News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Keith Jarrett  (Read 2485 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline amans

  • 7k
  • Posts: 1305
Keith Jarrett
« on: December 13, 2009, 06:50:24 AM »
kupila karte za koncert Keitha Jarretta pre par minuta.....jedva cekam  :)


Keith Jarrett Köln Concert - Part 1 1 / 3
We're lost, but we're making good time.

Offline amans

  • 7k
  • Posts: 1305
Re: Keith Jarrett
« Reply #1 on: December 13, 2009, 06:50:58 AM »
We're lost, but we're making good time.

Offline amans

  • 7k
  • Posts: 1305
Re: Keith Jarrett
« Reply #2 on: December 13, 2009, 06:51:30 AM »
We're lost, but we're making good time.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Keith Jarrett
« Reply #3 on: December 13, 2009, 08:46:00 AM »
E samo da napomenem, izvinjavam se na smetnji, da je u mojoj prvoj firmi 1999-2003 radio i njegov brat, Grant, koji je takodje muzicar. Pisac je, a u slobodno vreme je visio kod nas radeci neki marketing, publishing (intervjui nasih eksperata za razne finansijske publikacije) i proofreading. Ima i radnju za bicikle. :) Zanimljivo, njihova porodica po majci, kaze Grant, je dosla iz Slovenije ili su bili slovenacka manjina u Austriji (nije siguran).
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline amans

  • 7k
  • Posts: 1305
Re: Keith Jarrett
« Reply #4 on: December 13, 2009, 03:29:03 PM »
E samo da napomenem, izvinjavam se na smetnji, da je u mojoj prvoj firmi 1999-2003 radio i njegov brat, Grant, koji je takodje muzicar. Pisac je, a u slobodno vreme je visio kod nas radeci neki marketing, publishing (intervjui nasih eksperata za razne finansijske publikacije) i proofreading. Ima i radnju za bicikle. :) Zanimljivo, njihova porodica po majci, kaze Grant, je dosla iz Slovenije ili su bili slovenacka manjina u Austriji (nije siguran).

bas zanimljivo...nemoj da se izvinjavas, naravno da ne smetas  :)

Biciklista, ha? Je li ima jos uvek radnju? Ovo mi je vrlo zanimljivo. Gde je radnja?
We're lost, but we're making good time.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: Keith Jarrett
« Reply #5 on: December 13, 2009, 05:19:20 PM »
E samo da napomenem, izvinjavam se na smetnji, da je u mojoj prvoj firmi 1999-2003 radio i njegov brat, Grant, koji je takodje muzicar. Pisac je, a u slobodno vreme je visio kod nas radeci neki marketing, publishing (intervjui nasih eksperata za razne finansijske publikacije) i proofreading. Ima i radnju za bicikle. :) Zanimljivo, njihova porodica po majci, kaze Grant, je dosla iz Slovenije ili su bili slovenacka manjina u Austriji (nije siguran).

bas zanimljivo...nemoj da se izvinjavas, naravno da ne smetas  :)

Biciklista, ha? Je li ima jos uvek radnju? Ovo mi je vrlo zanimljivo. Gde je radnja?
Што, патентирала си лек за простату?
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline amans

  • 7k
  • Posts: 1305
Re: Keith Jarrett
« Reply #6 on: December 13, 2009, 05:54:32 PM »
hmm, nemam pojma kakve veze ima biklisticka radnja sa prostatom. Ne, nego sam biciklista pa volim da cunjam po takvim radnjama  8-)
We're lost, but we're making good time.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Keith Jarrett
« Reply #7 on: December 14, 2009, 05:56:04 AM »
E ne bih znao da li jos ima i gde. Hmmm. Nevidjeno zabavan lik. Secam se kad su me upoznavali sa svima u ofisu:

- "This here is Grant Jarrett".

- "Jarrett? There's that jazz...

- "Yes, yes, he's Keith's brother..." :)
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"