News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Meanwhile, in Mexico...  (Read 331129 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #400 on: November 23, 2012, 07:33:38 PM »
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #401 on: November 23, 2012, 08:07:18 PM »
mw, London



A naked man on Friday climbed and mounted a statue of the Duke of Cambridge in central London. The Telegraph reports that "unnamed man was spotted waving his arms and striking up various positions on the statue."

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/9698799/Whitehall-closed-off-after-naked-man-mounts-statue-of-Duke-of-Cambridge.html
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #402 on: November 24, 2012, 07:54:55 AM »
"Eno, onaj je prošao na crveno!"

Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #403 on: November 27, 2012, 03:33:07 AM »
Meanwhile in Serbia:

Direktor "Pošta Srbije" je najavio i da niko neće biti otpušten, jer nema viška ljudi, već ima manjka posla.

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #404 on: November 27, 2012, 09:23:20 AM »
... a gde je Pošta ... tu je i Telekom ...


Profit Telekoma smanjen za 90 odsto

Profit Telekoma Srbije u prvoj polovini 2012. godine smanjen je za oko 90 odsto, na 1,16 milijardi dinara.

Razlog ovog lošeg rezulta su manji prihodi, većih rashoda i naglo slabljenje dinara, kazali su agenciji Beta u toj kompaniji.

Kako su naveli u Telekomu, poslovni prihodi za prvih šest meseci 2012. bili su za 0,6 odsto slabiji nego u istom periodu prošle godine, dok su rashodi porasli za 8,5 procenata.

To je uz velike finansijske troškove zbog nagle promene kursa u prvih šest meseci ove godine dovelo do toga da je izražena neto dobit za prvu polovinu godine bila preko 90 odsto manja nego u istom periodu 2011, kada je iznosila 14,3 milijarde dinara.

U Telekomu su naveli da je tako slab poslovni rezultat posledica i toga što je kompanija prethodnih godina bila više fokusirana na trenutni finansijski rezultat, a ne na dugoročnu održivost.

"Određeni tehnološki sistemi, pa i segmenti poslovanja, zanemarivani su i u njih se nije dovoljno investiralo, što danas, a i u narednim godinama može negativno da utiče na poslovanje", ocenili su u Telekomu Srbije.

Kako su naglasili, Telekom je suočen sa ozbiljnim izazovima kako da unapredi poslovanje, obezbedi likvidnost koja je ugrožena uzimanjem kredita i otkupom 20 odsto sopstvenih akcija od grčkog OTE-a, poveća investicije u osnovnu delatnost i infrastrukturu i obuzda rast troškova.

"Sve su to elementi na kojima se danas u kompaniji radi, ali jasno je da će trebati odredjeno vreme da se Telekom osnaži", kazali su u toj telekomunikacionoj kompaniji koja je u državnom vlasništvu.

Prema navodima iz Telekoma, značajna podrška biće obezbedjivanje stabilnijeg poslovnog ambijenta, a prvo ohrabrenje je već stiglo smirivanjem oscilacija kursa dinara.

Telekom Srbije na osnovu trenutnih pokazatelja očekuje da će poslovni rezultati na kraju godine biti bolji nego što su bili u prvoj polovini, ali se u kompaniji nisu usudili da prognoziraju nivo dobiti, pošto će ona u značajnoj meri zavisiti i od kretanja kursa dinara.

"Ono što možemo sigurno da kažemo jeste da će rezultat biti višestruko gori nego na kraju prošle godine i da će biti potrebno dosta vremena da promenimo neke negativne trendove i stabilizujemo poslovanje", kazali su agenciji Beta u Telekomu Srbije.

Prema podacima Agencije za privredne registre, Telekom Srbije je u 2011. godini imao dobit od 22,3 milijarde dinara.



Još kad bi telekom prestao da sponzoriše sve i svašta, zvezdu, partizan, i bio tretiran kao krava muzara za razne političko - burazerske kombinacije, sigurno bi bio solventniji.

