News:

SMF - Just Installed!

Main Menu

Srbski specijalni rat

Started by Ivan_D, April 21, 2012, 09:27:09 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ivan_D

U istinitost ovih tvrdnji (vidi boldovano) ne mogu cak ni malo da posumnjam jer je to tako typische za SrBsku Sluzbu. Sta su ono radili prosle godine? Zapalili neku kucu na Kosovu, pa onda pucali na vatrogasce kad su dosli da gase?


Uhapšen načelnik Kosovskog okruga
Izvor: B92, Beta

Gračanica -- Kosovska policija privela je kod Lipljana oko 16:45 načelnika Kosovskog okruga Gorana Arsića, potvrdio je za B92 ministar za Kosovo i Metohiju Goran Bogdanović.

Zajedno sa Arsićem uhapšen je i član Crvenog krsta Srbije, Novica Živić.

Hapšenja je potvrdio i ministar unutrasnjih poslova Kosova Bajram Redžepi zbog sumnji da su njih dvojica pretili nekolicini Srba da učestvuju na srpskim izborima, a ukoliko to ne ušine biće uhapšeni prvom prilikom kada uđu u Srbiju.

Dvojica uhapšenih prisustvovali su jednoj fudbalskoj utakmici u Lipljanu i nakon kratke svađe došlo je do tuče, saopstila je Kosovska policija.

"Posle verbalnih sukoba izbila je tuča među njima. Policija je intervenisala i u policijsku stanicu su privedena dva muškaraca srpske nacionalnosti", kazao je Porparol Policije Kosova Baki Keljani.

Na nalog tužioca izvršen je pretres kuća dvojice osumnjišenih, a njima je izrešena mera pritvora od 48 časova.

Beta saznaje da je izvršen pretes u Arsićevoj kući i da su pronađeni pečat Demokratske partije i materijali iz prošlih izbora koje je na Kosovu održala Srbija.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Mirabella

Jel' autor ovog priloga bio na nekim drozama kad je ovo pisao?!
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Jelence

Smrko je neki alkohol  :mrgreen:
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Hate mail

"You! Yes, you! Stand still, laddie!"