News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Meanwhile, in Mexico...  (Read 331129 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #250 on: May 27, 2012, 12:21:11 PM »
Animalno.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #252 on: May 28, 2012, 06:47:29 AM »
Beasty!  :shock:
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #253 on: May 28, 2012, 07:17:27 AM »
Quote
Esed Resić je ispričao da je jednom vidio nesretnu djevojku kako vuče zaprežna kola umjesto konja. „Govorili su 'hija, hija', kao da tjeraju konja. Pogledam, ne vidim konja. Onda vidim da ona vozi kola dok se oni smiju“, izjavio je Resić koji je potvrdio da su osim Marinkovića djevojku zlostavljali i njihovi rođaci.

Drugi stanovnik ovog sela ispričao je kako je vidio Marinkovići tjeraju djevojku da skoči sa velikog plasta sijena. „Smijali su se i govorili joj da ne smije skočiti na noge, već na glavu, kao da skače u vodu“, kaže mještanin. Komšije pričaju da je fizičko zlostavljanje djevojke bilo toliko strašno da su je po licu rezali vrućim nožem, tjerali da jede stočnu hranu a zlostavljali su je i seksualno. Mnogi muškarci koji su dolazili u kuću su imali seks sa djevojkom, a navodno bila je tjerana i na seks sa psima.

I? Jel neko uradio nešto da to spreči? Naravno da ne, neće valjda da se zameraju sa komšijama. A i interesantno je za gledati. Još da su znali za Jutjub - milina!

Quote
Policija je djevojku tražila i prošle godine, no tada su je Marinkovići sakrili u podrum a konkretnih dokaza o njenom zarobljeništvu nije bilo.

Hilarious.

Just hilarious.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #254 on: May 28, 2012, 07:24:50 AM »
Pink Floyd policing.  :mrgreen:
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #255 on: May 28, 2012, 05:32:33 PM »
bilo bi zanimljivo saznati gdje i kako su je u'fatili.
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #256 on: May 29, 2012, 10:29:44 PM »
Negde procitah da su ti Marinkovici bili u gasteraju u Austriji gde su se sprijateljili sa nekom trashy familijom iz Nemacke koja je isto gasterisala tamo, pa je tu bilo medjusobnih brakova, pozajmljivanja dece tamo i ovamo (!), kumstava, jebacine itd. Tako bar ispricase neki mestani. Uostalom, da li je vec neko bacio aerosolne bombe na ceo taj kraj?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #257 on: May 30, 2012, 05:16:31 PM »
Deca platila kaznu vozača autobusa?!
desk - 30. maj 2012. u 07.11
Od đaka iz Gornjeg Milanovca sakupljen novac kako bi bila plaćena kazna vozaču autobusa kojio je prekoračio brzinu vozeći decu na ekskurziju.

Roditelji učenika Osnovne škole „Sveti Sava” u Gornjem Milanovcu protestovali su danas zbog toga što je od njihove dece sakupljan novac da se plati kazna za vozača autobusa koji je prekoračio brzinu dok je vozio učenike na ekskurziju.

Roditelji su novinarima rekli da se radi o učenicima sedmog razreda te škole koji su bili na dvodnevnoj ekskurziji u Đavoljoj varoši, a da je vozač autobusa firme „Konvej travel” kažnjen sa 5.000 dinara zbog prebrze vožnje.

Oni tvrde da su sakupljanje po 100 dinara od đaka organizovali nastavnici, a da je vozač ugrožio živote njihove dece tako što nije poštovao saobraćajne propise.

Novinari u tom gradu pokušali su da razgovaraju sa direktorkom škole Dušicom Bojović, ali im je rečeno da nije u školi i da niko ne zna gde je, a na mobilni telefon se nije javljala.

Sekretarica škole Radica Ristanović je rekla da je čula za taj slučaj i da je „zbog toga zakazan sastanak tima za zaštitu učenika od nasilja”.

Vozač autobusa Dragan Dobričić agenciji Beta je rekao da se prekršaj dogodio kod Blaca, i da su đaci „sami organizovali sakupljanje para za kaznu jer su bili bučni, a on nije obratio pažnju na znake”.

Dobričić je dodao da je bio protiv te ideje.

Načelnik Odelenja za društvene delatnosti Skupštine opštine Gornji Milanovac Ljiljana Tešić, u čijoj je nadležnosti prosvetna inspekcija, izjavila je da sa tim slučajem nije upoznata. (Beta)



Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #258 on: May 31, 2012, 02:15:03 PM »
mw brazil



Da pozeleniš: Brazilac se maskirao u Halka, pa otkrio da boja ne može da se opere

Paulo Enrike dos Santos (35) iz Vila Kruzeira, Brazil, nedavno je išao na jednu zabavu maskiran kao junak iz stripa "Halk". Međutim, doživeo je pravi šok kada je otkrio da je zelena boja kojom se namazao trajna i da ne može da se skine!



Nakon velikog broja neuspešnog ribanja boje, Brazilac je otkrio da se namazao bojom koja služi za farbanje balističkih raketa i nuklearnih podmornica.
 
Kako piše brazilski sajt "Extra.globo" Paulo nedelju i ponedeljak proveo je u kupanju, ali boja se ne skida ni za nijansu.



Ovaj tridesetpetogodišnjak radi kao di-džej u Riu Deženeiru, i poznat je kao MC Maronzinjo.

Tek posle dvadeset kupanja boja je počela da se skida, a Paulo kaže da ne žali zbog incidenta.

Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #259 on: May 31, 2012, 03:10:54 PM »
Ne secam se tog "Halk" stripa.

A gde je ovaj je samo nasao boju za balisticke rakete i nuklearne podmornice?...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #260 on: May 31, 2012, 03:22:14 PM »
MW in Russia:

http://www.bloomberg.com/news/2012-05-30/mark-zuckerberg-s-alter-ego-makes-trouble-in-russia.html

On May 27, when St. Petersburg celebrated City Day, Durov, whose fortune is estimated at 7.9 billion rubles ($263 million), went a step further in demonstrating his disdain for the plebs. He and a VKontakte vice president threw 5000-ruble ($165) bills from the window of their office in central St. Petersburg. A crowd quickly gathered below. The mob scene was captured by security cameras, and bystanders described people fighting ferociously for the bills. Durov tweeted: “My colleagues decided to contribute to the festive atmosphere with a little happening, but we had to stop quickly: People were turning feral.”


Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #261 on: May 31, 2012, 03:59:05 PM »
Glock. I u govedje čelo.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #262 on: May 31, 2012, 04:02:09 PM »
Koga, onog Durova ili Halka?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #263 on: May 31, 2012, 04:04:34 PM »
Both. I vajsprezidenta, pride.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #264 on: July 01, 2012, 08:58:33 PM »
mw mne

недеља, 01. јул 2012, 20:04 -> 20:55

Такмичење у излежавању у етно селу „Монтенегро“ у Брезнима крај Никшића, завршено је након 24 сата непрекидног лежања поделом награде од 200 евра на четири дела.

У месту Брезна у Црној Гори, одржано је несвакидашње такмичење - у излежавању. За титулу победника и награду од 200 евра борило се десет такмичара, пишу Вијести.


Десет такмичара од 30. јуна, од 11 сати борило се за титулу највећег џабалебароша, а одмарали су у хладовини стогодишњег јавора, у етно селу „Монтенегро" у месту Брезна, удаљеном 30 километара од Никшића.

Неко је читао књигу, неко понео лаптоп, а неко само дремао у трави на путу до титуле мајстора излежавања.

Правила су строга:
- није дозвољен седећи положај, као
- ни устајање из било ког разлога, па макар то биле и физиолошке потребе.

Након осам сати лежања у хладовини, само један учесник је одустао.

„Биле су плате и морао сам неке дугове да наплатим", рекао је Милош Крунић.

Његов син Борис је убијао сате играјући фудбал на лаптопу.

„Организатори су нам обезбедили ћебад ,тако да нема одустајања. А и ко се уморио од лежања", нашалио се други такмичар, Ивица, који је уживао уз гусле и песму Смрт попа Мила Јововића.

Међу такмичарима су и три припаднице лепшег пола.

„Овде нисам због новца, већ због необичне идеје коју су имали организатори. Ако будем последња која ће устати тим и боље, али хоћу да се макар мало одморим", рекла је једна од њих.

Колико су се такмичари наоштрили да узму паре и титулу најбољег у излежавању, говори и то да су неки претходне ноћи мало спавали како би то надокнадили на такмичењу.

Поједини су окусили тек пар капи воде или сока,  не желећи да ризикују „кобни" одлазак до тоалета.

Након тачно 24 сата константног лежања Никшићани Иван Перишић, Жарко Симовић, Горана Јововић и Подгоричанин Марко Ђуровић, одлучили су да одустану од даље борбе и поделе награду од 200 евра на равне части.



Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #265 on: July 01, 2012, 11:52:35 PM »
Ah! Ovo me podseti: i meni kad se pripisa da prostite posle dugog spavanja mene mrzi da ustajem nego se samo okrenem i nastavim da spavam. Ponekad mi se vikendom pisa pa se i probudim, odustanem od ustajanja i onda se ponovo probudim posle 4-5 sati. Moji crnogorski geni.  :mrgreen:
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #266 on: July 02, 2012, 12:16:17 AM »
... одлучили су да одустану од даље борбе

 :mrgreen:
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #267 on: July 02, 2012, 08:12:44 AM »
Quote
Овде нисам због новца, већ због необичне идеје коју су имали организатори

 :mrgreen:

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #268 on: July 02, 2012, 08:36:34 AM »
Ah! Ovo me podseti: i meni kad se pripisa da prostite posle dugog spavanja mene mrzi da ustajem nego se samo okrenem i nastavim da spavam. Ponekad mi se vikendom pisa pa se i probudim, odustanem od ustajanja i onda se ponovo probudim posle 4-5 sati. Moji crnogorski geni.  :mrgreen:

Ja se cesto budim oko pola 7 i moram da ustanem da pisam, posle toga obicno ne mogu da zaspim dobar sat vremena, pa ga uglavnom bacim. Pazeci da ne probudim zenu. Jedini je problem ako nemam ustekovanu papirnatu maramicu ili drugi napkin jer onda moram ponovo da ustajem, a za to sam vec lenj, pa u tom slucaju samo lezim u krevetu umoran a budan.
Ali u idealnim okolnostima, kad ga bacim, ponovo zaspim i spavam jos jedno 2-3 sata i onda sam ceo dan odmoran.
iPad i redtube.com come in handy, indeed.

If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #270 on: July 06, 2012, 06:11:23 PM »
Skidam sesir.    xjap

Kakvi carevi. Bolje nego maltretirati se sa administracijom posrane dve drzave nekoliko dana.

 xrofl xrofl xrofl
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #271 on: July 12, 2012, 12:39:20 AM »
mw srb

Pesma pop pevačice našla se na pismenom ispitu na fakutetu u Nišu
Jelena Karleuša na testu opšte kulture
Nedelja - 08.07.2012

Pevačica Jelena Karleuša konačno se našla na fakultetu! Konkretno, naziv njene nove pesme “Sodoma i Gomora” jedno je od pitanja na testu opšte informisanosti na Filološkom fakultetu u Nišu.

Pitanje glasi:
„Koji se biblijski gradovi pominju u naslovu novog hita Jelene Karleuše“,

a odgovori su:
a) Nazaret i Vitlajem
b) Jerusalem i Jerihon
c) Sodoma i Gomora.



evo i hita (na youtube od juna ove godine) ...



