Author Topic: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...  (Read 218932 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #550 on: March 11, 2016, 10:45:36 PM »
 xrofl
 xrofl
 xrofl
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #551 on: March 11, 2016, 11:23:52 PM »
NIsam znao da precednik cita te laureate.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #552 on: March 12, 2016, 12:00:58 AM »
Danas su ti svi genija.

Ima tu i svrgnutih princeva, ne-mali postotak.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #553 on: March 12, 2016, 03:18:00 AM »
Nikolićev savetnik za 10 meseci položio 20 ispita

Savetnik predsednika Nikolića za privredu Predrag Mikić upisao je nezakonito jednu višu školu, a potom se prebacio na drugu, koju je završio mimo procedura za samo godinu dana, piše Balkanska regionalna istraživačka mreža.

Predrag Mikić, dugogodišnji bliski saradnik Tomislava Nikolića, nezakonito je upisao Višu tehničko-tekstilnu školu u Leskovcu 2006. godine, pokazuje presuda do koje je BIRN došao.

U istom gradu, godinu dana kasnije prebacio se u Višu poslovnu školu gde je za manje od godinu dana položio svih dvadeset ispita. Prvi ispit je položio u decembru 2007. godine, a diplomu više škole stekao je u oktobru 2008. godine.

Postupak sticanja diplome u ovoj školi u nezabeleženo kratkom roku nije bio predmet krivične prijave, istrage i optužnice koja je podignuta 2010. godine za delo falsifikovanja upisne dokumentacije.

U optužnici stoji da je Predrag Mikić diplomirani ekonomista, što ukazuje da je posle više škole završio i fakultet, ali BIRN nije došao do kredibilne potvrde o načinu na koji je on stekao ovu akademsku titulu.


Direktor osuđen zbog falisifikovanja dokumenata

Pravosnažnom presudom Višeg suda u Leskovcu, 29. jula 2014. godine, za delo zloupotrebe službenog položaja osuđen je direktor Više tehničko-tekstilne škole u Leskovcu Ljubiša Milenković na uslovnu kaznu zatvora u trajanju od godinu dana.

Dokazano je da je Milenković falsifikovao dokumenta o upisu Predraga Mikića koji nikada nije polagao prijemni ispit. Ovom presudom nije obuhvaćen Mikić jer na suđenju nije utvrđena njegova odgovornost za falsifikovanje dokumenata prilikom upisa u školu.

Direktor Više tehničko-tekstilne je potpisao upisnicu za Mikića iako ovaj nije ni polagao prijemni. Na kraju je direktor osuđen zbog falsifikovanja službenih isprava i zloupotrebe službenog položaja na uslovnu kaznu zatvora od godinu dana.


Završio školu tri godine pre roka

Kada je napokon upisao željenu Višu poslovnu školu Mikić je veoma brzo i uspešno završio studije.

Viša poslovna škola iz Leskovca je akreditovana državna visokoškolska ustanova sa tradicijom od 40 godina i trenutno ima oko hiljadu studenata. U rukovodstvu Više poslovne škole kažu za BIRN da se ne sećaju još nekog studenta sem Mikića koji je ovu školu završio za godinu dana.

Za manje od deset meseci Mikić je položio dvadeset ispita sa tri različite godine studija i već u oktobru 2008. godine stekao zvanje ekonomiste.

Iako se talentovanim studentima u izuzetnim okolnostima omogućava da studiraju po ubrzanom programu, prema saznanjima BIRN-a u slučaju studenta Mikića ova procedura nije sprovedena.

Na pitanje da li je Mikić studirao po ubrzanom programu, sekretar škole Radomir Stojanović kaže: „Ne. Mi imamo sistem koji se primenjuje kod vrhunskih studenata, mada se to vrlo retko dešava, ali Mikić nije ubrzano studirao“.

Mikić po svemu nije ispunio sve predispitne obaveze, niti je pohađao predavanja, tako da je validnost njegove diplome pod znakom pitanja.

Na pitanje, pod kojim okolnostima trogodišnje studije mogu da se završe za godinu dana, u Ministarstvu prosvete kažu da je neophodno tražiti izjašnjenje direktora i izvršiti uvid u dosije studenta kako bi se moglo konkretno odgovoriti.


Preduzetnik, savetnik i student

Pre nego što je stekao diplomu ekonomiste na Višoj poslovnoj školi u Leskovcu, imao je zvanje prodavca mešovite robe koje je stekao u Ekonomsko-trgovinskoj školi u Prištini. Ovu zanatsku školu završio je 1982. godine sa dovoljnim uspehom i prosečnom ocenom 2,2.

Predrag Mikić slovi za bliskog prijatelja Tomislava Nikolića još iz vremena dok je predsednik bio jedan od vođa Srpske radikalne stranke.

Njihovu blisku vezu možda najbolje demonstrira podatak iz Katastra nepokretnosti da je Mikić vlasnik više od četiri hektara zemlje u Bajčetini nadomak Kragujevca, rodnom mestu i omiljenom prebivalištu predsednika Nikolića.

Mikić je od 2012. godine na funkciji savetnika za privredu predsednika Srbije.

Pored bliske veze sa Tomislavom Nikolićem, na mesto savetnika predsednika ga je preporučila i bogata poslovna karijera. Mikić ima, ili je imao, upravljačke funkcije u brojnim firmama, pretežno trgovinskim i građevinskim. Rođen je u Prištini, a veći deo života i radne karijere proveo je u Kraljevu.

http://rs.n1info.com/a142306/Vesti/Nikolicev-savetnik-za-10-meseci-polozio-20-ispita.html

Boki 00:24 12.03.2016.
Mislio sam da me ništa više kod SNS-a ne može iznenaditi, ali da savetnik predsednika Srbije za PRIVREDU bude trgovac sa 3-godišnjom školom i prosekom ocena 2,20 je bukvalno TRAGEDIJA! Posle se pitamo zašto loše živimo. Prosek 2,20?! Pa ovaj nema 5 ni iz fizičkog.

Jael 00:09 12.03.2016.
Trenutno ucim za ispit koji važi za najteži na faksu... Plačem. Da li da se umijem ili da se ubijem? Oj, Srbijo, zemljo medj šljivama.

Ljuba 00:01 12.03.2016.
Prosek ocena 2,2 i na kraju savetnik predsednika za privredu, čudo da u Srbiji ima i kamenja na planinama kakvi nam državu vode. ONi će da uzmu 50% mandata, unapred mi se plače. Ovoga nema ni u Alan Fordu.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #554 on: March 19, 2016, 03:02:18 PM »
"Očigledno je ministarka iz Surdulice otišla nervozna i frustrirana zbog dočeka svega
100 građana zaposlenih u javnim preduzećima, dva direktora i jednog konobara iz redova SNS-a",
naveo je lokalni SPS u saopštenju i dodao da su zaposleni bili primorani da dočekaju ministarku, umesto da budu na radnim mestima.

SPS Surdulica kaže u saopštenju da se inženjer građevine Novica Tončev i predsednica opštine, doktorka Aleksandra Popović "izvinjavaju ministarki Mihajlović zbog toga što nemaju kupljene sega - mega diplome koje bi im pomogle u boljem vođenju opštine Surdulica".

"Bivši predsednik opštine (Novica Tončev iz SPS) se danas zaklanja iza jedne žene, a iza žene se ne treba zaklanjati nego pokazati šta se uradilo. U Surdulici se danas lošije živi nego u centralnoj Srbiji i mi moramo to da promenimo", rekla je Mihajlović.

http://rs.n1info.com/a144409/Vesti/SPS-odgovorio-Zorani-Mihajlovic.html

Niko 14:24 19.03.2016.
Na sve su spremni, rekoh vec. Pa i '"dame". Strah da uhvati coveka majke mi.

Pendrek 13:42 19.03.2016.
Pazi kada sam na strani ogavnog spsa.... do te mere doslo.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #555 on: March 20, 2016, 02:37:12 AM »
Zar je Univerzum sama sebe stvorio iz nicega i onda prosao kroz period inflacije, quark-gluon "supe", rekombinovanja, sinteze svog onog vodonika koji je onda posluzio kao gradja za svu ostalu silesiju kolabirajucih oblaka gasa, galaksija punih zvezda koje su bezbroj puta od onda morale umreti i biti ponovno stvorene usput razbacujuci po besmislenom, (skoro) praznom prostoru sve nove i nove i sve teze i teze elemente koji ce jednog dana uci u sastav ovog kamenitog sveta i njegove stotinjak kilometara tanke atmosfere i jos tananije i osetljivije biosfere koja je i sama nekoliko milijardi godina muku mucila da nekoga na dve noge posadi na ovaj slucajno zgusnuti kamen e da bi Srbi... radili ovo?

