EKONOMIJA, uopste...  (Read 63838 times) Print

1 ... 15 16 17 18 19 B

Toza  January 31, 2018, 11:03:48 PM

... i onda, u 4 minuta pre ponoći, kad je sve već izgledalo gotovo za taj dan, stiže konačno emajl - vratilo mi pare i onu proviziju koju su mi naplatili prilikom te transakcije, a onda su mi na sve to zajedno obračunali novu proviziju i naplatili

nepojamno

Pijanista  February 01, 2018, 01:30:30 AM

Ovi tebe zajebavaju  xrofl

Toza  February 01, 2018, 06:40:18 AM

jok bre, to ti je srbski poslovni ambijent
sve normalno

indie  February 09, 2018, 10:26:06 AM

*

U predsedničkoj palati imala je posebne odaje za krzna, šešire i haljine, kao i za parfeme koji su stizali iz Evrope. Imala je više od sto bundi i oko 800 pari cipela od krokodilske i zmijske kože, nekoliko stotina torbi i više od 600 šešira. Navodno je za manje od godinu dana promenila 306 haljina, a priča se da je Eva žena koja je posle Kleopatre ​​​​​​​imala najviše nakita! Saradnici su je upozorili da bude skromnija, ali ona je smatrala da ne treba da bude.

- Sirotinja želi da me vidi lepu i doteranu. Oni ne žele da o njima brine i da ih štiti žena koja nema stila i nije lepo odevena. Oni sanjaju o meni. Kako da im srušim snove? - odgovorila je na kritike o svom luksuzu Evita.

*

indie  April 17, 2018, 06:40:04 PM

https://www.youtube.com/watch?v=4koBKIaz6_g

Insajder: JAT , Etihad, Er Srbija... Srpsko-arapska posla

*
Tema prvog serijala Insadera "Srpsko arapska posla“ je Er Srbija. U tri epizode Insajdera moći ćete da vidite ko je u ovom poslu dobio, a ko izgubio.

Pregovore sa Etihadom o ulasku u strateško partnerstvo sa nacionalnom aviokompanijom JAT praktično je pokrenuo nekadašnji ministar finansija i privrede Mlađan Dinkić, a taj posao je potom preuzeo Siniša Mali koji je te 2013. godine bio potpuno nepoznat široj javnosti.

Autor serijala je Brankica Stanković koja emisije priprema sa istim starim timom - producent emisije je Miodrag Čvorović, a novinar istraživač Mirjana Jevtović.
*

indie  April 28, 2018, 03:06:06 AM

indie  August 11, 2018, 08:28:07 PM

naletim juce ispred zadruge na mog majstora
Zivana,
(iso da kupim hranu za macka)
pita lik jel zna neko majstora
(nas petorica tu...)
za malterianje....
niko
kazu otisli preko...

Toza  August 12, 2018, 08:25:48 PM