JELENA KARLEUSA | 05 SODOMA & GOMORA
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #272 on: July 12, 2012, 04:57:13 PM »
neee, to odbijam da verujem. ako je i za srbiju mnogo je.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #273 on: July 12, 2012, 07:41:37 PM »
neee, to odbijam da verujem. ako je i za srbiju mnogo je.
Шта то?
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #274 on: July 14, 2012, 11:23:36 PM »
Quote
pa ga uglavnom bacim. Pazeci da ne probudim zenu. Jedini je problem ako nemam ustekovanu papirnatu maramicu

Cemu ti sluze zavese?

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #275 on: July 15, 2012, 01:45:23 AM »
mw srb

Pesma pop pevačice našla se na pismenom ispitu na fakutetu u Nišu
Jelena Karleuša na testu opšte kulture
Nedelja - 08.07.2012

Pevačica Jelena Karleuša konačno se našla na fakultetu! Konkretno, naziv njene nove pesme “Sodoma i Gomora” jedno je od pitanja na testu opšte informisanosti na Filološkom fakultetu u Nišu.

Pitanje glasi:
„Koji se biblijski gradovi pominju u naslovu novog hita Jelene Karleuše“,

a odgovori su:
a) Nazaret i Vitlajem
b) Jerusalem i Jerihon
c) Sodoma i Gomora.



evo i hita (na youtube od juna ove godine) ...



JELENA KARLEUSA | 05 SODOMA & GOMORA

Uh ovo je strasno. Treba mi sad neki antidot da me povrati u normalu.JK sve vise lici na nekog Konana, Ramba..tome slicno.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #276 on: July 20, 2012, 11:28:13 AM »
Bas dobra pesma. I sve ostalo: stajling, ples... Diva. Nema sta drugo da se kaze.
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #277 on: July 21, 2012, 03:17:25 AM »
Ovo si mnogo dobro rekla.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #278 on: July 21, 2012, 07:50:24 AM »
Sodomija i Gomorija

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #279 on: July 21, 2012, 10:14:26 AM »
I stand corrected ...

Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #280 on: July 23, 2012, 06:22:35 AM »
Nadjo negde na Internetu neki njeni snimak uzivo iz vremena Posela 202. Ajme...

Nego meni nikako nije jasno kako to moze da traje preko 15 godina??? Mislim, dobro izgleda (za kafanske pojmove) ali nije umiljata. Dal je moguce da medju kafanskim posetiocima ima toliko mazohista?? Uz dupe i sise ide umiljatost, ono, da ti copa sise i medjunozje dok te masira. Pardon, dok ti peva. Ma isti q'c.

Ona kazem nije umiljata. Kako je moguce da je jos uvek "pevaljka"?
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #281 on: July 24, 2012, 01:21:07 PM »
mw srb

Jelena Karleuša "kupila" 20.000 fanova za dan!

N.Atanacković - 24. 07. 2012.12:06h Komentari (38)

Već je postalo zabavno gledati kako poznate ličnosti "kupuju" svoje fanove po društvenim mrežama, međutim što je mnogo mnogo je

Jelena Karleuša je juče na tviteru imala 35.000 "folovera" odnosno fanova, ali za 24 sata izgleda da su mnogi rešili da baš "zaprate" divu. Naime svi oni koji su danas uz prvu kafu slučajno ili namerno videli broj njenih fanova koji je preko noći skočio na 53.000 ostali su šokirani.
 
Društvene mreže bruje o ovom šopingu. Znamo da je Jelena šopingholičarka, ali zar je nakon butika prešla na kupovinu fanova?
 
Mnogi ljudi su nam skrenulii pažnju na ovu brojčanu promenu, pa čak i poznata tviterašica sa "onoga sveta" Pokojna Mileva koja je napisala:
 
- #onokad je Karleuša u poslednja 24 časa dobila 20.000 folovera. Neko je opet šopingovao po rasprodajama. Ako me razumete..
 