Really?

EPIC fucking fail.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #556 on: March 24, 2016, 11:48:26 PM »
http://www.youtube.com/watch?v=6X-bbww7cRQ

http://www.blic.rs/vesti/politika/preletanje-uzivo-predsednik-opstinskog-odbora-sps-presao-u-sns-usred-tv-emisije/wjlww59

Kada smo odlučili da damo jedan novi impuls našoj partijskoj  mreži u Nišu, pružajući priliku novim, mladim, školovanim i sposobnim ljudima, oni su to doživeli kao gubitak unapred garantovanih privilegija i odrekli se svih onih ideala u koje su se godinama unatrag zaklinjali - poručuju iz SPS.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #557 on: March 25, 2016, 04:25:39 PM »
The Brussels area, a mosaic of 19 municipalities where 1 million people live, has six separate police zones, compared to a single law enforcement agency for all of New York City and its population of 8.4 million.

And around the country, different forces operate in French, Dutch or German, complicating communication.

"They have got so many different police forces, and they don't all talk to each other," Pantucci said.

http://www.metronews.ca/news/world/2016/03/24/experts-belgium-often-comes-up-short-in-preventing-attacks.html
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #558 on: March 25, 2016, 04:28:12 PM »
Ovo sve treba odvesti na Ovcaru.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #559 on: March 26, 2016, 07:22:00 PM »
Bakraui je uhapšen u Turskoj 11. juna, belgijska ambasada u Ankari obaveštena je da će on biti deportovan u Amsterdam 14. jula gde nije uhapšen, zato što holandska policija nije primila nikakve instrukcije od belgijskih kolega.

belgijski policijski oficir za vezu u ambasadi u Turskoj je rekao belgijskoj policiji šest dana kasnije da je Bakraui priveden u Turskoj zbog sumnje u terorizam. Zvaničnik je onda zatražio nove informacije o Bakrauiju od turskih vlasti, a odgovor je dobio šest meseci kasnije, odnosno 11. januara.

Abdeslama su uhapsili u petak, a počeli da ispituju tek u utorak i to nakon što su izvedeni napadi na aerodromu i u stanici metroa u Briselu. Između petka i utorka policija je sa Abdeslamom provela svega sat vremena, a izvor portala "Politiko" otkrio je da je razlog tome bila činjenica da je terorista "izgledao umorno".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=03&dd=26&nav_category=78&nav_id=1112416

Obišao sam Belgiju uzduž i popreko. Policija im je na nivou mlađih izviđača, dobra za paradiranje po ulicama, gay pride, Chippendales sesiju. Par puta su me "maltretirali" bezuspešno proveravajući moj srpski pasoš iz one prve, nepostojeće serije. Posle iskustva sa srpskom policijom 90tih a i kasnijom delovali su kao animatori na dečijem rođendanu. A zanimljivo je da poseduju sistem koji ti u roku od par minuta nakon pogrešnog bacanja smeća ili prekoračenja brzine skine novac sa tekućeg računa.
(daxkey, 26. mart 2016 15:08)
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #560 on: March 26, 2016, 10:39:41 PM »
To sve treba odvesti u Keraterm.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #561 on: March 27, 2016, 08:12:02 AM »
vikend-pijanac...

amater

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #562 on: March 27, 2016, 02:35:45 PM »
ПАНЧЕВО - Председник Владе Србије Александар Вучић обележио је данас са католичким верницима ускршњи празник присуством светој ускршњој миси у цркви Светог Карла Боромејског у Панчеву.

i svih 6 komentara:


jerko пре око један сат
Ovaj sve mora da pokvari...
Одговори | Препоручујем 3

MICA пре око један сат
Dobro je izabrao.Bas PANCEVO,sa ovom Vladom, pod direktnom upravom MMF je toliko unisten grad,da samo BOG moze da mu pomogne!Toliko BEDE i nezaposlenosti NIKADA nije bilo!
Одговори | Препоручујем 5

Драган Батинић пре 2 сата
Премијер je премијер свих грађана, без обзира на њихову националну, верску... припадност. Имајући то у виду овај Вучићев гест је нешто сасвим нормално и треба да буде пракса, али познавајући великог опсенара, који нема шта неби урадио зарад опстанка на власти оправдано сумњам у искреност његовог присуства миси. Све је код њега политички маркетинг.
Одговори | Препоручујем 7

