News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?  (Read 50534 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline iDemo

  • 7k
  • Posts: 763
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #50 on: November 29, 2009, 12:15:49 PM »
Jasno, brate...

Kad smo vec kod toga - jel' su cuo kako Zemunac cestita sestri polozenu malu maturu??

Brate, sestro, ćale si - keve mi.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #51 on: November 29, 2009, 12:19:51 PM »
A nije "Znaći, brate, sestro, čale si - keve mi"??
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline iDemo

  • 7k
  • Posts: 763
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #52 on: November 29, 2009, 12:52:34 PM »
A nije "Znaći, brate, sestro, čale si - keve mi"??
Da znas da mozda i jeste...

Offline Deda

  • 7k
  • Posts: 514
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #53 on: November 29, 2009, 02:57:29 PM »
Neoriginalno.
To je Ford (uf, opet mu držim stranu - moram kod doktora  8)) napisao kod (kretena) aceta na pokojnom 7K.

Offline vbo man

  • 7k
  • Posts: 2038
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #54 on: November 29, 2009, 03:02:07 PM »
Ne znam shta se desilo tamo kod Ace-ta da ga ovako nagrdite.Chovek vas je trpeo prilichno dugo... ;D
The light at the end of the tunnel is the train.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #55 on: November 29, 2009, 03:03:48 PM »
Djed govori u svoje ime.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Wiz

  • 7k7
  • Posts: 458
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #56 on: November 29, 2009, 05:21:28 PM »
Ne znam shta se desilo tamo kod Ace-ta da ga ovako nagrdite.Chovek vas je trpeo prilichno dugo... ;D

Šta se prvo desilo kod Brokija? Banovao ološa, pa se digla revolucija, "dir'o nam neko Djeda" (poserem im se na Djeda). Onda uskočio ace (za koga ja i dalje nemam pojma ko je, a imam utisak da ni ostali to ne znaju, samo je rekao "ja sam se sa vama družio na diskusijama"). Tad je ace bio kao neki spasitelj, spasav'o Djeda i njegove bezobrazluke (za koje je Djed sasvim lepo plaćen iz budžeta koji i ja punim svojim parama zarađenim na tržištu). Eeeeeeee, ali Djed se popeo na qrac i acetu (faktički je i acetov 7k pukao zbog Djeda).

Zapravo, svi ovi forumi redovno pucaju zbog Djeda i nekoliko njegovih geliptera. A najzabavnije je to što uvek kažu da ih ja rušim, pa me banuju ili mi se toliko popnu na qrac da sam odem. A u stvari sam ja jedini koji branim te forume i održavam ih u životu, jer Djeda i njegov ološ držim u toru (gde im je i mesto). Kad ja odem Deka se razmaše, svako se sa svakim pokolje i onda se pravi neki novi, 1236-ti po redu forum.

Offline tarana

  • 7k
  • Posts: 1407
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #57 on: November 29, 2009, 07:17:53 PM »
Neoriginalno.
kod (kretena) aceta na pokojnom 7K.

nisi ga oslovljavo sa "kreten" dok si mu sedeo u "kuci" i pio kaficu?

inache, ja nem pojma ko je ace, al' fala mu i đe čuo i đe ne čuo.

Offline Obi Wan Kenobi

  • 7k
  • Posts: 4
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #58 on: November 29, 2009, 08:45:51 PM »
Mozda nije losa ideja raditi na forumu koji bi trebalo da posecuju ljudi i van ekipe a da postoji neki "nevidljivi" podforum na koji bi ulaz imali samo ljudi koji se znaju preko foruma vec deset godina. Time bi resili problem novajlija, a ne bi ostali zatvoreni u istu ekipu.

Offline Paramecijum

  • 7k7
  • Posts: 658
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #59 on: November 29, 2009, 09:34:10 PM »
ace je pomalo neobičan, ali vrlo OK lik.
Iscepkani, impulsivni tok razmišljanja otkriva jezivo inteligentnu osobu, ali socijalno neuklopljenu.
Ja se samo nadam da mu se nije desilo ništa loše i da je ovaj nestanak uzrokovan nekim lepim povodom.

Što se tiče Obijevog predloga, nije loš. SMF pruža lepu mogućnost raslojavanja korisnika i možda bi trebalo sve ove koji su dosad došli i sve naknadno koje znamo kao "starosedeoce" da svrstamo u grupu, recimo, STAROSEDEOCI, a sve novopridošle ostavimo kao regularne korisnike. Onda bi trebalo uvesti interno pravilo da se sva pljuvanja i digresije po ličnim osnovama, prisećanja i takve stvari odvijaju u podforumu koji mogu da vide samo starosedeoci. Takođe, status starosedeoca u budućnosti bi se dobijao samo ako postoji bar pet starosedelaca koji mogu da potvrde njegovo postojanje u starim danima.

E, sad, ja ne vidim ovde nijednu temu, da se po njoj nismo ispovraćali prisećanjima i starim odnosima, i verovatno neki ljudi jednostavno nisu više u stanju da funkcionišu osim kroz prizmu onoga što je bilo, tako da u stvari ne verujem da bi koncept razdvajanja mnogo doprineo.
Možda jednostavno u pravilima foruma napisati da je stanje takvo kakvo je, da ko baš hoće da se pridruži treba da bude pripravan na svašta, da nema administracije, moderacije i ikakvih uslovljavanja učesnika....... da, razdvajanje bi imalo smisla u tome da starosedeoci ne mogu biti banovani i ograničavani, ali nema razloga dopustiti nekom sasvim novom da otvara neke svoje frontove i pljuje sve redom, ne zbog toga što to ne bi bilo fer, već zbog toga da bi verovatno takva osoba bila provokator. Svi smo predugo na netu i znamo ljude koji bi od nas ovde napravili froncle ili bar pokušali...

Offline Tromotorac

  • 7k
  • Posts: 2856
  • a.k.a. GET, Gagarin
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #60 on: November 29, 2009, 09:44:09 PM »
VIP room? Moze, za to smo se i borili  ;D
The bums will always loose.

Offline Deda

  • 7k
  • Posts: 514
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #61 on: November 29, 2009, 11:07:13 PM »
nisi ga oslovljavo sa "kreten" dok si mu sedeo u "kuci" i pio kaficu?

Jesam, posebno kad je ukinuo forum bez ijednog pitanja i bez dogovora.
Doduše, nisam se razmahao u vređanju i pljuvanju kao ovaj tvoj bolesni prijatelj, ali bilo je sasvim dovoljno je za pametnog čoveka (nisam baš sasvim uveren u ono što Boban kaže).

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #62 on: November 29, 2009, 11:14:19 PM »
а нема га да се придружи дискусији овде?

Offline Deda

  • 7k
  • Posts: 514
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #63 on: November 29, 2009, 11:33:11 PM »
Ja sam zvao samo one koje imam ... sad ću da ga potražim u Inboksu.
Pa da ga pošteno ispreslišam za svinjariju.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #64 on: November 30, 2009, 01:31:48 AM »
Najbolje da se po ovom vasnom pitanju dogovore Deda i Wiz

Offline Wiz

  • 7k7
  • Posts: 458
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #65 on: November 30, 2009, 04:51:36 AM »
E, sad, ja ne vidim ovde nijednu temu, da se po njoj nismo ispovraćali prisećanjima i starim odnosima, i verovatno neki ljudi jednostavno nisu više u stanju da funkcionišu osim kroz prizmu onoga što je bilo

Ma... Evo Taki. Niti sam joj se obratio, niti sam joj replicirao, niti sam je na bilo koji način dotakao, indirektno ili direktno. Mogla je sledećih 105 godina da me zaobilazi a da joj ja reč ne kažem. Mogla je da korektno replicira na neki moj stav, dobila bi jednako korektan odgovor.

