News: SMF - Just Installed!

Author Topic: E sad je dosta  (Read 3880 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
E sad je dosta
« on: October 21, 2010, 04:10:01 PM »
"rece Kosta
 glavni cistac kamenog mosta
 gde si video sako jada
 da putar nekom zemljom vlada"
 Rekao je Ljubivoje Rshumovic u decjoj pesmi Dosadno mi je. A meni je verujem i vama dosadilo da gledam ovog leopolda or something like that kako zaserava forum ( pardon my French) :oops:. Dakle krajnje je vreme da neko uzme vlaS u ruke  i da stane na kraj ovom bezzakonju i vasaru. Dakle ili Para da podhitno ovo sredi ili pak da da nekom ovlascenje da drzi ovaj mali skromni forum u nekakvom redu. Ima ih ovde puno koji vole vlaS ( slavujko for example bi dupe dao da moz da vlada  :mrgreen:) ali stvarno bi trebalo da neko ko zeli, voli , ima vremena i nadasve je tolerantna osoba da bude administrator. Moze i vise ljudi posto nisu svi ovde u isto vreme i svaki dan. Samo da naglasim ono tolerantna osoba , posto administrator na ovom forumu bi brisao samo ove junkove , nikako ne postove clanova ma koliko ga taj clan nervirao, yes I'm takling about gove-Che.
So my fellow citizens ( sto bi rekao Obama) , It's time for a change ( mislim da je i ovo on rekao) . Ask not what 7K can do for you , but together we can do for 7K .
Wow I can talk politics xrofl
Shalu na stranu, ja glasam za Alana Forda.

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: E sad je dosta
« Reply #1 on: October 21, 2010, 04:37:30 PM »
Pa sto ti treba tolerantni moderator ako ce da brise samo leopolde?
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: E sad je dosta
« Reply #2 on: October 21, 2010, 04:38:41 PM »
Pa sto ti treba tolerantni moderator ako ce da brise samo leopolde?

ne razumem pitanje

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: E sad je dosta
« Reply #3 on: October 21, 2010, 04:45:01 PM »
Pa tolernatna osoba bi - naravno - bila pozeljna ako bi to bio moderator koji bi moderisao "normalne" sagovornike.  Za botove (leopold) ti ne treba tolerancija, nema da biras sta ces da brises/editujes, vec samo da brises.  Znaci, vreme a ne tolerancija.
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: E sad je dosta
« Reply #4 on: October 21, 2010, 04:49:01 PM »
Pa tolernatna osoba bi - naravno - bila pozeljna ako bi to bio moderator koji bi moderisao "normalne" sagovornike.  Za botove (leopold) ti ne treba tolerancija, nema da biras sta ces da brises/editujes, vec samo da brises.  Znaci, vreme a ne tolerancija.

Da ali kad dobijes moderatorsku ili admin "palicu" u ruke to znaci da mozes da dodjes u iskusenje da obrises i sagovornika ako ti se ne svidja ono sto pise. Koliko njih ovde bi moglo da moderise a da ne dodje u situaciju da klikne delete na Che ove postove na primer?

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: E sad je dosta
« Reply #5 on: October 21, 2010, 05:36:00 PM »
ja ne volim iskusenja - uvek me odvedu u krivu stranu.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: E sad je dosta
« Reply #6 on: October 21, 2010, 05:53:46 PM »
Ја бих само да домјетнем да за власт немам резервисану задњицу, него предњицу.
Па јел' видиш ти шта ми пише тамо испод слике?
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: E sad je dosta
« Reply #7 on: October 21, 2010, 07:28:23 PM »




Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: E sad je dosta
« Reply #8 on: October 22, 2010, 01:27:59 PM »
Jeboga otac preuzeo mi je titulu!

Moracu da vas linkujem na vijagru i dzaba produzenje ... cega god  :mrgreen: da ga skinem s trona.

Leopolde, mrljo na mom cyber CVju.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Paramecijum

  • 7k7
  • Posts: 658
Re: E sad je dosta
« Reply #9 on: October 22, 2010, 02:08:15 PM »
Nema ga više, jelence; sve sve, ali nisam mogao da dozvolim da tebe zaseni u bilo čemu.