Милош Миленковић пре 2 сата
Свака птица своме јату. Требао је да поведе са собом и Иринеја Бачког. Или јесте, али Политика због "политичке коректности" је изоставила ту вест.
Одговори | Препоручујем 4

Mile пре 2 сата
Još će i Katolik da postane !
Одговори | Препоручујем 6

Родољуб пре 2 сата
Зато ће он одговарати по свом представљењу, и сви ће по делима својим добити заслужену плату.
Одговори | Препоручујем

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #563 on: March 29, 2016, 04:02:00 PM »
Od bota do ministra!
Nebojša iz Beograda, u epizodi slučajni prolaznik.
Namešten poziv Nebojše Stefanovića u Utisku 2005.


Ministar Nebojša Stefanović uključio se 2005. godine u emisiju „Utisak nedelje“ kao član Srpske radikalne stranke da pruži podršku Aleksandru Vučiću kao kandidatu za gradonačelnika Beograda.

Stefanović se predstavio kao Nebojša iz Beograda, pohvalio Vučića i rekao da će on sigurno biti gradonačelnik.

– Uveren sam da za gospodina Vučića Beograd nije tajna, da njegovo znanje i njegova energija i da kažem njegov graditeljski potencijal su nova nada za sve Beograđane, pogotovo nas mlađe i suguran sam da će on biti sjajan gradonačelnik - rekao je Stefanović.

http://www.youtube.com/watch?v=8D5KlMihxS4



http://opozicionar.com/video-od-bota-da-ministra-namesten-poziv-nebojse-stefanovica-u-utisku-2005/
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.


Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #565 on: March 29, 2016, 04:08:09 PM »
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #566 on: March 29, 2016, 04:19:09 PM »
imas inicijalne
a imas i inercijone kapisle
kao i 'kumulativne'
sproce dekumulativne
raketle...
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #567 on: March 29, 2016, 07:35:44 PM »
Jel' to ona što su je pravili za Sadamov bunker od cevi haubice 155 mm, da probije šes' gustoarmiranih, prednapregnutih (razumeće Indi) betonskih ploča od po jednog metra debljine, pre nego što sa neoštećenim upaljačem dopre do nivoja 7...., pa u njojzi ulili istopljen eksploziv da tamo tek napravi pičvajz....?

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #568 on: March 29, 2016, 07:47:54 PM »
To je ta (ova zelena).
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #569 on: March 29, 2016, 07:58:04 PM »
Pa jesul' njome ruknuli CK?

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #570 on: March 29, 2016, 07:59:16 PM »
Ma jok bre.

To je radilo po Strazevici.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #571 on: March 29, 2016, 08:05:04 PM »
Ene - de?  :mrgreen:

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #572 on: March 29, 2016, 08:53:53 PM »
`bo va s Инди,
take nerazumlljive..!

'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #573 on: March 30, 2016, 02:11:42 PM »

prosle nedelje cekam bg-voz,
dodjem na stanicu 5 minuta ranije
(posto on zna da dodje i 2-3 minuta ranije
i zapali, jebemuse sto je neko stigo na vreme...)

uglavnom ne gledam u ljude
vise gledam kroz njih
al mi za oko zapade jedan
arapin

arapin ko arapin, doduse nesto visi od mene (oko 190)
crna jakna, crne pantalone, crne cipele
crna brada (frizirana)crna kosulja i crn ruksak (manji)...
nisam bio siguran da je bas pravi arapin
dok se nije obratio jednoj plavusi (u crnom)
na losem engl.
(stajao sam na par metara od njih)
sa onim svojim grlenim 'H'
ona mu nesto otklimne glavom
on se ljubazno nasmesi

gledam onaj ranac, pa reko
idem ja napred, ka vozovodji

on ostade desetak metara iza mene

udjem u prvom kupeju
i sednem jedno 3 mesta
iza vozovodjinih vrata
neko ostavio novine na sedistu (alo)
polulevo se sagnem i pincetom
uzmem da obrnem prvu stranu
a iza mene tresnu klizna vrata