Ali šta, ona je od prvog obraćanja meni počela da brabonja, provocira, deli neke kvaziskojevske poučke, analizira moj lik & delo, sreću u životu, i ne znam šta sve ne, i pritom (u svom prepoznatljivom beskrupuloznom "ja sam fina curica" stilu) još da se, kobajagi, izvinjava za neke stvari od pre 10 godina. I to tako da se "izvinjava" da je sâmo to izvinjenje sročeno tako da je bilo još drskije i uvredljivije od onoga zbog čega se, tobože, izvinjavala.

E pa znaš šta, kad god mi tako neko dođe najebaću mu se matere i svega po spisku!

Najbolje da se po ovom vasnom pitanju dogovore Deda i Wiz

Nema tu ničega ličnog. Deda ima pravo na svoje mišljenje i ja ću to uvek respektovati. Međutim, kad god krene da pljuje ljude koji mu nisu ni do članaka, a pogotovu kad to radi barabar sa svojim drugarima koji "neprijatelje srBstva" biju štanglama u glavu (kao što je slučaj sa Lukovićem i e-novinama), ja ću mu se posrati na glavu. I ako se završi samo na tome da sam se posrao, neka računa da je dobro prošao.

A ja mu otvoreno kažem, pa neka on kuka da mu pretim koliko god hoće, ako Lukovića, ili nekog drugog iz e-novina, neko rokne u štanglom u glavu neće se stvar završiti samo na rečima, za to mu dobar stojim.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #66 on: November 30, 2009, 04:52:12 AM »
Nikakvo otvaranje. Ovde se iznose vrlo privatne informacije i ne treba mi nedavno vrlo modernizirana BIA, paranormalna ekipa sa SC-a, pripadnici crkvenih SA odreda koji kako videsmo umeju i da ubiju ili crkveni misevi tipa Pareza koji bi njuskali po netu i donosili zakljucke, tragali za familijom, identitetima itd. Sluzbe im ionako dostavljaju info o potencijalnim zrtvama, koga treba prebiti, gde i na koji sims postaviti bombu and the works. Miskop je takodje ogromni security breach, what the fuck were you thinking? Najbolje totalno zatvaranje kao kod Aceta na njegovom 7K, nema nas na Googlu and the works. Takodje, sutnite Parezu i miskap napolje a pozovite (vec jednom) Tempa, Patapija, Slanjena (vid'o sam da se ukljucio ali se odmah podzapao sa Djedom; dajte decki mislim kaj je to sada, ej?), zatim odjebat bilo koga stranca osim 1999+ refugee ekipe i schluss.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Wiz

  • 7k7
  • Posts: 458
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #67 on: November 30, 2009, 05:15:22 AM »
Najbolje totalno zatvaranje kao kod Aceta na njegovom 7K, nema nas na Googlu and the works.

Nije 7k kod ace-ta bio uopšte zatvoren. Moguće da je on stavio neke nofollow, noindex i sl. instrukcije u kod, nisam gledao (sa robots.txt mogao je da zabrani indeksiranje svega, krawleri to poštuju). Ja sam njegov 7k povremeno čitao a da nikad (sem u nekom kratkom periodu) nisam imao potrebe da se uopšte ulogujem. E, da... Na upit "7 kontinent" (ili tako nešto) Google je uredno prikazivao adresu foruma, tako da nije da ga uopšte nije bilo.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #68 on: November 30, 2009, 05:26:54 AM »
Pa znas sta, ako ti vec znas za naziv foruma onda ga ne vredi od tebe ni kriti.

