2010, 04:15:23 AM »
da, da....jos malo sam se setila....tog dana, zorom ranom, ja okacila konstruktivnu kritiku (knjigu pise kraljevicu Marko)  :evil: na temu pare i NZ, a Boris poslao neke lujke da se sa mnom nosaju na novosadskoj diskusiji, jadnicci (c kao corba, c kao cvekla). Moje lale se totalno isokirale, nisu znale sta ih je strefilo i prate akciju, pa se cude, da ne kazem krste i levom i desnom.... :mrgreen: onda smo se preselili na moderatorski forum pa tamo nastavili makljazu i to je bilo to....


hehe para, kad pomislim, pogiboh zbog tebe tamo na SC (eno i novine pisale o tome  :mrgreen: ;I'm famous :oops: :oops:  ), a ti neces ni pisljivi ppt da mi okacis ovde  :mrgreen:

(btw. mislim da vam o ovome nikad do sada nisam ni pricala, jel?  :lol: )
We're lost, but we're making good time.

Offline taki

  • 7k
  • Posts: 517
Re: Istorijska citanka
« Reply #52 on: January 21, 2010, 08:43:51 AM »
da, da....jos malo sam se setila....tog dana, zorom ranom, ja okacila konstruktivnu kritiku (knjigu pise kraljevicu Marko)  :evil: na temu pare i NZ, a Boris poslao neke lujke da se sa mnom nosaju na novosadskoj diskusiji, jadnicci (c kao corba, c kao cvekla). Moje lale se totalno isokirale, nisu znale sta ih je strefilo i prate akciju, pa se cude, da ne kazem krste i levom i desnom.... :mrgreen: onda smo se preselili na moderatorski forum pa tamo nastavili makljazu i to je bilo to....


hehe para, kad pomislim, pogiboh zbog tebe tamo na SC (eno i novine pisale o tome  :mrgreen: ;I'm famous :oops: :oops:  ), a ti neces ni pisljivi ppt da mi okacis ovde  :mrgreen:

(btw. mislim da vam o ovome nikad do sada nisam ni pricala, jel?  :lol: )

kako kome  xremyb

stvarno bi mogao da ti omoguci ppt, sad cu da ga cimnem smsom ;)

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Istorijska citanka
« Reply #53 on: January 21, 2010, 12:15:20 PM »
hihi kakI je bio windows, a tek netscape
pa dial up internet - krrrrr krrrr krrrr cvrrrrr xrotaeye

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Istorijska citanka
« Reply #54 on: January 21, 2010, 03:39:26 PM »
a sta je s Jucom?

Offline Deda

  • 7k
  • Posts: 514
Re: Istorijska citanka
« Reply #55 on: January 21, 2010, 03:44:28 PM »
Ako imate jos nesto da porucite Borisu (osim da "ide u PM... do AM!"), recite meni pa cu mu to i prenijeti - vidim ga skoro svakog ljeta u BL, kako je bilo i proslog (uredno se pozdravimo i "upitamo", i to bi bilo sve; inace, ja sam se sa vama poceo druziti tek na "Uniji", tamo me je dovukla NeverBlondie/Jasna, a javljanje na "SC"-u sam prije toga - osim sto sam ga ponekad iscitavao - uredno ignorisao).   

Debelom (takav je bar bio pre 10 godina) nemam šta da poručim osim toga što si dobro primetio: u majku majčinu!  :evil:
I ne pominji neke detalje odavde, naravno.

Offline Deda

  • 7k
  • Posts: 514
Re: Istorijska citanka
« Reply #56 on: January 21, 2010, 03:47:11 PM »
a šta je sa Indi-jem?  :shock:

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Istorijska citanka
« Reply #57 on: January 21, 2010, 04:02:03 PM »
A sta je sa

Offline D(z)avid

  • 7k
  • Posts: 255
Re: Istorijska citanka
« Reply #58 on: January 21, 2010, 04:04:46 PM »
Ako imate jos nesto da porucite Borisu (osim da "ide u PM... do AM!"), recite meni pa cu mu to i prenijeti - vidim ga skoro svakog ljeta u BL, kako je bilo i proslog (uredno se pozdravimo i "upitamo", i to bi bilo sve; inace, ja sam se sa vama poceo druziti tek na "Uniji", tamo me je dovukla NeverBlondie/Jasna, a javljanje na "SC"-u sam prije toga - osim sto sam ga ponekad iscitavao - uredno ignorisao).  

Debelom (takav je bar bio pre 10 godina) nemam šta da poručim osim toga što si dobro primetio: u majku majčinu!  :evil:
I ne pominji neke detalje odavde, naravno.

Ma, ja sam sa njim imao i imam sasvim formalan kontakt: izuzev sporadicnog razmijenjivanja muzike u srednjoskolskom periodu, ja sam i danas s njim ostao tek na onom "zdravo-zdravo, shta ima?"; nema govora da mu odavde nesto prenesem, bilo to i cisto "tehnicki" (vidjeti prvi dio posta), a i u svom rodnom gradu imam reputaciju "teshkog izdajnika" (on je na nekakvom drugom, suprotnom polu).
Btw, prilicno je smrsao u ovih zadnjih nekoliko godina...  

Offline Deda

  • 7k
  • Posts: 514
Re: Istorijska citanka
« Reply #59 on: January 22, 2010, 09:29:29 AM »
aha, kao razgovor Nadal/Nole:

Ša ima?
Ništa - petnaest!

Offline D(z)avid

  • 7k
  • Posts: 255
Re: Istorijska citanka
« Reply #60 on: January 22, 2010, 12:24:29 PM »
Dobar...  :mrgreen: