News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Vic(evi)  (Read 355343 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1250 on: November 07, 2022, 06:04:14 PM »
... a odgonetnuo sam i što se E više ne javlja ovde



Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1251 on: November 08, 2022, 10:06:04 PM »


sa jednog bosanskog...

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1252 on: November 12, 2022, 10:22:40 PM »
... a odgonetnuo sam i što se E više ne javlja ovde




6996
učlanilla se u sns?
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1254 on: June 19, 2023, 01:40:50 PM »
Istinit događaj. Sede dva oenzosa na klupi i jedan se hvali kako mu unuka ima prosek 10 na nekom faxu,kako će da se uda uskoro...
Tek drugi penzos onako ponosno MOJA UNUKA IMA PROSEK 11 NA FAKULTETU.

(malopre, s bredita)
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1255 on: June 25, 2023, 07:50:54 PM »
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1256 on: July 18, 2023, 09:41:41 PM »
hehe glupavi englezi, maznuli nam foru sa Lalom i Sosom
https://www.reddit.com/r/UnusualVideos/comments/152wvuh/good_old_humor
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1259 on: September 24, 2023, 11:19:36 AM »

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1260 on: October 26, 2023, 11:57:38 AM »
*
Један Рус, јеврејског порекла, добио је дозволу да емигрира у Израел.
На аеродрому у Москви, при контроли пртљага, руски цариник међу стварима угледа Лењинову бисту па га упита:

- Шта је ово?

Јеврејин:

- Питање "шта је ово" је погрешно, друже. Требали сте питати: Ко је ово? Ово је друг Лењин. Он је поставио основе социјализма, донео Русима просперитет. Ја га носим као успомену на те славне дане!

Руски цариник постиђен каже, изволите прођите.

На аеродрому у Тел Авиву, поново цариник пита за бисту:

- Шта је ово?

Јеврејин:

- "Шта је ово" је погрешно питање, господине. Треба да питате: Ко је ово?
Ово је Лењин. Зликовац због кога сам ја, као Јеврејин, морао напустити Русију. Носим ову бисту како бих га сваки дан проклињао. Израелски цариник ће на то:

- Ох, извините! Прођите.

Када је стигао кући, Јеврејин је бисту ставио на сто.

Позвао је родбину на вечеру. Један рођак га упита:

- Ко је ово?

- Драги мој, "ко је ово" је погрешно питање. Требало је да ме питаш шта је ово?
Ово је десет килограма 24-каратног злата, без царине и пореза.

Наравоученије:

Шта је политика? Политика ти је када ( зависно од публике) причаш о истој ствари на различите начине. И резултат неће изостати, а резултат је лична корист у 99,9 посто случајева.
*
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Vic(evi)
« Reply #1261 on: October 26, 2023, 05:04:33 PM »

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1262 on: October 26, 2023, 06:59:34 PM »
obrni-okreni
.... ti pozadi
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1263 on: November 21, 2023, 07:55:30 AM »
ne mogu da prestanem da se kliberim
pustim sad onog plastikanca što ga hik postavio na muzici
i jutjub mi, normalno, pusti reklamni spot prvo
nešto o džordžu bušu juniru, dvostrukom precedniku use
keo neki njegovi memoari, šta li, gde on govori o svom životu
pa kaže u jednom trenutku: kad sam držao govore pred publikom, nikad nisam hteo da ljudi koji me slušaju steknu utisak da sam pametniji od njih!

vrhvrhova

sa'ću se vratim tamo da čujem glazbu

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1264 on: November 21, 2023, 07:56:30 AM »
btw, i to je dobar vic, hiče...

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1265 on: November 29, 2023, 03:47:25 PM »

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1266 on: November 29, 2023, 04:01:21 PM »

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Vic(evi)
« Reply #1267 on: November 29, 2023, 05:23:28 PM »
^ u globalu, istinito. I tacno primetis kad je neko fin u menadzmentu, nekako odskace i pitas se sta radi tamo

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: Vic(evi)
« Reply #1268 on: November 29, 2023, 06:07:41 PM »

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1269 on: November 30, 2023, 06:51:24 AM »

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1270 on: March 31, 2024, 06:59:04 AM »

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1271 on: April 01, 2024, 12:45:36 PM »
još ako je sam uzgajao, zalivao,
okopavao, struju trošio...
jebeš pos'o
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1272 on: May 01, 2024, 08:48:26 AM »
pita momak devojku
(muž ženu)
gde ćemo za prvi maj?
de oćeš, samo nemoj po koosi...
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1273 on: June 03, 2024, 05:53:15 PM »
u želji da predupredi šetkanje istraživača po hodnicima
reši direktor instituta da unajmi dva lava iz zooa...
posle 3 nedelje ih vrate.
kara stariji lav mlađeg: bre izedosmo
onolike dre i mre, niko da primeti, a ti navalio
čistačicu, pa čistačicu! ccc
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1274 on: June 04, 2024, 04:31:57 AM »
 xrofl xrofl xrofl xrofl

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1275 on: July 16, 2024, 09:32:37 AM »
staro, al da se podsetimo:

kako sagraditi najjeftiniji most od amerike do evrope?
pobacati sve advokate u ocean, pravolinijski...
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1276 on: July 16, 2024, 05:17:47 PM »
ma idi bre begaj

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1277 on: August 11, 2024, 09:52:09 PM »
*
Dodela medalja košarkašima (šta se zapravo dešavalo).

Odmah da kažem - nije moje, ostaviću inicijale (A.Č.)

Nisam gledao dodjelu medalja nego sam (budala) otišao na Tviter da probam da shvatim šta se to danas/noćas događalo nakon utakmice i zaključio sledeće:

Dodjela medalja je kasnila jer su organizatori pokušavali da pronađu košarkaše Srbije po Parizu, na kraju su ih našli u grilu "Kod Miće Lepog" u 18-tom arondismanu (il što bi se reklo kod nas "becirku").

Na molbe i objašnjenja ljudi iz organizacije da jednostavno moraju da se pojave na dodjeli medalja i odgovor "A što mora, zabole nas patka za vaše pederske medalje" konačno su uspjeli da ih privole ali pod uslovom da Žan-Žak Furnije (glavni organizator završne dodjele medalja u Bersiju) prije američke himne otpjeva "Ptico moja bijeli labude" od Bajage Malog Knindže. Žan-Žak za naše medije kaže da nije bilo lako, ali je uspio, te dodaje da smatra da je jedan od najvećih uspjeha bio i to što ih je ubijedio i to da harmonikaš ne može da dobije medalju i da vlasnik bifea "Kod Miće Lepog" ne može da organizuje dodjelu medalja, te da oni ne mogu da igraju sutra i vaterpolo meč, odnosno da su Olimpijske igre za njih večeras završene. U međuvremenu Bogdan je od konobara tražio zastavu, a Jokić od predsednika FIBA koji je krenuo da ga nešto pita tražio "punjenu gurmansku".

Aleksa Avramović je izgrlio sve prisutne u dvorani, Jokić je pitao LeBrona "jeste dobili?", Bogdan je šefu Olimpijskog komiteta tražio da se odmah produži za Los Anđeles i da iduće Olipmijske igre počnu u ponedeljak, a Dobrić je tražio da se uvede nova kategorija za "MVP-ja sa najviše promila alkohola u krvi" pošto je Jokić već prvi u poenima, skokovima, asistencijama i ukradenim loptama.  Gudurić u međuvremenu objašnjava Avramoviću zašto "rakija nije google translate" i da ne pokušava da sa svima u sali priča na njihovom maternjem jeziku.

 Za to vrijeme ekonom reprezentacije objašnjava Žan-Žaku šta je rasol i zašto mu treba, a on za to vrijeme objašnjava košarkašima Amerike i Francuske da bronza nije "glavna medalja" i pokušava da ih oraspoloži. Istovremeno Kevin Durant drnda mobilni telefon i po Tviteru se svađa sa ljudima iz Denvera i Kolorada koji mu šalju komentare da neće nikad biti bolji od Jokića dok ne nauči da pjeva "Volimo te otadžbino naša". Marinković nudi LeBronu petsto evra da mu proda mvp trofej sa objašnjenjem "Treba mi za mog brata Nikolu, šta te bole patka i ti si ga kupio." Pešić za to vrijeme nekom rumunskom novinaru objašnjava da oni nisu tražili da budu nebeski narod, već da on funkciju selektora obavlja božanskim proviđenjem "vrlo odgovorno" i nastavlja da mu objašnjava nijanse u pripremanju janjetine s ražnja u Pirotu u odnosu na Paraćin. Na dva metra od njega pomoćni trener domaćim medijima objašnjava da je njegov najveći profesionalni uspjeh u životu to što ih je uopšte doveo na dodjelu medalja. Iza njih Milutinov pokušava da nagovori Avramovića da prestane da grli Gasola jer čovek mora da ide kući.

Uglavnom, Olimpijski komitet je na osnovu gorkog iskustva ove olimpijade zaključio da se više nikad utakmica za bronzu neće igrati u ranim jutarnjim časovima.

Toliko za sad, javićemo se sa dodatnim detaljima sutra oko podne prije utakmice vaterpolista.
*
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1278 on: August 12, 2024, 11:56:24 AM »
neka mi se a.č. i svi njemu podobni napasu muda
ako budu dobri u tome
daću im po bronzanu medalju, pa neka slave kod miću

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1279 on: August 12, 2024, 09:26:24 PM »
bre
ovo je trebalo da bude
smiješno
 :lol:

'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1280 on: August 13, 2024, 10:15:38 AM »
😶
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1281 on: August 13, 2024, 07:25:04 PM »
bre
ovo je trebalo da bude
smiješno
 :lol:



tkome?

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1282 on: August 13, 2024, 10:09:25 PM »
pućanstvu
(a kome inaće?)
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1283 on: August 13, 2024, 11:09:09 PM »
*
Nećeš kopati
DEJAN ILIĆ13/08/2024

Dobro, sad znamo koliko to košta – 200.000 evra. Ako je u Beogradu na protestu protiv kopanja litijuma u Srbiji bilo tih 40.000 demonstranata (na osnovu višedecenijskog iskustva s demonstracija, ja mislim da ih je bilo bar par desetina hiljada više, ali, neka bude da ih je bilo 40 hiljada) na središnjem trgu i u okolnim ulicama, to je 5 evra po demonstrantu. Dobro, uglavnom su dolazile porodice, bilo je i mnogo dece, a među decom, mnoga su stigla u naručju ili kolicama, pa da kažemo i ovako – otprilike 20 evra po porodici. Uzme se tih 200 hiljada i dâ se Novaku, Nikoli, Bogdanu, Zorani… dakle nekome od olimpijskih šampiona se već dâ taj – kako da ga zovemo… neka bude – honorar, da se pojave na nekom sledećem protestu i kažu: nećeš kopati!

Jer, ako može Vučić, što ne bismo mogli i mi. Istina, te pare koje će im Vučić dati, u utorak, dakle, danas ujutru najkasnije – tako je rekao, kao da je reč o „tezgi“, a zapravo i jeste „tezga“ – takođe su naše pare, al ih je on na njih potrošio za svoju ličnu korist, pa sad moramo opet da ih sakupimo, mislim novac, 200 hiljada, dođu nas ti olimpijci tako duplo, al ne mari, stvarno su bili odlični, košarkaši i Novak, a i ostali, da ih sad ne poredimo, šta fali da ih platimo duplo, uostalom, to mu dođe kao još jedna „tezga“ za njih, a i za nas, s tim što sad ne bi odradili posao za vladara lično, nego za opšte dobro i na korist čitave – ako im je tako drago, neka bude – srpske zajednice. Da l’ bi oni tu novu tezgu prihvatili, još ne znamo, al’ mogli bismo da probamo, zar ne.

Dobronamerni čitalac već mi zamera – zašto bismo od vrhunskih sportista očekivali da budu i vrhunski – hajde da to tako kažemo – građanski aktivisti. To su dve različite discipline, i ni u jednoj tački se ne seku. Sve je tako kako kaže čitalac. Ali, kad odete kod Vučića, to više nije sport. Ne možeš se rukovati s Vučićem i praviti se da si neutralan, da te politika ne zanima, da te zanima samo sport. Jer, ako te zanima samo sport, držiš se terena, i zaboraviš na rukovanje s Vučićem, makar i po cenu da te „balkon“ mimoiđe. Jer, ako vaterpolista Dušan Mandić može da preskoči ruku Aleksandra Šapića, iz kojih god razloga da je to uradio, a razlog je verovatno ličan, onda to znači da, iako su „samo“ sportisti, svi oni dobro znaju šta je rukovanje i kako da ga preskoče, kad misle da je to ispravno.

Dobronamerni čitalac odmahuje glavom. Ni on ne misli ništa dobro o Vučiću. Ali, kaže, zadesila nas je ta nesreća, Vučić je zaseo (krađom, dodajem ja) na mesto koje mu daje za pravo da se predstavlja kao simbolično otelovljenje svih nas. On, simbolično dakle, predstavlja našu zajednicu. I kad se sportisti rukuju s njim, kada kod njega idu na poklonjenje, oni se zapravo rukuju s čitavim kolektivom i klanjaju mu se. Nisu sportisti krivi što smo mi dopustili da nas Vučić pokrade i predstavlja se kao predsednik. Sve je ponovo tako kako čitalac kaže. Ali, s tog mesta koje bi trebalo da simbolično otelovi ceo kolektiv, Vučić sve radi da unese razdor i da podeli i pocepa i – treba to reći, jer je istina – uništi kolektiv.

Pa kad se rukuješ s njim, ti se ne rukuješ sa svima nama, nego samo s jednim delom te nesrećne zajednice na čije se čelo on (mora se to ponavljati – krađom) postavio. I kad posle izađeš na „balkon“ (pod navodnicima, jer to odavno, još od „žutih“, nije više običan balkon), ti ljudi koji ti tamo kliču, to možda nismo svi mi. Ili ipak jesmo, jer orilo se i sinoć – „Rio Tinto, marš iz Srbije“. Kao par dana ranije, kada su na ulici njih 40 hiljada vikali isto. Što sportista, naravno, ne mora da se tiče, ali bi trebalo da se tiče svih onih koji se rukuju s Vučićem. Na stvari je sudbina kolektiva, pitanje života i smrti (šta god da o tome kaže Rio Tinto, a uglavnom kaže gluposti), i koliko god da si sportista, valjda nešto o životu i smrti ipak znaš i nekakav stav o tome verovatno imaš.

Jer, ako se takmičiš za Srbe i Srbiju, kako to kaže Vučić – Srbe u Srbiji i svuda po svetu – valjda ti je stalo da taj „narod“ živi, ako ne baš i da živi dobro. Jer, kao, medalju si uzeo ne za sebe i za tih 200 hiljada evra, nego baš za narod i svakog člana tog naroda ponaosob. I ako je sad taj narod egzistencijalno ugrožen, i ako ga ugrožava baš Vučić, ko će onda nositi te medalje koje si osvojio ne za sebe, nego – kako sam kažeš – za narod. I ko će navijati za tebe, jednom kad tog naroda više ne bude. Vučić? Dobra je to slika, prvo se rukuješ s Vučićem, pa izađeš na „balkon“, a dole stoji Vučić i tapše ti. To je budućnost s kojom su se sinoć rukovali sportisti. Ali, neka bude da sve grešim, da ništa što kažem nije tačno.

U nedelju su uhapšena trojica mladića, i sva trojica su dobila po mesec i više dana zatvora. Na „časnu reč“ novinarke Informera i jednog policajca. Toliko je postalo dovoljno da se završi u zatvoru – „časna reč“ Informera i policajca. Ti mladići su vršnjaci olimpijskih šampiona. Na stranu sad što su i oni deo tog nekog imaginarnog kolektiva u čije se ime bore naši sportisti i sa kojim se sasvim identifikuju. Ne moraju sportisti Vučiću da kažu, ej, hapsiš narod u čije se ime mi borimo. Ako smo medalje osvojili za svakog „Srbina“ – kako to Vučić kaže – onda su olimpijski šampioni i ova trojica što si ih juče utamničio. Ne hapse se olimpijski šampioni. Dakle, da stavimo sve to na stranu. Zar nema neke generacijske solidarnosti? Zar se ne može reći – što ti hapsiš naše vršnjake?

To košta, rekao bi dobronamerni čitalac. Istina, košta. Videli smo i koliko – 200 hiljada evra. Dajte da sakupimo taj novac i platimo im. Ne moraju da kažu – nećeš kopati! Neka bude da je to politika koja njih ne zanima. Neka kažu – nećeš hapsiti! To nije politika. To je ljudski.
*
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1284 on: August 14, 2024, 07:50:48 AM »
leba i igara

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1285 on: August 15, 2024, 10:29:29 AM »
https://m.youtube.com/watch?v=E5S07_zq_Mg

Kruha in iger nam rajši dajte zdaj
Saj tako itak nočemo več naprej
Kruha in iger
Nočemo več nazaj
Kruha in iger
Nočemo več nazaj
Kruha in iger
Nočemo več nazaj
Kruh nej bo bel in igre zabavne
Še ceste nam dajte lepe in ravne
Kruh bomo jedlil se igre igrali
Po cestah se bomo med sabo ubijali
Kruha in iger
Nočemo več nazaj
Kruha in iger
Nočemo več nazaj
Kruha in iger
Nočemo več nazaj
Kruha in iger
Nočemo več nazaj
Kruha in iger
Nočemo več nazaj
Kruha in iger
Nočemo več nazaj
Poglejte nas butnite dol
Medtem ko se kopate na Costa del Sol
Ne se bati da bi se šli kakšen upor
Saj vidite da držimo skozi roke gor
Kruha in iger
Nočemo več nazaj
Kruha in iger
Nočemo več nazaj
Kruha in iger
Nočemo več nazaj
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1286 on: September 17, 2024, 03:42:09 PM »
ha, ha
smešan ovaj advokat:

"... da Đilas promeni ime u Svetislav Hadžikonstantinović. Eeee, onda bi tek bio cirkus, zamisli Brnabu kako pokušava da izgovori „kako je moguće da Vi postojite gospodine Svetislave Hadžikonstantinoviću?“

Njen logopet bi ladno popio domestos, ne vidim mu drugi izlaz..."
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Vic(evi)
« Reply #1287 on: September 17, 2024, 05:18:24 PM »
"Hadžikonstantinović je ukrao 619 miliona evra"

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Vic(evi)
« Reply #1288 on: September 17, 2024, 06:45:38 PM »
upravo mi quora ponudi 1 vic:

Two young men walk into a bar and one of them sits next to a girl.

“Hello,” he says.

“Are you a lawyer?” asks the girl.

“What? No.”

“Then I’m not interested. You see, this is a lawyer bar, and the girls that come here either are lawyers or want to get with lawyers.”

And so the young man leaves, and his friend leaves with him, having encountered a similar situation.

The next day they say: “What the heck, we’re just going to return there and say that we’re lawyers. It’s not like we’ll have to give them a proof right away.”

And so they go to the bar and approach some girls, and they tell them they are lawyers.

Everything seems to be going fine, but then one of the young men looks around and sees that his friend is gone. He starts to search for him, and eventually finds him sitting in the bathroom, in a very low mood.

“What happened to you?” he asks.

“Oh, I just realized… I’ve only been a lawyer for half an hour, and already the only thing on my mind is how to screw someone.”

'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: Vic(evi)
« Reply #1289 on: September 18, 2024, 01:11:21 PM »
😁

...što me podseti na jedan stari, domaći.


Elem, rešio mali Ciga da postane skinhed.

Ošiša se na milimetar, mazne negde Martinke, na buvljaku nabavi vojne pantalone i fajerku, istetovira se hemijskom olovkom...dođe kući.

Pita ga čale - Šta je bre to, pičkat'materina?

- Pa, rešio sam da postanem skinhed.

Čale ga odvali od batina. Naiđe i majka, čuje šta je bilo, pa ga i ona oplavi.

..i sedi mali Ciga na stepeništu, plače:

Nisam pola sata skinhed, a več mrzim cigani..

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Vic(evi)
« Reply #1290 on: September 19, 2024, 05:14:45 AM »
 xrofl