News:

SMF - Just Installed!

Main Menu

Recent posts

#21
Ostalo / Re: HOMO ZGLOB
Last post by Toza - May 06, 2026, 09:17:15 PM
Quote from: Pijanista on May 06, 2026, 07:35:46 PMAh, nostalgija....


Evo i kutije. Suze mi krenule, donja usna podrhtava.



tek sad vidim da je jedna strana bila poluokrugla, a druga više pljosnata... sirete atropina, tablete nečega što se rastvara u vodi zbog nečega

uvek sam se pitao čemu je služila ona ručka sa poklopca, nije valjda samo za zatvaranje kutije?
#22
Ostalo / Re: HOMO ZGLOB
Last post by Pijanista - May 06, 2026, 07:35:46 PM
Ah, nostalgija....


Evo i kutije. Suze mi krenule, donja usna podrhtava.

#23
Ostalo / Re: HOMO ZGLOB
Last post by Toza - May 06, 2026, 07:07:30 PM
uzeo sad da zalijem cveće na balkonu onom plehanom ikea kanticom, samo što je nisam ispustio kad sam shvatio da ju je neki indus ili pakistanac zaletovao pridržavajući ručku palcem i susednim prstom desnog stopala...

mislim da će njima kraj da dođe kad dobiju tehnologiju, to može da postoji samo u primordijarnom mulju, evo ti tvoji samoupravljači polako, ali sigurno nestaju i ustupaju mesto turbotejlesima sa po četiri deteta (progresivno raste "pomoć države")
#24
Ostalo / Re: HOMO ZGLOB
Last post by Pijanista - May 06, 2026, 05:48:39 PM
U srednjoj sam bio na praksi u fabrici manufakturi koja je tad pravila one metalne kutije za ABH komplet za JNA. Slicno ovome, low tech, milion nekih sitnih procesa, radnici koji aparatom za autogeno zavarivanje peku rostilj dok ucenici rukuju presama od 5 tona (kao da je ona manje opasna od one od 30t), dziberi koji pred ucenicima drpaju koleginice dok se iste smejulje, topli obok (virsla, zemicka i senf), onda neki direktor koga su radnici od miloshte zvali "govno"... Jbt ni Hate ne bi ovo bolje opisao
#25
Ostalo / Re: HOMO ZGLOB
Last post by Toza - May 06, 2026, 05:02:24 PM
koji auto vozite?

neki ručno pravljen?

https://www.facebook.com/reel/2441803872923174
#26
--------- / Re: † ☪ ✡ ☆
Last post by Pijanista - May 06, 2026, 03:23:14 PM
Ted Turner 87
#27
Politika / Re: Amerikanci, pokajtesja
Last post by Pijanista - April 29, 2026, 04:47:27 AM
Ne znam bas, nije mala stvar...
#28
Politika / Re: Amerikanci, pokajtesja
Last post by Toza - April 27, 2026, 03:04:09 PM
pouzdane insajderske informacije: tranpo nije znao ništa o akciji, sve je zamisao d.j. vensa
#29
--------- / Re: † ☪ ✡ ☆
Last post by Toza - April 09, 2026, 05:40:15 AM
živi smo zahvaljujući mrtvima
#30
--------- / Re: † ☪ ✡ ☆
Last post by Superhik - April 08, 2026, 01:00:40 PM
Mrtvi brinu da forum ne umre:



Duško Vujošević

67