News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Meanwhile, in Mexico...  (Read 331146 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #300 on: July 30, 2012, 08:50:30 PM »
koncert mitra mirica i drugih zvezda narodne glazbe na ptc1, a svetlane raznjatovic arkan na ptpc.

ne znam kako bih se izrazio da nekog slucajno ne uvijedim, ali u sustini, samo na srpskim javnim servisima se emituje narodna muzika. kod srbolikih toga nema.

kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #301 on: July 30, 2012, 09:04:21 PM »
Lupus in... Pa to i jesu "servisi" srbolikih. Uzurpatora. Srbi su pobegli u London i drugde ihaha. Ili "ratuju sami" iz ilegale.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #302 on: July 30, 2012, 09:13:14 PM »
da, da, znam sta govoris, ali sam mislio na javne servise u drugim bratskim republikama, konketno na htv-u, federalnoj i bht nema narodnjaka.
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #303 on: July 30, 2012, 09:21:17 PM »
Pa stocnost u hrvata je u stvarnosti maksimalno, tragikomicno hinjena/izsilovana uljudba gistro (skoro edukatorski) usmerena upravo protiv najnizih strasti najsirih slojeva dok se kod srboida stocnost ocituje (i) nepatvorenom, teatralnom free style anti-uljudbom koja se servira tako da maksimalno podilazi najnizim strastima najsirih slojeva.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #304 on: July 30, 2012, 09:29:34 PM »
Jednima ne daju, drugima ne daju nista drugo... Zato "Zagrepcani hrle..."... missim...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #305 on: July 30, 2012, 09:33:48 PM »
sve si rekao, a free style antiuljudba je nesto sto se treba zapamtiti.
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #306 on: July 30, 2012, 09:39:02 PM »
Mozemo da opicimo jednu turneju objasnjavanja novonastale realnosti po "zapadnom Balkanu", Tony Robbins style. U ponedeljak u Vukovaru, u sredu u Derventi a u petak i u vasem malom mestu.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #307 on: July 30, 2012, 09:42:36 PM »
nesto izmedju opstanka i pijacnog barometra?
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #308 on: July 30, 2012, 09:51:16 PM »
Plus fudbal, piva, burek... Moramo nac' nekoga za fudbal, jerbo se ja ne razmem...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #309 on: July 30, 2012, 10:03:49 PM »
go (godisnji odmor)..?
cestitam..!
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #310 on: July 31, 2012, 05:41:01 PM »
mw mne


уторак, 31. јул 2012, 15:02 -> 17:07

Кадија тужи избачене Србе

Мило Кадија поднео тужбу против монахиње СПЦ и Веселинке Рајковић пошто их је претходно избацио из ресторана зато што су Срби.

Власник црногорског етно-ресторана „Кадми" Мило Кадија предао је полицији на Цетињу кривичну пријаву против једне монахиње СПЦ и Веселинке Рајковић, које је избацио из ресторана зато што су Срби, пошто су, како каже за портал Аналитика, "својим деловањем угрозили безбедност њега, његове породице и локала".




Мило Кадија


Према писању подгоричких Вијести, Кадија је у суботу увече избацио из свог ресторана једну монахињу СПЦ и гошћу Веселинку Рајковић и њено петоро деце.

Рајковићева је подгоричким Вијестима рекла да је са децом и њиховом верском учитељицом, у повратку из посете манастиру на Превлаци, свратила у ресторан "Кадми" на Његушима, али им је пришао Кадија и рекао да за њих у том локалу нема оброка.

"Прво смо помислили да се шали са нама. Он је, међутим, упитао монахињу да ли ради за српску цркву, на шта му је она кратко потврдно одговорила, да би Кадија након тога казао да за нас у ресторану нема хране, јер је ту све црногорско", навела је Рајковићева.

Кадија је, према њеним речима, потом затражио да напусте ресторан.

Власник ресторана је потврдио Вијестима да је избацио из свог ресторана монахињу и мајку са петоро деце. Он је казао да је то урадио, јер је црногорски националиста и да Срби не могу да једу у његовом ресторану.




Веселинка Рајковић са децом


"Напишите да сам црногорски националиста и да Срби не могу да једу код мене", рекао је Кадија Вијестима, након чега је, како се наводи, упутио низ погрдних назива за свештенике Српске православне цркве.

Касније je Кадија порталу Аналитика испричао другу верзију по којој је до неспоразума дошло због српске цицваре и црногорског качамака.

Он каже да су гости наручили цицвару, на шта им је конобарица одговорила да имају само црногорски качамак и да би морали да сачекају. Монахиња је онда, према Кадијиним речима, рекла „како немате, кад је овде све пола српско, пола црногорско".

"Кад сам чуо да је то рекла, ја сам ушао и рекао да је све моје и црногорско. Оне су се на то насмејале и изашле на врата".

"Написали су за мене да мрзим Србе и да их зато нисам услужио. Па, ја годинама радим са десет агенција из Србије. Код мене у ресторану имам шест радница из Србије. И конобарица која је услуживала гошће је из Крагујевца", нагласио је Кадија.

Он је још рекао да је претходне ноћи мирно спавао и да му је савест мирна, али и да не зна како су спавале гошће ресторана које су га, како каже, неоправдано оптужиле.

Кадија је за Побједу рекао да је добио више претећих порука телефоном.

"Поруке су стизале са разних страна, из Београда, из Берана. Полиција је долазила, узели су телефон да утврде ко ми је и одакле слао пријетеће поруке", рекао је Кадија.

Коментаришући инцидент на Његушима, министар одрживог развоја и туризма Предраг Секулић је за Радио Слободна Европа оценио да „ниједан ружан гест не може негативно да утиче на црногорску туристичку понуду".

"Нажалост, дешавају се и такви инциденти. То је погрешан гест и не може да пошаље другачију поруку од оне која се већ деценијама шаље из Црне Горе, а то је да црногорска туристичка понуда припада свима, да је Црна Гора отворена туристичка дестинација, посебно према државама региона", истакао је Секулић.

Он је додао и да догађај баца ружну сенку на црногорски туризам и изразио наду да сви знају да је то изолован случај и појединачни инцидент.

Митрополија црногорско-приморска Српске православне цркве у Црној Гори реаговала је због, како су рекли, "немилог догађаја који никоме добра донети неће, а тим више што се то десило на Његушима Светог Петра Цетињског и владике Рада".

"Тужни смо што постоје људи са толиком мржњом, али се, са друге стране, није ни чудити оваквим догађајима с обзиром на то да исте такве и још горе поруке стижу од самога врха власти у Црној Гори, од председника Скупштине Црне Горе Ранка Кривокапића, који Православну митрополију црногорско-приморску назива Окупаторском црквом, а њеног митрополита Амфилохија назива окупатором Цетињског манастира и трона Светог Петра", наводи се у реаговању Митрополије црногорско-приморске.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #311 on: July 31, 2012, 06:06:18 PM »
Jako kako procitam ime Amfilohije obuzme me jeza.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #312 on: July 31, 2012, 06:08:43 PM »
Jel' ta monahinja SPC ima ime?

A ovoga maljem u celenku govedju...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #313 on: August 03, 2012, 07:08:26 AM »
mw bolivia

"21. decembra treba da bude kraj konzumiranja Koka Kole i početka mokočinče (breskvino piće),
pošto se planete postrojavaju u red prvi put nakon 26.000 godina,
a to predstavlja kraj kapitalizma i početak komunitarizma,"
rekao je ministar spoljnih poslova Bolivije David Čokeuanka.


