News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Iz stampe  (Read 998666 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #3100 on: February 12, 2016, 11:51:20 PM »
Jebo zbunj ludjenog

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3101 on: February 13, 2016, 09:31:05 PM »
Umirem da čujem Ivanovo tumačenje: Imena luda nalaze se svuda

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Iz stampe
« Reply #3102 on: February 13, 2016, 10:27:36 PM »
Umirem da čujem Ivanovo tumačenje: Imena luda nalaze se svuda
pa da, srpski novinari bolje znaju od čoveka kako se on zove...

http://www.youtube.com/watch?v=Gef3_YDt9cE
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3103 on: February 13, 2016, 11:30:15 PM »
Totalno me sludeo Donji Milanovac (1.14), ali bih ipak da čujem Ivana...

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3104 on: February 14, 2016, 08:35:23 AM »
http://rs.n1info.com/a133649/Vesti/Okupili-se-da-vide-Vucica.html

Kampanja zvanično nije u toku, ali kao da jeste. I danas, veliki broj ljudi na jednom mestu, ovog puta u beogradskom Malom Mokrom Lugu, na polaganju kamena temeljca za izgradnju lokalne ambulante. Samo što glavni gost, iako najavljen, nije došao.

Reka ljudi slivala se niz uske lice beogradskog naselja Mali Mokri Lug, putem kojim će, kako im je rečeno, i premijer Vučić. Gužva je počela još na smederevskom putu, jer su mnogi građani pohrlili na polaganje kamena temeljca kao takvog.

N1: Šta će se graditi ovde?

"Pa ja mislim vrtić, ne znam. Jeste, je l da?"

"Pa Vučić će tu da bude."

N1: Vi ste iz Jajinaca? Kako ste saznali za ovaj događaj?

"Preko mesne zajednice."

"Naši ljudi su došli iz naše stranke".

N1: Iz koje stranke?

"SMS".

N1: Koje?

"SNS, Vučićeve stranke."

Stranačka ljubav koja prkosi jakoj kiši ili se iza ovako organizovanog dolaska građana ipak krije obaveza? Jer, kako je ko pristizao, tako se upisivao u spisak koji su od naših kamera pokušavali da sakriju, bezuspešno.

N1: Ministre, je l ovo kampanja?

Ministar zdravlja Zlatibor Ločar: Ne.

N1: Ovde su ljudi koji ne znaju šta se ovde gradi?

Lončar: Nije tačno da ne znaju, nego su ovde došli ljudi koji žele da se i kod njih gradi

N1: Što se onda upisuju u spisak, snimili smo to?

Lončar: E to stvarno ne znam kakve spiskove, mislim, nisam video nikakav spisak.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3105 on: February 14, 2016, 09:01:56 PM »
Kada su svjetovne vlasti koncem 19. stoljeća odlučile podići spomenik Giordanu Brunu u Rimu, papa Leon XIII. digao je glas jer se u središtu Crkve hvali jedan panteist, materijalist, heretik... kako ga opisuje papa. U to vrijeme L'Osservatore Romano u broju od 3. srpnja 1889. godine donosi pisma podrške papi od katolika s raznih strana svijeta. Među njima je i jedno naslovljeno s "Različiti katolici iz Beograda", gdje se kaže kako beogradski "katolici različitih nacionalnosti, poslušni sinovi Svete Apostolske Rimske Crkve, protestiraju protiv podizanja spomenika otpadniku Giordanu Brunu". Ispod teksta podrške papi potpisali su se, među inim, sljedeći "katolici" iz Beograda, imenom i prezimenom: "J. Jebenti Papa, Anton Picka,...Ciorava Posla, Viste Magarac, P. Kurac..., Tisi Svinja, Jedi Govna, Idi u Kurac..., Veliko Kurac..., Debelo Kurac", i brojni drugi "katolici" iz Beograda. Najviše ih je, kako vidite, iz obitelji Kurčevih. U L'Osservatoreu su očito mislili da se radi o slavenskim imenima, a ne o uvredama i psovkama.
Siguran sam da pod ekumenizmom na istu stvar ne misle ruski ili srpski patrijarh i papa Franjo, tj. katolici. Bojim se da će "žrtvovanje" Ukrajinaca i Hrvata u kontekstu takvog ekumenizma ostati bez rezultata. Tek osjećaj gorčine, ali u vjernosti papi (Franji), koji jamačno ima plemenite nakane.


Чега се паметан стиди... (цитат из Слободне Далмације, Ивица Шола Како су Срби папу послали у к....ц

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3106 on: February 15, 2016, 05:02:31 AM »
 :|
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #3107 on: February 15, 2016, 07:49:22 AM »
 xrofl

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3108 on: February 15, 2016, 02:35:31 PM »
Prava drama odvijala se prošli tjedan u prostorijama Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (HZMO) u Koprivnici. Starijoj osobi iznenada je pozlilo na šalteru. Samo se srušio i ostao nepomično ležati.
Kako se doznaje, nesretnik je umro od zatajenja srca
Da stvar bude još tragičnija, od poznanika umrlog otkrili smo i njegov pravi razlog posjeta HZMO-u. Čovjek je, naime, došao izvaditi potvrdu o životu. Čekajući u redu na šalteru, srušio se mrtav.
Potvrda o životu - baš tako se zove taj dokument - potrebna je prije svega osobama koje mirovinu primaju u inozemstvu. Starije osobe moraju tu potvrdu svake godine dostavljati mirovinskim zavodima u zemljama iz kojih dobivaju mirovine. Nesretni 77-godišnjak svoje uvjerenje da je živ, nažalost, nije dočekao. (Jutarnji list)

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3109 on: February 16, 2016, 03:32:06 PM »
Ја не знам да ли је ово могуће, изгледа ми као варка бројних малигана: Рушка Јакшић на Палми Плус угостила Вању Булића и причају о Кнелету, Јорги, лолитама и другим херојима/хероинама деведесетих...

Јутрос сам баш мислио како је од тада прошло преко двадесет година, а ја им се враћам и заглављен сам у том блату и чак се због тога не осећам много лоше, јер још нисам разрешио тај конфликт. Деведесете су глобално стварно биле најбоље. Због њих никад нећу остарити.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3110 on: February 16, 2016, 03:37:49 PM »
Quote
Nakon dojave o strancu beskućniku koji se naselio u Općoj bolnici Dubrovnik, uspjeli smo saznati zanimljive detalje o ovom 64-godišnjem Španjolcu koji se iz tko zna kojeg razloga sklonio u bolnicu.

- Bio je prošle godine primljen u nas, ležao je na kardiologiji kao pacijent. Onda su ga primili na gastroenterologiji, napravili mu pretrage i utvrdili da mu ništa nije bilo. Kad ga je trebalo otpustiti, rekao je da nema novaca, pa je, kao i drugi stranci u njegovoj situaciji, potpisao izjavu da će račun podmiriti kad dođe doma – kaže nam naš neslužbeni izvor iz bolnice.

– I pošao je preko vrata. No, prošlo je neko vrijeme i vidjele su ga medicinske sestre s 4. kata, gdje je palijativna skrb. Ležao je u sobi koju inače koriste sestre za odmor. Nije bio bezobrazan, on je jadničak tu našao smještaj, pa je jedan dan sestrama pojeo beškotine, drugi dan popio jeger... Sestra nam je prenijela što se događalo, pa smo u 'ophodnji' pronašli deke i kušin, wc papir. Nazvali smo policiju, koja ga je odvela – sa sažaljenjem u glasu govori naš sugovornik.