par sekundi posle treska
prodje ubrzanim korakom arapin
stane na pocetak kupea, okrene se ka nama
otkopca jaknu i izvadi
a4 plastificiranu hartiju
na kojoj pise nesto kao
'dragi ...djani, mi smo iz sirije -
 - ja se polako sve vise saginjem u levo
da bolje procitam kolumnu
koja je pisana sitnijim slovima (devetka mislim)
a drugim okom motrim -
- i ovde smo na proputovanju
za nemacku, neophodna su nam
novcana sredstva... bla-bla'

u tom trenutku, pred sam ulazak u tunel
iz vozovodjine kabine
izlazi jedan ogroman u plavoj uniformi
i jedan manji
opkoljavaju ga i objasne mu lepo
da je to zabranjeno raditi u bg-vozu
i uvedu ga u kabinu

na sledecoj stanici - odmah po izlasku iz tunela -
sam izasao...

onaj i oni nisu
bila su to najduza tri minuta
u mom zivotu, klonja je tek na pola kompozicije
(100m je dug bg-voz)
a inace nisam plasljive prirode...

dragi doktore,
da li sam ja psihotican..?
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #574 on: March 30, 2016, 08:09:24 PM »
da se to bre nisu cigani izveštili? missim, kao ih razlikovati (sirijus, indija, una faća...)

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #575 on: March 30, 2016, 08:49:52 PM »

bio jedan ciganin sto je
mnogo dobro sviro violinu
(al kad mi pored uveta zasvira
odma izvadim 10-12 dinara
i prosledim ga)
i njega su apstrahovali

tvrdim da ovaj nije bio ciganin...
'на љуту рану - љуту траву..!'


Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #577 on: April 01, 2016, 04:19:23 AM »
Policajci na aerodromu u Briselu: Ovde radi 50 džihadista

Na briselskom aerodromu radi pedeset pristalica terorističke Islamske države, a petnaestorica njih otišli su u džihad u Siriju, saopštili su u pismu javnosti policajci u aerodromskom obezbeđenju

Oni odbijanju da počnu da rade na aerodromu obnovljenom posle terorističkih atentatata sve dok vlasti temeljito ne poboljšaju bezbednost zaposlenih i putnika.

http://rs.n1info.com/a147982/Svet/Svet/Obezbedjenje-Briselskog-aerodroma-odbija-da-radi.html

Plavi Turban 22:00 31.03.2016.
Koliko li ih radi u EU Parlamentu???
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #578 on: April 02, 2016, 03:20:10 PM »
Krkobabić: Ako Vučić izgubi, zaboravite na penzije

Predsednik Partije ujedinjenih penzionera Srbije Milan Krkobabić upozorio je penzionere da "mogu da zaborave na penzije" ukoliko lista koju predvodi Aleksandar Vučić izgubi na izborima 24. aprila.

Krkobabić je na predizbornoj konvenciji u Kraljevu rekao da penzioneri 24. aprila ne glasaju za PUPS i njegove koalicione partnere već "za svoju sigurnu penziju".

"Ta penzija će biti redovna i sigurna samo ako ova partija bude imala dovoljan broj svojh predstavnika, a koalicija na čelu sa Aleksandrom Vučićem, dobije mandat da vlada. U protivnom, džaba ćete čekati poštara", kazao je predsednik PUPS-a.

On je pozvao penzionere na "ozbiljnost" kako bi penzije u narednom periodu bile povećane.

"Lider ove koalicije Aleksadar Vučić izrazio je sumnju u ishod rezultata ovih izbora. U pravu je, nemojmo da se uspavamo i shvatamo stvari neozbiljno, jer je jedna bitka za penzije dobijena i spasili smo ih, sada mogu da idu nagore", rekao je Krkobabić.

http://rs.n1info.com/a148400/Vesti/Krkobabic-Ako-Vucic-izgubi-zaboravite-na-penzije.html

Micko 15:24 02.04.2016.
Da li ima života posle Vučića?
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #579 on: April 02, 2016, 04:08:34 PM »
"jer je jedna bitka za penzije dobijena i spasili smo ih, sada mogu da idu nagore"

Tačnije, "spasli" su 90% penzije, 10% im oteo mrski MMF.
Nego, dokle bre stvari mogu da idu na gore u ovoj zemlji? Ima li dna u najavi, jer ovi kopaju li, kopaju...?