Ono sto je potrebno jeste kriti svaki content, od naziva ili adrese foruma do poslednjeg karaktera otkucanog bilo gde na njemu; od nicknames do diskusija.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #69 on: November 30, 2009, 05:27:54 AM »
Kriti od "general public" ili, sto je verovatno preciznije, od "general population".
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Wiz

  • 7k7
  • Posts: 458
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #70 on: November 30, 2009, 05:31:48 AM »
Pa rekoh, zabrani se u "robots.txt" i ni jedan search engine neće indeksirati apsolutno ništa. Jedino ne znam da li će, ako se baš sve zabrani, indeksirati URL ili neće ni to. Baš me zanima, potražiću odgovor ovih dana.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #71 on: November 30, 2009, 05:34:02 AM »
Vidi kod Pare da se to oposli. Ne moram da ti pricam, tamo si, sta sve postoji u tom zoo-u.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Wiz

  • 7k7
  • Posts: 458
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #72 on: November 30, 2009, 05:36:17 AM »
Ma da se to "oposli" je minut posla, jedino ne znam kakvi su Parini planovi glede toga, možda on baš želi da se vidi.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #73 on: November 30, 2009, 05:37:15 AM »
Pa moze da mu se vidi kuca ali ova soba moze ihaha da se dobro sakrije.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Wiz

  • 7k7
  • Posts: 458
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #74 on: November 30, 2009, 05:39:17 AM »
Pa fala bogu... Samo u robots.txt stavi zabranu indeksiranja na folder /7k/ i – voila. Ali možda on želi da Google indeksira, reći će nam valjda kad se pojavi.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #75 on: November 30, 2009, 05:11:47 PM »
Vidim gore letimicno, pominje se Lukovic.
Ne znam kako nekome moze da prija njegov stil, ja se umorim posle prve recenice.

alan ford

  • Guest
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #76 on: November 30, 2009, 06:21:08 PM »
Ne znam kako nekome moze da prija njegov stil, ja se umorim posle prve recenice.

stvar ukusa; ja se jednako smorim citajuci tolstoja. A opet ga citam...

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #77 on: November 30, 2009, 06:35:02 PM »
Tolstojevski, nabolji ruski pisac.

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #78 on: November 30, 2009, 06:37:08 PM »
Tolstojevski, nabolji ruski pisac.
;D

Offline Deda

  • 7k
  • Posts: 514
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #79 on: December 01, 2009, 01:00:40 AM »
Nikakvo otvaranje. Ovde se iznose vrlo privatne informacije i ne treba mi nedavno vrlo modernizirana BIA, paranormalna ekipa sa SC-a, pripadnici crkvenih SA odreda koji kako videsmo umeju i da ubiju ili crkveni misevi tipa Pareza koji bi njuskali po netu i donosili zakljucke, tragali za familijom, identitetima itd. Sluzbe im ionako dostavljaju info o potencijalnim zrtvama, koga treba prebiti, gde i na koji sims postaviti bombu and the works. Miskop je takodje ogromni security breach, what the fuck were you thinking?

Najbolje totalno zatvaranje kao kod Aceta na njegovom 7K, nema nas na Googlu and the works. Takodje, sutnite Parezu i miskap napolje a pozovite (vec jednom) Tempa, Patapija,


Slanjena (vid'o sam da se ukljucio ali se odmah podzapao sa Djedom; dajte decki mislim kaj je to sada, ej?), zatim odjebat bilo koga stranca osim 1999+ refugee ekipe i schluss.

Jebote, pa ti si paranoik? Pa odatle ta idila s psihopatom? 8)

Nije tačno. Uvek kad sam sedao za novi komp dovoljno je bilo da googlujem "7K" i to je bilo prvo.

Nismo se podžapali. Slanjen je normalan čovek (mislim, za advokata ;)) - za razliku od tvoj psiho sidekick-a.

Offline Wiz

  • 7k7
  • Posts: 458
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #80 on: December 01, 2009, 01:19:11 AM »
Slanjen je normalan čovek (mislim, za advokata ;)) - za razliku od tvoj psiho sidekick-a.

