News: SMF - Just Installed!

Author Topic: napolju ima -100  (Read 230102 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: napolju ima -100
« Reply #400 on: July 15, 2014, 07:28:10 PM »
Ja kod zubara. Sva sreca poneo kisobran. Ipak, novouglancane cipele - ruined, novoispeglane pantalnone - ruined...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: napolju ima -100
« Reply #401 on: July 15, 2014, 07:28:52 PM »
hmm...meni kosa podnosi lepo sve vremenske promene...

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: napolju ima -100
« Reply #402 on: July 15, 2014, 07:34:33 PM »
Blago tebi.  :)  Ja na vesticu.  :mrgreen:
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: napolju ima -100
« Reply #403 on: July 15, 2014, 07:42:46 PM »

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: napolju ima -100
« Reply #404 on: July 15, 2014, 07:47:26 PM »
I ja imam ta 2 pomagala.  :)  Mada sam ja tu cheap, kupim manju flasu Eviana pa punim flasicu sa rasprsivacem.  ;)
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #405 on: July 15, 2014, 07:52:07 PM »
Ja sam srecna sto zivim u toploj klimi bez vlage.  Kad god idem u tropske krajeve ja prvo pustim kosu da mi izraste da bih mogla da je skupim u rep, inace shizim.
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: napolju ima -100
« Reply #406 on: July 15, 2014, 07:53:56 PM »
Ja shizim kad je toplo i vlazno.  Period.  Postajem strasno irritable.
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #407 on: July 15, 2014, 07:57:18 PM »
Ja isto.  Prirodno se ne znojim, ali u takvim prilikama ni dezodorans ne pomaze. E, tada mi stvarno dodje da ujedam. :mrgreen:
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: napolju ima -100
« Reply #408 on: July 15, 2014, 07:58:13 PM »
baggio, imas one climate control ili/i humidity resistant sampone  ;)
sto da se mucis i lomis kosu?
to ti bas i nije neka solucija....:(

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #409 on: July 15, 2014, 08:07:49 PM »
Probala, Redken.  Slaba vajda.
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #410 on: July 15, 2014, 08:10:42 PM »

sto da se mucis i lomis kosu?


Ali, dobro stoji. ;)  Kad dobijem ten, a ja kao Spanjolka. :mrgreen:  Treba samo jos da naucim flamenko. :mrgreen:
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #411 on: July 15, 2014, 08:12:38 PM »
Nego, jel' vas dve znate nesto o Paleo dijeti?
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: napolju ima -100
« Reply #412 on: July 15, 2014, 08:17:52 PM »
hmm...meni kosa podnosi lepo sve vremenske promene...

Ni moja crew cut se ne buni..

 :mrgreen:

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #413 on: July 15, 2014, 08:21:16 PM »
Blago i tebi. :lol:
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: napolju ima -100
« Reply #414 on: July 15, 2014, 08:26:45 PM »
dijeta i ja smo posvadjane.  :mrgreen:

moja dijeta je work out  ;)

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: napolju ima -100
« Reply #415 on: July 15, 2014, 08:29:27 PM »
hmm...meni kosa podnosi lepo sve vremenske promene...

Ni moja crew cut se ne buni..

 :mrgreen:

pa da.  :mrgreen:
ili zenski Jamie Lee Curtis style  :mrgreen:

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: napolju ima -100
« Reply #416 on: July 15, 2014, 08:34:48 PM »
 :|

Nego, jel' vas dve znate nesto o Paleo dijeti?

Po mojoj Firmi žene se masovno lože na ovo:

http://www.dijetaizdravlje.com/dijete/hrono-dijeta-za-mrsavljenje/

Pa eto, ako može štogod da pomogne..

 xyxy

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #417 on: July 15, 2014, 08:44:05 PM »
Fala lepo na ovom gornjem linku. xjap

Moj problem nije mrsavljenje, nego su u pitanju alergije, ali ako se kao pride malkice jos i istopim :mrgreen: i to je ok.
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: napolju ima -100
« Reply #418 on: July 15, 2014, 08:49:59 PM »
Koleginice ubise sa ovom dijetom. Ali ubise. Navodno, ne samo sto se mrsavi, vec regulise i sve sto treba da se regulise - od krvne slike, preko tena do celulita.

Ono, ima logike da telu prija klopa uvek u isto vreme, al` nisam se bas preterano udubljivao.

Nigde ne pominju pivce, pa sam izgubio interes..

 ;)

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: napolju ima -100
« Reply #419 on: July 16, 2014, 02:35:02 PM »
na sta si alergicna?

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #420 on: July 16, 2014, 03:18:44 PM »
Environmental allergies.

Postoji dosta toga ukljucujuci standardnu alergiju na budj, kucnu prasinu, razno drvece, razne parfeme, machecu dlaku, razne travke......etc....etc...  Total pain in the butt.
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: napolju ima -100
« Reply #421 on: July 16, 2014, 03:45:29 PM »
oh...ja sam mislila da si alergicna na odredjenu hranu...

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #422 on: July 16, 2014, 04:30:03 PM »
Ne, nije hrana u pitanju.  Razlog sto sam pitala za Peleo dijetu je taj, sto se tvrdi da pomaze ljudima sa raznim vrstama alergija, pa, reko' mozda neko od vas ima neko iskustvo sa istom.
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: napolju ima -100
« Reply #423 on: July 16, 2014, 07:14:01 PM »
Ne, nemam iskustvo, mada sam cula za tu dijetu.

Znam da si verovatno procitala sve sto ti je doslo pod ruku, ovaj website mi je najverodostojniji za zdravstvene informacije.

http://www.webmd.com/diet/paleo-diet
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #424 on: July 16, 2014, 07:17:10 PM »
Hvala Bella. xremyb
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: napolju ima -100
« Reply #425 on: July 16, 2014, 07:31:51 PM »
Baggio, bui oprezna. Ne postoji jedinstvena paleo dijeta, nisu svi nasi preci ziveli na jednom mestu. Dovoljno je uoprediti Inuite i njihovu dijetu sa nekim tropskim narodima koji jedu voce i ribu. Takodje, ljudi se menjaju tokom hiljada godina.

Offline matador

  • 7k7
  • Posts: 1079
Re: napolju ima -100
« Reply #426 on: July 16, 2014, 07:53:40 PM »
Takodje, ljudi se menjaju tokom hiljada godina.

A Bosanci?

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #427 on: July 16, 2014, 08:07:56 PM »
Baggio, bui oprezna. Ne postoji jedinstvena paleo dijeta, nisu svi nasi preci ziveli na jednom mestu. Dovoljno je uoprediti Inuite i njihovu dijetu sa nekim tropskim narodima koji jedu voce i ribu. Takodje, ljudi se menjaju tokom hiljada godina.

Kao sto rekoh gore, moj cilj nije klasican efekat ove dijete.  Iskreno se nadam da promena jelovnika moze pozitivno da deluje na alergije koje su u poslednjih nekoliko godina postale prava napast.

Inace, bilo koja dijeta da je u pitanju, verovanja sam da je ljudi ipak sebi licno prilagode.
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: napolju ima -100
« Reply #428 on: July 16, 2014, 08:08:24 PM »
Quote
A Bosanci?

Joooooooooooooooooooooooooooooooj sto je ovo duhovito,

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Offline matador

  • 7k7
  • Posts: 1079
Re: napolju ima -100
« Reply #429 on: July 16, 2014, 08:09:35 PM »
E neka si se i ti nama nasmejao malo  :mrgreen:

Daj sada neku duhovitu muziku iz naroda, molim te.
Onako kako samo ti umes.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: napolju ima -100
« Reply #430 on: July 16, 2014, 08:11:03 PM »
Quote
Iskreno se nadam da promena jelovnika moze pozitivno da deluje na alergije koje su u poslednjih nekoliko godina postale prava napast.

