News: SMF - Just Installed!

Author Topic: Iz stampe  (Read 998676 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4900 on: February 20, 2017, 03:38:07 PM »
...secam se devedesetih, dosli roditelji negde u centralnu Srbiju da razgovaraju o nestalim/zarobljenim vojnicima, i jedna zena pita za svog sina, a oficirchina je upita za ime. Ona kaze a on proveri papire i besno odgovori (puna dvorana nekog JNA doma) "Ma sta ti oces, on je mrtav".
a jel se sećaš megauplouda?

https://www.cnet.com/news/kim-dotcom-eligible-for-extradition-to-usa-megaupload-new-zealand-high-court/

dok su se srbi borili da se vrate u srednji vek, svet je otiš'o u sedmu dimenziju...

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4901 on: February 21, 2017, 09:58:47 PM »
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5453
  • 144/233
Re: Iz stampe
« Reply #4902 on: February 21, 2017, 11:20:23 PM »
*
Srbi tvrde da su 'Miloš' i 'Lazar' hitovi najvećeg sajma naoružanja

Srbijansko ministarstvo obrane pohvalilo se da su proizvodi srbijanskih tvrtki postali hit na jednoj od najvećih izložbi naoružanja i vojne opreme IDEX 2017., koja se održava u Abu Dhabiju

Kako ističe srbijansko ministarstvo obrane, najveće zanimanje posjetitelja sajma izazvala je topnička raketa s korekcijom putanje 'Šumadija' koja ima domet 300 kilometara i koja je namijenjena za lansiranje s višecijevnog lansera raketa. Predstavljen je i bespilotni helikopter za izviđanje i borbeno djelovanje 'Stršljen' koji ima autonomiju leta od pet sati kada je u pitanju izviđanje te dva i pol sata kada je riječ o borbenom djelovanju.

Izuzetnu pažnju posjetitelja je, kako ističe srbijanska vojska, izazvalo višenamjensko oklopno vozilo 'Miloš' koje je namijenjeno izviđačkim, patrolnim i posebnim djelovanjima, a koje je zaštićeno od djelovanja protutenkovskih mina s pogonom na sva četiri kotača. Novitet je i topnička raketa 'Grad', kalibra 122 milimetara i dometa 52 kilometra.

Pored tvrtki Zastava oružje, Krušik, Borbeni složeni sistemi i Sloboda, na sajmu se predstavila i tvrtka Jugoimport SDPR koja je izložila samohodnu haubicu Nora 155 mm i oklopno vozilo 8x8 Lazar.



U Abu Dhabiju boravi i izaslanstvo srbijanskog ministarstva obrane koje predvodi pomoćnik ministra obrane za materijalne resurse Nenad Miloradović koji je kazao kako je tržište Ujedinjenih Arapskih Emirata jedno od ključnih za obrambenu industriju Srbije i s kojim Srbija trenutno ima aktivnih ugovora u vrijednosti od oko 220 milijuna dolara.

Na sajmu IDEX 2017, prema najavama organizatora, sudjeluje više od 1.200 tvrtki iz 57 zemalja.
*

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/464740/Srbi-tvrde-da-su-Milos-i-Lazar-hitovi-najveceg-sajma-naoruzanja.html
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4903 on: February 21, 2017, 11:28:17 PM »
Zar nije Nora 152mm?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4904 on: February 22, 2017, 02:57:36 AM »
zavisi kol'ko im baca strug

jebo ih miloš
a može i lazar, simultano
moroni
kojem li je to kretenu palo na pamet da im kumuje

inače
iste nemačke firme poseduju novine i ovde i u rvackoj
pa pišu isto

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4905 on: February 22, 2017, 03:53:56 AM »
missim, izvinjavam se zbogh lošeg raspoloženja
kao što znate, majstori, majstori su mi napali stan

pa sam zbog toga u izbeglištvu
jedan prijatelj mi je ponudio kuću u kojoj retko boravi, dok radovi traju
da nije toga, ne znam šta bih, poludeo ili slično,, budući da nisam ni pretpostavio da će ova epopeja ovoliko da traje
"otvara se pos'o"
prvo mi je spiritus movens celog tog građevinsko-komšijskog preduzeća koje izvodi radove rekao da će sve da traje cirka 5-6 dana
maximum 10
do sad je prošlo 25
od kako nisam tamo

