News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Samo za devojke  (Read 156365 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za devojke
« Reply #150 on: December 28, 2013, 03:13:05 PM »
Nista spektakularno ove godine posteno da vam kazem. poslednjih par godina mnogo bolje. Candice super, Doutzen super (mada uvek taj preozbiljan izgled lica), Behati nisam siguran sta tamo uopste radi, Alessandra super, Adriana super kad ne preteruje sa tim svojim grimasam i namigivanjem i kad ne prica mnogo, Lilly ok, nista posebno... I to je to. ostale skoro nevredno pomena.
Ceo show kao show? ok, ali u proslosti bilo mnogo bolji.

Kuda ide ovaj svet?
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Samo za devojke
« Reply #151 on: December 28, 2013, 04:46:51 PM »
Citas li ti pp, mala? Ili buljis u aljine?


Citam, nego se spremam za Radio City Christmas (Rockettes) koncert.   :)  Sutra.  ;)

Jel imas masla? I'll give it a try...
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Samo za devojke
« Reply #152 on: December 30, 2013, 03:51:51 PM »
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Samo za devojke
« Reply #153 on: December 30, 2013, 04:08:46 PM »
Skoro sam videla negde dok sam cekala na kasi medju magazinima, slatkisima, zvakama i ostalim sitnim glupostima one parcice tkanine cija je namena da skrivaju dekolte sto mi je Ivan jednom toplo preporucio  xfrog xrotaeye, pa sam se naglas nasmejala.

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #154 on: January 02, 2014, 09:19:29 PM »
Nema gluposti koja nije izmisljena za zene.  :mrgreen:

http://www.wawak.com/products/product.cfm/pid/13286/Make-Up-Masks-Disposable-100-Box/

 :)
ja se secam da je moja mama uvek stavljala maramu preko glave/lica, pa preko te marame obuce bluzu (kada se nasminka) :)

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #155 on: January 02, 2014, 09:33:48 PM »
I moja....i moja. :)
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #157 on: January 13, 2014, 04:17:52 PM »
to nisu cipele, to su MARTINKE!  :|

martinke su uvek unisex (po meni), osim ako nisu sa cveticima  :?:

ove sto si postavila su kopija HD
http://www.onlineshoes.com/mens-harley-davidson-jake-st-black-leather-p_id272996

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za devojke
« Reply #158 on: January 13, 2014, 05:48:27 PM »
 :|
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Samo za devojke
« Reply #159 on: January 13, 2014, 06:09:22 PM »
Ruzne

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #160 on: January 14, 2014, 03:36:39 PM »

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Samo za devojke
« Reply #161 on: January 22, 2014, 07:25:52 PM »
Nesto kao perfume of the month.  Zanimljiva ideja ali skupi parfemi.

http://www.elle.com/news/beauty-makeup/perfume-scent-for-every-occasion?src=nl&mag=bea&list=nl_bew_bfr_non_012114_perfume-for-every-occasion

I nareceni Olfactif.

http://www.olfactif.com/

Skupi parfemi, mizerno snizenje.

Ja sam nedavno naletela na ovaj website

fragrantica.com

Tek posle vidim da su osnivaci i saradnici uglavnom nasi, Bugari, Rusi.

http://www.fragrantica.com/news/Penhaligon-s-and-Meadham-Kirchhoff-Tralala-5040.html

Odlicna referenca za poznate, nepoznate, niche, indie, moderne, zaboravljenje itd. parfeme.

A onda, kada odlucis da probas neki parfem, narucis ovde

http://surrendertochance.com/

Ja sam, za manje od 14$ (ukljuciv postarinu), dobila 4 uzorka (svaki velicine flasice bugarskog ruzinog ulja  :mrgreen: ko se seca) parfema cija je osnovna nota ljubicica.




Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #162 on: January 22, 2014, 07:37:33 PM »
Ovde kod mene sve cesce naletim (bilo da je u pitanju Dr. klinika, restoran, pojedine firme itd.) na to da je bilo koja vrsta parfema/mirisa strogo zabranjena, posto su se u poslednjih nekoliko godina mnogi ljudi pojavili sa (kojekakvim) alergijama.  Kao prevencija, strogo je zabranjeno koriscenje jakih parfema/dezodoransa.

A ta bugarska ruza :mrgreen: je bila killer. :mrgreen:...bas kao i Pino Silvestre. :mrgreen:  Na prednjoj platformi tramvaja si mogao da osetis tipa koji koristi Pino. :mrgreen:
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #163 on: February 04, 2014, 09:09:35 PM »
Hajd' da dovrsim nedoreceno. :mrgreen:


Na prednjoj platformi tramvaja si mogao da osetis tipa koji koristi Pino. :mrgreen:

a on stajao na zadnjoj.
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #165 on: March 21, 2014, 11:32:58 PM »
Devojke,
ako vam padaju na pamet silikoni...




Nemojte  :?
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Samo za devojke
« Reply #166 on: March 21, 2014, 11:33:55 PM »
Ni brazilsku depilaciju...

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #167 on: March 21, 2014, 11:34:37 PM »
 :mrgreen:
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Samo za devojke
« Reply #168 on: April 18, 2014, 05:39:27 PM »
Zene, ako jos niste ofarbale jaja, evo odlicnog nacina za kuvanje, bez onog zelenog groznog okolo.

http://www.latimes.com/food/dailydish/la-dd-calcook-the-simple-art-of-hardboiling-eggs-with-a-heaping-side-of-geekery-20140416,0,2553570.story#axzz2zFiWxaMh

Sad sam skuvala, jedno je puklo (ne zbog kuvanja, nego je pucanju sklono i bilo), pa sam oljustila, odlicno skuvano, nema onog zelenog.

Ako farbate - na prirodni ili neprirodni nacin - preporucujem da skuvate farbu i ostavite ohladjena jaja da se cvare u rastvoru.  Eno moja sad sede u skuvanoj i prohladjenoj lukovini, druga ce da zavrse u nekim drugim rastvorima.

 :)
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #169 on: May 07, 2014, 03:56:53 PM »

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #170 on: May 07, 2014, 05:34:27 PM »
Zaista?

'bi neko platio $ 529.00 za cipele sa junacima iz crtanih filmova/stripova? :shock:
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #171 on: May 08, 2014, 03:54:32 PM »
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Samo za devojke
« Reply #172 on: May 08, 2014, 04:33:37 PM »
Jednom, dva puta nedeljno????

Sela jedna takva juce do mene u vozu.  Blagi Boze....  Disala sam na skrge dok nije izasla.  xtwak
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za devojke
« Reply #173 on: May 08, 2014, 06:06:00 PM »
Ah. Ekipa iz Indije bazde na kilometar i to bazde na uzeglu znojcinu, debili glupi. Niti se peru niti peru ono sto oblace po mesec dana. Bazde na znoj na kilometar! I zene i muskarci.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Samo za devojke
« Reply #174 on: May 08, 2014, 06:22:24 PM »
Narecena je bila Indijka.
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #175 on: May 08, 2014, 07:08:55 PM »
s obzirom da svi oni koriste jake zacine u hrani, ne verujem ni da bi kupanje pomoglo. to je sve zaslo pod kozu i isparava na sve moguce i nemoguce otvore.

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Samo za devojke
« Reply #176 on: May 08, 2014, 07:30:09 PM »
Nije to bio taj miris (koji mi je dobro poznat) nego onaj bas neoprani, sto rece Hate, i odeca joj je bazdila na neoprano.
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #177 on: May 08, 2014, 07:34:35 PM »
Nikad mi nije bilo jasno da u ovom svetu neko bazdi. :?
Ako ovde ne postoje uslovi za higijenu, onda nigde ne postoje.

We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #178 on: May 08, 2014, 07:36:44 PM »
Doduse, kad malo bolje razmislim, nije to do uslova nego do licne kulture.  Zar ne?
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za devojke
« Reply #179 on: May 08, 2014, 08:23:35 PM »
Animalnost.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12196
    • hahahaha
Re: Samo za devojke
« Reply #180 on: May 08, 2014, 11:37:39 PM »
Ejzhnz

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #181 on: May 08, 2014, 11:57:00 PM »
Ja sam poprlicno putovala po svetu i takoreci obisla sve zemlje, ali za Indiju jednostavno nemam interesovanja.  Moj osecaj nema nikakve veze sa istorijom te zemlje, nego upravo to.  Ta prljavstina i smrad koji vlada na sve strane.  Gledala sam jedan TV program , i da izvinete, njihovi ljudi cucnu tako na sred ulice i tu obave malu/veliku nuzdu.  Niti ih ko gleda, niti ko obraca na njih paznju ( ono jes' da imaju neke mantije na sebi pa se bas nesto i ne vidi sta tog momenta rade), ali zato kad udari ona toplota, to bazdi na sve strane kao da je ceo grad javni WC.

 xtwak

Inace, ovo su mi potvrdili ljudi koji su bili na proputovanju po Indiji. Identicnu scenu su doziveli u Bombaju.
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za devojke
« Reply #182 on: May 09, 2014, 03:24:54 AM »
Ne padam na Tibet ili Burmu...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Samo za devojke
« Reply #183 on: May 09, 2014, 02:26:17 PM »
Doduse, kad malo bolje razmislim, nije to do uslova nego do licne kulture.  Zar ne?

Na nacionalnom nivou (re: Indija) moguce je da je kultura, ali na licnom moze covek da bude bolestan... Ne mora da se raspada pa da se oseti trulez. Depresivan covek moz' da se uschuje.

Inace, ne branim one sto kandU, samo divanim...
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Samo za devojke
« Reply #185 on: May 27, 2014, 09:56:17 PM »
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #186 on: May 27, 2014, 10:22:46 PM »
Lepo....lepo.... :)
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #187 on: May 27, 2014, 11:33:48 PM »
Evo jednog lepog laganog recepta.


CHICKPEAS, TOMATO, FRESH BASIL SALAD




1 can chickpeas, drained and rinsed
About 1 pint grape tomatoes, halved
25 large basil leaves, chopped
3 cloves of garlic, minced
1 tbsp red wine vinegar
1 tbsp apple cider vinegar
2 tsp olive oil
1/2 tbsp honey (10g)
pinch of salt

 
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #188 on: May 30, 2014, 07:38:25 PM »

http://ca.shine.yahoo.com/blogs/fashion/hello-sunshine-why-yellow-power-color-215300498.html

Ja sam od uvek volela zutu bojicu, samo je sa godinama sve redje koristim.
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #189 on: May 30, 2014, 09:37:10 PM »
Inspirisana sama sobom, odem na pauzi za rucak i kupim sebi jedno zuto 'aljince.
Jako mi se dopada. :)
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za devojke
« Reply #190 on: May 30, 2014, 10:02:01 PM »
Ima se, mozje se...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #191 on: May 30, 2014, 11:01:07 PM »
Jos uvek. :)
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za devojke
« Reply #192 on: May 31, 2014, 01:33:18 AM »
Pa valjda sve vise.

Osim ako ne mislis na waist line. :mrgreen:
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Samo za devojke
« Reply #193 on: May 31, 2014, 12:02:19 PM »
Divno  :)  Zuta je moja omiljena boja.  Imam poprilicno stvari, sto detalja, sto glavne odece (rrroarrr!).  Ja sam isla u obrnutom smeru, od crne, preko crne pa do crne, sad sve vise imam zute, narandzaste, lime, roze i svetlo plave odece.  :)
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za devojke
« Reply #194 on: May 31, 2014, 03:22:52 PM »
A ja imam dosta OG-107 odece.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Jelence

  • 7k
  • Posts: 5767
  • always B +
Re: Samo za devojke
« Reply #195 on: May 31, 2014, 03:27:22 PM »
Odlicno Mirabella, pa kazu da je covek mudriji kad je stariji nego kad je bio mladji :)

Od svih boja najmanje volim crnu. Uzasavam se te logike da je crno za sve prilike. Nikad je nisam volela niti sam je nosila. Ako mora nesto tamnih boja radije biram tamno plavu. Ma samo da nije crno.

Crna odeca mi je potpuno bez stila, za ljude bez maste. Cak mi nije ni sexy. Jos uvek nisam srela osobu koja je umela da nosi crno a da ne izgleda kao da je sa sa'rane dosla.

A tek crni poslovni kompleti za zene ...  :cry:
I'll tell you something about good looking people: we're not well liked

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6616
  • Найдём и покараем
Re: Samo za devojke
« Reply #196 on: June 01, 2014, 05:01:29 AM »
A ka'ste u Biograd, evo popusti za vas:

PRANJE i voskiranje automobila u centru, 390 din | Prošireni GINEKOLOŠKI pregled | KOMPLET od 3 ultrazvuka -82% | LIGNJE u Talasu na Keju | Gipsane BERMUDE | VIP podizanje zadnjice | GEL LAK za ruke i noge 590 din | DIOTPRIJSKI okviri i stakla | EXTRA SMRŠAJTE - kavitacija, drenaća i pakovanje 690 din | DUBINSKO pranje automobila | SMRŠAJTE BRZO - kavitacija, drenaža i pakovanje 690 din

http://www.polacene.rs/ponuda/3153/3153/

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za devojke
« Reply #197 on: June 01, 2014, 09:55:32 AM »
Ja sam se budala jednom opekao na te kupone i nikad vise. Video pre jedno pola godine kupon na internetu za veliku porciju sushi koja obicno kosta 1190kc za 390kc.
I reko da platim paypal-om, ali onda se setih da je to account u eurima i rek'o bolje da platim ceskom karticom da me ne bi odrali na exchange rate (penny wise - dollar stupid).
Platim ja to, narucim da sushi podignem tri dana kasnije, u ponedeljak u 12. Dosao tamo u 10 do 12, vidim jedno 5-6 ljudi ispred ceka a restoran zatvoren. Prosetam okolo vratim se u 12.05, udjem i cujem kako neko ko pripada restoranu objasnjava svim onim ljudima kojih je vec bilo desetak da su tek dosli sa godisnjeg odmora, da cekaju da im se dovezu sirovine i da nece moci ni da pocnu da prave porcije do 2 sata. Pitam ga ja znaci da dodjem u 2? On pita kako se zovem, pogleda na spisak, kaze vi ste 5. na spisku, znaci dodjite oko 4.30
Pitam zasto su prihvatili toliko narudzbi za 12 sati ako znaju da ne mogu da postignu (ultra glupo pitanje turns out). On mi lepo kaze "pa sta bi ste hteli, kupon ste platili samo 390kc".
Cesi mirni, prave planove kako najbolje i najefikasnije da isplaniraju ostatak dana i da kasnije podignu sushi.
Ja ljut na sve, a najvise na sebe jer bi dispute preko paypala bio relativno jednostavan.
Odem do banke koja mi je izdala karticu kojom sam platio, tamo ne razumeju u cemu je problem jer restoran nije odbio da mi isporuci jelo, samo malo kasne, a "takve stvari se desavaju". Kazem da 4-5 sati kasnjenja nije mala stvar i da su mi ceo dan poremitili. Zao im je i videce sta ce moci da ucine.
Posle 2 dana zovu me i kazu da moram da napisem protokol sta i kako se desilo i dodjem kod njih u banku da potpisem.
Kazem da ne nameravam da trosim nekoliko sati vremena zbog 390kc i pitam da li ne mogu jednostavno da "reverse" taj payment. Ne, ne mogu.

I American Express me je puno puta prevario. Svasta ti obecaju, pogotovo za platinum kartice koje imamo mi, medjutim kad push come to shove, onda vaze nekak sasvim druga pravila i kao da se sve desava u nekom sasvim drugom svetu.

Secam se pre mnogo godina, ziveo sam u Spaniji tada, jedan moj kolega zaglavio u nekom klubu ceo vikend i racun izasao $21K. Njegovu kreditnu kartu su mogli da charge samo $9K i morao je u ponedeljak da ide tamo menadzer kompanije sa $12K casha da bi ga pustili.
Posle je morao da obeca da vise nece da pije i da luduje i neko vreme je stvarno bio sober. I zovem ga ja jedan vikend da idemo u Kiss Bar. Kind of a dodgy place, dodgy characters, devojke uglavnom iz Kolumbije, ali bilo i par Albanki sa Kosova itd.
Bilo dosta jeftino, atmosfera je bila meni zabavna, u krug poredjane sofe za sedenje, svuda po zidovima ogledala.
On kaze da bi rado isao, ali da ne moze jer znam kako ce to zavrsiti. Ja mu rekao, da ne brine jer su devojke u Kiss Baru samo 6000pts (valjda $30-$40, ne secam se, bilo pre 15 godina).
A on mi kaze "yeah, they're 6000pts until I have a few drinks and they pull me in from behind the mirror into a parallel universe where the girls are no longer 6K pts, but 600K pts"  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Samo za devojke
« Reply #198 on: June 01, 2014, 01:35:43 PM »
Penny wise and pound foolish (i, ne, valuta se ne menja  :mrgreen:).
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za devojke
« Reply #199 on: June 01, 2014, 02:59:39 PM »
Znam, ali to sam cuo bas od tog lika gore, pa mi se svidelo.
On je svojevremno znao da trosi nevidjene svote novca sasvim bespotrebno. Jednom je u Amsterdamu, pre 20 godina, potrosio 50K fl (verovatno kao 50k usd sada) za mesec dana na hotel + room service dok je cekao da mu se renovira apartman.
I na svaku kritiku bi rekao 'nah, I worry about dollars, not after pennies'

Mada zadnjih desetak godina se strasno promenio od kad je sa Cehinjom jednom. Ona je hippie tip, nije preterano lepa, ali super devojka ovako, duhovita, yoga instruktor, snazna, zdrava, prosle godine im se rodilo dete; nije htela da rodi u bolnici vec rodila kod kuce iz cuceceg polozaja i taj rad, babice rekle da nikad tako nesto nisu videle. On prestao da se drogira od kad je sa njom a prestao da sasvim pusi i pije pre 6 godina, cak mi rekao i tacan datum kad sam ga video prosle nedelje.

Secam se, iz amsterdamskog perioda, mislim da sam pisao vec ovde, jednom sam ga pitao kako uspe da potrosi nekoliko hiljada guldena na escort devojku za 2-3 sata, buduci da je sat vremena 250fl bio tada. A on mi kaze: "it's really easy Ivan, I'm holding a stack of 100fl notes in my hand and i'm throwing it at her one by one and she goes 'oh, your dick is so big...' in the meantime I have a 5 inch dick (i tu pokazuje palcem i kaziprstom pribliznu velickinu)... and then, 700-800fl later, I start thinking to myself "maybe I really do have a big dick."    :mrgreen:


If you dine with the devil bring a long spoon.