Vrlo moguce.  Nisam nikad imao alergije, ali srecem ljude koji su bili bez njih a sad se muce. Nisam ni znao da to moze vremeno da se razvije.

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #431 on: July 16, 2014, 08:16:52 PM »
Da, moze.  Navodno, alergije raznih vrsta su u porastu poslednjih godina.
Mozda nas truju sa svih strana, a mi toga nismo ni svesni. ;)
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #432 on: July 17, 2014, 05:47:37 PM »
Wow!  Podavismo se ovoga jutra.
U nasoj provinciji momentalno hara 123 pozara i sav dim se srucio u Okanagan Valley.
Moz' nozem da ga seces. :roll:
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #433 on: July 18, 2014, 06:37:38 PM »
Da li se neko od vas nekada zadesio blizu pozara?  Uzas!

Sedim sinoc na terasi i onako, kao u lozama prvog reda u pozoristu, posmatram pozar koji je zahvatio
planinu nedaleko od moje kuce.  Avioni- nosaci vode, vatrogasci, policija i dobrovoljci, agresivno napadaju plamen koji se na momente rasplamsa te se dobija utisak kao da ce tu celu planinu u jednom "zalogaju" da "proguta".  Ono sto je najstrasnije, jedno od novije izgradjenih naselja je smesteno na samim obroncima borove sume (koja u potpunosti prekriva tu planinu).  Oko 2500 ljudi je evakuisano jos tokom jucerasnjeg dana. Celo naselje je pusto. A borovina (prepuna smole) gori kao barut. :shock:

I tako kao posmatrac ovih dogadjaja primam sms od prijateljice koja je sa familijom upravo eveakuisana:


Kako je sve ovo opasno i kako se moze promeniti u trenutku i da se ne moze kontrolisati.
Vidis kako sve oko cega se mucimo ili sekiramo ili volimo ili skupljamo ili...... postane apsolutno beznacajno samo u delicu sekunde. Fuj. Kako li mi trosimo zivot i on nas.
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline matador

  • 7k7
  • Posts: 1079
Re: napolju ima -100
« Reply #434 on: July 18, 2014, 06:56:10 PM »
Zadesio sam se jednom u blizini pozara, doduse bio sam uniformisan i na to gledao kao na jos jednu od ratnih posasti ali ovo sto je napisala tvoja prijateljica, skoro od reci do reci, prolazilo mi je u tim trenucima kroz glavu.


Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: napolju ima -100
« Reply #435 on: July 18, 2014, 07:19:29 PM »
gadno.

ja nisam bila blizu pozara, ali jesam blizu zemljotresa (http://en.wikipedia.org/wiki/1977_Vrancea_earthquake)

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: napolju ima -100
« Reply #436 on: July 21, 2014, 09:01:39 PM »


Pozivam vas na berbu mojih oliva. :mrgreen:
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: napolju ima -100
« Reply #437 on: July 21, 2014, 09:20:59 PM »
gadno.

ja nisam bila blizu pozara, ali jesam blizu zemljotresa (http://en.wikipedia.org/wiki/1977_Vrancea_earthquake)

Antologijski.