VIP svesno radi sa gubitkom da bi osvajao tržište (tu trpi i telenor i telekom), Telenor radi svojim tempom, samo Telekom pokriva razna nepotrebna sponzorstva, isto kao i EPS.

sve što se ne uloži u bolju tehnologiju, u bolji pristup korisnicima je pucanj u sopstvene noge. i na duge staze uništava kompaniju.
(Bole, 23. novembar 2012 14:41)

Izgleda se ja ne razumem u matematiku ili u ekonomsku matematiku?
0,6% nečega da utiče na 90% istog tog nečeg ????
(Ja sam, 23. novembar 2012 14:50)

Onda najbolje da se duplira cena impulsa.
(tok, 23. novembar 2012 14:41)

Sad kad treba da uplate akcije,kakva prevara! A koliko su im smanjene plate ako je profit pao za 90%??
(ilija čvorović, 23. novembar 2012 15:17)

Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #405 on: November 27, 2012, 12:22:07 PM »
Uzimanje kredita unistava likvidnost? Istina, cena kredita je kamata ali da niste bili ilikvidni ne bi uzimali kredite. A koliko je taj dinar skocio (pao?) i odnosu na sta da bi ovima proizveo 90% pada prihoda od prodaje? Ne razumem. Kako to devizni kurs njima ubija rezultate? Sta to izvoze? Da ne menjaju dinar u evro ili ko zna sta da bi kupovali novu opremu? Oh, wait: pa sami su rekli da davno nisu kupovali opremu... Brod ludaka.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
If you dine with the devil bring a long spoon.


Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #408 on: November 28, 2012, 01:40:45 PM »
Hahahaha, Sava Savanovic!  :mrgreen:
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #409 on: December 01, 2012, 10:52:21 PM »




Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #410 on: December 01, 2012, 10:59:42 PM »
Tzv. Kinu treba celu porusiti. "To je sreca u nesreci..."
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #411 on: December 02, 2012, 09:59:47 AM »

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #412 on: December 02, 2012, 11:01:39 AM »
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #413 on: December 04, 2012, 05:26:10 AM »
Blago meni! SAD oće da mi da 15.5 meleona $, a ja samo treba da uplatim 210 $!

... a pominje se i UK PM ...

Quote

U.S Treasury Department's Office of Foreign Assets Control
(OFAC) U.S Treasury Department's
1500 Pennsylvania Avenue, NW
Washington, DC 20220

Attn:

This email is to notify you about the release of your outstanding payment which is truly $15.500.000.00 USD.
...
...


Mene baš poteralo u poslednje vreme ...

Quote

FACEBOOK LOTTERY OFFICE
Facebook Office Headquaters
#1 Hacker Way, Menlo Park,
Califonia 94025 USA.
Website: www.facebook.com

Ticket Number:xxxxx xxxxx xxxxx--Prize N0:xxxxxxxxx/x--Winning N0:FB/xxxxxxxxxx Serial Number:xxxxx/xxx--Lucky Numbers: xx xx xx xx xx

Dear Facebook User,

We are delighted to inform you of your prize which was released on xx/xx/2012. from the Facebook Lottery programmer, which is fully based on an electronic of winners using their e-mail addresses from various sites, social networks and Facebook users.

Your email address was attached to ticket number; xxxxx xxxxx xxxxxx and serial number xxxx/xx. This batch draws the lucky numbers as follows xx xx xx xx xx and bonus number xx, which consequently won the lottery in the second category.

This Lottery was promoted and sponsored by a conglomerate of some multinational companies as part of their social networking responsibility to the citizens in the communities where they have an operational base. Furthermore, your details (e-mail address) falls within our Africa regional claims office in Nigeria as indicated in your play coupon and your prize of US$ (1,000,000.00 USD) will be released to you from this regional branch office in Nigeria/Abuja, To file for your claim, please contact our director of finance. Contact the claim agent with this information below

PLEASE NOTE THAT YOU ARE TO SEND THE BELOW
INFORMATION REQUIRED TO CLAIM YOUR WINNING PRIZE:

1. Full Name:
2. Address:
3. Nationality:
4. Occupation:
5. Phone N0:
6. State of Origin:
7: Gender/Age:
8: A copy of your international passport/driver's license/ ID:

CHOOSE PAYMENT OPTIONS
(1): COME TO OUR OFFSHORE PAYMENT CENTER IN NIGERIA.
(2): BY OUR COURIER FIRM,
(3): BANK TRANSFER

CONTACT CLAIMS AGENT.
Name:  xxxxxx xxxxxx
EMAIL: xxxxxxxxxxxxx@fastwebmail.it
EMAIL: xxxxxxxxxxxxx@googlemail.com
Mobile: +xxxxxxxxxxxxx

Note: all winnings MUST be claimed before two weeks, otherwise all funds will be returned as unclaimed and eventually donated to charity organizations.

Yours Faithfully,
Prof. xxxxx xxxxxx (Deputy Award Director).
Mrs xxxxxx xxxxxx Publicity Manager.

Copyright © 2001-2012 Facebook Lottery programmer.

