News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Samo za devojke  (Read 156364 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za devojke
« Reply #50 on: August 20, 2011, 04:12:09 AM »
The Culture of Critique...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline slawen

  • 7k
  • Posts: 5281
  • Ja se nechavam vykourit
Re: Samo za devojke
« Reply #51 on: August 20, 2011, 03:32:06 PM »
... док су Бивас и Батхед нешто сасвим, сасвим другачије.
Они су међу цртаћима нешто као Ролингстонси међу овим музикантима, како то ја видим.
We take no cash unless we cash justice for you! Are you listenin' to me? I'm givin' ya pearls hеrе!

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za devojke
« Reply #52 on: August 20, 2011, 06:25:11 PM »
Beavis & Butthead su dobri za klince od 15 do recimo 22, posle toga su u najmanju ruku bezveze.

Jedini dobar i konstantan humor koji su goyim napravili u Americi su Simpsonovi.

Ja Seinfeilda ne volim preterano, ali nije ni da mi se sasvim ne svidja. Alane, pogeldaj Arrested Development. 3 sezone su samo napravili jer nije publika posebno prihvatila, ali sjajni su. Meni makar.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za devojke
« Reply #53 on: August 20, 2011, 06:32:15 PM »
Kojesta...

B&B su adult (isao je na UK MTV-u u 10:30PM po njihovom vremenu), highly subversive cartoon...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za devojke
« Reply #54 on: August 20, 2011, 06:33:48 PM »
"goyim"? "goyim"?

Gde si ti odlutao...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za devojke
« Reply #55 on: August 20, 2011, 07:02:57 PM »
to je bio reply na tvoj "Gentile humor"!    :mrgreen:
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za devojke
« Reply #56 on: August 20, 2011, 07:41:42 PM »
Gentile je fin izraz dok je "goyim" zalosni misaoni koncept i produkt hiljadugodisnje mizerije inbred self-aggrandizing and self-worshipping psihopata iz pustinje.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za devojke
« Reply #57 on: August 20, 2011, 07:49:31 PM »
Iz pustinje??? Gde ima u Evropi pustinja???
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Samo za devojke
« Reply #58 on: August 20, 2011, 08:29:46 PM »
Da si bar, kao ja, rekao "najbolji humor koji su Gentiles napravili je... <pa onda upises sta se to tebi tupilo kao najbolje>" e bi li diskusija nastavila u pravcu determinisanja koja je to serija ili cartoon vise meaningful sa stanovista engaged/subversive/social commentary diskursa, ti si kao i svaki neo-whatever koji pod stare dane ili usled advertizinga ili prosto infatuacije necim pronadje svoj instant "identitet", opalio po "goyim".

Nazvavsi tako samog sebe stokom. Jer koliko sam ti upratio narativ, po tzv. zakonima primitivnih plemena koja su pre, za vreme i posle rimskih osvajanja tog nekulturnog prostora tu obitavala, bivala deportovana iz jedne u drugu ili trecu drzavu ili se smucala usput puseci halucinogene billjke - si i sam "goyim". Usput si, by extension (by derivation?) i roditelje (oba) nazvao stokom, sve sam i bez icije pomoci ili poticaja. Wow.

Vidis, druskane, nema razlike izmedju smehotresja koje u meni izaziva popravoslavljivanje i posrbljavanje samoupravljackih masa prekovremenim radom sredstava javnog informisanja (i drugih institucija uvezanih u sistem opste-narodne odbrane) i pletora konsekventnih spektakularnih problema i drugih, more laughable pojavnih oblika jedne takve prekomande i onog uzrokovanog obzervacijom pojavnih oblika nesto bizarnije varijante koju ti prozivljavas.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline AFord

  • 7k
  • Posts: 1310
Re: Samo za devojke
« Reply #59 on: August 20, 2011, 08:42:00 PM »
Beavis & Butthead su dobri za klince od 15 do recimo 22, posle toga su u najmanju ruku bezveze.

Jedini dobar i konstantan humor koji su goyim napravili u Americi su Simpsonovi.

Ja Seinfeilda ne volim preterano, ali nije ni da mi se sasvim ne svidja. Alane, pogeldaj Arrested Development. 3 sezone su samo napravili jer nije publika posebno prihvatila, ali sjajni su. Meni makar.


TV smo skoro i prestali da gledamo. Cuo sam za AD mozda bas od tebe ali nikako ne nalazim snagu da sednem i nesto pogledam.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za devojke
« Reply #60 on: August 21, 2011, 05:56:24 AM »
Hate, covek, mnogo si nervozan. O'ladi malo, uzmi slobodan dan, nech se vykourit, idi potrosi negde pare.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za devojke
« Reply #61 on: August 21, 2011, 02:20:50 PM »
Vozio sad iz BP do Praga i sve vreme razmisljam zasto je Hate, posle druzenja online 10+ godina, tako grub i zao prema meni onda mi pade na pamet da on verovatno misli da 'goy' ima negativnu konotaciju sto nema (ili ima vrlo retko).

Ne zna covek, pa se bezveze naljutio. Ti si goy, ja sam goy, mi smo goyim, moja zena je shiksa itd.

http://en.wikipedia.org/wiki/Goyim

Quote
In Yiddish, it (Goy) is the only proper term for Gentile and many bilingual English and Yiddish speakers use it dispassionately or even deliberately.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Samo za devojke
« Reply #62 on: August 21, 2011, 04:34:56 PM »
Mozda zato sto se pravis da si nesto sto nisi, sto se foliras i tako. Bar ja to tako sa mojom niskom inteligencijom vidim. Da ostavimo sad po strani to sto mu vec izvesno vreme delis savete kako da zivi svoj zivot kao da je ovaj maloletan ili malouman.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za devojke
« Reply #63 on: August 21, 2011, 04:50:12 PM »
Foliram se kako i na sta se pravim da jesam??

Sto se saveta tice, oni su valjda uglavnom dobrodosli kad su dobronamerni i kad dolaze od nekog mudrijeg :) . Ili ne?
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Samo za devojke
« Reply #64 on: August 21, 2011, 05:02:03 PM »
Foliras se tako sto pricas i dajes savete iz svoje perspektive, tipa treba ici u striptiz bar i slicne gluposti koje ti smatras nekakvim uzitkom i prestizem. Nije to lose tebi ako ti se svidja i niko ti ne prebacuje za to, ali trebalo bi da shvatis tako pametan da ne pricinjava svakome zadovoljstvo da ide u klub i pipa striptizete dok igraju lap dance i da im to nije zivotna misija.
Ta fora sa Jevrejima mi nije jasna. Nisi Jevrej, zasto se onda pravis da jesi? Te majica, te poslovice, te uzrecice, odakle to i zasto? Mislim tvoja stvar ali bode oci ta pokondirenost.
Saveti su dobrodosli samo onda i ako te neko pita za savet.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za devojke
« Reply #65 on: August 21, 2011, 07:32:12 PM »
Da si pratila moje savete ovde, videla bi da idu mnogo dublje od stripteasa, kockanja i lakih dama. Ukratko, cela jedna zivotna filozofija je izneta na tanjiru ovde da se posluzi ko hoce. Ali eto, jedino sto je zapamceno su kurve i kockari. Dang.

Ja sam ateista, to zna svako ko me i najmanje zna. Deda mi je bio Jevrej, njegov deda je bio rabin, bio sam od detinjstva clan jevrejske opstine itd. Nemoj da me teras da ti skeniram dokumente. Majcin deo familije mi je uvek bio blizi nego ocev (mada su mi i ocevi dragi), te sam vise poprimio od njih.
Ali da ponovim: ja sam 100% ateista.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Samo za devojke
« Reply #66 on: August 21, 2011, 10:15:02 PM »
Koliko ja znam Jevrej si ako ti je majka Jevrejka. No svejedno , to nije bio moj point. Ne treba nista da mi skeniras, stvarno me ne interesuje, cak ni to da li si ateista. Ne gledam ljude uopste kroz tu prizmu. Ne donosim zakljucke o ljudima na osnovu njihove religije, boje koze, seksualne opredeljenosti, but I do look deeper. Mozda ti to ne vidis isto kao sto ni ja ne vidim tu tvoju zivotnu filosofiju onko kako ti ocekujes da treba da je vidim. Ne vidim nikakvu filosofiju uopste.

P.S Mozda bi mogao i mene da posavetujes posto vidim da si dole na FB topicu vec zakljucio da imam nekakve probleme. Mozda imam neke za koje ti znas i da postoje a znas im i resenje a ja ih eto nisam svesna ili dovoljno inteligentna da ih sama resim.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za devojke
« Reply #67 on: August 22, 2011, 06:03:47 AM »
Quote
Koliko ja znam Jevrej si ako ti je majka Jevrejka.
To si u pravu. Jednom ja koristio neki izraz (cini mi se da je "jewing-down" (srpski: cenkanje) bilo u pitanju) i moj prijatelj Jonathan, koji je sam Jevrej i levo i desno se uvredi i kaze mi da je taj izraz uvredljiv. Ja mu rek'o ok je to, i ja sam 25% Jevrej. A on me pita kako to i ja mu rekoh da mi je deda po majci Jevrej, sto je on znao i od pre. A on kaze "Ah, you grandfather was a Jew. OK, let me think... your granfather was a Jew, so that makes you exactly 0% Jewish..."     :mrgreen:

A pazi kad sam morao da pogledam FB topic jer apsolutno nisam mogao da se setim da bih tebi bilo sta slicno rekao. I sad kad sam pogledao, kao sto sam i misli nisam ti nista slicno ni rekao.  xrotaeye
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Samo za devojke
« Reply #68 on: August 22, 2011, 01:07:35 PM »

A pazi kad sam morao da pogledam FB topic jer apsolutno nisam mogao da se setim da bih tebi bilo sta slicno rekao. I sad kad sam pogledao, kao sto sam i misli nisam ti nista slicno ni rekao.  xrotaeye

Ivan_D
7k

 Offline

Posts: 2537

Re: FB
« Reply #33 on: August 15, 2011, 05:05:41 PM »
Quote
Quote from: E on August 15, 2011, 04:20:43 PM
Strasno. Doslo mi par puta da izbrisem profil, ali rekoh neka ga, sta me briga.

Glavno da si izbrisala mene iz prijatelja, to ti je sigurno resilo sve probleme     

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Samo za devojke
« Reply #69 on: August 22, 2011, 03:02:15 PM »
'alo bre Bosanka! To je bilo ironicno i odnosilo se na tvoja razmisljanja da izbrises profil na FB, sto nisi uradila, ali eto bila si izbrisala mene - kao da ce ti to resiti ostale razloge zbog kojih si razmisljala da izbrises profil.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Samo za devojke
« Reply #70 on: August 22, 2011, 03:07:59 PM »
wow
ignorance is bliss

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Samo za devojke
« Reply #71 on: August 22, 2011, 10:10:03 PM »
'alo bre Bosanka! To je bilo ironicno i odnosilo se na tvoja razmisljanja da izbrises profil na FB, sto nisi uradila, ali eto bila si izbrisala mene - kao da ce ti to resiti ostale razloge zbog kojih si razmisljala da izbrises profil.

To tako mozes da se obracas Oksani, meni ne!



Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #74 on: September 13, 2011, 04:42:49 PM »
i ova


Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #75 on: September 13, 2011, 04:44:13 PM »

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #76 on: September 13, 2011, 04:48:39 PM »
malo saveta

5 Beautifully Clever Ways to Reuse Your Teabags

Tea has plenty of beauty benefits, but drinking it isn't the only one way to get them. So don't throw that bag away after your next cup. Instead, use it to perk up your eyes, give your body an antioxidant boost, and more. You'll never want to waste a bag again once you keep reading.

Get rid of puffy eyes. The tannins in tea really do help take down puffiness, so putting warm teabags you just used over your lids is a great way to refresh your eye area.

Take the sting out of a sunburn. Just use cooled-down teabags as a poultice. This works on other kinds of burns, too.

Have a skin-boosting bath. Drop a couple of teabags in the water before you get in the tub. Tea is chock-full of antioxidants, so bathing in it is anti-inflammatory (meaning it calms skin down) and may also have anti-aging benefits.

Fix a broken nail. If you don't have time to get to a salon, teabags provide a great temporary solution. Just tear off a little piece of the bag, wrap it around the tip, and then use topcoat or polish to adhere it. The cloth is extremely thin but also pretty strong, so it's ideal for holding a nail together.

Deodorize stinky armpits and feet. In a pinch, swiping wet teabags under your arms will help neutralize odor, and soaking your feet in tea water made with old teabags is another great stank killer.


Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #77 on: September 13, 2011, 04:50:32 PM »
Huito: The Hair Dye You Can Eat

Huito is the natural equivalent of bacon cupcakes: an unexpected combination that really hits the spot for some people. The yummy fruit, which grows across the Caribbean and all the way down to Peru, makes both great jam and a pretty awesome black hair dye. When ripe, it's popular as a flavor for preserves and ice cream, but when it's still green the geniposidic acid it contains makes a tenacious dye when it oxidizes, dyeing anything it touches a rich blue-black.

It's popular for both temporary tattoos and hair color, and it makes a gentle alternative to henna or indigo. So if you're looking for lush black hair color without chemical dyes, pop by your specialty grocery and see if they have any huito. If you can't find the fruit but want to try the dye anyway, you can also buy huito extract (it's sometimes also called jagua) in many health food stores.