Imao sam 4.5 godine. Zemljotres nas je bacao po stanu bukvalno, plafon nam je naprs'o tad u dnevnoj sobi u uglu (naravno), secam se i potpuno prestravljenih glasova i komentara oca i majke sto nije ni trajalo dugo jer su brzo shvatili da moramo makar da probamo da bezimo na ulicu. Jedno od njih dvoje, mislim mama, je cak panicno uzviknulo "Rusi se!" kada se zacuo i zaista uzasni tutanj. Taj tutanj je mogao biti od zemljotresa samog, od mase stanara koji su besomucno trcali niz stepenice ili od oboje. Izleteli smo sa svim ostalim stanarima na stepeniste (mi smo na 10. spratu) i trk dole a uz put su se prikljucivali ovi sa nizih. Bilo je nepojamno, taj trk i kuknjava stotina ljudi i dece (PA boom years: svi su podobijali stanove tu u tom naselju usred grada i svi su izradjali buljuk dece). Otac je nosio mladjeg brata (2.5) a mene je majka ispustila u trku nizbrdo i ukrug oko stepenista a podigao me je i do ulice nosio komsija sa devetog (umro je ne tako davno; i sin i cerka su mu devedesetih zavrsili u Americi). Narod se poceo skupljati oko zgrade (tj. oko zgrada) i u neko doba (a ubrzo) smo poceli da bezimo i sto dalje od njih. Na kraju smo presli svi zajedno u tada jos funkcionisuci Dom Armije koji je bio 50m odatle (dok gradske vlasti osamdesetih u jeku neke akcije demilitarizacije samog grada/gradskog jezgra nisu sve vojne institucije izmestile van grada u kasarne i domove na rubu - neke i novoizgradjene osamdesetih samo u tu svrhu - a u upraznjene austro-ugarske prostore uselile razne gradske sluzbe), i tu smo svi onako u pidzamama prespavali na vojnickim krevetima koji su vise licili na bolnicke tu noc do sutra ujutru. Secam se vojnika sa standardnom JNA kapom ("Titovkom") koji me je pokrivao onim SMB vojnickim cebetom sa crvenom ili crvenom i plavom trakom na jednom kraju (neki stariji model, biva, mozda cak i iz Kraljevine Jugoslavije; 14.5 godina kasnije vojna cebad nisu imala te trake).
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: napolju ima -100
« Reply #438 on: July 21, 2014, 09:29:25 PM »
Inace, u zgradu smo se uselili u maju 1975. odmah po zavrsetku gradnje. Otac je znao da ce tu dobiti stan dok se zgrada gradila a kasnije mi je pricao da je par puta slucajno prolazio pored gradilista i razgovarao cak sa nekim inzenjerima ili je bese nekog od tih ljudi znao po privatnoj liniji i oni su mu u caskanju rekli da se to gradi super-solidno; navodno, gde bi islo 5 dzakova cementa oni su stavljali 6 ili 7, gde bi islo ne znam kakvo gvozdje od 10 ili 12 milimetara ovi su stavljali 14 i sve tako.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: napolju ima -100
« Reply #439 on: July 22, 2014, 01:21:17 AM »
Covece, sedim u bastici lokala/wine garden-a u kraju, na ulici, veceram. Nema vise od 25 C, nema vlage uopste, sve izgleda i oseca se kao septembar a ne poslednja trecina jula, meseca kada je u Njujorku 35C svaki dan (i noc) i kada je vlaznost vazduha od 75 do 90%.

Malopre sam u mojoj veceri (sir - tri vrste, secene kriske jabuka "zacinjene" necim - mozda je celer, ne znam, ne razumem se - i SMB i crne masline) pronasao i rezanj belog luka, ocigledno tu zalutali. U slast sam ga skrckao zubima i zalio Coronom. To nije nesto sto sam ikada radio ili voleo.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: napolju ima -100
« Reply #440 on: July 22, 2014, 01:33:21 AM »
Make that 22C. I vetric.

Ovo je najbolje "leto" za mojih ~15 godina ovde.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline matador

  • 7k7
  • Posts: 1079
Re: napolju ima -100
« Reply #441 on: July 22, 2014, 07:02:01 AM »
Covece, sedim u bastici lokala/wine garden-a u kraju, na ulici, veceram. Nema vise od 25 C, nema vlage uopste, sve izgleda i oseca se kao septembar a ne poslednja trecina jula, meseca kada je u Njujorku 35C svaki dan (i noc) i kada je vlaznost vazduha od 75 do 90%.

Malopre sam u mojoj veceri (sir - tri vrste, secene kriske jabuka "zacinjene" necim - mozda je celer, ne znam, ne razumem se - i SMB i crne masline) pronasao i rezanj belog luka, ocigledno tu zalutali. U slast sam ga skrckao zubima i zalio Coronom. To nije nesto sto sam ikada radio ili voleo.

Jbt, Hate, kako se postaje muska verzija Carrie Bradshaw?