Inače poznat po najvećem broju pravih fanova na tviteru je Vlado Georgiev koji ima 54.000 fanova, izgleda da je Jelena rešila da prestigne poznatog kantautora i sebi obezbedi prvo mesto makar na društvenim mrežama.
Da ne bismo govorili bez podataka, uporedili smo profile Vlade Georgieva i Karleuše, tačnije uporedili smo priliv fanova na tviteru. Plava linija je Vlado, crvena Jelena...



http://twittercounter.com/compare/karleusastar/vladogeorgiev/month/followers

Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #282 on: July 24, 2012, 01:29:45 PM »
Nadjo negde na Internetu neki njeni snimak uzivo iz vremena Posela 202. Ajme...

Nego meni nikako nije jasno kako to moze da traje preko 15 godina??? Mislim, dobro izgleda (za kafanske pojmove) ali nije umiljata. Dal je moguce da medju kafanskim posetiocima ima toliko mazohista?? Uz dupe i sise ide umiljatost, ono, da ti copa sise i medjunozje dok te masira. Pardon, dok ti peva. Ma isti q'c.

Ona kazem nije umiljata. Kako je moguce da je jos uvek "pevaljka"?

Eto, ja kad kazem da ne volim grube, vulgarne, nepristojne zene, vec volim nezne i fine onda to ne valja. A ova ti nije umiljata pa ti ne valja.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #283 on: July 24, 2012, 02:25:15 PM »
Nista sumnjivo, povecao se broj fanova od kako se pojavila na ispitu, ti novi su studenti ocarani Sodomom i Gomorom. BTW, i ja bih radije pratio nju nego tamo nekog Georgijeva.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #284 on: July 24, 2012, 02:54:10 PM »
The Internets...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #285 on: July 24, 2012, 03:04:27 PM »
Nista sumnjivo, povecao se broj fanova od kako se pojavila na ispitu, ti novi su studenti ocarani Sodomom i Gomorom. BTW, i ja bih radije pratio nju nego tamo nekog Georgijeva.
Kod takvog izbora, ja bih poceo da razmatram celibat. Celog zivota se borim protiv svoje nasilne prirode, ali mi se sve cini da bi me pored ove zene sva ta predanost brzo napustila.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #286 on: July 24, 2012, 03:10:34 PM »
ne b'e ...

nakjuče 21.07, 35,209 (+ 233)

prekjuče 22.07, 35,424 (+ 215)

juče 23.07, 53,017 (+ 17,593)

danas 24.07, 63,119 (+ 10,122)

... ako nastavi šoping, dupliraće broj "fol-overa" u tri dana sa 35k na 70k
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #287 on: July 26, 2012, 01:35:20 AM »
Ozenio se.

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #288 on: July 26, 2012, 10:21:13 AM »
Nadjo negde na Internetu neki njeni snimak uzivo iz vremena Posela 202. Ajme...

Nego meni nikako nije jasno kako to moze da traje preko 15 godina??? Mislim, dobro izgleda (za kafanske pojmove) ali nije umiljata. Dal je moguce da medju kafanskim posetiocima ima toliko mazohista?? Uz dupe i sise ide umiljatost, ono, da ti copa sise i medjunozje dok te masira. Pardon, dok ti peva. Ma isti q'c.

Ona kazem nije umiljata. Kako je moguce da je jos uvek "pevaljka"?

Ни Фахрета Јахић не би била Лепа Брена да је није војвођански кадар изгурао на површину, протежирао са све филмским улогама у Хајде да се волимо 1 кроз 189...

Тако је и ова кокошка прво била с Карићем, па кримосем да би завршила с фудбалером изигравајући борца за педере и антисрпску ствар... У интермецу (2000-2007.) је била мања од маковог зрна, нити је снимала, нити наступала па се Цеца утврдила на свом трону а размилиле су се разноразне Секе, Тине и Ане.

