News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Жена Христ = свети грал  (Read 9444 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #1 on: November 23, 2010, 08:05:12 PM »
http://www.hristruzica.in.rs/semu_nazaru.html

(ovo je samo deo pisma, za ostatak kliknuti na link gore)

Priceless!!!

Quote
Postovani g. Nazaro,

       obraćam  Vam  se zbog nezakonite trgovine mojim kosmičkim znanjem koju godinama vrše srpske i američke tajne službe bez mog znanja i bez mog odobrenja što predstavlja kriminal bez presedana u svetskoj istoriji.
       Kontrolom uma, uz pomoć sistema SIGINT, misaonih oružja i nanobota, srpske tajne službe od mog spiritualnog bića dobijaju kosmičko znanje neprocenjive vrednosti sa kojim se ljudska civilizacija prvi put sreće i bez moje saglasnosti godinama ga prodaju Vašim tajnim službama. Srbi koji učestvuju u tim obaveštajno-kriminalnim radnjama ostavljaju svoje brojeve računa ili svojih firmi i banaka na kojima Vaše službe uplaćuju novac za kupovinu mog znanja.
       Kolika je vrednost mog znanja i od kakvog je značaja za ljudsku civilizaciju potvrdiću Vam činjenicom da je Vaša zemlja u 2006. godini primenom mog kosmičkog znanja u praksi proizvela „TESLOMOBIL“ – savršeni automobil koga pokreće struja, a ne gorivo. Taj proizvod predstavlja industrijsku revoluciju na planetarnom nivou u rangu pronalaska struje i idealno ekološko rešenje.
       To delo mog uma pripisano je  Nikoli Tesli  zato su ga  i nazvali njegovim imenom, jer i Vaše i srpske službe kriju moje postojanje i istinu o meni, pa moja dela prisvajaju kao svoja ili ih podmeću drugima  s namerom da sakriju istinu da ga od mene kradu. U ovom slučaju morali su da pronađu genijalnog naučnika da bi ta naučna podvala i krađa bila uverljiva. Ti ljudi su toliki nevernici da su mislili da i od Boga mogu da sakriju svoje zločine i ponašaju se kao da su vlasnici mog uma i mog znanja. Nažalost, Srbi koji trguju mojim  znanjem imaju podršku i zaštitu američkih službi, jer su želeli da primenom mog znanja u praksi unaprede američku naciju, a Vaše službe za te usluge te kradljivce Boga plaćale su desetinama četiriliona dolara ( po mom saznanju 70. četiriliona dolara) i saučestvovale su u zločinu na meni.
:| :| :|
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #2 on: November 23, 2010, 08:21:50 PM »
četrilion  xfrog
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #3 on: November 23, 2010, 08:37:40 PM »
Ma dajte, neko se zajebava. To jest, zelim da mogu da hocu da verujem da se neko zajebava.

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #4 on: November 23, 2010, 08:53:23 PM »
Мени је преко телефона звучала поприлично озбиљно...

Вероватно је зна Визард, била му колегиница.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #5 on: November 23, 2010, 09:04:49 PM »
Vi i dalje imate te ludake na platnom spisku ili vas zovu po inerciji iz 90-tih?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Che2

  • 7y
  • Posts: 43
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #6 on: November 23, 2010, 10:04:07 PM »
drugovi, realnost u kojoj vi zivite ima alternativu... ovo nije provokacija nego samo potstrek na razmisljanje.      xjap
Srbija - SampiJon Galaksije u Tenisu 2010!

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #7 on: November 23, 2010, 10:09:10 PM »
potstrek

You mean where no one has (boldly) gone before?

That's Star Trek.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Che2

  • 7y
  • Posts: 43
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #8 on: November 23, 2010, 10:25:59 PM »
hatemi, jesi li odlucio da se uljudis pa da te skinem sa "ignore"? ako nisi nema problema ni ovako...
Srbija - SampiJon Galaksije u Tenisu 2010!

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #9 on: November 23, 2010, 10:47:13 PM »
Uljudim ti ga mame iz zatrke.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Che2

  • 7y
  • Posts: 43
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #10 on: November 23, 2010, 10:53:46 PM »
ipak si veliki idiot batice... you are going back on ignore.     xjap
Srbija - SampiJon Galaksije u Tenisu 2010!

Offline Tromotorac

  • 7k
  • Posts: 2856
  • a.k.a. GET, Gagarin
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #11 on: November 23, 2010, 10:56:19 PM »
Chucavac, jesi li razmisljao da ceo 7k stavis na ignore?