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #580 on: April 03, 2016, 09:18:32 AM »
Sabirni Centar.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #581 on: April 04, 2016, 03:11:57 PM »
Opljačkano sedište hrvatskog MUP-a, uzete pare i zlato

Nepoznati počinioci provalili su sinoć u Kancelariju načelnika službe organizovanog kriminala, Željka Dolačkog, u zgradi MUP-a, i ukrali dva kilograma zlata i 280.000 evra.

Ujutro je pronađen prevrnut provaljeni sef, a počinitelj ili više njih ušli su na drugi sprat zgrade preko spoljnih požarnih stepenica. Još nije poznato jesu li, uz novac i zlato, ukradeni i poverljivi dokumenti.

Informacije o provali potvrdila je zagrebačka policija za Jutarnji list.

Jutarnji list javlja da se na poprištu velike pljačke nalaze i istražitelji državnog tužilaštva (DORH).

http://rs.n1info.com/a148799/Svet/Region/Opljackano-sediste-hrvatskog-MUP-a.html

Vlad. 12:38 04.04.2016.
Smehoteka kao i ovi nasi...




POLICAJAC CIJELU NOĆ BIO NA PORTI, ALI NIJE IMAO ŠANSE VIDJETI LOPOVE

http://www.jutarnji.hr/nevjerojatno--opljackano-sjediste-mup-a-u-heinzelovoj--provalili-u-ured-jednog-od-nacelnika-policije-i-ukrali-280-000-eura-i-dva-kilograma-zlata-/1554519/




KAKO JE MOGUĆE POLICIJI ISPRED NOSA UKRASTI NOVAC I ZLATO?
Bivši šef krim policije: 'Iskreno, bilo je samo pitanje vremena'

http://www.jutarnji.hr/bivsi-sef-krim-policije--nisam-iznenaden-provalom-i-kradom--osiguranje-je-nikakvo--a-netko-iznutra-odao-je-informacije-/1554686/

Thomas Sankara · Sveučilište u Zagrebu
kad već neće ove kretenske novine pitat, ja ću....zašto načelnik policije ima 250 000 € i zlato u sefu u svom uredu?

   Marko Mikic
   "Operativni troškovi" čitaj ljubavnice i tak to
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #582 on: April 04, 2016, 03:34:02 PM »
Niko, ali NIKO vise nije za volanom. Be afraid.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #583 on: April 05, 2016, 02:34:42 AM »
Krkobabić: Ako Vučić izgubi, zaboravite na penzije
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #584 on: April 06, 2016, 05:04:42 AM »
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #585 on: April 06, 2016, 02:46:58 PM »
Zatrpali rupu, zaboravili da postave cevi pa je otkopavaju



Pozurili su zatrpati rupu i sad otkopavaju ponovno, jer, ocito su zaboravili cijevi ubaciti!

http://rs.n1info.com/a149487/Svet/Region/Zatrpali-rupu-zaboravili-da-postave-cevi-pa-je-otkopavaju.html

15:40 06.04.2016.
Ja sam mislio da ovako nešto može samo u Beogradu...
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #586 on: April 06, 2016, 02:49:10 PM »
Free fall.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #587 on: April 07, 2016, 03:02:26 AM »
Deža vi u Novom Sadu - stanicu otvaraju kad kome zatreba

Ministar policije Nebojša Stefanović u Novom Sadu svečano je otvorio policijsku ispostavu na Novom naselju.
Ipak, tu istu zgradu, političari su već otvarali - u više navrata.

"Otvaramo prvi put u punom kapacitetu policijsku ispostavu, koja će imati 90 policijskih službenika i koja će pokrivati ovu teritoriju", rekao je ministar policije Nebojša Stefanović.

Ovu istorijsku rečenicu, pak, Novosađani ne čuju prvi put. Već su je čuli prošle godine od gradonačelnika, kao i 2012. od tadašnjeg ministra policije.

http://rs.n1info.com/a149561/Vesti/Vesti/Otvorena-policijska-stanica-u-Novom-Sadu.html
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #588 on: April 07, 2016, 03:05:34 AM »
Policajci na aerodromu u Briselu: Ovde radi 50 džihadista

Plavi Turban 22:00 31.03.2016.
Koliko li ih radi u EU Parlamentu???

Jedan od briselskih bombaša radio u Evropskom parlamentu

Jedan od bombaša samoubica, koji je izveo napad u Briselu 22. marta, radio je, pre šest godina, kao čistač kratko vreme u Evropskom parlamentu, saopštio je portparol Evropskog parlamenta.