Dobto je da bar ima i jedna zemlja ludja od nas po necemu :)
(mex, 2. avgust 2012 22:15)

Gde moze da se nabavi taj mokočinče?
Sudeci po tome sta ministar prica, izgleda da je mokočinče jak psihodelik i da je ministar imao bad trip.
(zmitjkoe, 2. avgust 2012 22:34)

Eh da je Srbiji takva pamet... ne bismo radili za strance za 200 evra mesecno.
(sasa, 2. avgust 2012 22:50)
Eh, Srbija je imala takvu pamet 90-tih, radili smo za domace, za 3 marke mesecno...
(1993, 2. avgust 2012 23:45)

odo u Boliviju!
(allweneedislove, 3. avgust 2012 02:18)
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #314 on: August 03, 2012, 08:19:15 AM »
Quote
Eh da je Srbiji takva pamet... ne bismo radili za strance za 200 evra mesecno.
(sasa, 2. avgust 2012 22:50)
Eh, Srbija je imala takvu pamet 90-tih, radili smo za domace, za 3 marke mesecno...
(1993, 2. avgust 2012 23:45)

 :mrgreen:

If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #315 on: August 03, 2012, 03:15:07 PM »
Trecesvetske mase treba prorediti.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #316 on: August 03, 2012, 07:45:51 PM »
mw srb

Tuča zbog naslona u avionu JAT-a

IZVOR: VEČERNJE NOVOSTI

Beograd -- Dvojica putnika potukla su se u avionu tokom JAT-ovog leta na liniji Majorka - Beograd, što je izazvalo paniku, pišu Novosti.

Prava drama u trajanju od oko dva-tri minuta odigrala se prošle noći u avionu nacionalne avio-kompanije na letu JU 6605 na liniji Majorka - Beograd.

Pre sletanja u našu vazdušnu luku u avionu je izbila tuča. Dvojica putnika, koji su tokom leta sedeli jedan do drugog, posvađali su se oko naslona za ruke, pa su sevale pesnice, a kabinsko osoblje i drugi putnici jedva su uspeli da ih razdvoje.

Po sletanju aviona policija je privela dvojicu izgrednika.

"Čarke su počele odmah pošto su seli jedan do drugog," kaže za „Novosti“ jedna od putnica, čije je mesto bilo u blizini. "Dečko, koji je sedeo u sredini, sve vreme je provocirao ovog drugog. Svađali su se oko naslona za ruke. Približavali smo se beogradskom aerodromu i upalio se signal za vezivanje pojaseva. A onda je počela tuča. Devojka jednog od izgrednika je toliko vrištala da su putnici pozadi pomislili da se avion ruši, da je kraj. Najteže je ipak bilo trudnici, koja je sedela odmah iza ove dvojice mladića. Žena je potpuno bila izbezumljena, jer se sedište naginjalo unazad. Prava je sreća da je nisu povredili."

U zadnjem delu aviona je vladala panika. Putnici nisu znali šta se dešava, a kako avion sleće, morali su da ostanu vezani na svojim sedištima.

"Osoblju „Jata“ svaka čast, brzo su reagovali, a u pomoć su im pritekli i drugi putnici kako bi razdvojili mladiće," ističe sagovornica "Novosti". "Kada smo sleteli, oko 2.40, nismo mogli da napustimo avion dok policija nije privela dvojicu mladića, a sa njima su otišle i njihove devojke. Zaista nije bilo prijatno, posebno što se sve odigralo pri sletanju aviona. Ne mogu da procenim koliko je trajao incident, za mene je to bila večnost."

Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #317 on: August 03, 2012, 07:57:39 PM »
Warlordism.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #318 on: August 09, 2012, 04:22:40 PM »
mw gre

Danas u 13:30

Semberac ukrao kamen sa Akropolja da bi sa njim kiselio kupus!

Grčka policija sinoć je na graničnom prelazu sa Makedonijom lišlia slobode državljanina Bosne i Hercegovine, Sretena Vidića iz Bijeljine, pošto je kod njega pronašla kamen težine 3 kilograma, ukraden sa Akropolja.

Kako pišu grčki mediji, on je tokom obilaska Akroplja ukrao kamen i u putnoj torbi sakrivenoj pod sjedištem, pokušao da ga donese u Bosnu.

U izjavi za policju, Sreten je rekao da nije znao za strogu zabranu uzimanja kamenja, i priznao da mu se ovaj kamen svidio iz razloga što ima idealan oblik za pritiskanje kupusa.