**************WARNING*******************WARNING********************WARNING**********
**************WARNING*******************WARNING********************WARNING**********

We advice all winners to keep there information confidential from the public until your claim is processed and your prize has been released to you and also to the public. This is part of our security protocol to avoid double claiming and unwarranted taking advantage of this program by non-participant or unofficial/unauthorized personnel.

**************WARNING*******************WARNING********************WARNING**********
**************WARNING*******************WARNING********************WARNING**********

Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #416 on: December 06, 2012, 03:13:02 PM »

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #417 on: December 06, 2012, 05:58:57 PM »
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #418 on: December 07, 2012, 07:48:53 AM »
mw, srb

odlično isplanirano, odlično izvedeno ... jedino što su loše namere ...



jedna zaklanja napred, druga iza, treća sa strane ...

06. Decembar 2012. 16:22->18:37

ŠOKANTNO! Pogledajte kako tri žene džepare Beograđane po ekspres restoranima! (VIDEO)

Redakciji Telegrafa javila se čitateljka koju su tri nepoznate, starije gospođe opljačkale u restoranu brze hrane usred dana. Krađa je trajala manje od minuta, ali je srećom snimljena kamerom

“Pljačkaška trojka”, koju čine tri neidentifikovane žene, danima pljačka Beograđane, uglavnom u restoranima brze hrane. Redakciji Telegrafa javila se čitateljka A. B. (30), koja je opljačkana pre dva dana u jednom restoranu u Vasinoj ulici, ali su ovu pljačku zabeležile i kamere.

- Sedela sam sa koleginicom i jela, a torba mi je bila okačena o stolicu, ispod kaputa. Ništa nisam primetila i nije mi jasno kako se to dogodilo – započinje naša čitateljka priču o tome kako je oplajčkana u utorak 4. 12. 2012. oko 14 sati u restoranu brze hrane “Taze” u Ulici Vase Čarapića.

Kao što se na snimku jasno vidi, tri doterane gospođe ušle su u restoran, uzele torbu okačenu o naslon stolice koja je bila prekrivena kaputom, podižu kaput i uzimaju torbu i izlaze iz restorana.

- Torba je bila ispod kaputa i nije se videla spolja. Ili su me pratile ili su bile tu i posmatrale. Mislim da je sve trajalo nekoliko sekundi – objasnila je A. B.

Prema njenim rečima, dva sata nakon krađe, zvala ju je policija: torba je pronađena u kesi u kontejneru na Zelenom vencu. Lična dokumenta bila su tu, ali novac, telefon i ostale vredne stvari nisu.

- Imala sam nekoliko hiljada dinara,* telefon, jako vredne naočare i još neke vrednosti. Sve je to nestalo – rekla nam je čitateljka.

U Policijskoj upravi Stari grad našoj čitateljki su rekli da video-snimak ništa ne znači ako ove žene nisu od ranije poznate policiji.

*(malo grub prevod: nekoliko hiljada dinara, u naše pare je nekoliko desetina evra)

Tri žene pljačkaju Beograđane za nekoliko sekundi!

A trojke su Djuro šta? Osnovne jedinice diverzantskih grupa
Dalibor Obucina 13 hours ago 41 

Džaba, da ih uhvate, nemaju gde da ih smeste. Pustili bi ih, jer džeparenje spada u male kradje. Jedino rešenje je da im koske izlomiš.
gledajdesno 13 hours ago 7 
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #419 on: December 07, 2012, 12:13:55 PM »
Olos...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #420 on: January 04, 2013, 09:04:30 PM »
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #421 on: January 04, 2013, 09:27:56 PM »
jebo mu ja tzv. mater
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #422 on: January 04, 2013, 09:44:23 PM »
Firefox can't find the server at www.geenstijl.nl.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #423 on: January 04, 2013, 10:00:43 PM »
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #424 on: January 04, 2013, 10:56:08 PM »
Gomila neizivljenih pedera.

"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #425 on: January 05, 2013, 04:48:57 AM »
Jebo im ja pas mater.

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3084
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #426 on: January 05, 2013, 08:21:25 PM »
...ove bilmeze bih mučio sa velikim zadovoljstvom, ne štedeći ni vremena ni truda.