Offline Pareski do

  • 7k
  • Posts: 2505
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #289 on: July 26, 2012, 10:23:53 AM »
Да ме не прозива Е што сликам полице а Славен пробира кроз лектиру имаш овде

http://www.misadjurkovic.info/wp-content/uploads/2011/11/Slika-zvuk-i-moc.pdf

Идеолошки и политички сукоби око популарне музике у Србији . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 127

Поетика и политика у жанровима националфолка . . . . 139

Владо Георгијев: у потрази за мејнстримом. . . . . . . . . 287
Сека Алексић  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 299
Лепа Лукић. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 311

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #290 on: July 26, 2012, 03:27:50 PM »
Да ме не прозива Е што сликам полице

Ma ne prozivam te samo onako bezveze komentarisem. Sto se ovog Djurkovicevog pisanja tice, preletela sam ko Toni Buzan  ;), pa sam premEtila da tu pominje Miroslava Ilica te ga poredi sa Dzoni Kesom. Sto ne volim kad cujem tu otrcanu frazu srpski ______ ( dopuni po zelji: Dzoni Kes, ...). Tako su neku pevaljku zaboravaila sam kako se zove , neka mala debeljuskasta Nislijka zvali srpska Maraja Keri. Meni kad to procitam odmah pripadne muka, sto bi rekle babe. Inace to o cemu Djurkovic pise , moje dete je pisalo za domaci (radilo citav projekat) proletos. Ja dosla da mu pomognem i vidim neke americke pesme izbunarilo iz cetrdesetih  i pise o njima , o muzici, o lirici . Trebalo je da sam izabere epohu. Ja rekoh odakle mu ideja da izabere bas to vreme, a ono mi kaze svidja mu se muzika (prava muzika). Nemam ovde na mom kopjuteru koje su pesme bile u pitanju ali me je stvarno prijatno iznenadio i sa izborom pesama i sa time sta je o njima i muzici tog vremena uopste napisao. Sve vreme se smejuljio mom odusevljenju dok mi na kraju nije objasnio odakle uopste zna za muziku tog vremena. U pitanju je bila neka x box igrica  xrofl. Da li neka od Call of duty ili tome slicno ne znam, uglavnom dobar izgovor za igranje video igrica :lol: za koje im ja svako malo zvocam.  

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #291 on: July 26, 2012, 03:30:12 PM »
Inace  da je ovaj Djurkovic napisao Miroslav Ilic - slavuj iz Mrcajevaca  bilo bi mi i lepse i prirodnije, ovako srpski Dzoni Kes  xfoht, ta ajte molim vas .

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #292 on: July 26, 2012, 03:53:15 PM »
Quote
deca se igraju bonsekom, "Unimerom" i kuglagerima iz vesh-mashine

i zoljom

http://www.federalna.ba/bhs/vijest/36051/aktivirao-zolju-u-porodicnoj-kuci-u-doboju
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #293 on: July 26, 2012, 03:55:33 PM »
"u kuci porodice Teletina".

Dakle...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #294 on: July 26, 2012, 03:58:17 PM »
Ej, a pazi tek ovo u Atanackovicem tekstu:

- fanovi
- foloveri
- sopinguje
- tviterasica

Lepa nasa srpska jezika (sto rece madjarica) xrotaeye
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #295 on: July 27, 2012, 10:03:54 AM »
sad slusam na tv, telecoj glavi porodice su pretresli dvije kuce koje koristi i pronasli citav arsenal pusaka, pistolja i minsko-eksplozivnih sredstava. kako stoje stvari, sreca je da nisu izazvali katastrofu sirih razmjera.
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #296 on: July 28, 2012, 07:55:11 AM »

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #298 on: July 30, 2012, 01:29:46 PM »
`Girls`??

Really?

Missim...really??

 :shock:

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #299 on: July 30, 2012, 02:17:52 PM »
"We da child, she grown!"
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"