a pre toga sam živeo na (napuštenom) gradilištu jedno dva meseca
bilo mi je superinteresantno
probudim se, recimo, oko dva, pa mi se ne dopada šta ima na programu (dešavalo se da sam već nekoliko puta gledao tu istu utakmicu NFL-a), a ja uzmem da rušim jedan pregradni zid koji mi je smetao, ili da razvaljujem (pažljivo, jedva čujno) neki ugradni plakar koji je stajao u predsoblju još iz vremena treće petoljetke. i sve normalno

ovde me ubija neki petao
iz komšiluka
počinje u 4.00
i ne staje do 9.00
možda tera i posle, ali ja nikad nisam ostao da to proverim
kukuriče kao nezdrav

nekidan u zgradi rešili da popravljaju drugi lift
pa vozi samo jedan
izlepili upozorenja i poruke (lične prirode):
od ponedeljka, tog i tog, izvode se radovi na liftu br. 2, zbog čega će svi morati da se voze liftom br. 1, pa se mole stanari da ga ne zadržavaju

pri tome naročito misle na mene (ne na majstore, koji tu larmaju po ceo dan, unose materijal, iznose šut itd... ne, misle na mene, koji tu i nisam; čudno je kako srbska mržnja pronalazi tačku na koju će da se fokusira)
i onda
baš tog prvog dana remonta lifta br. 2, kad je sve iz zgrade i okoline navalilo da se vozi liftom broj 1 (dobro poznat fenomen u srbalja: kad, npr. objave da će da nastupi nestašica specijalne zubne paste za pranje proteza, nastane jagma za istom, a najviše je kupuju oni koji imaju svoje sopstvene zube) rešim ja da obiđem majstore i vidim koliko će još da teraju
uz put im poteram i jedan paket pločica za koje su mi javili da im nedostalo
i, kreten kakav jesam, odlučim čak da im to lično odnesem, što mi se činilo kao najnormalnije, kad već idem, a nisam oduzet
i po izlasku iz lifta, da ne bih dodatnno uznemiravao komšije, budući da su mi ruke bile zauzete s'onim pločicama, lagano gurnem vrata od lifta, ona učine klik i ja odem na sesiju sa majstorima
završim to za manje od pet minuta, krenem dalje na svoj posao, čak u hodniku razmišljam koliko će mi trebati da sačekam lift, jer žurim, kad ono - lift još uvek tamo stoji
neispravna vrata, ne zatvaraju se dobro, ono klik je bila samo varka, mora da se lupi
negde oko trećeg sprata mi je sinulo da je možda neko uzalud čekao lift za to vreme
možda troje - četvoro samo, pa nije bilo nikoga na vidiku kad sam ja stigao

u prizemlju njih dvadesetsedam stoji u redu
da me pojedu
najbučniji oni koji idu do prvog, drugog i trećeg sprata
jebi ga, pokazuje im indikator na kom spratu stoji lift, ergo - ja zlikovac kome nije dovoljno dobar svinjac identičan onome u kakvom svako od njih već godinama (eeeej, bre, jel znaš ti otkad sam ja ovde) živi namerno i bahato (ova reč je naročito popularna među srbima*) zadržavam lift, da se iživljavam
odmah sam video da ne vredi da im objašnjavam ništa
srbi

*ovde je bahat svako ko vozi auto mlađi od tri godine i to radi brzinom većom od 40 km/h, npr, ali nije bahat onaj koji na čekove kupuje tv od 55 inča da bi gled'o "orlove" kako ne odlaze ni na prvenstvo balkana; bahat je onaj koji pokušava da naplati svoje potraživanje za prodatu robu ili izvršenu uslugu, a nije bahat onaj koji mu to ne plaća i pri tom ga naziva lopovom, itd... dakle svako ko po bilo kom kvalitetu koji je poželjan u normalnom svetu odskače od ove stoke

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4906 on: February 22, 2017, 04:09:21 AM »

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #4907 on: February 22, 2017, 07:46:24 AM »

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5453
  • 144/233
Re: Iz stampe
« Reply #4908 on: February 22, 2017, 07:05:08 PM »
'nije zvaka za seljaka...'
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4909 on: February 24, 2017, 05:51:45 PM »
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4910 on: February 24, 2017, 06:58:22 PM »
uvek sam se pitao što mu nisu stavili gusenice umesto onoliko točkova

bio bi lakši...

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #4911 on: February 24, 2017, 07:24:21 PM »
An225 je zakon. Steta sto je napravljen samo jedan

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3053
Re: Iz stampe
« Reply #4912 on: February 24, 2017, 09:48:22 PM »
Srećom pa je An124, sa slike, napravljeno jedno pedesetak komada    :lol:

Nego:

https://www.krik.rs/poverenik-novcano-kaznio-tuzilastvo-zbog-savamale/

Sve im nešto zaigrao mićko..