Kad bi bio malo pametniji kao sto nisi, znao bi da ovo sto ti Hate i Tempo porucuju, to ti i ostali sa foruma misle.
The bums will always loose.

Offline Che2

  • 7y
  • Posts: 43
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #12 on: November 23, 2010, 11:04:50 PM »
a kako bi bilo petobrzinac da ti tako mator i ekipa stanete u red za pusenje kod che-Ja?!      8-)

p.s. pokusavao sam kulturno da vas pripitomim, ali ne ide... "klin klinom" vazda bolje radi na zalost.
Srbija - SampiJon Galaksije u Tenisu 2010!

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #13 on: November 23, 2010, 11:16:22 PM »
drugovi, realnost u kojoj vi zivite ima alternativu... ovo nije provokacija nego samo potstrek na razmisljanje.      xjap

 xjestera
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #14 on: November 24, 2010, 05:43:40 AM »
Kontrola uma uz pomoc sistema SIGINT.

Hm.. Sta bi tek bilo da su...oni...ukljucili 'sisteme' ELINT  i HUMINT - ne smem ni da zamislim.

Ovo, bre, neka zajebancija.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #15 on: November 24, 2010, 06:56:40 AM »
Kakva zajebancija, vidis da je zena zvala "republickog organa".

Ili je zena 100% u pravu ili je u pitanju shizofrenija.

Treceg nema (sorry, Che; ta tvoja "alternativa" je isto shizofrenija). .
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Che2

  • 7y
  • Posts: 43
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #16 on: November 24, 2010, 07:19:01 AM »
 :)
Srbija - SampiJon Galaksije u Tenisu 2010!

Offline Che2

  • 7y
  • Posts: 43
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #17 on: November 25, 2010, 03:31:18 AM »
CECA BEŽI U RUSIJU!

(98) Send to friend Print Sreda, 24. Novembar, 2010.| Autor: Ekipa Kurira
Svetlana Ražnatović planira da otputuje u Moskvu čim završi turneju u Australiji. Razlog: podizanje optužnice protiv folk-dive zbog zloupotreba prilikom transfera fudbalera

BEOGRAD - Ceca beži u Rusiju?!
Svetlana Ražnatović, protiv koje je spreman nacrt optužnice zbog zloupotrebe službenog položaja, planira da pobegne u Moskvu, saznaje Kurir! Ražnatovićevu sumnjiče da je kao predsednica FK Obilić prisvojila četiri miliona nemačkih maraka i 3,5 miliona dolara od prodaje devet igrača tog kluba.

- Ceca sledeće nedelje kreće na decembarsku turneju po Australiji, posle čega će se s decom uputiti u Rusiju. Tamo je, zahvaljujući prijateljima, pripremila teren. Čeka je stan, odabrane su škole u koje će deca ići, ali i sve ostalo što joj je potrebno - tvrdi za Kurir dobro obavešten izvor blizak Ražnatovićevoj.

U nacrtu optužnice, koji je završen pre dva meseca, ona se sumnjiči da je, zajedno sa sestrom Lidijom Veličković-Ocokoljić, zloupotrebila službeni položaj u FK Obilić, kao i za nedozvoljeno posedovanje veće količine vatrenog oružja, koje je nađeno u vili preko puta Zvezdinog stadiona u kojoj Ceca i danas živi. Kako se navodi, „Ražnatovićeva je poziciju u klubu zloupotrebila tako što je igrače prodavala inostranim klubovima, a u poslovnim knjigama prikazivala da su transferi urađeni bez obeštećenja“.

Svetlana Ražnatović u izjavi za Kurir kaže da se s optužnicom protiv nje upoznala tek preko medija.
- Ništa više od toga ne znam! Dokle god tužilaštvo ne donese konačnu odluku o tom pitanju, ja se neću oglašavati. Što se dužine istražnog postupka tiče, glavni razlozi odlaganja bili su nalazi veštaka, do sada rađeni čak tri puta, i to uvek sa istim rezultatom - da moja sestra Lidija i ja nismo stekle nikakvu imovinsku korist - poručuje Ceca.

Goran Petronijević, njen advokat, dodaje da je reč o „velikoj bruci i skandalu“.
- Nezamislivo je da nešto što je u fazi pripreme procuri u javnost, ako tako nešto uopšte postoji. To je krivično delo odavanja službene tajne i zloupotrebe službenog položaja - tvrdi Petronijević. Upitan da li njegova klijentkinja planira da nakon boravka u Australiji pobegne u Rusiju, daje sledeći odgovor:
- To je spekulacija i izvrtanje priče. Isti slučaj je i s pričom o političkoj zaštiti, jer je potpuno obrnuto. Reč je o političkom pritisku i linču.

Nije joj oduzet pasoš?!
Iako istraga protiv Svetlane Ražnatović traje od 2003, njoj nije oduzet pasoš, niti joj je određena zabrana izlaska iz zemlje?! U Palati pravde ne isključuju mogućnost da tužilaštvo to zatraži naknadno, prilikom podizanja optužnice.
- Tužilaštvo može da zatraži i da joj se odredi pritvor, što je malo verovatno, jer se već sedam godina brani sa slobode. Ona i njena sestra nekoliko puta su pozivane na saslušanje i svaki put su se uredno odazvale. Zbog prirode njenog posla nije bilo neophodno da joj se uskrate putovanja - kaže sagovornik Kurira iz Palate pravde.

Politička zaštita?
Ceca je proteklih godina pevala na mitinzima mnogih stranaka, a često je viđana i u društvu raznih lidera. Javna je tajna da je velika prijateljica Ivice Dačića i Dragana Markovića Palme, a pevala je na mitingu u organizaciji DSS (na kome se, upravo zbog Cece, nije pojavio tadašnji ministar policije Dragan Jočić). U javnosti je viđana i sa Tomislavom Nikolićem.
Evo reakcije stranaka za koje se smatra da Ražnatovićevoj na neki način već godinama daju „politički kišobran“:
Velimir IliĆ (NS): Neka sud i tužilaštvo rade svoj posao, ali je nepotrebno da se sada kola slome na Ceci. Ni na koji način nisam pokušao da je politički zaštitim. Mnogi su kod mene pevali besplatno, ali nisu tražili nešto za uzvrat.
Petar PetkoviĆ (DSS): Miting je bio samo jednom.
Dragan MarkoviĆ (JS): Ništa nemam da kažem.

Dačić: Ne utičem
Ministar policije i lider SPS Ivica Dačić, koji je nekoliko puta izjavio da je veliki prijatelj s Ražnatovićevom, za Kurir kaže da na ovaj slučaj nema uticaja:
- Na ovaj slučaj, kao i na svaki drugi do sada, ne utiču ni politički, ni rodbinski, ni prijateljski odnosi. Predmet nije u rukama policije, već tužilaštva. Ne utičem na njega jer, kao što znaju svi, to traje od 2003. godine.

Zastarelost nastupa 2018!
Nekadašnji republički javni tužilac Siniša Simić kaže da bi do zastarevanja slučaja došlo nakon dugog vremenskog perioda. Prema Krivičnom zakoniku, zastarelost za krivično delo za koje je priprećena kazna veća od deset godina nastupa nakon petnaest godina od izvršenja krivičnog dela, što bi u ovom slučaju bilo 2018. godine.

Humanitarno u Kraljevu
Ceca Ražnatović posetila je juče u cik zore zemljotresom pogođeno Kraljevo. Pevačica je Kraljevčanima odnela pomoć u novcu i građevinskom materijalu. U društvu ćerke Anastasije i sina Veljka u zgradi opštine pojavila se nešto posle osam časova ujutru, a primio ih je gradonačelnik Kraljeva Ljubiša Simović.
Ražnatovićeva je Simoviću predala 200.000 dinara za četiri najugroženije porodice, a pored novca, obezbedila je i tri šlepera građevinske opreme.




drugovi, mislite da je ovo sve slucajnost i splet okolnosti?! 'ajte molim vas, da se uozbiljite...     :)
Srbija - SampiJon Galaksije u Tenisu 2010!

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #18 on: November 25, 2010, 04:07:39 AM »
Sta je da je ali ti si glup k'o kurac.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Che2

  • 7y
  • Posts: 43
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #20 on: December 08, 2010, 07:06:20 PM »
na taj tzv. organ se i u americi dobije automobil i jos mnogo toga... organ organ pokrece svijet politiku i nogomet...      :)
Srbija - SampiJon Galaksije u Tenisu 2010!

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #21 on: November 24, 2012, 07:46:09 PM »
Jebem ti, ovo je neka bolest...

"Molim Vas da moje obracanje Vama shvatite ozbiljno i potru-
dite se da mi vratite sve sto je moje.Od policije ocekujem
da se potrudi da mi drzava konacno vrati kosmicko znanje
kako bih mogla da napisem Bibliju i 70. cetiriliona dolara
(70.000 000 000 000 000 000),koliko mi duguje, ali i da se
konacno uselim u svoj stan u Beogradu
."
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Жена Христ = свети грал
« Reply #22 on: November 24, 2013, 12:33:56 AM »
Parezo, jeste vratili ovoj zeni stan?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"