Prema grčkim zakonima cijeli prostor Akropolja se smatra istorijskim naslijeđem, a za odnošenje kamenja predviđena je kazna zatvora od 3 – 5 godina.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #319 on: August 09, 2012, 04:49:54 PM »
Sta sve srboidi rade sa artefaktima prastarih civilizacija a i moderne civilizacije.

Kada su 1980. kod mene tamo zavrsavali novu zgradu Poste i premazivali je nekom otrovnom emulzijom, ziva vrsta zvana "stanari" se tukla oko plasticnih kaca od te emulzije koje su onda shtekovali u svoje podrume i terase da bi u njima, iako su vidno bile oznacene mrtvackim glavama, kiselili kupus.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #320 on: August 09, 2012, 05:53:19 PM »
Primjecujem fenomen da je lopov obavezno iz bosne i hercegovina, a ostali su po praviluu iz republike srbske
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #321 on: August 09, 2012, 06:34:00 PM »
Meanwhile na poslu: jedan jedini kreten koji se na 35 C izgleda ne kupa danima niti menja potkosulje i kosulje vec samo maze dezodorans je uspeo da usmrdi - i to vec drugu nedelju - ceo jebeni floor sa par stotina ljudi.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #322 on: August 11, 2012, 11:05:10 PM »
mw srb


HRONIKA    | SUBOTA 11.08.2012 | 23:09

Uzgajali marihuanu na farmi pilića

IZVOR: VEČERNJE NOVOSTI

Beograd -- Državljani BiH Miljan K. (36) i Vladan P. (35) uhapšeni zbog sumnje da su na području sela Očage kod Bogatića proizvodili i stavljali u promet opojne droge.


Sumnja se da je Miljan K. kupio posed u ataru sela Očaga, gde je izgradio objekat dimenzija 90 hektara, u kojem su instalirali kompletnu opremu - agregat, klima-uređaje, veštačko osvetljenje, raspršivače, za uzgoj marihuane u veštačkim uslovima, pišu "Novosti".

Osumnjičeni su deo objekta, do ulaza, koristili kao farmu pilića, koja je ujedno služila i kao paravan za laboratoriju, koja se nalazila u drugom delu objekta. U laboratoriji, u saksijama je pronađeno oko 450 stabljika u sirovom stanju različite visine, i šest kesa osušene materije marihuane, težine oko 25 kilograma, spremne za vakuumiranje i dalju prodaju.

Pretresom stana i drugih prostorija kod osumnjičenog Miljana K. pronađeni su pištolj i lovačka puška, za koje nije imao odobrenje nadležnog organa za držanje u Republici Srbiji. Osumnjičenima je određeno policijsko zadržavanje do 48 časova i u zakonskom roku, uz krivičnu projavu, biće privedeni dežurnom istražnom sudiji Višeg suda u Šapcu.

Kako "Novosti" saznaju, u Očagama je nedavno pronađen još jedan privatni zasad sa devet stabljika marihuane. Kriminalcima iz Bosne i Hercegovine je područje Mačve oduvek bilo zanimljivo zbog slabo obezbeđivane granice na Drini, što otvara široke mogućnosti za šverc razne vrste robe. Uhapšena grupa duže vremena bila je pod budnim okom policije, koja je čekala pogodan momenat da ih razotkrije kako se ne bi sakrili u Bosni.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #324 on: August 23, 2012, 05:59:41 PM »
`Objekat dimenzija 90 hektara`..  :D  :D  :D

Boeingova proizvodna hala moz` da ide kuci..

