News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Mala promena u pravilima pristupa  (Read 4047 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Paramecijum

  • 7k7
  • Posts: 658
Mala promena u pravilima pristupa
« on: December 12, 2010, 02:37:59 PM »
Nakon zapažanja da je sve više gostiju na forumu, a sve manje onih koji se loguju i učestvuju, privremeno sam ukinuo mogućnost gostima da čitaju išta osim ovog podforuma.
Čisto da se malo razbistri situacija... ili zamuti  :evil:

Offline nobody_

  • 7y
  • Posts: 137
Re: Mala promena u pravilima pristupa
« Reply #1 on: December 12, 2010, 03:17:06 PM »
Po obicaju, pravis greske jer ne razmisljas dovoljno... Dobro, za tu tvoju osobinu da ne umes da napravis validnu ad-hoc analizu znam.  xjap

Jednostavno, koga zanima sta se pise na ovom forumu osim 20ak, mozda 30ak ljudi... Dakle, ovo ovde je slepo crevo nikome ko ne razume kontekst proteklih 10ak godina. Shodno tome, zasto bi neko ko nema pojma ko se ovde okupio imao da gleda i da cita... (well known) posetioci se ne loguju, gledaju listu zadnjih postera i shodno tome citaju zadnje updateovane teme. Ako osete da ima nesto da udrobe, ulogovace se...

Ova tvoja (nova) odluka oslikava u sustini tvoj (stari) psiholoski problem... Posto MORAS biti svugde glavni (a NITI rodjen ni sa nekom narocitom pamecu, ni sa prefinjenim autoritetom), onda ovako demonstriras svoju moc... Moc zasnovanu na temeljima izistinske mentalne ogranicenosti i na nasledjenoj (i shodno kontekstu u kome zivis, magnifikovanoj) paranoji.

Hebiga, ima gi nas, razno-raznih, crno belih, obojenih, shucmurastih, bezbojnih, nevidljivih, nepostojecih...  xremyb

_nobody_

Offline Paramecijum

  • 7k7
  • Posts: 658
Re: Mala promena u pravilima pristupa
« Reply #2 on: December 12, 2010, 05:18:21 PM »
u stvari, u pravu si... ideja nije bila vredna da se smisli i izvede.

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: Mala promena u pravilima pristupa
« Reply #3 on: December 12, 2010, 05:27:39 PM »
Po obicaju, pravis greske jer ne razmisljas dovoljno... Dobro, za tu tvoju osobinu da ne umes da napravis validnu ad-hoc analizu znam.  xjap

Jednostavno, koga zanima sta se pise na ovom forumu osim 20ak, mozda 30ak ljudi... Dakle, ovo ovde je slepo crevo nikome ko ne razume kontekst proteklih 10ak godina. Shodno tome, zasto bi neko ko nema pojma ko se ovde okupio imao da gleda i da cita... (well known) posetioci se ne loguju, gledaju listu zadnjih postera i shodno tome citaju zadnje updateovane teme. Ako osete da ima nesto da udrobe, ulogovace se...

Ova tvoja (nova) odluka oslikava u sustini tvoj (stari) psiholoski problem... Posto MORAS biti svugde glavni (a NITI rodjen ni sa nekom narocitom pamecu, ni sa prefinjenim autoritetom), onda ovako demonstriras svoju moc... Moc zasnovanu na temeljima izistinske mentalne ogranicenosti i na nasledjenoj (i shodno kontekstu u kome zivis, magnifikovanoj) paranoji.

Hebiga, ima gi nas, razno-raznih, crno belih, obojenih, shucmurastih, bezbojnih, nevidljivih, nepostojecih...  xremyb

_nobody_


hmmm, zanimljivo. puno si reci iskoristio, svasta napisao a opet ama bas nista nisi rekao.
dva puta sam procitao i nema apsolutno nista.


Offline nobody_

  • 7y
  • Posts: 137
Re: Mala promena u pravilima pristupa
« Reply #4 on: December 12, 2010, 06:34:02 PM »
Poruka nije bila namenjena tebi, Fordilovicu... Onaj kome je poruka bila namenjena je odlicno razumeo sadrzinu iste.  xremyb

Za tebe, posto ne razumes srpski-srpski, poruka bi glasila nekako ovako (americki-srpski): "Nivo demokratije se na forumu uvodjenjem ove restrikcije smajio za stepen, sto je po shvatanju americkog dela konzumenata ovog foruma neodrzivo. Posto je u pitanju subjektivno dozivljavanje stvarnosti, umoljava se doticni da poseti svog profesionalnog psihijatra da bi u minimalno dve sesije po sat vremena shvatio (svoj) problem..."  xjap

_nobody_

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Mala promena u pravilima pristupa
« Reply #5 on: December 14, 2010, 05:01:03 AM »
Quote from: AFord
hmmm, zanimljivo. puno si reci iskoristio, svasta napisao a opet ama bas nista nisi rekao.

Sumir'o si Danijelinih zadnjih 10 godina...
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline nobody_

  • 7y
  • Posts: 137
Re: Mala promena u pravilima pristupa
« Reply #6 on: December 14, 2010, 11:08:26 AM »
Kako bi za tebe srocio moju izjavu, Yebence... Na'rani vocice, pobodi kocice, ne pipaj web/net dugmice...  :idea:

_nobody_

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Mala promena u pravilima pristupa
« Reply #7 on: December 14, 2010, 11:11:50 AM »
danijela.... xrofl
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Mala promena u pravilima pristupa
« Reply #8 on: December 15, 2010, 02:14:24 AM »
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline zbunjena

  • 7k
  • Posts: 67
Re: Mala promena u pravilima pristupa
« Reply #9 on: December 15, 2010, 02:48:49 AM »
Kako bi za tebe srocio moju izjavu, Yebence... Na'rani vocice, pobodi kocice, ne pipaj web/net dugmice...  :idea:

_nobody_

e, shebao si stvar. nisi pomenuo pranje loncica  xrofl

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Mala promena u pravilima pristupa
« Reply #10 on: December 15, 2010, 02:55:51 AM »
tu je jelence  :!: :!: :D

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Mala promena u pravilima pristupa
« Reply #11 on: December 15, 2010, 03:10:06 AM »
 :?
'на љуту рану - љуту траву..!'