- To je bilo 29. 12. 2015. Mislili smo da je s time riješen, ali eto njega opet, opet se pojavio na Gospu od zdravlja. Starčić je sjedio s nama u kapelici koju je služio naš biskup. Javio mu se poslije mise, dugo su razgovarali na talijanskom. Biskup mu je dao 200 kuna, a naš don Jerko ovih dana 100. Ne radi taj čovjek nikakav problem, samo se mota po bolnici. Ne znamo s kime je došao u Dubrovnik ni kako, niti zašto je još tu. Ni s kim ni kako. Stalno nam se tuda mota, jednoj je sestri ukrao jaketu iz ormara, vjerojatno mu je bilo hladno, drugoj je jadnik uzeo čokoladu... To je da vas tuga uhvati. Nije on nikakav kriminalac... – kaže naš izvor.
(slobodna dalmacija)

... komentar:

Quote
Maslina 5  14:17
Sestre u bolnici imaju Jäger??
Lipo bogami.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3111 on: February 16, 2016, 03:47:46 PM »
 xrofl
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3112 on: February 16, 2016, 03:49:44 PM »
Ја не знам да ли је ово могуће, изгледа ми као варка бројних малигана: Рушка Јакшић на Палми Плус угостила Вању Булића и причају о Кнелету, Јорги, лолитама и другим херојима/хероинама деведесетих..

Ruska the "Ljubav i moda"? Tu Rusku Jakic bih sadisticki mucio na drzavnoj televiziji u udarnom terminu a mogao bi i Bulic malo da zalozi...

"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3113 on: February 16, 2016, 03:51:16 PM »
Kakve su to besmislene egzistencije koje 20+ godina kasnije prezivaju besmislene egzistencije nekakvog Kneleta ili kurvetina koje su uvek deo takvog cirkusa... izlapelo.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3114 on: February 16, 2016, 04:04:59 PM »
Mмммммдаа. Јакић индиид.

Најјаче је, међутим, што је главни спонзор њојзине емисије на ТВ Јагодина (видљиво у кругу од цирка 58км, релевантно у области далеко ужој) Пекарска индустрија Панчево (фор шорт: ПИП).

Има нека
тајна веза...

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3115 on: February 16, 2016, 05:40:38 PM »
Pekarska posla / pekarska mafija...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Iz stampe
« Reply #3116 on: February 16, 2016, 05:48:28 PM »
Ne znam kako vi, ali ja Srbiju nisam nikad iskreno mrzeo sve do pre 2 godine kad su poceli nemiri u Ukrajini.

Onda je sve, za mene, prevrsilo sve mere i od tada sa ravnodusnoscu (a ponekad i sa zluradoscu moram da priznam) posmatram sve njihove kretenluke koji im se uvek i without failure obijaju u glavu.

Inace taj americki ambasador govori nevidjeno dobro. Ja bih mislio da je Hrvat da ga cujem. Kako neko tako nauci jedan dosta neprisutan i nepristupacan jezik za mene je zagonetka.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3117 on: February 16, 2016, 05:58:26 PM »
Da, da, secam se kako si nam govorio da je Oksi pravo popizdela (valjda jedan od ultra-retkih trenutaka kad ona pogubi takt) kada te je pitala sta to gledas na tv-u a ti joj objasnio da Srbi prave vojnu paradu Putinu a on iz ciste ljubaznosti i dobrote svoga srca to uctivo posmatra.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #3118 on: February 16, 2016, 06:32:16 PM »
Ne znam kako vi, ali ja Srbiju nisam nikad iskreno mrzeo sve do pre 2 godine kad su poceli nemiri u Ukrajini.


A sta, mrzeo si lazno? Prevrtljivce


Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3120 on: February 16, 2016, 06:39:47 PM »
 :mrgreen:
Не жести се, Иване, али мислим да је американског амбасадора намонтирало/надсинхронизовало, а да су за ту сврху употребили глас надбискупа Хочевара. Што је још увек веома добро, замисли да су ангажовали Славка Симића.

Него, кад већ човек помену обелиск, једва бре чекам да видим да ли његова фамилија има неких проблема са споменицима, управо заступам једног Рома коме је неправедно суђено да је крао бакар са цркава и слова са споменика по гробљима, сад тужимо државу Србију (ето мало да ти разгалим срце) због увреде части & угледа тог финог господина, доказали смо претходно да он то никако није могао да изврши јер је у критично време био на издржавању казне затвора за једну другу тешку крађу (каблови за пружну сигнализацију)... даклем, ако је неко исто тако опањкао доброг амбасадора, ту сам да му се нађем.

Унапред се радујем и његовом "кријејтинг џобс" подухвату, премда му предстоји тешка борба, ну сваки визионар наиђе понекад на такве отпоре: што би рек'о србски премијер (иначе душа од човека, а никако зло ђубре каквим га наши непријатељи описују), "Кад померате камен, ви наиђете на отпор оних који се крију испод тог камена". А ја мислио да је чуо за сер Исака (Њутна).

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #3121 on: February 16, 2016, 06:44:41 PM »
Jao Tozo, moj brat muku muci sa njima. Obiju radnju, i to deca. Onda postave resetke na prozor, pa Ciga dodje sa konjem i odvali resteke. Onda jedan radnik popizdi, drmne vinjak i ukrade konja Cigama. I onda se otrezni i vrati konja, Koji ce mu kurac.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3122 on: February 16, 2016, 06:48:19 PM »
Твој тебра бу најебал због дискриминације. Јел' украо коња српским лоповима? А? А Ромима може?
Видимо се на суду!

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3123 on: February 16, 2016, 06:53:50 PM »
http://mondo.rs/a875987/Info/Svet/Sukob-Pekinga-i-Vasingtona-oko-ulica-Snouden-Levinski-ili-disident.html

U javnosti su se pojavili predlozi da ulica u kojoj se nalazi Ambasada SAD u Kini bude preimenovana u "Snoudenovu" ili "Živelo crnačko ropstvo" ili "Levinski", što su nazivi koji bi jednako zaboleli Vašington.

Ах, ти пусти црнци...

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #3124 on: February 16, 2016, 06:55:26 PM »
Volim ove sto ne prodaju veru za veceru,,,

http://bulevar.b92.net/pop-kultura.php?yyyy=2016&mm=02&dd=16&nav_id=1097290

Tozo, srbski lopovi idu u pljacku sa pistoljom a ne konjom

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #3125 on: February 16, 2016, 06:55:44 PM »
Quote
"Živelo crnačko ropstvo"

 xrofl

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3126 on: February 16, 2016, 07:51:23 PM »
Volim ove sto ne prodaju veru za veceru,,,

http://bulevar.b92.net/pop-kultura.php?yyyy=2016&mm=02&dd=16&nav_id=1097290


Video sam to pre, i mislim se, dal' da zatražim mišljenje sa najviše instance, tzv. autentično tumačenje (Ivan_D) ili da zaobiđem temu, pa na Aloha sex videos ima posebna sekcija "Arabs" , hoću reći nije ovo ništa ekskluzivno, sem kvaliteta snimka (ja i ne znam šta mu je to H4, mislio sam da je to oznaka za sijalice za auto), ali eto ti me preteče. Lično mislim da je to sa feredžom/hidžabom čist aglupost, npr. kad ti puši ništa ne možeš da vidiš, a to je preko pola zadovoljstva...


Quote
Tozo, srbski lopovi idu u pljacku sa pistoljom a ne konjom

Srbski lopovi najčešće u pljačku idu sa partijskom knjižicom u džepu.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #3127 on: February 16, 2016, 07:53:14 PM »
Da, u pravu si za tu knjizicu.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3128 on: February 16, 2016, 08:10:21 PM »
Ali pazi ko se sad našao na istoj (NATO) strani: http://www.blic.rs/vesti/politika/vucic-ako-trazimo-od-nato-da-cuva-kosovo-moramo-da-ga-pustimo-da-do-njega-i-dode/zbz0fv6

Je l' od NATO tražimo da zaštiti Srbe na severu Kosova, a nećemo da mu damo da dođe na sever Kosova? A gde ste uopšte videli te NATO vojnike? Nama je NATO potreban kao saveznik i da čuva naš narod na Kosovu, da ga ne bi čuvali ti licemeri... Hoćete da tražimo zaštitu za Srbe sa severa, a da im ne damo da dođu do severa Kosova?
Aleksandar Vučić

On je objasnio da Srbija snosi sve troškove zajedničkih akcija sa NATO, i ponovio da je taj sporazum neko drugi potpisao, a da on ne misli da je tu nešto loše za Srbiju. Dodao je i da je Srbija suverena zemlja koja uvek i u svakom trenutku može da donese bilo kakvu odluku. (današnji Blic)


P.S. Licemeri su Srbi, razume se.

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #3129 on: February 16, 2016, 08:20:28 PM »
Quote
On je objasnio da Srbija snosi sve troškove zajedničkih akcija sa NATO, i ponovio da je taj sporazum neko drugi potpisao, a da on ne misli da je tu nešto loše za Srbiju.

 :?:

A jedna od stavki je da Srbija mora da obesteti NATO ako treca strana tuzi NATO, sta god.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3130 on: February 16, 2016, 08:57:52 PM »
Između ostalog.

Nego, nikako da pitam, kako ste vi proslavili Sretenje Gospodnje, tzv. dan državnosti? Evo, mi već dva dana ne radimo, razvalio sam kaučuk ispred televizora, juče bio divan dan, al' ja nešto sjeban, danas pak turobno i sivo k'o potkraj novembra, tako da nisam obišao kajsijice već dva dana....

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #3131 on: February 16, 2016, 09:00:48 PM »
Ja sa gripom, zena sa gripom, a deca u skoli, i naravno pojma nemaju o oraznicima u Srbiji

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Iz stampe
« Reply #3132 on: February 17, 2016, 06:45:39 AM »
Quote
Nego, nikako da pitam, kako ste vi proslavili Sretenje Gospodnje, tzv. dan državnosti?

Cudi me da Google nije napravio Doodle tim povodom.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3133 on: February 17, 2016, 06:47:30 AM »
Klaun jongen!  xrofl
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Iz stampe
« Reply #3134 on: February 17, 2016, 12:06:43 PM »


2016



2015



2014



2013



2012
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3135 on: February 17, 2016, 02:34:56 PM »
Jao, stolnjak.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"


Offline Daisy

  • 7k
  • Posts: 8111
Re: Iz stampe
« Reply #3137 on: February 17, 2016, 03:27:00 PM »
... kod mene u komšiluku jedan batalio karijeru fudbalskog sudije nakon što su ga seljaci jurili da ga bace u bunar...
Više volim da mi se neko izveštačeno osmehne, nego da se spontano izdere na mene.

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Iz stampe
« Reply #3138 on: February 17, 2016, 03:33:19 PM »
Moj programer govori "pogledaj na Gugletu"

I recimo umesto "stavicu to tamo" kaze "cu metnem to tamo"  :)
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3139 on: February 17, 2016, 03:37:29 PM »
A kako govori tvoj pekar?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3140 on: February 17, 2016, 06:54:01 PM »
Baštovan, baštovan, bre.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3141 on: February 17, 2016, 07:19:41 PM »
Chauncey Gardner?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #3142 on: February 17, 2016, 07:20:27 PM »
jbt, gde se njega seti xrofl

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3143 on: February 17, 2016, 07:21:37 PM »
Ne znam. Trigger words?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #3144 on: February 17, 2016, 07:26:21 PM »

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3145 on: February 17, 2016, 07:30:17 PM »
Na zalost, ne trosim youtube. Firma ne da a telefon prestao sam od sebe.

It's sad.

"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Ivan_D

  • 7k
  • Posts: 8762
Re: Iz stampe
« Reply #3146 on: February 17, 2016, 07:44:11 PM »
Ja sam obozavao Kosinskog kao mali.
If you dine with the devil bring a long spoon.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3147 on: February 17, 2016, 08:38:33 PM »
И мене су купали с Косили.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #3148 on: February 18, 2016, 06:05:13 PM »
U.S. stationing tanks and artillery in classified Norwegian caves

http://www.cnn.com/2016/02/18/politics/u-s-tanks-artillery-norwegian-caves/index.html
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #3149 on: February 19, 2016, 03:56:39 PM »
Чувај новчанике:

http://www.politika.rs/scc/clanak/349438/Pogledi/Pavelic-Hrvati-i-Beograd#




Жељко страјкс аген!