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #78 on: September 13, 2011, 06:52:39 PM »
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Samo za devojke
« Reply #79 on: September 14, 2011, 01:23:19 AM »
Boje/nijanse su prelepe, jedino ne volim onaj pearl efekat.

Ja sam nosila crni, tamno zeleni, teget, tamno-tamne boje vina lak za nokte pre 20 kusur godina  :)  Uz normalni, poslovni look.   8-)

Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #80 on: September 19, 2011, 02:51:02 PM »
ove dve haljinice su mi nekako bile najlepse sinoc





Sofia je predivno izgleda u ovoj haljini, ali sama haljina mi nekako nije imala wow faktor :)

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Samo za devojke
« Reply #81 on: September 19, 2011, 03:17:38 PM »
Ali je zato telo imalo!  :mrgreen:
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #82 on: September 19, 2011, 03:19:01 PM »
bez premca!  :mrgreen:
totally hot!!

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #83 on: September 20, 2011, 04:58:44 PM »
Sofia je zivi pish u Modern Family. :!:

Inace, ovo crveno 'aljince je famozno na njenom telu.
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability

Offline urbana

  • 7k
  • Posts: 152
Re: Samo za devojke
« Reply #85 on: November 20, 2011, 11:50:19 PM »
devojke, jeste probale sjajni, trajni shellac lak za nokte?
ako jeste, kakva su vam iskustva?

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #86 on: December 21, 2011, 04:48:44 PM »
da li neko zna kakvog je ukusa ova vrsta karfiola (Romanesco broccoli)?


i u kojim prodavnicama i u kom vremenskom periodu moze da se kupi (u USi)? :)

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Mirabella

  • 7k
  • Posts: 2994
Re: Samo za devojke
« Reply #89 on: February 15, 2012, 08:28:18 PM »
Prvi!  :)
Don't argue with an Idiot.  He will bring you down to his level and beat you with experience!

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #90 on: February 15, 2012, 09:34:17 PM »
I ja bih izabrala prvi (kad bih morala), ali moram da priznam da ni jedan nije po mom ukusu.
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #91 on: February 15, 2012, 10:11:41 PM »
prvi je najneobicniji, da.  :)

a kakve volis?

Offline baggio

  • 7k
  • Posts: 2596
Re: Samo za devojke
« Reply #92 on: February 16, 2012, 05:35:08 PM »
Kao prvo uglavnom volim belo zlato ( znaci, zuto otpada), a zatim ne volim drago kamenje u boji.

I sta si ti na kraju izabrala?
We can not change the cards we are dealt, just how we play the hand - Randy Pauch

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #93 on: February 16, 2012, 05:44:44 PM »
nije za mene.  ;) ali najverovatnije ce biti ovaj prvi.
slaze joj se uz personality :)

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Samo za devojke
« Reply #94 on: February 16, 2012, 09:36:02 PM »
A jeste cule za silverlime? Meni su mnogo slatki njihovi privesci za lancic na kome mozes da ugraviras imena ili datume

http://thesilverlime.com/item_111/patterns-of-love.htm

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Samo za devojke
« Reply #95 on: February 16, 2012, 09:38:50 PM »
Inace od ova tri prstencica gore mi se ni jedan nesto ne svidja. Drugi prsten ima lep dizajn ali mi se ne svidja kombinacija zuto-belo zlato.

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #96 on: February 16, 2012, 09:49:33 PM »
da...ja mislim da su ga tako napravili da bi boje mogle da stand out.
da je sve belo zlato ne bi svi ti kamencici dosli do izrazaja.

bar se meni tako cini.


Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #97 on: February 16, 2012, 09:52:31 PM »
ja sam bacila oko na prstencice od ruzicastog zlata (mislim da ga zovu i rose gold ili tako nekako).  :)

neobicno je, a i da izadjem iz ustaljenog belog zlato ili srebra.

nisam ni ja ljubitelj zutog zlata. niti mi ide sa bojom koze... :)

Offline MalaKoala

  • 7k
  • Posts: 1900
  • Flexibility is essential for mind stability
Re: Samo za devojke
« Reply #98 on: February 16, 2012, 09:55:55 PM »
a kombinacija ruzicastog i crnog ide sjajno :)

Offline E

  • 7k
  • Posts: 6996
Re: Samo za devojke
« Reply #99 on: February 16, 2012, 09:56:30 PM »
ja volim zuto zlato, valjda zato sto sam cigance  xrofl