Od srca.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #427 on: January 05, 2013, 08:58:20 PM »
Magarac je veci covek od njih. Dovoljno je snazan da skoci nazad ali navikao da radi sto mu se kaze. Dovoljno je i snazan da zubima potegne tom smradu nogu ili pantalone i baci ga u ambis. Ali je veci covek od njega pa nece.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #428 on: January 07, 2013, 12:50:13 AM »
Minvajl, benevolentni gradjani Srbije brinu o drugima:

Glas Razuma

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #429 on: January 07, 2013, 02:26:05 PM »
JBT, oni stvarno nisu normalni!
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #430 on: January 19, 2013, 05:05:26 PM »
mw, india

An Air India pilot is in hot water after ignoring last minute orders to change flights because she had pre-arranged to pick up some of her favourite dumplings. According to reports, Captain Smriti Trehan refused to switch her scheduled Mumbai - Jodhpur - Delhi flight to a direct Mumbai - Delhi flight because she had arranged for some onion kachoris to be delivered to Jodhpur Airport.

The original flight was scheduled for 12.00, but she was asked to switch to the later 14.00 flight. Captain Trehan ignored the orders and turned up to the airport for her original job, informing airline operators that she did not intend to change her plans.

Her bizarre refusal caused chaos among Air India staff as they scrambled to find a replacement pilot, delaying the Mumbai - Delhi flight by an hour. It's believed the onion kachoris were successfully delivered to Captain Trehan at Jodhpur airport, and she took off for Delhi without delay. She is now facing possible suspension.




Kachori with Onion filling

http://rvkitchentreats.blogspot.com/2008/12/pyaaz-bhari-kachori-kachori-with-onion.html
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #432 on: January 27, 2013, 07:58:33 PM »
WTF ovo uopste znaci?!

"Najmanje 245 ljudi je poginulo u požaru koji je izbio u jednoj diskoteci na jugu Brazila, pošto su muzičari koji su nastupali u tom lokalu ispalili vatromet."
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #433 on: January 27, 2013, 09:40:45 PM »
Pa to, apsolutno strasno i za neverovati.

Jednom sam kod nas video, bila 2 vozaca u autobusu i za vreme voznje jedan ustao, drugi seo za volan, a posle par minuta to ponovili i onaj vozac cija je smena nastavio da vozi.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #434 on: January 28, 2013, 06:37:38 AM »
Meanwhile, na Kopaoniku...

Prica mi sin dozivljaje sa Kopaonika... Snegom je bio apsolutno odusevljen (cuj, odusevljen snegom... mora da je komsija voleo sneg, ne secam se vise  :mrgreen: ). Dete nikad nije bilo na snegu, PRAVOM snegu (ne onom iz masine) i da je bilo -15.

Sve u svemu, jedan dan uhvatise taksi. Kaze smetovi do brade :), grtalica cisti sneg, prohodnost jedva nekakva, vidljivost ubi Boze, a taksista vozi i razgovara na DVA mobilna u isto vreme... Ja kazem jel drz'o cigaru u zubima takodje? Nije, kaze, nije pusio. E, onda je sve u redu :)

Taksista zapravo vodi taksi biznis. Ima jos nekoliko vozaca koje je poslao na znacajna mesta, a i podelio je biznis kartice potencijalnim musterijama. Tako dok vozi svoju turu zove ostale vozace da proveri kako ide biznis, daje im instrukcije, a na drugom telefonu prima pozive od musterija i onda salje svoje ljude tamo.

Pravi call centre na tockovima!
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #435 on: February 22, 2013, 09:30:05 AM »
mw china,

Picture of the day: Walnut made of cement

February 20, 2012

Mr. Li bought 2.5 kilos of walnut from a street vendor in Zhengzhou city, Henan province on February 15.
After he got home and cracked open some of them, he found that inside walnuts were broken concrete chunks.
In order to reap more profit, vendors cracked open walnuts that have a thin husk, took out the nutmeat,
put concrete nuggets inside and seal the husk with glue. To prevent the concrete nugget from knocking
on the husk and making noises, the counterfeiters wrapped it with paper. (From NetEase)




The walnut has very concrete content.




The nutmeat was taken out. A concrete nugget was put inside.




In contrast to a real walnut (on the right), a “concrete walnut” has visible white glue around the crack.




Concrete nuggets were wrapped in paper before being put into husks.


Selected comments from NetEase:

毛主义万岁 [网易广西南宁市网友]:2012-02-18 10:08:38 发表
Such exquisite craftsmanship further proves that there are many skilled craftsmen in Henan province!
What an amazing land!

8729177 [网易山西省阳泉市网友]:2012-02-18 10:03:33 发表
Chinese people are just so talented!!

