News: SMF - Just Installed!

Author Topic: neš ti meni apaš biti!  (Read 3388 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tarana

  • 7k
  • Posts: 1407
neš ti meni apaš biti!
« on: December 11, 2009, 12:16:44 PM »
Tukla muža šniclom
  Elsi Igan (53) iz okruga Marion uhapšena je jer je gađala muža sirovom šniclom. Udarila ga je šniclom nekoliko puta po licu jer je odbio da uzme parče hleba. On je zatražio zemičku umesto hleba, a ona ga je na to udarila šniclom. Policiji je objasnila da je to uradila „kako bi naučio lekciju“.

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #1 on: December 11, 2009, 04:54:46 PM »
 xrofl xrofl xrofl

Znaci, tako se uce lekcije? xrofl
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline tarana

  • 7k
  • Posts: 1407
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #2 on: December 14, 2009, 10:32:45 AM »
mesto da mu je objasnila zašto je lebac bolji od zemičke...

Offline tarana

  • 7k
  • Posts: 1407
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #3 on: December 14, 2009, 11:04:12 AM »
šta je bre ovo?! neka epidemija?
Quote
Jedan Kinez potpisao je sa suprugom sporazum koji joj dozvoljava da ga tuče jednom nedeljno. Tridesetdvogodišnji muškarac, izvesni gospodin Džang, odlučio se na ovaj neobični korak nakon dužeg zlostavljanja koje je trpeo od svoje supruge, inače stručnjaka za borilačku veštinu kung fu.

 


"Nije da želim da ga bijem, ali svađe su neizbežne i u tim situacijama ne umem da se suzdržim", izjavila je njegova žena "Večernjem listu" Čongkinga.
Ona je dodala da ga je pretukla tri puta nedelju dana pre sklapanja sporazuma.
Džang je rekao da njegova žena, koja radi kao menadžer prodaje u jednoj trgovinskoj kompaniji, trenira kung fu od najranijeg detinjstva i da ga je kod nje privukao "njen jak i nezavisan temperament". On je priznao da ga je već tukla tokom perioda udvaranja.
"Jednom prilikom sam je zadirkivao zbog divlje frizure koja joj je davala izgled tigrice. Usledila je svađa, pale su teške reči i tada sam prvi put okusio njene kung fu zahvate", ispričao je Džang.

Mada se trudi da "drži jezik za zubima", to mu baš ne polazi za rukom, jer voli da ima poslednju reč, pa uvek zaradi po neku masnicu ili ožiljak.
Da bi koliko-toliko smanjio agresiju svoje žene, uspeo je da je ubedi da potpišu sporazum pred njenim roditeljima. Svaki put kad prekrši dogovoreno, njegova žena će morati da se na tri dana vrati roditeljima. "Kung fu supruga" priznaje da se uvek pokaje kada vidi svog muža sa masnicom na oku.

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #4 on: December 14, 2009, 08:15:34 PM »
Prilog koji sledi ne spada u tucu, al' spada u... ne znam ni sama gde da ga (priloga) smestim.

Koleginica se nedavno udala (po drugi put). Svadba (mlada u belom, kako i dolici, deverusa joj rodjena cerka od 20 godina), kao, bila u prosli petak.  Danas, mrtva 'ladna prica kako muz i ona imaju zakazano za sledeci petak kod marriage counsellora.   Sto, bre, kad pre, ni nedelju dana braka niste sastavili?!  Kaze, muz joj ima problem.  Na svu srecu, kaze ona, muz uvidja da ima problem.  Koji problem?  I dalje se vidja sa bivsom devojkom (sa kojom je raskinuo pre jedno 10 godina) i povremeno imaju seksualne odnose.

Sva sreca da muz uvidja da ima problem...  :roll:
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Nocobdija

  • 7k
  • Posts: 1071
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #5 on: December 14, 2009, 08:20:34 PM »
Prilog koji sledi ne spada u tucu, al' spada u... ne znam ni sama gde da ga (priloga) smestim.

Koleginica se nedavno udala (po drugi put). Svadba (mlada u belom, kako i dolici, deverusa joj rodjena cerka od 20 godina), kao, bila u prosli petak.  Danas, mrtva 'ladna prica kako muz i ona imaju zakazano za sledeci petak kod marriage counsellora.   Sto, bre, kad pre, ni nedelju dana braka niste sastavili?!  Kaze, muz joj ima problem.  Na svu srecu, kaze ona, muz uvidja da ima problem.  Koji problem?  I dalje se vidja sa bivsom devojkom (sa kojom je raskinuo pre jedno 10 godina) i povremeno imaju seksualne odnose.

