Author Topic: turci se nesto uzjebali  (Read 634110 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2600 on: May 23, 2016, 06:33:46 PM »
a tetak... zvani striko...
t. j. Chicha.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2601 on: May 23, 2016, 08:24:16 PM »
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2602 on: May 23, 2016, 10:12:40 PM »
For years Douglas Whaley snuck into his co-worker’s office when no one was around, ejaculated into her coffee cup and on her desk and rubbed his penis on her phone.

He filmed himself doing so — 25 videos were discovered by police when they searched his phone and computer during a voyeurism investigation, a judge said at his sentencing hearing in Newmarket in February.

In addition to the mischief charge, Whaley also pleaded guilty to four counts of voyeurism and one count of illegally entering a dwelling to commit an offence. He was sentenced to 18 months in prison, with six months credit for pre-sentence custody. He was also banned from using a camera, video recorder or a smartphone or computer equipped with a camera for 10 years.

In his ruling, Ontario Court Justice Peter West said Whaley videotaped unsuspecting victims in the shower and sneaked into a home and videotaped himself “masturbating and ejaculating” into the victim’s underwear.

Whaley, a technician, had a previous conviction from 2011, where a security guard spotted him in a Walmart taking up-skirt pictures of a 16-year-old girl. He was caught by the same security guard in 2013, two months after his probation ended, taking photos of a woman’s “buttocks area,” the judge said, leading to police obtaining a search warrant for his phone, computer and data storage.

According to the ruling, he bragged to his probation officer and a psychiatrist that he collected about 14,000 spy-cam-type photos between 2005 and 2014.

http://www.metronews.ca/news/toronto/2016/05/23/disgusting-acts-in-office-feel-like-sex-assault-says-victim.html
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2603 on: May 23, 2016, 10:20:12 PM »
 :P
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2604 on: May 24, 2016, 11:48:10 AM »
Taj čovek je nacionalno blago Kanade.
Jel' publikovao šta od toga?

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2605 on: May 25, 2016, 08:57:37 AM »
No, dosta je zajebancije, čeka nas ozbiljan posao: da otkrijemo ko su fantomi u savamalskoj noći.
Jer, cenim, ako nađemo ko su tih tridesetorica maskiranih razbojnika, lakše ćemo doći do gazde od vola (copyrights owned by Mihailo Marković aka Leptirko, famozna parabola o Šešelju, Slobi i volu u kupusu).

Dakle, ovako: prošlo je mašala vremena od tog događaja, a nigde nema ni naznaka ko su ti ljudi. Pazi, u Srbiji. U napore srbskog tužilaštva polažem ogromne nade, kogod u Vangu. Ili Hilari, da budem iskren.

Sad, ne znam šta priča čaršija, to bi Pareski možda mogao da nas izvjesti, ali tu niko ne garantuje da nisu u pitanju buve (laži koje skaču od jednog do drugog džukca, šireći zarazu). Premda ne čujem/čitam da se tu išta spominje, no, opet, ni to nije nikakav reper, ni onomad, kad se AV u jednom danu razveo od Xenije (čiji je tata vlasnik cirkusa, podrijetlom iz Margite) i oženio ovom što mu je sad, ni jedne jedine novine nisu smele da objave ni slovca o tome.

Ali da se sačuva takvo jedinstvo, takva tajnost, niko ni da zucne, ma ni da se pohvali švalerki, majci, ni popu da prizna kad ide "u crkvu da se zakune na ikonu" - to ne ide bez ozbiljne profesionalne organizacije i sistema kontrole sposobnog da efikasno utvrdi gde je procurilo.

Dalje, tu je bilo 30 (trideset) ljudi od najvećeg poverenja. Što će reći da je pool odakle se takva družba izbira minimum deset-dvadeset puta veća.

Dakle, kurac su to bili "navijači" ili neko "privatno obezbeđenje".

Uz to, ne zaboravite da su u "akciji" učestvovali i dvojica bagerista. Ko kod nas u svom sastavu ima takve majstore?

Meni se sve javlja da to mora da je deo neke od zvaničnih, državnih formacija, rodova & službi. Kojima, pak, može da komanduje samo neko sa visoke državne pozicije, ali o tom potom (kao što rekoh, pao je sneg, pa ćemo da ufunjamo i tu zverku). Dokaz za ovu verziju je da je tzv. policiji (krmcima iz javne) bilo naređeno da ne interveniše, već da zajebava narod sa komunalcima.