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #4913 on: February 24, 2017, 10:05:59 PM »
Znam da je An124, nego tek sad primetih da je tako ispalo, kad se cita u kontektstu. 225 je i dalje najveci, mislim i od a380. Jebote, sto ruja napravi.....

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3053
Re: Iz stampe
« Reply #4914 on: February 24, 2017, 10:14:29 PM »
Ma, zekim te malko  :lol: xyxy

Sad skoro gledao neku emisiju o 225, mislim na N. Geo. kako u njega pakuju lokomotivu i još 300 nekih djavola.

Impresivno, skroz..

 xjap

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4915 on: February 24, 2017, 10:15:03 PM »
 :|
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4916 on: February 25, 2017, 03:14:33 AM »
Чачак – После две, укидане или преиначаване пресуде Вишег суда у Чачку пред којим су одговарали саобраћајни полицајци из овог града и њихов начелник, Апелациони суд у Крагујевцу је заказао и одржао претрес, па изрекао правоснажну.

Другостепено веће је полицајцу Ивици Каличанину одмерило казну од шест месеци кућног затвора (без електронског надзора), а цивилу из Чачка Славољубу Неранџићу потврђена је пресуда – четири месеца затвора, условно на годину.

Истовремено, одговорности су ослобођени полицајци Дејан Тадић, Миле Терзић и Милан Тописировић, и њихов негдашњи начелник Драгослав Крџић.

Иначе, по налазу првостепеног суда, патрола у којој су били Тописировић и Каличанин је 19. јануара 2013. у Љубићу зауставила „шкоду” са возачем Славољубом Неранџићем, који је телефонирао у току вожње и одавао знаке алкохолисаности па је, да би избегао прекршајну пријаву, дао Каличанину 5.000 динара.

При томе је, по оцени тог већа, Тописировић као вођа патроле прибавио Каличанину корист, невршењем службене дужности, али је другостепени суд утврдио да Тописировић није имао никакав контакт са Неранџићем и зато је ослобођен.

У том случају, за злоупотребу се терети и полицајац Миле Терзић као подстрекач због телефонског разговора Неранџић–Терзић–Каличанин током тог заустављања. Апелациони суд је, међутим, закључио да „чињенично стање не одговара законском опису кривичног дела, а посебно се те радње не могу подвести под подстрекавање”.

Тужилац је, даље, теретио саобраћајце да је 21. јануара 2013. патрола у којој су били Каличанин и Тадић, у Паковраћу код Чачка, зауставила „пасат” којим је управљао Милутин Жунић из Чајетине, и дрегером утврдила најпре 0,31, а петнаест минута касније 0,35 промила алкохола у крви возача.

Првостепени суд је закључио да су пустили Жунића не сачинивши записник о контроли (образац НФИ), иако му је за тај прекршај следовала казна од 5.000 динара.

У станици, касније, по налазу Вишег суда, саставили су извештај по коме су, тобоже, уместо Жунића алко-тесту подвргли неког Славка Јововића, наводно радника МУП-а Србије, и тако су, уз злоупотребу службеног положаја, учинили и фалсификат.

Међутим, другостепено веће је закључило да „образложење првостепене пресуде не садржи јасне разлоге”, те да „нема поузданих доказа да су окривљени извршили инкриминисане радње”.

У овом случају био је оптужен и Драгослав Крџић, начелник Одељења саобраћајне полиције ПУ у Чачку у то време. Оптужница је њега теретила за непријављивање кривичног дела које су починили Тадић и Каличанин.

По наводима тужиоца, Крџић је 23. јануара 2013. уочио да је извештај Тадића и Каличанина од пре два дана лажан, прецртао је тај документ и својеручно додао – „пронаћи лице, написати НФИ образац” – а потом наредио Тадићу да накнадно нађе возача Жунића и уручи му тај образац, што је овај и учинио.

Тужилац је при томе сматрао да је Крџић тада морао надлежном тужилаштву да поднесе кривичну пријаву против Каличанина и Тадића, због злоупотребе службеног положаја и фалсификата.

Међутим, Крџић, којег брани чачански адвокат Иван Ћаловић, пред првостепеним судом је ослобођен оптужбе јер није било доказа за тужиочеву тврдњу.