红色水银 [网易辽宁省网友]:2012-02-18 10:13:22 发表
After arresting him, make him eat all these “concrete walnuts”!!!Otherwise, shoot him to death!!! This bastard!

泥巴怪物 [网易山东省济南市网友]:2012-02-19 19:51:07 发表
F**k. Salute the vendors who produced “concrete walnuts.” To finish walnuts like that one by one, the brazen face, the exquisite craftsmanship and the extraordinary patience and perseverance it entails
are unimaginable!!

Greggo | February 21, 2012
I can’t wait to read about buildings falling over due to an impurity in the concrete that later turns out to be walnut meat.

http://www.ministryoftofu.com/2012/02/picture-of-the-day-walnut-made-of-cement/
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #436 on: February 22, 2013, 03:25:33 PM »
:mrgreen:
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #437 on: February 27, 2013, 09:31:03 AM »
mw china,

Funkcioner divljao po aerodromu

27. februar 2013. 09:45 > 10:17

Komunistički funkcioner dobio napad besa na aerodromu u provinciji Junan nakon saznanja
da su on i njegova porodica, koji su se vraćali kući sa odmora propustila let drugi dan za redom..



Hilarious video of Chinese official Yan Linkun trashing departure gate at Airport

List "Šangaj dejli njuz" navodi da je Jan Linkun, koji je član Kineskog narodnog političkog konsultativnog
komiteta, savetodavnog tela kineske vlasti, putovao sa ženom i svoja dva 10-godišnja sina.
Oni su let propustili 5. februara, pa su rezervisali karte za naredni dan.

Navodeći lokalne izveštaje "Vol strit žurnal" navodi da je porodica propustila i sledeći let i to zato što su
otišli na doručak u restoran i nisu čuli najavu za ukrcavanje u avion.

E, to ga je potpuno razjarilo.

Sigurnosne kamere su snimile kako iz petnih žila urliče, razbija tastature i monitore računara, uopšte sve
što mu se našlo pod rukom na šalteru.

Sve to je trajalo nekoliko minuta, a potom je uzeo deliće razbijenih račinara i pokušao da razbije stakleni
zid koji ga je delio od piste.

Zaprepašćeni putnici, koji su od razbesnelog funkcionera bili razdvojeni samo užetom, sve su posmatrali
sa strane. Niko se nije usudio da interveniše, jer je ipak reč o funkcioneru svemoćne Komunističke partije.

Ovaj incident se dogodio 6. februara ali je snimak procureo na Internet tek pre tri dana.

Snimak je širom Kine izazvao veliku pažnju i salvu negativnih komentara, pa je Jan suspendovan,
a preti mu i smena iz Kineskog narodnog političkog konsultativnog komiteta.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #438 on: February 27, 2013, 12:41:14 PM »
Nuke. Them. Now.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #440 on: February 27, 2013, 06:30:43 PM »
Pustanje krvi?...  xfoht
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #441 on: February 27, 2013, 06:42:22 PM »
provjerena metoda, mada me hidzama cupping navelo na pogresan trag. mislio sam je to cupi u hidzabu ili kako se to vec zove, kad ono pustanje krvi..
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #442 on: February 28, 2013, 06:40:18 PM »
mw srb,

Predsednik Tomislav Nikolić rekao je danas, da kultura, prosveta, nauka i umetnost predstavljaju infrastrukturno ulaganje u bolji život svih građana, tako da se ne mogu posmatrati kao trošak.

Direktor Beogradske filharmonije Ivan Tasovac odgovorio je predsedniku Srbije Tomislavu Nikoliću na izjavu da izdvajanje za kulturu u Srbiji nije trošak. "Naravno da nije trošak. Sa 0,6% iz budžeta kultura je statistička greška", napisao je Tasovac na svom Tviter nalogu.
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #443 on: February 28, 2013, 10:28:20 PM »
Milovan
Četvrtak, 28. 02. 2013. 21:51h
neregistrovan korisnik

Naše "putarstvo" je poznato po idiotskim znakovima i mestima na koja su postavljeni. Dovode vozače u nedoumice i opasnosti i nisu u skladu sa "zdravim razumom". Čist idiotluk, bezobrazluk i nestručnost. Sramota velika! Ljudi iz inostranstva su posebno začuđeni koliko smo nenormalni.



Indeed.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #444 on: March 01, 2013, 06:29:09 AM »
mw srb,

"Genijalno" rešenje ministra Kneževića za aflatoksin: Dozvoljena granica će biti 0,5 a ne 0,05 mikrograma

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/370041/Genijalno-resenje-ministra-Knezevica-za-aflatoksin-Dozvoljena-granica-ce-biti-05-a-ne-005-mikrograma



... pa sledi njuz.net ...