Sad, da vidimo. Na primer, žandarmi. Ima ih kodža, spremni da poginu za komandira, još spremniji da pređu onu "finu liniju" kad zatreba, deo su strukture MUP-a, ali... da li bih ja, na mestu premijera, verovao tim tipovima, ka'cu mu onako lačo ispeglali batu? Uuuups, logičko-vremenska greška, trčanje pred rudu: odakle mi to da je celu stvar uradio picousti, kad je zapravo cilj ovog istraživanja otkrivanje vrha od igle.
Dakle, žandarmi, ostaju kao mogućnost. Moguće je da je neko hteo da namesti picoustog, pa upotrebio njih. Moguće, ali skoro neverovatno. Na stranu što i sam picousti po svoj prilici zna ko je komandovao trupama, čim ga zove kompletnim kretenom, skoro kao od milošte, kao što otac zove bludnog sina koji ga je opet izneverio sve u želji da se pokaže*, ali koga najvećma voli od sviju deca. Da je to neki njegov protivnik, ne bi AV zatvarao usta, dobar vam stojim. Čak bih smeo da se na slepo kladim na Batu Santosa.

Sa druge strane su tzv. Kobre, koje su onomad od pomenutih žandarma podobijali po pičci. Not my first choice. Međutim, ima nešto u načinu izvršenja što tukne na njih. Baška bageristi. Zatim, tu su crne uniforme, a šarene fantomke. Itd.

Huh? Gde ga Hik?


*Moj pokojni otac je bio strastveni pušač, pa kad je morao da ostavi cigare (da ne bi "one ostavile njega"), budući da je trošio drinu bez filtera, smisli on da svaku cigaretu prereže na pola, pa će tako ratio svake popušene između iskorišćenog dela i onoga što mu ostane među prstima biti u korist ovog potonjeg, ergo - manje će da se otruje, nominalno.
E, tu se nadje jedan takav kompletan kreten u familiji, neki klinac koji je, videvši šta moj otac radi, odlučio da mu pomogne tako što je svaku onu polutku od cigare još jednom prepolovio. Zamisli sad parčiće cigareta od po 1, 2 cm dužine, uredno spakovane u tabakeru. Sve ovo se dešavalo neposredno pre mog rođenja, tako da vam pričam po čuvenju.

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2606 on: May 25, 2016, 12:59:08 PM »
uzas, mislim to s tim
dragocenim tobako-stapicima...

nego, ti li si dokon
aj dodji ovde, rodile mi one spanske*
ne postizavam, sto ih pojedes - pojedes
ostalo sto u gajbice ode ti platim
(15/kg)
bar da radis nesto posteno...

*visnje
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2607 on: May 25, 2016, 01:02:50 PM »
Beži bre.

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2608 on: May 25, 2016, 01:23:37 PM »
a sto, imas bolju ponudu..?
reci, ce se dogovorimo,
ljudi smo...
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2609 on: May 25, 2016, 01:25:35 PM »
beži bre od astala.
konobar, što puštate ove u kafanu?

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2610 on: May 25, 2016, 01:36:10 PM »
Hotio si reci da se (tzv.) policija morala preobuci u lopove/kriminalce da bi usred noci mogla da radi svoj posao sprocu postenog sveta sto je bespravno izgradjivao kojesta kojegde (kojekude?)?

Ovo bre tukne na laznu policiju laznog naroda lazne drzave realnih UzurpatoraTM postradale Gornje Mezije.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2611 on: May 25, 2016, 01:37:35 PM »
Pričam ja godinama, al' uzaman.

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2612 on: May 25, 2016, 01:39:15 PM »
konobar pava, radio trecu valjda

aj udvostrucicu cifru
ako tacno odgovoris na pitanje
tko je izgovorio cuvenu recenicu
te u tkom filmu

'sve ti je to psihologija,
psihologija masa'...

upucenu svetlani bojkovic...
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2613 on: May 25, 2016, 01:43:38 PM »
Odmakni se bre kad ti lepo kažem.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2614 on: May 25, 2016, 02:24:55 PM »
Dačić: Vlada SNS-a i SPS-a je najbolje rešenje

http://rs.n1info.com/a163308/Vesti/Vesti/Dacic-bi-u-vladu-sa-SNS.html

banbus 15:50 25.05.2016.
Koliko nisko neko moze da padne, sve je skinuo, i pantalone i donji ves, i moli, uzmi me AV u vladu, sve cu da ti dam!!!!
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2615 on: May 25, 2016, 03:27:30 PM »
Ah tek sad vidim da se i ovde pominje Savamala i da se i dalje nije nacisto tko zasto.

Je l' moze neko samo ubrzo da mi kaze sta i cije su to tamo srusili? A ako je bilo bespravno zidano, sto nisu lepo srusili usred dana? (OK, znam, mozda iz istog razloga sto ljudima koji ne placaju struju istu ne iskljucuju).

Ali ja vise tamo u toj Srbiji nista ne mogu da pohvatam. Ko je protiv koga, ko je sa kim?
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2616 on: May 25, 2016, 03:35:32 PM »
slanjenu propale kajsije...
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2617 on: May 25, 2016, 03:39:07 PM »
Kako ti nije jasno?

Jel' vidis gore gde sam lepo objasnio da se seemingly legalan organ seemingly postojece drzave seemingly morao preobuci u seemingly radnu odecu lopova/kriminalaca da bi mogao u seemingly rutinskom postupku vrsiti seemingly legalna posla sprocu seemingly (ne)legalno podignutih objekata seemingly (ne)dobrog sveta.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2618 on: May 25, 2016, 04:22:01 PM »
Kako ti nije jasno?

Jel' vidis gore gde sam lepo objasnio da se seemingly legalan organ seemingly postojece drzave seemingly morao preobuci u seemingly radnu odecu lopova/kriminalaca da bi mogao u seemingly rutinskom postupku vrsiti seemingly legalna posla sprocu seemingly (ne)legalno podignutih objekata seemingly (ne)dobrog sveta.

hmmm...
malo si ti to pogrešno razumeo

pazi ovamo
uopšte nije poenta da li je nešto bespravno sagrađeno ili nije
jer su tu mnogo zamršeni odnosi
pravljeno u vreme socijalizma, država ruši, država gradi, država daje dozvole, država knjiži... ako uopšte, ma boleo ih kurac da knjiže bilo šta, jer su ono bespravno podignuto rušili u sekundi, ako bi stvarno smetalo, zato su i nikle kojekakve borčeovčekrnjače, tamo možeš da jedeš govna kolko oćeš, niko ti ne brani, al' u centru...
ali izgleda da nije nelegalno
no, nebitno, kao što rekoh

jer, fora je u sledećem: taj lik (gazda na Iskru) je sasvim slučajno upao u komplikovanu šemu privatizacije kroz stečaj, kojom su par "sposobnih" ljudi iz varvarina i sličnih pičaka materina prisvojili cipacijelu srbijicu za svoje, a bogumi i potrebe službe
znači, pojavio se baja i ničim izazvan isplatio kintu koju je stečajni upravnik odredio za te tamo zgrade (cca 1000 kvm u centru BG)
i postao vlasnikom tih objekata
znači, pričamo o svojini, braćo emigranti
to je izazvalo objektiivno šok u srbskoj vlasti, pa su odma' pokrenuli sucke sporove da tog nitkova koji je za svoje pare kupijo Iskru oteraju
ali čak i u srbiji to nije prošlo, jer ima budala sudija koje se drže... znate već
i taj je baja umislio zbog toga da je neko mudo i da može da jebe bre narodnu vlas'
zamisli kulova
e nećeš ga majci
ti ćeš mi ovde ješ gomna i tražiš pare za to mudo, tu rugobu, tu.... straćaru, da ti je srušimo i na njojzinom mestu napravimo palatu i zgrnemo milijune... a već smo tzv. srbima isprodavali puste kvadrate

zato, ako ne može po tom kurčevom zakonu - jebeš zakon! potrebe revolucije koja teče su iznad svakog pojedinačnog interesa i svačije lične prćije
zovite je vi svojina ili sloboda ili kako hoćete
pa je u noći, izbornoj noći, kad je picousti trebalo da slavi zato što je sve ostale oduvao sa političke scene (a ispalo je da im je u stvarnosti svima poduvao), bilo udešeno da dobije i slavljenički poklon - raščišćenu bre lokaciju za kulu u kojoj ima lično interese, preko Ahmeda i Ahmedinedžada i Nedžadiahmeda i pitajkurac kojih sve ne balija koji finansiraju to đubre (ne misli se na kulu)
zato su poslali jedinicu, koja iz razumljivih razloga nije mogla da se pojavi kao jedinica, preobučenu u braću kriminalce, da poruši tih cca 1000 kvm, i istovremeno naredili policiji da se ni slučajno ne javlja na intervenciju, ako neko i pozove
a bili su blokirali ceo taj deo grada, zaustavili trole, automobile, a putnike izvlačili napolje i uzimali im mobilne i lične karte (da posle ne bude nezgodnih svedoka) dok akcija traje
jer, batice, po srbskom zakonu, ako nisi stigao da se uhvatiš za tzv. konverziju k'o mišković & beko, ti si samo vlasnik objekta, ali ne i zemljišta na kome se objekat nalazi u zoni gradskog građevinskog zemljišta
pa je tako i ovaj alavi vlasnik Iskre bio samo vlasnik objekta, ali ne i zemljišta, na kome je picousti namerio da zida nešto za sebe
nema objekta - nema ni prava korišćenja zemljišta, mrš u pičku materinu
jel i dalje ne razumeš?

država srbija je jedna fašizoidna bljuvotina, u kojoj se kristalne noći ne dešavaju zbog čistote nacije i viših ciljeva, već zbog pustih kvadrata

naravno, sve je to moguće zbog blagog sentimenta koji razvijene demokratije liberalnog tipa i dan-danas osećaju prema lokalnim fašizmima zemalja trećeg sveta - pa njima se drugačije i ne da upravljati, ne?

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2620 on: May 25, 2016, 04:50:04 PM »
ma tip se izgleda buni bez razloga... nije samo njemu srušeno...

ceo blok je poravnjan... pošteno, bez diskriminacije...

prva faza ekspropriacije po Vučić metodi...

u drugoj fazi Vučić je zabavljao/zajebavao sve živo kolažom bs/diversion/bs...
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2621 on: May 25, 2016, 04:53:26 PM »
slanjen, cudi me da ne znas sta je
iskra
kakav kurac genex, jat, ab, 'sdpr'
etc
iskra je jebala kevu i doprinosila
decenijama...

iskra=stovarista, otpadi...

(uostalom, pitaj ivana
on je rasto blizu iskre...)
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2622 on: May 25, 2016, 04:58:54 PM »
ma jebe mi se šta je iskra
ovo je bre najcrnje moguće, zar ne vidiš, ludače?


Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2623 on: May 25, 2016, 05:01:15 PM »
hoćeš li ti da se javiš, ako noćas dođu po mene?

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2624 on: May 25, 2016, 05:03:18 PM »

'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2625 on: May 25, 2016, 05:04:42 PM »
 xrofl
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2626 on: May 25, 2016, 05:05:18 PM »
yeah, that's where you can tell pussies from the men

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2627 on: May 25, 2016, 05:09:17 PM »
 xrofl xrofl

RAZBOJNICI U UNIFORMAMA

Lažni policajci provalili u kuću, vezali celu porodicu i krenuli u PLJAČKU

http://www.blic.rs/vesti/hronika/razbojnici-u-uniformama-lazni-policajci-provalili-u-kucu-vezali-celu-porodicu-i/ewlzeg9
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2628 on: May 25, 2016, 05:13:01 PM »
Pa, objasnio je dr Neca zasto policija nije izasla na lice mesta, a po pozivu gradjana.

Reko doktor da su pale zice od elektricne struje, pa nije bilo bezbedno, da policajce ne opici struja, pa da djavo bude kriv. Tako nekako.

...on, mukica, jednostavno, nema fizioloskih preduslova da kaze nesto smisleno.

http://rs.n1info.com/a159978/Vesti/Vesti/Savamala-Strah-policije-od-struje-i-nocu-i-danju.html

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2629 on: May 25, 2016, 05:15:19 PM »
- Te večeri vlasnik kuće je otišao do Sopota, a u domu su ostali njegov sin, supruga i sinovljeva devojka. Oko 22.20 sati, začuli su buku. Dvojica mladića, obučena u policijske uniforme, doduše starije modele, razvalila su ulazna vrata kuće. Nosili su fantomke i bili su naoružani pištoljima - priča sagovornik “Blica” blizak istrazi.

 :| xrofl
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2630 on: May 25, 2016, 05:18:34 PM »
Things to do in Dallas when you're dead   :mrgreen:
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2631 on: May 25, 2016, 05:20:21 PM »
Ko vidi nindzino lice i prica o tome...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2632 on: May 25, 2016, 05:21:43 PM »
hoćeš li ti da se javiš, ako noćas dođu po mene?