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #325 on: August 23, 2012, 09:09:23 PM »
Primjecujem fenomen da su lopovi i dileri obavezno iz bosne i hercegovina, a ostali su po pravilu iz republike srbske
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #326 on: August 29, 2012, 05:03:28 PM »
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #328 on: August 29, 2012, 08:14:13 PM »
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #329 on: August 30, 2012, 05:10:31 PM »
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #331 on: August 31, 2012, 06:13:59 PM »
++++
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #332 on: September 07, 2012, 09:19:42 AM »
Anketno pitanje u Sloveniji:

"Ali menite kot Slovenc, da je v Sloveniji preveć tujcev?"
("Kakvog ste mišljenja, kao Slovenac, da li u Sloveniji ima previse stranaca")

3 % je odgovorilo - NE
20 % je odgovorilo - DA
77 % je odgovorilo - "Briga me bolan, to je vaš problem."
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #333 on: September 09, 2012, 04:48:35 PM »
Minvajl in Srbija:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=08&dd=30&nav_category=12&nav_id=638949

MW in Serbia (Belgrade), nestao "Ruski Car"  :shock:; zamenilo ga nekim "Vapiano" go@ancetom.  :(
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #334 on: September 09, 2012, 05:39:17 PM »
mb,
to se desilo onog dana kad si
dala onaj link za 3dview ruskog cara
(s putinovim portretom na galeriji gore)...
 :(
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #335 on: September 14, 2012, 09:09:20 PM »

*
Šesnaestogodišnjak iz Meksika ubio 50 osoba
FoNet    | 14. 09. 2012. - 22:38h

Meksičko tužilaštvo potvrdilo je da je pokrenulo istragu protiv šesnaestogodišnjaka koji je osumnjičen za ubistvo 50 osoba, prenosi Rojters.

Policija ga je uhapsila zbog nošenja oružja i droge, a on je priznao da je radio kao egzekutor za zloglasnu bandu "Los Mazatlekos" i da među njegovim žrtava ima i policajaca.

Tinejdžer je identifikovan kao Francisko Miguel N, a delovao je pod nadimkom "El Ninjo". On je tužiocima ispričao da su mu šefovi davali oružje kojim je izvršavao ubistva prema narudžbinama.

U ratovima narkokartela u Meksiku do sada je poginulo više stotina osoba, među kojima je bilo i mnogo nevine dece. Kako su se problemi pojačavali, tako je sve više maloletnika pronalazilo spas u pridruživanju pojedinim kartelima, očekujući od njih sigurnost.

"El Ninjo" je samo jedan od njih, a priznao je ubistva nekoliko policajaca, farmera i muzičara.
*

'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #336 on: September 21, 2012, 04:14:09 PM »
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #337 on: September 21, 2012, 06:27:32 PM »
a gorepomenuta Miroslava Perendija je i na fejsu

https://www.facebook.com/miroslava.perendija

fejs fotka
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #338 on: September 21, 2012, 11:56:38 PM »
Za to smo se (iz)borili.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #339 on: September 21, 2012, 11:58:21 PM »
Ali missim jebote covece (strasno). Isla je na obuku za pravljenje saItova u Banja Luku... Banja Luko, grom u tebe tuk'o...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #340 on: September 22, 2012, 12:09:14 PM »
Дај бре Хате имај разумевања. Људи ратовали, кроз пакао прошли. Кад су имали времена да иду у корак са технологијом. Није било ни потребе, ако муштерије немају Интернет, шта ће ти презентација и шта ће ти кадар који зна да прави презентације.

Да ли би ти било чудно да неко племе у Африци незна у Интернет?
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #341 on: September 22, 2012, 05:11:42 PM »
Ali ovo je sat vremena leta od Rima, dva sata od Pariza, Atine, sat i po od Praga, Minhena...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #342 on: September 22, 2012, 06:33:55 PM »

... неко племе у Африци не зна Интернет?


ааа ... машала!
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #343 on: September 22, 2012, 06:37:04 PM »
Proval'la  :mrgreen:
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #344 on: September 23, 2012, 03:38:12 AM »
Blago meni! SAD oće da mi da 15.5 meleona $, a ja samo treba da uplatim 210 $!

... a pominje se i UK PM ...

Quote

U.S Treasury Department's Office of Foreign Assets Control
(OFAC) U.S Treasury Department's
1500 Pennsylvania Avenue, NW
Washington, DC 20220

Attn:

This email is to notify you about the release of your outstanding payment which is truly $15.500.000.00 USD. The New Prime Minister (UK) scheduled a time frame to settle all foreign debts which includes Contract/ Fake Employment/ Inheritance/ Gambling/ Lottery (Sponsored by Microsoft and National Lottery) and other international loans. News had it that over the past, numerous individual (s) who happen to be impostors (claiming to be individuals, banks and organizations) are claiming to release numerous sums of fund via numerous ways.

With the help of the (OFAC) U.S Treasury Department's and with the FBI we have noticed that people have being asked to pay outrageous amount of money by these impostors for the transfer of their funds to them.
We want you to stop all communication that has to do with these fraudsters who have been requesting unreasonable sums of money from you to release your funds which they do not have access to.

We have received a mandate and instructions from the (OFAC) U.S Treasury Department's to commence the immediate release of your funds through one of the following payment options stated below depending on your choice:

1. Payment via Automatic Teller Machine (ATM card): This is where you will be sent an Automatic Teller Machine card with Pin also known as ATM card (A Master Card would be issued). Upon receipt of your custom ATM card you will be allowed to withdraw $10,000 per day by default and you are given the option to transfer funds from your ATM card to
your bank account.

2. Certified Cashiers Check or Bank Draft: In this case you will be sent a certified bank draft or check signed in your favor which you will deposit in any bank for it to be cleared within 3 to 5 working days at most depending on your bank.

3. Online Banking (Bank To Bank Transfer) to enable you process this operation, $285 Dollars is Required for opening for an online banking operation, that will enable you get access to your account Online.

Below are few list of tracking numbers you can track from FedEx and UPS website to confirm people like you whom have successfully received their payment safely.


Name : Mrs. xxx xxx: FedEx Tracking Number: xxx (www.fedex.com/Tracking?cntry_code=us)%3cbr>
Name : Mrs. xxx xxx: FedEx Tracking Number: xxx (www.fedex.com/Tracking?cntry_code=us)%3cbr>

You are advised to select one out of the three options on how you wish to receive your $15.500.000.00 USD, Your Online Banking Acess or ATM card or Check/Bank Draft will be shipped via Courier Shipping Company and would get to you within 2 working days at most.

For international shipping as stated by our company We had to sign contract with Courier for bulk shipping which makes the fees reduce from the actual $520 to $210 nothing more and no hidden fees of any sort.

You are advised to contact the Department's Officer responsible for the shipping of your Check or ATM card with the following information for shipping of your payment Check or ATM card.


Department's Officer: Ms. xxx xxx
Email- xxx_xxx@us-treasury-gov.com

And provide her with the following information:

Your full Name ................
Your Address: ................
Occupation: ................
Home/Cell Phone: .................
Age .......................

The Department's Officer Ms. xxx xxx will provide you with instructions on how you are to make payment of the $210 only for the shipping of your ATM card or Cashiers Check.

You are to adhere strictly to the instructions above for more information contact the Department's Officer.

Remember that you are not paying any fees extra no matter what. Once again note that the actual Courier Retail Price: $520
Your Price (Because of our contract signed): is now $210 ($310.00 Savings!).

Thanks,

Ms. xxx xxx
U.S Treasury Department's Office of Foreign Assets Control
(OFAC) U.S Treasury Department's
1500 Pennsylvania Avenue, NW
Washington, DC 20220

Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #345 on: September 23, 2012, 04:04:45 AM »
Rat je bio bolji.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #346 on: September 23, 2012, 03:51:08 PM »

... неко племе у Африци не зна Интернет?


ааа ... машала!

Hahahahaha, pitala sam se dal da pravim zurku il jok, ko velim bolje ne jer ce Ivan da pomisli da je opet nesto zbog njega.

A da sam se obradovala - jesam, sto jes jes.

Nije mala stvar, ej.

Bas lepo da si primetio  :!:

Ali ovo je sat vremena leta od Rima, dva sata od Pariza, Atine, sat i po od Praga, Minhena...

So what?
Sat je mera za vreme a ne za standard ili za poznavanje tehnologije.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5588
  • 144/233
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #349 on: September 24, 2012, 02:09:27 AM »
'на љуту рану - љуту траву..!'