Ja bih se u PM potresao da je ova bubašvaba za mene napisala ovako nešto. A da sam advokat vala bih i tužio ološa za uvredu!

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #81 on: December 01, 2009, 01:21:22 AM »
Da kupim kokice?

Offline iDemo

  • 7k
  • Posts: 763
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #82 on: December 01, 2009, 01:22:46 AM »
Da kupim kokice?
Zar nisi zaduzio na ulazu??? Dzak.

Offline Cicibela

  • 7k
  • Posts: 4
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #83 on: December 01, 2009, 01:30:44 AM »
Ja sve moram POSLEDNJA da saznam!
Obzirom ko je ovde vlas` - nisam drugachiji tretman ni ochekivala.  :P
Elem, predlazem da se ja ponovo pojavim, al` pod drugim nickom (bicu poznata redakciji), pa da pochnem nov zivot, nove svadje, sve lepo k`o pravi novajlija.  :)
Smem, da?


Usput, sve vas ljubim, odoh sad da chitam sta se ovde pisalo jer su mi bash nedostajala vasha slova.  :-*

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #84 on: December 01, 2009, 01:32:57 AM »
Nemoj samo novi nick da ti bude Pera Detlic, Woodpecker, Peckerwood, Pulitzer ili Danijela.

Dobrodosla

Offline Cicibela

  • 7k
  • Posts: 4
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #85 on: December 01, 2009, 01:37:25 AM »
Nisam ja od tih. Miroljubiva.  :D
(sem u jednom sluchaju) uglavnom se "svadjam" samo sa ljudima koje znam i lichno, pa "chuju" kako izgovorim rech. Bezopasna totalno.
Duboki naklon gospodinu za klavirom.  :)

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #86 on: December 01, 2009, 01:40:47 AM »
Hvala, hvala,

Evo u elementu sam pa cu da odsviram nesto za tebe:

Erik Satie - Gnossiennes No 1

Offline Paramecijum

  • 7k7
  • Posts: 658
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #87 on: December 01, 2009, 01:48:51 AM »
kad bi gledala svoj FB, videla bi da si pozvana ovde još pre sedam dana... među prvima.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #88 on: December 01, 2009, 03:49:42 AM »
Ja sve moram POSLEDNJA da saznam!
Obzirom ko je ovde vlas` - nisam drugachiji tretman ni ochekivala.  :P
Elem, predlazem da se ja ponovo pojavim, al` pod drugim nickom (bicu poznata redakciji), pa da pochnem nov zivot, nove svadje, sve lepo k`o pravi novajlija.  :)
Smem, da?


Usput, sve vas ljubim, odoh sad da chitam sta se ovde pisalo jer su mi bash nedostajala vasha slova.  :-*

Smes, naravno da smes, mi cemo te i dalje zvati Cici ;)

Djes bona, sta ima?
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline iDemo

  • 7k
  • Posts: 763
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #89 on: December 01, 2009, 04:15:05 AM »
Usput, sve vas ljubim, odoh sad da chitam sta se ovde pisalo jer su mi bash nedostajala vasha slova.  :-*
Nek' si ti nama ziva & zdrava a za ostalo cemo lako...

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #90 on: December 01, 2009, 04:19:04 AM »
A? Koji moj (koji moj ;D) "psiho sidekick"? Sta sam to propustio?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Wiz

  • 7k7
  • Posts: 458
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #91 on: December 01, 2009, 05:33:32 AM »
A? Koji moj (koji moj ;D) "psiho sidekick"? Sta sam to propustio?

Ma misli na mene. Ne uzbuđuj se, samo povučeš vodu i ode Deka tamo gde je takvim stvarima i mesto.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #92 on: December 01, 2009, 05:43:07 AM »
Momci, ja ne smem postati deo tog vaseg spora, stavrnog ili imaginarnog.