Виши јавни тужилац из Чачка и апелациони из Крагујевца жалили су се на тај део првостепене пресуде (против Крџића), али је Апелациони суд утврдио да бивши начелник није крив, додајући да ослобађајућа пресуда против њега садржи „јасне, довољне и међусобно сагласне разлоге”.

Иначе, на првом суђењу пред Вишим судом у Чачку оптуженима су изречене казне од укупно 32 месеца ефективног и 12 месеци условног затвора, и то је укинуто. На другом претресу, у истом суду, изречене су казне од 27 месеци кућног затвора и четири месеца условног.

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4917 on: February 25, 2017, 04:04:36 AM »
srbija devedesetih

https://www.youtube.com/watch?v=oBPzY-HPpWU

ali skroz retro

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4918 on: February 25, 2017, 10:01:41 AM »
eh, da...

kako to Srbin vidi:


Bela kuća zabranila pristup za nekoliko medijskih kuća


Bela kuća je zabranila pristup novinarima nekoliko medijskih kuća, uključujući CNN i BBC, na svoje pres konferencije, preneo je AFP.
Trumpova administracija je tako zabranila dolazak novinarima CNN-a, BBC-a, Njujork Tajmsa, LA Tajmsa, Njujork Dejli Njuza i Dejli Mejla na pres konferencije u Beloj kući, a reč je o medijima koje je Tramp već "prozivao".

Pristup je, međutim, dozvoljen medijima koji zastupaju desničarske stavove, a to su: Brajtbart Njuz, Vašington Tajms i Uan Amerika Njuz Netvork.

Osim njih, prisustvovali su i novinari TV mreža ABC, CBS, NBC, Foks Njuz, Rojters i Blumberg.

.....

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4919 on: February 25, 2017, 04:22:21 PM »
Jebote, tri puta sam procitao ono o sudovanju i oslobadjanjima i jedino mi je satro jasno da su onog Zunica ti kokosari cudnijeh imena u plavom pustili da se dodatno napija izmedju dva duvanja u "dreger" (WTF?)...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4920 on: February 25, 2017, 07:48:43 PM »
ma to je normalno

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4921 on: February 25, 2017, 07:58:14 PM »
šalu na stranu, taj dregger je prilično neprecizan, maši i do 0,1 promila, tako da je jedino merodavno kada se izvrši analiza sadržine alkohola u krvi, koju su, prema ovom novinskom izvješću, obavili 15 minuita posle duvanja i utvrdili 0,35 promila, što je pičkin dim, jer je zakonom u srba dozvoljeno 0,3 promila (do skoro je bilo 0,5) - 27 mg čistog alkohola iliti jedna čašica žestine, odnosno jedno dobro pivo ili dva mala
onda se ponovo analizira krv posle jedno dva sata (u praksi je to pola sata, ko će da čeka) da se utvrdi da li pada ili raste sadržina alkohola u krvi, čime se utvrđuje vreme i količina konzumacije

missim, poenta mog angažmana je, glede & unatoč ovom novinarskopravosudnom brljavljenju & muljanju, da su batice najebale na pravdi boga, zbog onoga što svi drugi po srbiji najnormalnije rade: uzimaju pare, puštaju pijandure da voze dalje kad pijandura pozove ortaka iz policije pa taj ortak porazgovara sa dežurnim, falsifikuju izveštaje, podmeću lažne krivčne prijave a ne podnose one koje bi trebalo....

znači, samo hilari

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4922 on: February 26, 2017, 03:13:50 AM »
Hilari bi bilo klanje vola (unistenje Amerike) za kilo mesa (unistenje Uzurpadije).

Verovatno si za zivota bio razuman pa takve opcije ne bi potezao olako al' sad ti sve ravno do Kosova.

Vi starci vremenom postanete sve sebicnija stoka i na kraju zivota (ili posle zivota) voleli biste da i svi ostali pomru i sve se srusi - iz cistog inata.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Superhik

  • 7k
  • Posts: 3053
Re: Iz stampe
« Reply #4923 on: February 26, 2017, 10:10:38 AM »
Živ je Šifer, umro nije...

Šiferova istina o KiM

Promocija knjige "Kosovski testament" Danijela Šifera u Parizu: Govorim o ubistvima Srba i NATO zločinu u ime istorijske istine i protiv nemoralnosti i onih koji su napali Srbiju bez mandata UN

http://www.novosti.rs/vesti/kultura.71.html:651948-Siferova-istina-o-KiM


Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4924 on: February 26, 2017, 11:10:14 AM »
Neko ipak strazu cuva da nas vetar ne oduva...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4925 on: February 26, 2017, 05:12:33 PM »
Hilari bi bilo klanje vola (unistenje Amerike) za kilo mesa (unistenje Uzurpadije).

Verovatno si za zivota bio razuman pa takve opcije ne bi potezao olako al' sad ti sve ravno do Kosova.

Vi starci vremenom postanete sve sebicnija stoka i na kraju zivota (ili posle zivota) voleli biste da i svi ostali pomru i sve se srusi - iz cistog inata.

ovo je bilo veoma ružno i ja takvo nešto tebi nikad ne bih rekao

a štostiče hilari i tog tvog trampa, pokušaću da ti objasnim celu tu stvar pomoću teorije skupova (prvi, drugi razred osnovne škole) što nalazim prikladnim za vas koji ste učili za proizvodna zanimanja
elem, pošto hilari hoće, može i želi da razjebe srbiju, nju ćemo da predstavimo kao jedan roze kružić, evo ovako
a onda dođe trampo, koji viče "sve što može hilari, ja mogu veće i  bolje, pa još plus svašta nešto preko toga!"
dakle, trampo bi u tom slučaju trebalo da bude debeli narandžasti krug, u koji bez problema staje onaj ružičasti hilarijin
ili slovima H e T
ali bre nije tako
jer taj Trampo je somina koji nije u stanju ni da prati sa kim mu se žena švaleriše (a razbiva se od kurca, kako čujem), a kamoli da izgazi jednu raspadnutu pseudodržavnu tvorevinu
dakle, H e T

U stvari, tu ne pomažu ni Ojler - Venovi dijagrami, čovek je mandril prve klase, a najgore je što njegova pojava uzrokuje bujanje istih takvih pizduljina diljem šara

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4926 on: February 26, 2017, 05:16:31 PM »
a da li je to kilo mesa vredno pažnje - ne znam baš, ne bih tako olako rekao da nije...
zamišljam da imam čir ili makar bubuljicu negde blizu čmara ili na istome
missim, od toga ne može da se umre
ali smeta u pičku materinu
dakle

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4927 on: February 27, 2017, 06:24:54 PM »
Izgleda moram opet.

Hilari bi bilo klanje vola (unistenje Amerike) za kilo mesa (unistenje Uzurpadije).

Verovatno si za zivota bio razuman pa takve opcije ne bi potezao olako al' sad ti sve ravno do Kosova.

Vi starci vremenom postanete sve sebicnija stoka i na kraju zivota (ili posle zivota) voleli biste da i svi ostali pomru i sve se srusi - iz cistog inata.

I detect circular reference in your "argument". Vise srece sledeci put...

Al' cuo si ti kurca moga.  xrofl

Bolje reci ovom svetu, umesto sto se prikrivas k'o pizduljina nekakva, da si se i ti skolovao za majstorsko zanimanje gore u onoj srednjoj tehnickoj vojnoj skoli u Zagrebu.

I kad si tek (koliko kasno) istupio iz aktivne Sluzbe (sram te bilo, drzava te skolovala a ti njoj nogu u dupe kad je postalo gusto...).
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4928 on: February 27, 2017, 06:55:36 PM »
Šta ti je, nagruv'o si se prozaka da te vozi i kad ukinu obamaker?

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4929 on: February 27, 2017, 06:59:13 PM »
Krijes to k'o zmija noge.



"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4930 on: February 27, 2017, 07:20:37 PM »
nažalost - krivo

i ne zaboravi - ja sam te video

 :mrgreen:

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4931 on: February 27, 2017, 07:25:20 PM »
Krijes to k'o zmija noge.

A sta ti je to sa vidjenjem?
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline indie

  • 7k
  • Posts: 5453
  • 144/233
Re: Iz stampe
« Reply #4932 on: February 28, 2017, 08:18:01 AM »

*
Napustila advokaturu kako bi postala prostitutka
METRO.CO.UK IZVOR:  PONEDELJAK, 27.02.2017. | 15:41
*

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2017&mm=02&dd=27&nav_id=1234779
'на љуту рану - љуту траву..!'

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4933 on: February 28, 2017, 02:40:34 PM »
"Ona je napustila posao stručnjaka za ustavni zakon"

ala ga prevedoše...

nego, indie, jel' ti ovo nešto keo mene podjebavaš?

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4934 on: February 28, 2017, 02:52:42 PM »

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4935 on: February 28, 2017, 03:47:28 PM »

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4936 on: February 28, 2017, 04:03:56 PM »
(UŽIVO) HAOS U KRAGUJEVCU: Eksplozija u magacinu punom mina, više od 20 povređeno ima i zatrpanih!

http://www.kurir.rs/vesti/srbija/eksplozija-na-liniji-za-delaboraciju-pozar-u-tehnickom-remontnom-zavodu-u-kragujevcu-clanak-2706311
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #4937 on: February 28, 2017, 05:04:54 PM »
 xfoht

Tozo! Tozoooooooooooooo!!!!!!!!!!!!

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4938 on: February 28, 2017, 06:28:13 PM »
Sad je gotov stvarno...
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4939 on: February 28, 2017, 08:53:19 PM »
xfoht

Tozo! Tozoooooooooooooo!!!!!!!!!!!!

samo ti veruj novinama i nemoj da slušaš šta ti ja pričam
pa ćeš da završiš k'o ovaj
postaćeš
trampoljubac

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #4940 on: February 28, 2017, 09:48:05 PM »
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee, covek je ziv!  :|

Ubuduce opreznije rukuj bombama


Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4941 on: February 28, 2017, 10:43:27 PM »
Covek je ekspert, skolovano vojno lice.

A ti, ako ga budes mnogo slusao, mozes da zavrsis k'o on.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Pijanista

  • 7k
  • Posts: 12129
    • hahahaha
Re: Iz stampe
« Reply #4942 on: February 28, 2017, 10:55:54 PM »
Ja sam bre vojno lice isto takodje! Desetar bre!
Voda kljuca na 90 stepeni.

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4943 on: February 28, 2017, 11:03:57 PM »
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4944 on: March 01, 2017, 01:39:03 PM »
“Ryan died as he lived: a warrior, and a hero — battling against terrorism and securing our nation,” Trump said as Carryn Owens began to cry. “I just spoke to Gen. Mattis, who reconfirmed that, and I quote, ‘Ryan was a part of a highly successful raid that generated large amounts of vital intelligence that will lead to many more victories in the future against our enemies.’"



Owens, a member of the military’s elite SEAL Team 6, was killed in late January after his unit came under intense fire during an assault on a fortified terrorist compound in Yemen. The Pentagon said the SEALs killed at least 14 militants from al-Qaeda’s Yemeni affiliate, but also acknowledged that at least 25 civilians — including the 8-year-old daughter of a militant who had been killed by a US drone years earlier — were killed in the fighting.

The deaths, and the fact that the SEALs didn’t kill or capture the al-Qaeda leaders they were targeting, prompted immediate questions about why Trump had greenlit the operation, and about whether the intelligence gathered at the scene was worth the high human and financial cost (a $70 million US aircraft was also destroyed during the mission).

Owens’s father, Bill, refused to meet with Trump after his son’s body was brought back to the US because of his anger over the raid, which marked a rare use of American ground forces inside Yemen.


a baška ovo:




udovice i bogalji
besramna svinja

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4945 on: March 01, 2017, 02:58:16 PM »
Yeah. You know, the Forgotten Ones. No longer forgotten.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Toza

  • 7k
  • Posts: 6477
  • Найдём и покараем
Re: Iz stampe
« Reply #4946 on: March 01, 2017, 03:00:03 PM »
Zar te parazite nećete pobiti, skupa sa crncima i obrazovanima?

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4947 on: March 01, 2017, 03:03:13 PM »
Crnci i obrazovani u istoj recenici... Sorry state of affairs.
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4948 on: March 01, 2017, 03:07:56 PM »
But meanwhile:

"Nearly 7-in-10 who watched said the President's proposed policies would move the country in the right direction and almost two-thirds said the president has the right priorities for the country. Overall, about 7-in-10 said the speech made them feel more optimistic about the direction of the country."

I to CNN (Clinton News Network)!


Market(s):

Dow Jones Industrial Average: 21,053.89 +241.65 (1.16%)
Real-time:   10:07AM EST  :|
"You! Yes, you! Stand still, laddie!"

Offline Hate mail

  • 7k
  • Posts: 20195
    • http://www.fas.org/irp/program/process/echelon.htm
Re: Iz stampe
« Reply #4949 on: March 01, 2017, 04:11:01 PM »
Dow breaks above 21,000 as stocks hit all-time highs after Trump's speech; financials lead

http://www.cnbc.com/2017/03/01/us-markets.html



"You! Yes, you! Stand still, laddie!"