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: napolju ima -100
« Reply #442 on: July 22, 2014, 10:29:01 PM »
Bezi bre pederu.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline matador

  • 7k7
  • Posts: 1079
Re: napolju ima -100
« Reply #443 on: July 22, 2014, 11:06:08 PM »
Keri nam je uzrujan  :mrgreen:
Tako ti je to kada se bavis vlaznoscu vazduha, nutricionistickim samozadovoljavanjem i deizacijom svojih majusnih gestova u kontekstu Velike jabuke (zacinjene necim).
Umesto da osudis psovanje majke i stanes - ne uz Tozu, nego uz istinu & pravdu.

Konformizam i oportunizam, gospodine Bredso, nije nesto sto moze ostati neprimeceno.


A lepo sam te posavetovao...

Tvoje nereagovanje, odnosno necinjenje, svrstava te u saucesnika, tako da ste i po tom osnovu u istom kosu.

Ono najzanimljivije, medjutim, je to sto svako tvoje pomeranje iz posmatrackog zena prouzrokuje provalu prave prirode.
Uvrede i omalovazavanja sagovornika ukazuju na to da si, moze biti, i ti iskonski hadzija?
Znas, lepo je biti u modu observe like a writer ali to nije za svakoga.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: napolju ima -100
« Reply #444 on: July 23, 2014, 02:38:06 AM »
Ma ti nisi od svoje logoreje stigao da primetis da sam ja u stvari saopstavao da sam upravo bio uradio nesto za sta sam mislio da nikad ne bih.

Ako je pretesko - javi, sledeci put cu to malo lakse da ti zakamufliram. Or, alternatively: better luck next time.

"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: napolju ima -100
« Reply #445 on: July 23, 2014, 03:41:45 AM »
Aha, sad smo skontali sta je potreban in dovoljan uslov da bi se Hate osecao dobro - Dobra klopa, Corona, mala vlaznost vazduka i high six figures income.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: napolju ima -100
« Reply #446 on: July 23, 2014, 03:42:46 AM »
P.S. Uzivaj, ja sam upravo za vikend otresao 1.5l vina sa ortakom uz neprebrojivo mnogo cevapa i kojekakvih salata. Uf, dobro bilo.

Offline matador

  • 7k7
  • Posts: 1079
Re: napolju ima -100
« Reply #447 on: July 23, 2014, 09:31:18 AM »
Ma ti nisi od svoje logoreje stigao da primetis da sam ja u stvari saopstavao da sam upravo bio uradio nesto za sta sam mislio da nikad ne bih.

Ako je pretesko - javi, sledeci put cu to malo lakse da ti zakamufliram. Or, alternatively: better luck next time.

Dobar si momak.

Evo da ne bude pretesko nikome vise:

1. Toza je ocekivao tvoju osudu mandrilovog gesta jebanja majke
2. Osuda je izostala jer si bio iznenadjen reakcijom samog sebe pa si malo kontemplirao uvodeci neke elemente nevazne za slucaj (ali vrlo vazne za sopstveno dupe)
3. Carrie Bradshaw style

Posteniji je ovaj Pijanistin pristup.
Zabole me za forumsko nadjebavanje i moralisanje kada nisam neposredna tema, daj da se nesto pojede i popije, pricajmo o tome.

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: napolju ima -100
« Reply #448 on: July 23, 2014, 01:38:37 PM »
P.S. Uzivaj, ja sam upravo za vikend otresao 1.5l vina sa ortakom uz neprebrojivo mnogo cevapa i kojekakvih salata. Uf, dobro bilo.

cevapi?! uvjek!
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: napolju ima -100
« Reply #449 on: July 23, 2014, 01:41:29 PM »
da ne bude da se prica samo o jelu, primjecujem da se okrnjena cetnicka trojka uzjebala "ko vlah na kocu". ne brinite, vratice vam se pokojnik da kenja kako u srbiji nista ne valja i da zbog toga treba doklati nepravoslavne.
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako