News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Samo za pekare  (Read 139970 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za pekare
« Reply #50 on: January 14, 2016, 05:16:22 PM »
I'm younger than you.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #51 on: January 14, 2016, 05:23:43 PM »
Sto bi rekla Baggio: Ja sam stariji od tebe, mada sam zreliji
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12173
    • hahahaha
Re: Samo za pekare
« Reply #52 on: January 14, 2016, 05:27:54 PM »
Sta fali srpskim pasosima? (nisam video, o cemu se radi?)

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12173
    • hahahaha
Re: Samo za pekare
« Reply #53 on: January 14, 2016, 05:32:52 PM »
jbt, sad pronadjoh, nema latinicnog (En ili Fr), vec samo crilicno, a na koricama kruna (!). Mogli su i sultana da stave na korice, duze smo bili pod Turcima nego pod Karadjordjevicima i Obrenovicima zajendo. Sto se i vidi, na zalost.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #54 on: January 14, 2016, 07:27:02 PM »
MW kod istinski cirilicnih (ali inteligentnijih) naroda:











If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #55 on: January 14, 2016, 07:33:06 PM »
A naravno i kod drugih inteligentnih naroda:







If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #56 on: January 14, 2016, 07:34:33 PM »
And then there be RETARDS:

If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12173
    • hahahaha
Re: Samo za pekare
« Reply #57 on: January 14, 2016, 07:41:04 PM »
Govori srpski da te ceo svet razume

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Samo za pekare
« Reply #58 on: January 14, 2016, 07:43:38 PM »
ma pusti bre seljake, provincijalce... tu su pravi prijatelji... braća...  :lol:

Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #59 on: January 14, 2016, 07:50:06 PM »
O tome sam pisao pre. Srbi rade X losih/glupih/stetnih stvari sve vreme i onda, da se opravdaju, nadju uvek i neki drugi narod (ili cesce pojedince iz nekog naroda) koji takodje (ali uglavnom retko) radi jednu od tih X stvari da bi rekli "eto i oni to rade".
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12173
    • hahahaha
Re: Samo za pekare
« Reply #60 on: January 14, 2016, 07:52:42 PM »
A to sa tablicama.... Prica mi brat, platio parking mobilnim a kako ima "Ch" ukucao "C" i posle ga zajebavali, naplatili kaznu. Aupicku.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #61 on: January 14, 2016, 08:13:43 PM »
Ma covece ne znam da li si video kakve tablice imaju Hrvati i Crnogorci. Da ti pamet stane. Ja kad sam prvi put video CG tablice pre nekoliko godina, na ulazu u Srbiji mislio da je ono MNE Monaco. I onda ih od Subotice do Zemuna video jos na 6-7 automobila i rek'o sebi nema sanse da ima bas toliko Monacana u Srbiji pa sam tek onda provalio da su crnogorske.
Svetski dizajn tablica. Srbijanske su, cak i da zanemarimo ona nepotrebna cirilicna slova, onako, kako bih rekao - jeftine. Jeftino izgledaju. Nedomisljeno, mali su brojevi i slova, traljavo uradjene, kao i uostalom i vecina stvari tamo.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #62 on: January 14, 2016, 08:16:45 PM »
Slika govori vise od reci:



If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #63 on: January 14, 2016, 08:20:48 PM »
Inace, Pijanista, kod tebe mi se vrlo ne svidja jedna stvar i iskreno cu ti reci: dosao si iz Bosne u Srbiju koja te je lepo othranila, a ti sad pljujes po njoj. Not cool.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za pekare
« Reply #64 on: January 14, 2016, 08:41:35 PM »
And then there be RETARDS:



 :mrgreen:

Obozavam te.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12173
    • hahahaha
Re: Samo za pekare
« Reply #65 on: January 14, 2016, 09:06:57 PM »
Inace, Pijanista, kod tebe mi se vrlo ne svidja jedna stvar i iskreno cu ti reci: dosao si iz Bosne u Srbiju koja te je lepo othranila, a ti sad pljujes po njoj. Not cool.

Ne pljujem po Bosni, odakle ti to?

 :evil:

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6566
  • Найдём и покараем
Re: Samo za pekare
« Reply #66 on: January 15, 2016, 03:43:06 AM »
Meni taj pasoš nije bio problem da putujem.
Doduše, nije ni onaj Slobin, dvojezični. Nikada nisam imao problem da dobijem šengenku, na po godinu dana. Znači, biće da je problem u meni.

A ti bi Pijani mogao bratu da doniraš jedan kršteni telefon koji ima mogućnost promene tastature (en, cro, ser... - svi androidi to imaju, npr), i/ili da ga pošalješ kod nekoga da ga nauči da koristi isti.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Samo za pekare
« Reply #67 on: January 15, 2016, 06:16:19 AM »
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za pekare
« Reply #68 on: January 15, 2016, 07:25:20 AM »
Da mi je jos Ivanova zrelost na sest meseci samo, da se odmorim k'o covek.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #69 on: January 15, 2016, 10:09:17 AM »
Meni taj pasoš nije bio problem da putujem.
Doduše, nije ni onaj Slobin, dvojezični. Nikada nisam imao problem da dobijem šengenku, na po godinu dana. Znači, biće da je problem u meni.

A ti bi Pijani mogao bratu da doniraš jedan kršteni telefon koji ima mogućnost promene tastature (en, cro, ser... - svi androidi to imaju, npr), i/ili da ga pošalješ kod nekoga da ga nauči da koristi isti.

Ne radi se ovde o tebi Slawene. Vec smo jednom o tome pricali pre nekoliko godina kad su Srbima ukinuli vize.
Istina, i ja sam takav; i meni je drago kad nesto imam sto drugi nemaju. Mnogo draze nego da svi imamo - ali to nije narocito dobro.

Problem sa tim skandaloznim pasosem je u necem drugom. I cudi me kako se niko nije pobunio, ili makar primetio taj zlocinacki debilizam. Nigde, ni u jednom clanku, ni u jednom komentaru - nigde online, nisam video da se bilo ko makar osvrnuo na dizajn tog pasosa iako je vise nego ocigledno da nesto sa tim dizajnom ozbiljno nije u redu.

I na takvim, naizgled malim, stvarima moze dobro da se vidi propast i zaostalost Srbije. Ljudi jednostavno ne razumeju cause and effect.
Naravno cirilicni pasos sam po sebi, ma kako debilan, nema neko negativno (ili bilo kakvo drugo) magicno dejstvo koji ce nosiocima istih da zagorcava zivot.
Slicno kao sto ni imena Despot, Strahinja, Rastko, Miailo i sl. sama po sebi ne uticu magijski na nosioce tih imena da budu nenormalni ljudi.
And yet, procenutalno Despoti, Strahinje i Miaili su mnoooogo nenormalniji ljudi nego Jovani, Vladimiri i Filipi...
Coincidence? I says not.

Da bi neko detetu dao ime Despot ili Miailo - sa tim covek mora da nesto nije u redu, makar na nekom nivou. I naravno kad covek sa kojim nesto nije u redu vaspitava dete, velika je verovatnoca da ni sa tim detetom nece biti sve u redu na nekom nivou ili verovatnije na vise nivoa.

Slicno i sa ljudima koji odlucuju o sudbini Srba, makar i sa naizgled nevaznih pozicija i o naizgled ne tako vaznim stvarima. Ne moze Srbija da bude normalna zemlja kad o mnogim stvarima odlucuju ljudi sa kojima nije bas sve u redu. Ljudi koji se plase sveta, ne vole strane jezike, ljudi koji ne zele da Srbija bude otvorena zemlja, ljudi koji bi najradije sveli pismenost u Srba na XIX vek, ljudi kojima odgovara klero-fasisticki model funkcionisanja i zatucanost.
Ne govorim naravno o trenutnoj vlasti, vec o nizim strukturama koje su se uctvrstile u pore sistema i niko ih ne dira. To su strukture koje prave dizajn pasosa, registarskih tablica, izbacuju latinicu iz upotrebe, insistiraju na veronauci po skolama, sire medjunacionalnu netrpeljivost, sikaniraju manjine po Vojvodini...


If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #70 on: January 15, 2016, 10:13:38 AM »
A tvom bratu bih, Pijanista, porucio nek se odseli u Bosnu, pa parkira auto po Tuzli, Drvaru, Bihacu, Banja Luci, Sarajevu (ima jos neki grad u BiH?) ako mu se ne svidja u nasoj zemlji.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline matador

  • 7k7
  • Posts: 1079
Re: Samo za pekare
« Reply #71 on: January 15, 2016, 12:02:43 PM »
Ivane, ne kazem da korica pasosa izgleda normalno ispisana samo cirilicom, poptuno bi bilo u redu da su napisali i engleski prevod ali...