Pre 10 godina sam na Novogate-u takodje jednom pukao pa sam vas zamolio da te razmirice negde drugde odnesete pa sam nazvan "povratnikom sa ratista koji je sad malo poludeo". Evo sada, u slicnom kontekstu, nazvan sam i "paranoikom" i sidekickom nekog psycho lika.

Bilo bi dobro smanjiti zapaljivu retoriku na forumu a istu, ako bas mora, kao hate mail slati samo na pp.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Wiz

  • 7k7
  • Posts: 458
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #93 on: December 01, 2009, 05:55:58 AM »
Momče, tačno to ti je i bila moja poruka. Pusti da govno ode tamo gde je govnima mesto i iskuliraj ga. Smrad pokušava da uvuče tebe u nešto što se tebe uopšte ne tiče i čime ne treba ni da se baviš. Možeš biti siguran da te ja ni u kakve sporove neću uvlačiti, a njegove provokacije jednostavno iskuliraj.

Može ovde pučanstvo da misli o meni šta mu je volja, ali činjenica je da ja nisam banovan ni sa jednog foruma u zemlji Srbiji, a da je on banovan sa bezmalo svih (sa mnogih i višestruko, pošto kad ga banuju pod jednim nickom on otvara drugi). Isto tako je činjenica da ja nisam srušio ni jedan forum 7k društvanceta, on i njegovi kućni prijatelji doprineli su rušenju mnogih. Zajebana su stvar činjenice.

Offline Deda

  • 7k
  • Posts: 514
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #94 on: December 01, 2009, 08:40:50 PM »
Momci, ja ne smem postati deo tog vaseg spora, stavrnog ili imaginarnog.

Varaš se, nema nikavog spora, bar ne stvarnog, odnosno sa osnovom u realnosti.
Sve je to u psihopatinoj glavi - kako već i jeste u takvim glavama.
Uostalom, i ne obraćam se ludaku, dok on ide za mnom pa svuda gde ostavim post on se nasere: laže, preti, vređa...
To je lako ustanoviti (pa i statistički na ovako malom uzoru) jer je tako na skoro svakom topiku - doduše negde i bez mog javljanja.

Odbijam da budem deo te ludačke prakse, a svi koji govorite da je to neki "spor" ili "svađa" (kao npr. Pijanista pre koju godinu, a posle je shvatio i sam) moraćete da dokažete obostranost.
Naravno, sami sebi, ne meni.
Mene zabole.  8)

Offline iDemo

  • 7k
  • Posts: 763
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #95 on: December 01, 2009, 10:05:25 PM »
Naravno, sami sebi, ne meni.
Samo promeni avatar, zivota ti.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #96 on: December 01, 2009, 10:07:46 PM »
Да, нађи неки који више личи:

He was a short and corpulent man, with a very large head and no neck. In his earlier middle age he had been distressed by this absence of neck, but was comforted by reading in Balzac's "Louis Lambert" that all the world's great men have been marked by the same peculiarity, and for a simple and obvious reason: Greatness is nothing more nor less than the harmonious functioning of the faculties of the head and heart; the shorter the neck, the more closely these two organs approach one another; argal...It was convincing.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Deda

  • 7k
  • Posts: 514
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #97 on: December 01, 2009, 11:43:34 PM »
Naravno, sami sebi, ne meni.
Samo promeni avatar, zivota ti.

pazi, ko mi kaže.  8)

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #98 on: December 01, 2009, 11:48:03 PM »
Demov je onaj dobri, stari.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline iDemo

  • 7k
  • Posts: 763
Re: Kakvo je raspoloženje prema novajlijama?
« Reply #99 on: December 01, 2009, 11:48:19 PM »
Naravno, sami sebi, ne meni.
Samo promeni avatar, zivota ti.
Ako cemo pravo - ja ih menjam svaki dan. A ti?

pazi, ko mi kaže.  8)
Htedoh da kazem - ja ih menjam svaki dan, a ti? Deda?