Goran Knežević predložio da dozvoljeni nivo alkohola za vozače bude 2.9 a ne 0.29 promila

BEOGRAD, 28. februar 2013, (Njuz) – Ministar poljoprivrede Goran Knežević izjavio je danas da Vlada Srbije i ministarstvo unutrašnjih poslova najozbiljnije razmatraju njegov predlog po kojem bi se nivo dozvoljene granice alkohola u krvi za vozače povećao sa dosadašnjih 0.29 na 2.9 promila, saznaje Njuz.

Prema njegovim rečima, istraživanja su pokazala da do najviše saobraćajnih nesreća dolazi usled vožnje u pijanom stanju. Smanjenje broja pijanih vozača, dovelo bi do povećanje bezbednosti za sve učesnike u saobraćaju, smatra ministar.

- Jasno je svima da Srbija nije spremna za Evropsku uniju i glupo je što smo požurili sa donošenjem nekih evropskih normi u našem zakonodavstvu. Niko normalan u Srbiji ne može da popije samo dva mala piva i da se lepo provede sa društvom, ostavite to Francuzima i Belgijancima, Srbija još uvek nije spremna za tako visoke norme – rekao je Knežević.

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da bi donošenje ovakvog rešenja skoro pa prepolovilo broj saobraćajnih prekršaja u Srbiji.

- Bezbednost u saobraćaju je veliki problem u Srbiji i toga smo svi svesni. Do sada smo probali da nekim izmenama zakona povećamo bezbednost u saobraćaju, povećali smo iznos novčane kazne, uveli smo te neke bodove, trudili smo se da poskupimo i otežamo polaganje vozačkih ispita, ali rezultati svih ovih mera su izostali jer i dalje imamo povećan broj stradalih na putevima u Srbiji – iskren je bio premijer i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.

On je napomenuo da Vlada Srbije konačno vidi svetlost na kraju tunela kada je borba za bezbednost saobraćaja u pitanju. Stručnjaci prognoziraju da bi ova mera već u prvoj godini sprovođenja mogla da smanji broj saobraćanih prekršaja za 40 odsto, a ako se mera pokaže uspešnom, moglo bi da dođe i do preispitivanja drugih članova zakona o saobraćaju poput obaveznog zaustavljanja kod znaka Stop ili zabrane preticanja preko pune linije, što bi dodatno smanjilo broj prekršaja u narednim godinama i povećalo bezbednost saobraćaja u Srbiji.

http://www.njuz.net/goran-knezevic-predlozio-da-dozvoljeni-nivo-alkohola-za-vozace-bude-2-9-a-ne-0-29-promila/
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline tempo

  • 7k
  • Posts: 3512
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #445 on: March 01, 2013, 12:24:23 PM »
ja bih presla na islam, kupili bi kucu na bosforu..

http://www.avaz.ba/vijesti/teme/primila-sam-islam-ali-ne-zbog-momka
kad sam cuo da triglav nije u crnu goru, tri dana sam plako

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #446 on: March 01, 2013, 12:35:52 PM »
mw srb,

Karadžićev plan: Marakanu i "JNA" srušiti, pa sagraditi jedan stadion!



Tatinu i Maminu kucu prodaj pa pravi stadion!!! Marakanu da zaobidjes!!!
 (north, 1. mart 2013 12:05)

Svoju kucu rusi!!! Dalje prste od Marakane!!!
(laki43, 1. mart 2013 11:45)

Marakana nije na prodaji!
(Gogi, 1. mart 2013 11:34)
Gogi, zamolio bih te da preispitaš odluki, bez tvoje saglasnosti cela priča pada u vodu.
(Gugi, 1. mart 2013 12:35)
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #447 on: March 01, 2013, 02:28:36 PM »
Tako je Dunja, pokazi blackberry da se vidi. Nekad su tako zavrtali rukave "da se vidi sat", sto bi rekao moj otac. Ili kacili "tranzistor" oko vrata kad idu u setnju.

A "tzv. Marakana" valjda nije na akciji, bre deco.

O, tempUra....
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Meanwhile, in Mexico...
« Reply #449 on: March 01, 2013, 08:18:09 PM »
To Severina Vuckovic??? Imam film na kojem je mnogo bolje izgledala, ovde izgleda grozno. Kad pomislim da sa ga jednom na nju bacio. Puj, puj, puj...
If you dine with the devil bring a long spoon.