Sustinski na toj korici moze da ne pise nista osim onog malenog cudnog znaka na dnu strane i ona predstavlja najobicniji banner s obzirom da se radi o biometrijskom pasosu za sta oznaka postoji na koricama i ona upucuje sluzbeno lice da ga otvori i ugleda polikarbonatski list (za pekare - velika kreditna kartica) na kome je srpskim, francuskim i engleskim jezikom ispisano koji dokument je u pitanju i koja drzava ga je izdala + biometrijski cip sa elektronskim podacima vlasnika.

A sto se Pijaniste tice, potpuno si u pravu, kada bude napustao Kanadu pljuvace po njoj ali ne verujem da ce do toga doci jer putesestvije iz Tamnog vilajeta u Eldorado ostavlja duboke tragove na psihofizicko stanje Bosanaca.
Bosnu nikada nje pljuvao jer nije postojala prethodan zemlja koju je napustio, ona je prva u nizu pa je postedjena.
Sigurno po ex-yugo proslavama prica kako je u Bosni najljepsa priroda na svijetu i tako te budalastine.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #72 on: January 15, 2016, 12:34:46 PM »
Sta kazes "bilo bi u redu" da su napisali i latinicom? Onda znaci nije neverovatna svinjarija ovo sto su uradili?
"Bilo bi ok i sa latinicom, ali i ovako je dobro!"???

Ne vredi onda dalje pricati, kad ne vidis direktnu i nedvosmislenu vezu izmedju cirilice i siromastva, pravoslavlja i zatucanosti, veronauke po srpskim skolama i rezultata srbijanskih djaka koji su najlosiji u Evropi, a i sire - cesto na africkom nivou.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline matador

  • 7k7
  • Posts: 1079
Re: Samo za pekare
« Reply #73 on: January 15, 2016, 12:39:56 PM »
Htedoh reci da te korice dozivljavas vrlo znacajno kao i svaki povrsan covek kome je sve to "neka vazna knjiga".
Pokusajmo ovako, te korice su svecana obloga za veliku kreditnu karticu koja je avanzovala u pasos, koja je sustina i na kojoj pise sve na tri jezika.

Ne znam da li si vidjao tube za diplome, na nekima je zlatotiskom odstampan simbol i naziv ustanove koja izdaje diplomu a na nekim ne pise nista.
Sustina je u diplomi (naravno, ako je u pitanju referentni izdavac iste).

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Samo za pekare
« Reply #74 on: January 15, 2016, 01:38:30 PM »
Većina zemalja je izbacila engleski sa korica biometrijskih pasosa...
Očigledno da najnoviji međunarodni propisi ne zahtevaju niti latinicu, niti engleski...



Da su mogli da pretpostave koliko neko može da se uzbudi oko toga možda bi turili bar latinicu kao obavezni deo na koricama...

Ovako je cela pekarska industrija dovedena u neizvesnost. Pre neki dan problem sa tortama kod poslastičara, sada ovo kod pekara... aupm...

Pravda za Pepu Prase!
Pravda za pekare!

Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6566
  • Найдём и покараем
Re: Samo za pekare
« Reply #75 on: January 15, 2016, 02:19:30 PM »
I says not.

Ili je tebi na tom soćokalu/sokoćalu sa koga se javljaš ostao uključen autokorekt za srbski jezik, ili ja treba ozbiljno da razmislim da Baba - Jelicu (moju nastavnicu engleskog) predložim za otkomandu u zombije.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6566
  • Найдём и покараем
Re: Samo za pekare
« Reply #76 on: January 15, 2016, 02:24:07 PM »

Ljudi koji se plase sveta, ne vole strane jezike, ljudi koji ne zele da Srbija bude otvorena zemlja, ljudi koji bi najradije sveli pismenost u Srba na XIX vek, ljudi kojima odgovara klero-fasisticki model funkcionisanja i zatucanost.
Ne govorim naravno o trenutnoj vlasti


.... мада ти је и ова добра.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #77 on: January 15, 2016, 02:41:29 PM »
"I says" se relativno cesto koristi, mada nije gramaticki pravilno. Uglavnom u funkciji "I said", ponekad umesto "I say".

If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6566
  • Найдём и покараем
Re: Samo za pekare
« Reply #78 on: January 15, 2016, 02:44:00 PM »
Prvi put čujem. Mora da sam se kretao među pogrešnim Englezima.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Samo za pekare
« Reply #79 on: January 15, 2016, 02:46:46 PM »
netko je postavio pitanje...

Quote

How do you call in Latin the phobia of Cyrillic letters, a typical Hungarian malady?

http://www.funtrivia.com/askft/Question129551.html
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #80 on: January 15, 2016, 02:49:17 PM »
Prvi put čujem. Mora da sam se kretao među pogrešnim Englezima.

Ne znam da li se secas, ja sam ti jos tokom tvoje prve nedelje u Americi skrenuo paznju da si upao u lose drustvo.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #81 on: January 15, 2016, 02:52:51 PM »
Nego planiram da importiram veliki broj Page 3 girls u GOTH i treba mi dobrovoljac jer ima dosta manualnog posla.

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/page3/6327716/Monday-9th-Feb-Sabine-22-from-London.html

Ova mi je recimo omiljena Page 3 devojka vec vise godina:  http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/page3/6333632/Page-3-Girl-Sunday-15th-Feb-Rosie-23-from-Middlesex.html


Nudim rad u zanimljivom kolektivu, punog vizuelnih stimulacija, fleksibilno radno vreme i mogucnost da se nauci mnogo toga novog.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6566
  • Найдём и покараем
Re: Samo za pekare
« Reply #82 on: January 15, 2016, 03:09:30 PM »
Prvi put čujem. Mora da sam se kretao među pogrešnim Englezima.

Ne znam da li se secas, ja sam ti jos tokom tvoje prve nedelje u Americi skrenuo paznju da si upao u lose drustvo.

 :mrgreen:

" It seems to be used largely by actors to portray lower-class characters. So naturally the lower class, thinking that they were being accurately portrayed, picked it up and started to use it."

http://painintheenglish.com/case/237/

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Samo za pekare
« Reply #83 on: January 15, 2016, 03:16:38 PM »
Nego planiram da importiram veliki broj Page 3 girls u GOTH i treba mi dobrovoljac jer ima dosta manualnog posla.
eh, da su latinas... znam tipa koji bi ti verovatno to odradio...
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #84 on: January 15, 2016, 03:19:20 PM »
Speaking of phobia i trazeci dobro domain ime, naleteh na: http://thephobia.com

Sjajna devojka   xjap

Quote
You can be into fat girls you can find fat girls unattractive. Either way, I’m still gonna be getting the dick.

If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6566
  • Найдём и покараем
Re: Samo za pekare
« Reply #85 on: January 15, 2016, 03:21:39 PM »
Jesi li ikada imao nešto (sex, peting...) sa nekom stvarno debelom?


Btw, sviđa mi se ono tvoje ranije razmatranje kauzalnog niza.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #86 on: January 15, 2016, 03:44:26 PM »
Da, kad mi je bilo 27 u Amsterdamu s ultra-debelom prostitutkom Engleskinjom. Video je u izlogu i ne znam zasto mi se strasno digao na nju. Strasno debela, verovatno 120-130kg na svojih mozda 160-165cm.
Verovatno ne bih isao kod nje jer sam jako osetljiv na neprijatne mirise a debeli ljudi cesto neprijatno mirisu, ali kad mi je otvorila da popricamo sirio se iz sobice prijatan miris - sto je i inace vrlo neobicno za red light district.
Bila mozda par godina starija od mene.

U lepom secanju mi ostao taj dogadjaj. Negde u isto vreme sam tako usao i kod jedne dosta starije gospodje - verovatno joj je bilo 50-tak. To mi nije ostalo u secanju kao drag dogadjaj.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5518
  • 144/233
Re: Samo za pekare
« Reply #87 on: January 15, 2016, 04:26:54 PM »
prva i osnovna greška, sto se heraldike tiћe:
štit u štitu...

sve ostalo je palamudjenje...
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6566
  • Найдём и покараем
Re: Samo za pekare
« Reply #88 on: January 15, 2016, 04:39:09 PM »
Шит у шиту...

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12173
    • hahahaha
Re: Samo za pekare
« Reply #89 on: January 15, 2016, 04:54:18 PM »
Quote
Slicno kao sto ni imena Despot, Strahinja, Rastko, Miailo i sl. sama po sebi ne uticu magijski na nosioce tih imena da budu nenormalni ljudi.
And yet, procenutalno Despoti, Strahinje i Miaili su mnoooogo nenormalniji ljudi nego Jovani, Vladimiri i Filipi...
Coincidence? I says not.

Da bi neko detetu dao ime Despot ili Miailo - sa tim covek mora da nesto nije u redu, makar na nekom nivou. I naravno kad covek sa kojim nesto nije u redu vaspitava dete, velika je verovatnoca da ni sa tim detetom nece biti sve u redu na nekom nivou ili verovatnije na vise nivoa.

Ivane, upravo si rekao da je nebitno koje ime dete nosi, vec kakvi su mu roditelji. Ne znam cemu onda palamudjenje oko tih imena.


Matadore, prva zemlja koju sam napustio je buila Srbija (tacnije, FRY)

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6566
  • Найдём и покараем
Re: Samo za pekare
« Reply #90 on: January 15, 2016, 05:36:22 PM »
Иван се зајебава са тиме и намерно прекомерно вулгаризује ствари, нарочито кад говори о процентима. Човек је много изнад. Али, опет, ако то ниси провалио, није ни чудо што се правдаш где си сео на јероплан...

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12173
    • hahahaha
Re: Samo za pekare
« Reply #91 on: January 15, 2016, 05:39:32 PM »
Iz FRY sam izisho aftobusom

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6566
  • Найдём и покараем
Re: Samo za pekare
« Reply #92 on: January 15, 2016, 05:48:52 PM »
Ти си га баш најеб'о.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12173
    • hahahaha
Re: Samo za pekare
« Reply #93 on: January 15, 2016, 05:50:49 PM »
Da, BG>Budimpesta>Amsterdam(sans debele kurve)>Montreal>VanKufer

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za pekare
« Reply #94 on: January 15, 2016, 06:35:28 PM »
Man'te to ljudi, nego gde je Hate? Strahujem da ga nije uhvatila neka mamacita Širokih bokova mesnata lica frflja dok priča, s jedno dvoje dece + bun in the oven.

Uradice ga za milione ljudi a vi ovde raspravljate o nekima koji se trude da ostete parking sluzbu Srbije za par dinara. Talk about priorities.  
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline matador

  • 7k7
  • Posts: 1079
Re: Samo za pekare
« Reply #95 on: January 15, 2016, 06:46:16 PM »
Matadore, prva zemlja koju sam napustio je buila Srbija (tacnije, FRY)

Dobro onda, iz korena menjam svoj stav prema tvom glupom humoru, muzickom neukusu i infantilnim opservacijama.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12173
    • hahahaha
Re: Samo za pekare
« Reply #96 on: January 15, 2016, 06:48:50 PM »
Super, znaci li to da ces prestati da se bavis mojom malenkoscu? (iliti mnome)

Offline matador

  • 7k7
  • Posts: 1079
Re: Samo za pekare
« Reply #97 on: January 15, 2016, 06:52:55 PM »
Man'te to ljudi, nego gde je Hate? Strahujem da ga nije uhvatila neka mamacita Širokih bokova mesnata lica frflja dok priča, s jedno dvoje dece + bun in the oven.

Uradice ga za milione ljudi a vi ovde raspravljate o nekima koji se trude da ostete parking sluzbu Srbije za par dinara. Talk about priorities. 

Izgleda da se zaljubljuje polako, nemoj sada da ga diras.

Offline matador

  • 7k7
  • Posts: 1079
Re: Samo za pekare
« Reply #98 on: January 15, 2016, 06:55:48 PM »
Super, znaci li to da ces prestati da se bavis mojom malenkoscu? (iliti mnome)

Ne bavim se ja tvojom malenkoscu vec idiotskim tekstovima koje citam od strane nika Pijanista koji malo po malo rasteruju normalan svet odavde.


Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12173
    • hahahaha
Re: Samo za pekare
« Reply #99 on: January 15, 2016, 06:57:14 PM »
Daj zaobidji me onda. Da se igram prihijatra kao ti, ne znam sta ti je ali nije ti lako.