''U 2009. i 2010. godini, jedan od počinilaca briselskih teroristički napada radio je mesec dana za kompaniju za čišćenje, koja je tada imala ugovor s Evropskim parlamentom'', navodi portparol Žom Diš Gijo, ali ne pominje o kome se radi.

Jedan zvaničnik EU izjavio je da je taj pojedinac bio Nadžim Lahraui, 25-godišnji Belgijanac, za koga tužioci navode da se razneo u napadu na aerodromu i takođe je osumnjičen da je proizvodio samoubilačke pojaseve za bombaše samoubice u novembarskim napadima u Parizu.

Tokom svog privremenog rada u parlamentu, on nije imao krivični dosije, saopštio je portparol parlamenta, prenosi Reuters.

http://rs.n1info.com/a149599/Svet/Svet/Bombas-iz-Brisela-radio-u-Evropskom-parlamentu.html
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #589 on: April 07, 2016, 04:02:17 AM »
Steta sto nije razneo ta pokvarena, glupa govna.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #590 on: April 07, 2016, 04:20:26 AM »
... i tkorumpirana
najvjerojatnije...
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #591 on: April 07, 2016, 11:41:41 PM »
Biznismen iz Kule: Ješić mi je tražio 50 hiljada evra mita

http://rs.n1info.com/a149828/Vesti/Biznismen-iz-Kule-optuzio-Gorana-Jesica.html

Boban 19:41 07.04.2016.
Nikola Džomba? Onaj kabadahija, predsednik fk. Hajduk iz Kule, silnik i nasilnik. Ako je on u pitanju onda svakako verujem svaku reč.
Što reče jedan lažov - meni je muka i od mojih laži a još da slušam tvoje.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #592 on: April 08, 2016, 02:08:12 AM »
Zulu iz Kulu...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #593 on: April 09, 2016, 02:23:53 PM »
Gojković: Vučiću i SNS-u nije stalo do vlasti

Komentarišući izjavu lidera SPS Ivice Dačića da će ga Aleksandar Vučić "moliti na kolenima" da uđe u novu vladu, koju su preneli mediji, Gojkovićeva je rekla da Aleksandar Vučić neće nikoga moliti.

"Možda je njihovom lideru stalo po svaku cenu da bude premijer ili ministar. S druge strane postoji Aleksandar Vučić kome nije toliko stalo do vlasti. Stalo mu je do budućnosti Srbije, da krene napred kao što je krenula u poslednje dve godine", rekla je Gojkovićeva.

http://rs.n1info.com/a149651/Vesti/Gojkovic-Vucicu-i-SNS-u-nije-stalo-do-vlasti.html

Igor 19:27 07.04.2016.
Ne interesuje ga vlast, samo raspisuje izbore na vrhu popularnosti da bi uzeo mandate i vratio ih narodu... jer je tako u mogućnosti... nikako zbog vlasti... mi smo dabrovi i veverice svi od reda, ma da

Sneki 19:21 07.04.2016.
Da, a mi smo pelcovani u mozak

aleksa 14:52 07.04.2016.
Sto su svi protiv Vucica ako je tako dobar?? Samo u koaliciji oko SNS -a ima bar 12 partija!!

Au revoir 13:16 07.04.2016.
Ja se ne vraćam Srbiju. Samo turistički.

   Miloš 15:35 07.04.2016.
   Nemoj ni turistički slošiće ti se!

De Niro 12:56 07.04.2016.
Ne verujem da mu je stalo i do radnog staza. Covek bez dana radnog staza ima u posedu dva stana a mi radimo ceo zivot i ne mozemo da steknemo ni garazu u biznis centru.

Shomi 12:50 07.04.2016.
Majce, da li ti verujes u to sto pricas. Covek zauzeo skoro sve tv kanale, na sve komentate daje zavrsnu rec, poslao sve botove da zvone svima na vrata, izlazi iz frizidera i ti ces meni da solis ..... Pazi kada mi je muka vise od vas. Zelim samo da mogu od sopstvenog rada da normalno zivim.

baka 12:30 07.04.2016.
Ha, ha, ha! Nema toga sto vi svi zajedno necete uraditi da biste ostali na vlasti. Kome svrake nisu popile mozak to vrlo lako opaza. Lazi su najbenigniji deo kampanje, mnogo je opasnija MANIPULACIJA uz koriscenje svih mogucih sredstava, a pre svega nekih "novinara".

Tata Musliju 10:33 07.04.2016.
Ma gde? Vi se to iz hobija bavite politikom!

   Nada 10:58 07.04.2016.
   Volontiraju.

Оп 10:22 07.04.2016.
Лудо буразеру, лудо...

Zemi99 10:15 07.04.2016.
Ajde?!?!

Boki 10:05 07.04.2016.
Uveli i vi rubriku "vic dana" Lijepo, treba smjeha.

Aramis011 09:48 07.04.2016.
najezio sam se

Dusan 09:42 07.04.2016.
Nije, nije, znam... A upoznao sam i Deda Mraza.

Iksmen 09:42 07.04.2016.
Tako je! Njima je stalo do klikera
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #594 on: April 11, 2016, 08:17:49 PM »
Tozo, šta rade ovi tvoji?


Izborne liste u Obrenovcu podržali i pokojnici

Kako televizija N1 saznaje, najmanje sedmoro ljudi nije moglo da podrži listu SPS-a u Obrenovcu, jer se svi oni nalaze - na groblju.

Jedan od sedmoro ljudi sa liste je i Slaviša Šimšić, koji je preminuo u januaru prošle godine. Njegova supruga Biljana prilaže umrlicu kao dokaz i pita "treba li i njegova lična karta". Čudi se dokle su stranke spremne da idu, kad ni prema mrtvima nemaju poštovanja.

"To nije u redu. Gde može mrtav čovek da glasa? Šta će s mrtvim čovekom, kad nije živ?! To je baš glupost", kaže Biljana Šimšić i dodaje da joj je baš neprijatno zbog situacije koja se desila.

http://rs.n1info.com/a150941/Vesti/Potpisi-pokojnika-na-listama-u-Obrenovcu.html

Sale 20:59 11.04.2016.
Jel zna neko koliko kosta glas ove godine?

   Ivana 21:34 11.04.2016.
   zavisi od lokacije i životne situacije: Bgd 2,000 din,
   unutrašnjost hiljadarka ili pretnja da ćeš u suprotnom dobiti otkaz sa posla na kojem nisi prijavljen
   a za penzionere može i flaša ulja, pregled kuka i obećanje nekakve banje o Kukovu subotu
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #595 on: April 11, 2016, 08:44:15 PM »
 xrofl
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #596 on: April 12, 2016, 05:44:34 AM »
'El' vidiš ti koliko smo mi obespravljeni, neravnopravni, da na kažem potlačeni? Nije im dosta što su nas u crnu zemlju oterali, nego ni biračko, a kamoli druga prava da nam priznaju.

Pravda za mrtve!

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #597 on: April 15, 2016, 05:32:32 AM »
Đukić Dejanović: Bićemo u Vladi, Vučić ceni naše kadrove

Potpredsednica SPS-a Slavica Đukić Dejanović smatra da će socijalisti biti u Vladi i posle 24. aprila, jer su, kako je istakla, kadrovi socijalista dobri, odgovorni i faktor stabilnosti.

http://rs.n1info.com/a151922/Vesti/Slavica-Djukic-Dejanovic-Bicemo-u-Vladi.html

Naravno 21:05 14.04.2016.
kad su njegovi kadrovi nepismeni a vaši polupismeni!
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #598 on: April 16, 2016, 06:53:35 PM »
Košarkaški savezi Srbije, Slovenije, Španije, Turske, Italije, Rusije, Izraela, Litvanije i Grčke dobili su upozorenje FIBA zbog učešća timova u Evrokupu.

Košarkaški savezi mogu do 20. aprila da dostave dokumenta u kojima bi se videlo da ne podržava odluke klubova, a ako do toga ne dođe te reprezentacije neće igrati na Evrobasketu 2017. godine.

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=04&dd=16&nav_id=1120583

Lep bi Eurobasket bio bez ovih par reprezentacija. Dosta zanimljivih duela bi tu bilo..
Finska - Portugal, kosarkaski klasik.
(Torinski div, 16. april 2016 00:23)

Konacno! Zlato je nase!!!
Kosarkaski Savez Andore
(srx, 16. april 2016 00:31)
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Mali prilog dnevnoj dozi humora / spin 101 / ...
« Reply #599 on: April 16, 2016, 07:53:43 PM »
Celo popodne  :) :D
Indijoti...
'на љуту рану - љуту траву..!'