Author Topic: je l' prati neko ove klovnove?  (Read 47226 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #50 on: April 20, 2011, 03:32:43 PM »
baca cifte

 :mrgreen:  Otkad ovo nisam cula!
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #51 on: April 20, 2011, 03:50:08 PM »
Koja perverzija, Toma grobar namesta posao samom sebi. Jebote.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #52 on: April 20, 2011, 03:54:26 PM »
Slawene, daj ono sa "obavezno-neobaveznim" kupovanjem nadgrobnih spomenika u Kragujevcu -- od gradskog groblja.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #53 on: April 20, 2011, 03:54:59 PM »
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #54 on: April 20, 2011, 05:28:11 PM »
jedini je problem sto nije tacno osmislio sta dalje. Krenuo je u strajk, izgleda je ocekivao da BoTa odmah raspise izbore sto ovaj nije ucinio i sad ne zna sta dalje. Da batali ispasce cka-pi, da nastavi... dokle?
Mozda jos malko da se izlezava u apartmanu, mozda se nesto desi. Cunami, zemljotres, mozda dodje do neke druge kataklizme...

O, osmislio je on sta ce i kako ce, jos kako je osmislio.

Prisecajuci se kako su to radili Seseljevci ne mogu da se otmem utisku da oni nikada ne traze ono zbog cega strajkuju. Uvek strajkuju zbog neke notorne budalastine i obavezno traze neke stvari tipa da kresu Kraljicu Elizabetu ili da im predsedavajuci Haskog Tribunala posasolji levo mudo.

Takvo nerazumlje je lajt motiv svih koji su se politicki ocesali o Seselja (kao Grobar ili Vucic).

Stoga ovaj strajk NIJE u vezi raspisivanja izbora. Ja bih rekla da je Mr Stiropor krenuo u izbornu kampanju jer sada u ovom trenutku svi prenose vesti o njemu. Kako mu je, dal je na igli, dal se pricestio, dal je bled, ima li mokrace u krvi (i govana u glavi). Od sada pa dok ne prodju izbori ovo njegovo "stradanije na Vaskrs" bice stalna tema, ponavljana milion puta. Ne sumnjam da ce masta da se raspali pri tumacenju koliko je njegovo stradanje bilo veliko i kako se samo zrtvovao za Srbiju.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #55 on: April 20, 2011, 05:35:27 PM »
"Mokraca u krvi"? Ja nisam strucnjak by any stretch if imagination, ali ovo mora biti prilicna glupost.

Mozda u krvi on sada ima povecan sadrzaj ili uopste prisustvo nekog od sastojaka koji sacinjavaju ili se nalaze u mokraci ali nikako mokracu u krvi.

Ne znam, nesto kao: urea, kiseline neke, bilirubini, tako nesto. Kao posledica poremecaja rada bubrega, falicnog metabolizma, sta znam. Missim, prover'te molim vas...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #56 on: April 20, 2011, 05:36:51 PM »
A pazi ovu boodalu:

Quote
„Mi njegove razloge razumemo, ali ga molimo zbog njegovog zdravlja, SNS i Srbije da prekine štrajk... Nadam se da mu je mnogo važnije šta mislimo mi, nego DS, jer oni bi ga ostavili da umre. Pošto bi voleli da umre, nadam se da im to neće učiniti”, rekao je Vučić.

Upitan da li Nikolić namerava da prekine štrajk, Vučić je rekao „nadam se da da, ali plašim se da ne"  xrofl :x xrofl :x.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #57 on: April 20, 2011, 07:25:31 PM »
Quote
traze neke stvari tipa da kresu Kraljicu Elizabetu


i mole boga da im se to ne uslisi.

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #58 on: April 21, 2011, 12:01:16 AM »
A pazi ovu boodalu:

Quote
„Mi njegove razloge razumemo, ali ga molimo zbog njegovog zdravlja, SNS i Srbije da prekine štrajk... Nadam se da mu je mnogo važnije šta mislimo mi, nego DS, jer oni bi ga ostavili da umre. Pošto bi voleli da umre, nadam se da im to neće učiniti”, rekao je Vučić.

Upitan da li Nikolić namerava da prekine štrajk, Vučić je rekao „nadam se da da, ali plašim se da ne"  xrofl :x xrofl :x.

nemojte me pogresno shvatiti, ali meni je taj vucic na momente simpatican. on je opasni kreten bez svake sumnje, ali ima nekog sarma. steta sto nije glumac ili voditelj kviza.
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #59 on: April 21, 2011, 12:03:28 AM »
"Mokraca u krvi"? Ja nisam strucnjak by any stretch if imagination, ali ovo mora biti prilicna glupost.

Mozda u krvi on sada ima povecan sadrzaj ili uopste prisustvo nekog od sastojaka koji sacinjavaju ili se nalaze u mokraci ali nikako mokracu u krvi.

Ne znam, nesto kao: urea, kiseline neke, bilirubini, tako nesto. Kao posledica poremecaja rada bubrega, falicnog metabolizma, sta znam. Missim, prover'te molim vas...

nema potrebe za provjerom. njegova krv je usljed zatajenja bubrega neprociscena. nema govora o mokraci u krvi niti takvo sta postoji u cudesnom svijetu medicine.
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #60 on: April 21, 2011, 02:15:18 AM »
Covek se upishao iznutra.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #61 on: April 21, 2011, 02:24:22 AM »
Ah, cudesni svet srBskoga tiska...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline tarana

  • 7k
  • Posts: 1407
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #62 on: April 21, 2011, 05:18:07 AM »
aj sto oni ne znaju sta posle, nego ne znam ni ja...
imam utisak da ce zuto-plavi tako tresnuti qrtzom o ledinu na sledecim izborima, da nece ni znati sta ih je snaslo.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #63 on: April 21, 2011, 05:20:53 AM »
"Mokraca u krvi"? Ja nisam strucnjak by any stretch if imagination, ali ovo mora biti prilicna glupost.

Mozda u krvi on sada ima povecan sadrzaj ili uopste prisustvo nekog od sastojaka koji sacinjavaju ili se nalaze u mokraci ali nikako mokracu u krvi.

Ne znam, nesto kao: urea, kiseline neke, bilirubini, tako nesto. Kao posledica poremecaja rada bubrega, falicnog metabolizma, sta znam. Missim, prover'te molim vas...
Remember Pava?
Оног што му се враћа мокраћа у бубреге? Што му је БИА онемогућила контакт са јапанским биоенергетичарима који једино могу да га излече? Ево једне (од ко зна колико) СМС порука које од њега редовно примам пред сваку промену времена (напомена: болдовао и иницијале уместо пуног имена председнице овдашњег Вишег суда метио сам ја, само то је разлика у односу на оригинал):
"Ovo nema nigde na svetu.Z.DJ. i sef Kragujevacke BIE, su mi uzeli osnovno ljudsko pravo,pravo na lecenje.Propast ce mi bubrezi zbog njih.Covek iz Japana me ceka u hotelu Kragujevac, 8 meseci da mi resi zdravstveni problem,da mi ne bi propali bubrezi. A njih dvoje ne dozvoljavaju i dogovaraju se da me zatvore u nekoj psihijatrijskoj ustanovi i tamo ubiju da me ne bi odveli Amerikanci,koji su i poslali coveka iz Japana u Kragujevac ! Ovo je ubistvo!" (завршен цитат)

Смео бих да се закунем да сам некад чуо о извесној вези између оног психијатра Марића и овог мог Паве...
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #64 on: April 21, 2011, 03:11:02 PM »
hahaha
Quote
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikolić potvrdio je danas da će na molbu patrijarha Irineja, od koga je primio usmenu i pisanu poruku, početi da uzima vodu, kao i da će postiti do Uskrsa, a kad prođe Uskrs, kako je rekao, "videćemo kako će dalje ići".
dakle, nista pametnije od ovoga nije mogao da smisli?

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #65 on: April 21, 2011, 04:01:43 PM »
Pa ne moze kad je gladan i zedan  :mrgreen:

A drugo, ako je popa rek'o mora da se poslusa...
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #66 on: April 21, 2011, 05:28:44 PM »
Popa, ucitelja, kasirku...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #67 on: April 21, 2011, 05:34:34 PM »
... zaovu sa VMA ...
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #68 on: April 21, 2011, 05:48:54 PM »
jebemu gajde

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #69 on: April 21, 2011, 06:38:54 PM »
Siroma Pava, on ostaje tamo sa tim ludacima.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #70 on: April 21, 2011, 06:44:52 PM »
Hahahahaha sad sam procitala u Blicu da "Toma vise voli vlast nego leba da jede"

hahahahahahahaha jel da da je sjajan opis :)
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #71 on: April 21, 2011, 06:51:53 PM »
Mislim da je Josip Pejakovic nesto slicno izjavio.  ;)
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #72 on: April 21, 2011, 06:58:14 PM »
Siroma Pava, on ostaje tamo sa tim ludacima.
Па кад га јебу кулови, иначе су Американци све припремили за његов одлазак.

Малопре видим ту на некој надстрешници за оне који чекају локал залепило плаХате овога грађевинског техничара из Бечевице, а преко неко написао дебелим црним фломастером:
ЛАЖЕ
ЖДЕРЕ
ЛОЧЕ

Српски језик, the best of.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #73 on: April 21, 2011, 07:46:43 PM »
LAZE
ZDERE
LOCE

SADA
ONDE
SRBIJA
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #74 on: April 21, 2011, 07:47:31 PM »
Ti Amerikanci namerno pljackaju sve velike umove Gornje Mezije. I pustaju najbolju muziku kasno u noc.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #75 on: April 21, 2011, 09:49:15 PM »
Za ove ostale.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #76 on: April 22, 2011, 01:08:03 PM »
I dalje kopaju i rukama i nogama kako bi smislili iole logican kraj strajku. Vidim da im za sada slabo ide, sto za SNS kadar ni ne cudi.
Kad Tadic nije hteo da ga na kolenima moli barem da mu dodje patrijarh licno da ga za ruku izvede. Citam da je neki za EZ integracije poslao pismo da je potreban Srbiji (ovaj tek nije pri cistoj svesti). Kakva notorna gluperda. Pretpostavljam da osim grobarenja i predsednikovanja u SNSu ni za sta vise i nije sposoban...

Inace vec pije svetu vodicu i krka nafore. 'el redja sunku i sir izmedju dve nafore?

 

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #77 on: April 22, 2011, 01:23:30 PM »
Svetu votkicu.

Pohvalo sto je patrijarh odbio da ucestvuje u ovoj budalastini.

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/249687/Nikolic-zeli-da--sacuva--kako-zivot-tako--i-obraz
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #78 on: April 22, 2011, 01:31:07 PM »
Toma grobar je sve hriscanski posteci pojeo povece go*no.
Ne moze to svako... Ne znam broji li se to negde?

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #79 on: April 22, 2011, 03:30:32 PM »
Pazi Patrijarh da ga izvede... Ni manje ni vise nego bas Patrijarh.

Ja'budale...
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #80 on: April 23, 2011, 01:33:42 PM »
a pazi ovog klovna:
Quote
Srpski pregovarački tim ne beži od mogućnosti da se razgovara o podeli Kosova, kaže u intervjuu za “Blic” Borko Stefanović, šef srpskog tima u pregovorima o Kosovu.

ko je ovaj Borko Stefanovic? Odakle ih samo izvlace i gde ih nalaze?

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #81 on: April 23, 2011, 02:56:38 PM »
Srpski pregovarački tim ne beži od mogućnosti da se razgovara o podeli Kosova, kaže u intervjuu za “Blic” Borko Stefanović, šef srpskog tima u pregovorima o Kosovu.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #82 on: April 23, 2011, 04:23:06 PM »
Уопште ниси у току.
То је нечији син, зет, кога су укркали Јеремићу у министарство да му сломије врат, па сад прави соло каријеру.
Прво за нас исциганчио дирижабле, а сад спасава Косово.
Заправо, то са Јеврејима му није било прво. Прво му је било са Миладином.
Ово последње му је добро скоро као и оно са чим се прославио.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #83 on: April 24, 2011, 01:38:32 AM »
meni je ime zvucalo poznato iz afere Kovacevic al' reko nemoguce da su tu ekipu vec unapredili.
Smesno je da Kosovo nemamo, niti za to postoji teoretska sansa al' eto mi smo spremni i o tome da pregovaramo.

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #84 on: April 24, 2011, 02:15:36 AM »
zanima me da li su sremni da raspravljaju o 'vrld pisu' takodje. Ko zna mozda ih neko upita sta misle...

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #85 on: April 24, 2011, 04:49:46 AM »
Eто како ти извлачиш погрешне закључке.
Па човек је топ-дипломата.

Види му само ову изјаву: “Mi smo slobodni da pričamo o svemu i od mene nikada neće čuti: Ne, to je apsolutno neprihvatljivo i o tome ne može da se govori. Mislim da i druga strana treba da prilagodi svoj pristup traženju rešenja, a ne traženju naše potvrde njihovoj takozvanoj nezavisnosti, jer nju nikada neće dobiti.”
То само на први поглед изгледа да у другој реченици он оповргава самог себе и лиже оно што је пљунуо у првој. Заправо, није он тај који неће ни да чује било какав помен независности, већ нико са њиме неће да разговара на ту тему зато што је независност готова ствар, а и да није, то је парцецима изнад његовог садашњег нивоа. Свеједно, то јебено добро одзвања у ушима тејлеса симпликуса, когод и она својевремена изјава шефа београдског СУП који је рекао да ће без размишљања да ухапси Асанжа, само ли дође у Београд.
Борко је ту да припреми терен за евентуално признавање радног стажа Албанцима од стране моћне државе Србије и крај.
Али му овако пумпају позиције пред изборе, јер су зли Европљани натерали србске демократе & патријоте да измене закон о избору народних посланика, тако да од сада у Скупштину може да буде изабран само онај који се налази на изборној листи (?!), и то по реду како је постављен, а не као до сада да партијски шеф после избора одлучује ко ће да буду народни представници. Зато је битно Борка прогурати напред.
И сад замисли даљу судбину ове земље, са Борком на челу.
И после Борке Борко.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #86 on: April 24, 2011, 05:27:09 AM »
Quote from: slawen
јер су зли Европљани натерали србске демократе & патријоте да измене закон о избору народних посланика, тако да од сада у Скупштину може да буде изабран само онај који се налази на изборној листи (?!)



Quote from: slawen
Борко је ту да припреми терен за евентуално признавање радног стажа Албанцима од стране моћне државе Србије

Daj malo oko ovoga elaboriraj ako mozes; ne pratim, ne znam sta ovo znaci.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #87 on: April 24, 2011, 06:33:29 AM »
Прво да се извиним читатељству на једној словној грешци горе. Стоји "парцецима", а треба "парсецима".
Тако је то кад гледаш у латиничну тастаруру, а треба да чукаш ћирилицу; у брзини притиснеш "Ц" (које је пљунуто наше "С") и ето неспоразума. Чиста шизофренија.

Ма то са радним стажом је само парабола:  
А) као да њих тамо заболе она ствар за србске пензије, које су и иначе толико бедне - сугеришем колико су ти "разговори" безначајни
Б) колико се ја сећам, Албанци су масовно отпуштани, или су (ако је веровати РТС-у) и сами почели бојкот србских државних предузећа и установа (а тада других и није било) пре више од двадест година, тако да рачунам да је последњи њихов кандидат за нашу пензију умро крајем прошле деценије.
В) са друге стране, све што је било колико-толико способно за двоножни ход тамо "доле" до доласка КФОР-а, а богуми и након стратешког повлачења, а може се некако довести у везу са Колевком, добило је статус запошљеног у неком министарству или јавном предузећу, што консеквентно води пензионисању; дакле, ако Борко успе да постигне договор око узајамног признавања стажа, моћи ћемо да се трампимо, тако да шиптарима увалимо ове наше, а да за узврат не навалимо себи на врат ни једног њиховог. Та ми победа звучи сасвим у Борковом стилу, ако је судити по афери "Сателит" јесте да смо изгубили (Косово, спор пред арбитражом), али смо и у поразу добили максимум (дирижабл, пензије). Penny wise, pound foolish.

Али, као што рекох, то је само стилска фигура, зајебанција.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #88 on: April 24, 2011, 06:49:28 AM »
Za parsek nisam hteo da te zeniram...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #89 on: May 15, 2014, 07:07:37 PM »
Mislim da je najbolje da prekine štrajk i od sramote se povuče iz javnog života.



 :mrgreen:

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #90 on: May 15, 2014, 07:24:16 PM »
Tko je to? Mislim taj levo?
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #91 on: May 15, 2014, 07:37:44 PM »
Otkud znam, to sam onako okacio, kao ilustraciju. Izbacio mi Gugl na upit `Toma Nikolic predsednik Srbije`.

Nego mi interesantna ova forumska `arheologija`..

 :mrgreen:

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #92 on: May 15, 2014, 08:10:57 PM »
100% si u pravu.

Citam da je neki za EZ integracije poslao pismo da je potreban Srbiji (ovaj tek nije pri cistoj svesti). Kakva notorna gluperda. Pretpostavljam da osim grobarenja i predsednikovanja u SNSu ni za sta vise i nije sposoban...


Missim jbt.

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #93 on: May 30, 2014, 12:05:49 AM »
Tko je to? Mislim taj levo?

Вођа руских бајкера ваљда...

Твој главни конкурент по питању похода на Украјинке :P

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #94 on: December 06, 2014, 03:57:15 PM »
What do dictators like to eat?

You are what you eat - but also how you eat and who you eat with. Food can affect your mood, your bowels and your world-view, write Victoria Clark and Melissa Scott, authors of Dictators' Dinners: A Bad Taste Guide to Entertaining Tyrants.

In this age of the foodie, the gourmand and the gourmet, we have taken a fresh look at some of the worst dictators of the 20th Century by subjecting them to culinary scrutiny. Without seeking to mitigate their crimes by humanising them we wanted to cut them down to human size. The line between man and monster can be very thin.

Although forced to conclude that evil-doing and delusions of grandeur cannot be attributed to the consumption of any single food or any one physical constitution, hints of patterns did emerge.

As many dictators aged they grew more and more obsessed with the purity of what they ate. North Korea's Kim Il-sung had all his rice grains individually selected and created an institute whose sole purpose was to devise ways of prolonging his life.

The Romanian Communist party boss Nicolae Ceausescu irritated foreign leaders he visited by bringing all his food with him - Tito, head of the neighbouring state of Yugoslavia, was shocked by his insistence on drinking raw vegetable juice through a straw, avoiding all solids.

The vast majority of our dictators came of humble, peasant stock which meant that their favourite foods tended to be anything but Cordon Bleu.

For all his lavish hospitality to royalty and stars of stage and screen, Tito loved nothing so much as a slice of warm pig fat, while Ceausescu - when at home - had a weakness for a stew made with a whole chicken… feet, beak and all.

Portugal's piously Catholic Antonio Salazar loved the sardines that reminded him of his impoverished childhood. He recalled having to share a single sardine with a sibling.

Some of our most infamous subjects - Adolf Hitler, Mao Zedong and Benito Mussolini - found the stress of the gigantic responsibilities they had taken upon themselves took a heavy toll on their digestive systems.

Hitler's chronic flatulence may have accounted for his becoming a vegetarian and to his allowing a quack doctor named Theodore Morrell to dose him with as many 28 different medicines, including one made of extract of Bulgarian peasants' faeces.

On the other hand, famously flatulent Muammar Gaddafi seems to have been untroubled by his affliction.

Quote
John Simpson on Gaddafi

In one interview I did with him, he threw up his head and laughed at each of my questions.
In another, he broke wind very audibly throughout the 40-minute recording session, without making the slightest effort to hide it.

Midway through World War Two, a failing Mussolini was examined by a Nazi doctor who pronounced him dangerously constipated.

Mao Zedong, a passionate carnivore, was a lifelong martyr to his bowel movements: "I eat a lot and I excrete a lot," he happily reported in a letter to a comrade in his early days. Much later, on a visit to the USSR to meet Stalin, he would find to his fury that he could not excrete at all - the squatting type of toilet he was used to was unavailable in Moscow.

Comrade Stalin must have had an iron constitution to match his steely name. Around a table groaning with delicious Georgian specialities, mealtimes at his Kuntsevo dacha were prime time for bullying power games.

Lasting five or six hours, from 11pm until 5am for example, they became a refined form of torture thanks to obligatory participation in drinking games, sing-alongs and dancing.

Over-drinking, paralysing fear and cruel teasing once turned a diner like Nikita Khrushchev into a staggering incontinent wreck. Comrade Tito of Yugoslavia could only keep up with the toasting by vomiting into his jacket sleeve.

Ferdinand and Imelda Marcos seem to have enjoyed a slightly less brutal form of power-play than Stalin's - Imelda once commanded the Philippines' entire military top brass to dress in drag for one of her husband's birthday parties.

Evangelically vegetarian, Hitler apparently engaged his eating table companions in chit-chat about goings-on in a Ukrainian abattoir, a topic so revolting that his carnivorous guests were unable to finish their food.

It is hard to imagine Jean Bedel Bokassa of the Central African Republic, Idi Amin of Uganda, or Francisco Nguema of Equatorial Guinea - all of them strongly suspected of indulging in cannibalism - turning a hair at such talk.

We of course do not provide a recipe for the human corpse stuffed with rice and flambeed in gin, cited by Bokassa's former cook, who was somehow unable to recall the sex of the corpse he claimed Bokassa commanded him to prepare.

Food tasters were inevitably de rigueur and highly valued among the cruellest and most paranoid of our subjects. Hitler had a team of 15 female food-tasters on hand throughout the war years - nothing was delivered to his table until the girls had survived for 45 minutes after eating.

Saddam Hussein's delinquent son Uday was beaten up and hurled into jail for the crime of killing one of his father's tasters. Romania's Nicolae Ceausescu never travelled without a high-ranking Securitate officer, who was also a chemist, equipped with a mobile food-testing laboratory.

Ultimately, of course, all the food-tasters, chemists, faddiness and fussiness in the world could not save these men. They all died in the end - and many died violently

http://www.bbc.com/news/magazine-30313326
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #95 on: December 10, 2014, 03:34:13 AM »
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #96 on: December 10, 2014, 01:29:43 PM »
 :roll:

A font (Fondacija->Rec osnivaca)... Slovo "t" se narocito istice.

A vidi ove dve rondje.  Pardon, patronke.

http://supruga.predsednik.rs/pres-centar/vesti/dragica-nikolitsh-sa-suprugom-predsednika-makedonije
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #97 on: December 10, 2014, 05:36:35 PM »
Ja nju sve nekako zamisljam kako na kisnom danu stize u selo na krstenje/slavu/svadbu kod drugarice iz detinjstva, izlazi i stojadina i gaca po blatu a u ruci balansira tortu sa orasima. Jeblo matere, mora da pravi strudlu do jaja.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #98 on: December 10, 2014, 06:00:17 PM »
Meni cudno ono suprugaprs@something.

Sta rade sa e-mailom Dragice the supruge kad neka sledeca sedne na njeno mesto?

Obrisu sve? Promene e-mail adresu? Ostave sve kako je bilo pa neka druga zenturaca cita Dragicin sluzbeni e-mail? Isprazne Dragicino ali arhiviraju? Sta ako sledecoj supruziprs treba kao reference neki Dragicin e-mail; neko joj ucita .pst fajl u Outlook pa ona trazi?

Srbi i tkompjukteri...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: je l' prati neko ove klovnove?
« Reply #99 on: December 10, 2014, 06:00:58 PM »
'De ga je onaj iz Zajednickih sluzbi republickih organa?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"