Setih se sad, davno jedan kolega je pricao drugom o svojim strahovima od IRS, a ovaj mu kaze "don't worry, they'll go after the lower hanging fruit"   :mrgreen:
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2633 on: May 25, 2016, 05:22:00 PM »
Things to do in Dallas when you're dead   :mrgreen:

Denver.

Nema na cemu..

 :)

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2634 on: May 25, 2016, 05:22:16 PM »
a šta bi sa mojom tašnom?

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2635 on: May 25, 2016, 05:23:34 PM »
It's missing in action...

"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2636 on: May 25, 2016, 05:25:34 PM »
Things to do in Dallas when you're dead   :mrgreen:

Denver.

Nema na cemu..

 :)

Da, Denver. Totalno sam posenilio. Citam sad da Alzheimer pocinje nekoliko decenija pre nego sto se vide prvi simptomi.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2637 on: May 25, 2016, 05:30:28 PM »
Arbeit macht frei.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2638 on: May 25, 2016, 05:37:57 PM »
uh, ovo je bilo ispod pojasa...
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2639 on: May 25, 2016, 05:44:26 PM »
u drugoj fazi Vučić je zabavljao/zajebavao sve živo kolažom bs/diversion/bs...
spiking ov...

Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2640 on: May 25, 2016, 06:28:15 PM »

nego, ti li si dokon
aj dodji ovde, rodile mi one spanske*
ne postizavam, sto ih pojedes - pojedes
ostalo sto u gajbice ode ti platim
(15/kg)
bar da radis nesto posteno...

*visnje


kod indija stalno neki problemi...
prskanje, pa sada berba...
pa posle kad stigne kinta od otkupa... vidi sa pekarom, on hoće da pomogne...
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2641 on: May 25, 2016, 06:35:56 PM »
Prskali komarce tamo?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2642 on: May 25, 2016, 07:27:23 PM »
ma prskaju sve živo... sad stigo i asfalt... garant će i njega da prskaju...
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2643 on: May 26, 2016, 07:36:25 AM »
od ove godine nema zaprašivanja komaraca iz vazduha više...
zabranila eu
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2644 on: May 26, 2016, 03:54:20 PM »
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2645 on: May 27, 2016, 06:16:52 AM »

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2646 on: May 27, 2016, 06:59:44 AM »
Zakuni se da su rekli da je bilo 2000 ljudi? Su pominjali slucajne prolaznike?
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2647 on: May 27, 2016, 02:13:03 PM »
Zvanična cifra je 2000.

http://www.youtube.com/watch?v=FVXDuc3egR0
pa Slobini su bili izdašniji... devetog marta odokativno izbrojali 3,500...
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2648 on: May 28, 2016, 08:00:43 AM »
Pa i nisu mnogo pogrešili.
Ovi se vuku k'o prebiveni, bre.
Recimo da prolaze u redovima od po desetoro.
Novi red naiđe u ćoše od ekrana svakih tri sekunde.
Ovo je trajalo - koliko, dvanaest minuta?

Znači, kad sve to saberemo, pomnožimo i oduzmemo, ispada... Indi, pomagaj, sad branim ove tvoje.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: turci se nesto uzjebali
« Reply #2649 on: May 28, 2016, 08:07:43 AM »
Znači, poenta je, brate, ne dajte da vas uvuku u te šibicarske sisteme sa prebrojavanjem, prebojavanjem (krvnih podliva), preslikavanjem i transferom boje (sa automobila na zgaženog pešaka i obratno).

Ovde je važno - šta Đuro - ovde je važno da je celu operaciju izveo neko ko je odvratno ('ajd da kažem i ja) bahato zloupotrebio, u svom ineteresu i po svom ćefu iskoristio najviši državni položaj, da bi korišćenjem državnih resursa i poverene mu moći uradio nešto, ne samo protiv intersa države i suprotno cilju u kome su mu poverene te ovlasti, več tako da time pošalje poruku onima koji su mu poverili tu dužnost i pripadajuću silu neophodnu za postizanje zajedničkog, opšteg dobra: "Mo'š mi ga duvate, izjebali ste se što ste me pustili da se uzgmižem dovde, sa'ću vam jebem nanu naninu za sve one klempe koje su mi bili u osnovnoj školi!"
Daklem, SAMO JAKO.