Sva sreca da muz uvidja da ima problem...  :roll:
xrofl :D  :mrgreen: :!:

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #6 on: December 14, 2009, 08:31:18 PM »
То је жена из басне.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #7 on: December 14, 2009, 11:58:10 PM »
Prilog koji sledi ne spada u tucu, al' spada u... ne znam ni sama gde da ga (priloga) smestim.

Koleginica se nedavno udala (po drugi put). Svadba (mlada u belom, kako i dolici, deverusa joj rodjena cerka od 20 godina), kao, bila u prosli petak.  Danas, mrtva 'ladna prica kako muz i ona imaju zakazano za sledeci petak kod marriage counsellora.   Sto, bre, kad pre, ni nedelju dana braka niste sastavili?!  Kaze, muz joj ima problem.  Na svu srecu, kaze ona, muz uvidja da ima problem.  Koji problem?  I dalje se vidja sa bivsom devojkom (sa kojom je raskinuo pre jedno 10 godina) i povremeno imaju seksualne odnose.

Sva sreca da muz uvidja da ima problem...  :roll:

 : :? xrofl xrofl

Sta reci?
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline vbo man

  • 7k
  • Posts: 2038
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #8 on: December 15, 2009, 05:15:54 AM »
Quote
Prilog koji sledi ne spada u tucu, al' spada u... ne znam ni sama gde da ga (priloga) smestim.

Koleginica se nedavno udala (po drugi put). Svadba (mlada u belom, kako i dolici, deverusa joj rodjena cerka od 20 godina), kao, bila u prosli petak.  Danas, mrtva 'ladna prica kako muz i ona imaju zakazano za sledeci petak kod marriage counsellora.   Sto, bre, kad pre, ni nedelju dana braka niste sastavili?!  Kaze, muz joj ima problem.  Na svu srecu, kaze ona, muz uvidja da ima problem.  Koji problem?  I dalje se vidja sa bivsom devojkom (sa kojom je raskinuo pre jedno 10 godina) i povremeno imaju seksualne odnose.

Sva sreca da muz uvidja da ima problem...  Rolling Eyes
Primer je izvanredan xyxy...i shto je najtuznije toliko tipichan...sve u njemu...
The light at the end of the tunnel is the train.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #9 on: December 15, 2009, 05:20:44 AM »
Growing up is a messy business...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline vbo man

  • 7k
  • Posts: 2038
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #10 on: December 15, 2009, 06:00:52 AM »
Quote
Growing up is a messy business...
Koliko to traje na danashnje vreme :?:
Ova ima cerku od 20 godina ( znachi nije mladunica) pa joj nije smetalo da se uvalja u josh jedna govna :?
Niko bre nece danas da odraste ni kad mu je 60 xuzi
Samo se brlja i brlja i zaseravaju i svoj i tudje zivote ( narochito zivote dece xtwak ). Traze ljudi srecu...dok ne crknu... xdrinka e bash ce je naci...
The light at the end of the tunnel is the train.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #11 on: December 15, 2009, 07:48:44 AM »
А што то теби смета кад не смета њојзи?
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline vbo man

  • 7k
  • Posts: 2038
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #12 on: December 15, 2009, 07:53:17 AM »
Kako joj ne smeta...vidish da placa sad pare za marriage counsellora.
Nije ko Srpkinje ( shto su nekad bile) da je muz vara a ona da sedi kuci i chuva sitnu decu :(
The light at the end of the tunnel is the train.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #13 on: December 15, 2009, 07:54:47 AM »
Ниси добро прочитала.
МУЖ је увидео да има проблем, значи, он је тај који ће да плати саветника.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: neš ti meni apaš biti!
« Reply #14 on: December 15, 2009, 09:45:47 AM »
Prilog koji sledi ne spada u tucu, al' spada u... ne znam ni sama gde da ga (priloga) smestim.

Koleginica se nedavno udala (po drugi put). Svadba (mlada u belom, kako i dolici, deverusa joj rodjena cerka od 20 godina), kao, bila u prosli petak.  Danas, mrtva 'ladna prica kako muz i ona imaju zakazano za sledeci petak kod marriage counsellora.   Sto, bre, kad pre, ni nedelju dana braka niste sastavili?!  Kaze, muz joj ima problem.  Na svu srecu, kaze ona, muz uvidja da ima problem.  Koji problem?  I dalje se vidja sa bivsom devojkom (sa kojom je raskinuo pre jedno 10 godina) i povremeno imaju seksualne odnose.

Sva sreca da muz uvidja da ima problem...  :roll:

Izvanredan primer :)
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked